Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 77 prej 77
  1. #61
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Po vete bre Avdi Ibrahimi ke qen ne pune ne mbrojtjen civile ne therande te jugosllavise.
    E si ty ta besuan punen ne kete mbrojtje kur ti me ke thene se ke qen i denuar ne ushtrin jugosllave si iredentist shqiptar ne vitin 1981 dhe mbasi e ke perfundue ushtrin ne vitin 1984 ta besuan mbrojtjen serbet.Me kete vete po deklaron se ke qen komunist me shefin tend Bytyqin qe ky shefi yte ne vitin 1971 me shpalli tradhetar te komunizmit

    Me te pague albini a e kishe shajte allahile.?
    Se kam dite qe per pare e shesish shokun qe ke ngrere dite e nate.

    Nje po me intereson nga ty ;Pse etiketon shoket e tu si udbasha pa qen ata fare e sidomos mua si po ta nxen ftyra,a ke bre ftyre ?
    A te kam thene se Lima nuk me merr me luftue shkaku yt ?Kete ta kam thene ne shtepin time ne prani ka qen edhe Aziz Morina.Dhe kinse e ke dite ku e meshef do armatim Besim Nderca e nese se tregon ke pune me ta ?
    A te kam thene hajde shkojna te Lima dhe mirru vesh se a ke qen me serb apo jo une nuk kam thene te Lima asgje ,pos i kam thene se nuk kam njohuri qe ka lidhje me serb.Kur te don per kete behemi sy me sy,por Azizin e kam inqizue meniherit mbas perfundimit te luftes dhe frigohet me thene ato fjale se çka kemi shkembye ne oborrin ton !Po sidoqoft e pranon qe ka qen ashtu çka kemi fole.Avdi leje Thaqin ,Limen e Albinin se tan keni qen komunista dhe servila te serbit!

    Thaqi ne skenderaj ka dasht me ja marr shkamin ldk ne skenderjaj Adem Dergutit.Lima e din qe nuk ka luftue ,pos XIJE SHALA me dajte e tij kan shkue vete e iu kan dal ne prita serbeve me nxjerr hakun e dajes se vete Jetes qe e ka vrare Millan Gjuriqi nese nuk gaboi.E din rastin kur Lima donte ta sulmoi policin serbe e pastaj ata te na masakroin neper shtepijat e tona?Kete ja kam thene ne shtabin e tij ne deberdelan,Dhe me thonte se une po propagandoi kinse kundra luftes çlirimtare!Shiko se çfare marifeti ne emer te çlirimtares me ruajt veten dhe bosat.Lima ka blere ne shba permes djalit te Sabri Fejzullahut hotele e ne banka ka me shume se 80 milion dollar,duke shite vreshterat dhe malet e therandes bashk me Kryetarin e therandes.Mendon se nuk jemi te informuar ,?!

    Nese ke ndoj gje qe me ke nxene diç qe kam punue kundra teje,kundra dikujt,kundra kosoves apo çfare do qe ke fakte qiti o njeri.Njeriu gabon gjate jetes se vete e di qe çdo njeri gabon,ama une kurren e kurres nuk kam gabue sepse e kammate si me ka mesue babai im.
    As me haram as me tradheti nuk jam ushqye kurrr.

    E qe me ke shkrue diku se kinse kam fole kundra Bajram Bekteshit,ate kur e kam thirr qe ishte ne deberdelan duke i ushtrue ushtaret e uçk qe e thirra kur Lima me tha se shkaku yt nuk te marrim ;Kur erdhi Bajrami i thash qeshtu Lima me thote se shkaku Avdiut nuk me marrin,ai Bajram me tha se nuk di çka me te thene pe Avdiun dhe me tha qe ma mire mos te inkuadrohem ne kete lufte te poshter se nuk e kupton per çka po luftoin.Dhe me tha qe une mos te perzihem dhe mos te luftoi.

    PO mire ia pata pritur nese nuk eshte mire ka shkon ketu,largoju edhe ti !!!!!!


    Ma teper nuk e zgjati por me tha me fal nuk kam kohe me ndejte me juve se ushtaret i kam lene vete e duhet ti ushtroi !

    Burri botes vete edhe mesuesin Balen prezent ka qen aty por edhe Lima.

    Njeriu vete vetes ja ngjete brirat dhe me ty thye tjetri apo vete jet njeriu shyt
    Ndryshuar për herë të fundit nga arberi_fr : 01-03-2011 më 18:27

  2. #62
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    se ne PDK KA DHE KISHTE UDBASHA KJO ESHT SHUM E VERTET

  3. #63
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    se ne PDK KA DHE KISHTE UDBASHA KJO ESHT SHUM E VERTET
    ketu i mbetet baces Adem ti sqaron do gjena te meshefta po edhe Albinit? ata mendojen se jan te meshefeta, por shqyptaret jan hamendun qe ne fillim, se ne te ashtuquajtunit drejtori e UCK-es kishte hy nji dreq! Kjo ashete e vertete. Se ka pas bisedemi te meshefta me shkie,ka pas dhe akoma ka njerez qe i din,i kan nuhat keto gjena, piselliqe te krahut klosisto-nanoist te ashtuquajtun UCK! Qe kan luajtun ne kurriz jo vetem te shqyptareve mjere, por edhe ne kurriz te basheke lufetareve tyne! basheke udbashi tyne Selim brosha dhe disa tjere nuk u vran kote! kishete nje brenege te ata qe e shikuan dhe drejtuan lufeten nga Rogeneri, nen komaneden e ishe sigurimeso-udbasho enveristo-fadilistave. Kjo histori e kesaj kohe lidhet me vrasjen e Enver Malokut, Azem Hajdarit,Ali Ukajet Ahmet Kraseniqit e tjera mbase lufetes si ajo e Ekremit "DRINIT", gaztareve Botes Sot e tjera vrasje nga i njeti taborr ,maskagjish, tinezar qe dihen tashe me... nese do Baca, qosja, Albini ne se din ? vertete nai zbaredhin, pranojen me mire me thene disa gjena "sekrete" te shtabit UCK-es klosisto-nanoisto-enveristo-fadilisto-grushetisto enveriste. per ate se keni pas takime e bisedime para e mbase ramebulietit, ajo edhe pse ju nuk besoni se dihen ose nuk duani te dihen, shqypetaret i din. I din te shkretit shqypetar te zezat qe jan luajet ne kurriz te tyne, qe nga viti 1943-2011 dhe akoma vazhedon te luhet, por skan ku te anekohen.

    Per forumistat qe e ndjekin kete teme, Nuk di pse ia lejoni vetit te bini pre e ofendimeve te hardit-Lotit99 e disa tjereve?Kote munedohej te merreni me ta BACK & FORTH, edhe pse duhet tju nenshteroheni fjalorit tyne banal, duhet te jeni te qenderushem, duhet te bisedoni urte e bute, shtruar, ato si pa hiri vete i qesin fjalet qe nuk duhet! Jo se kan ndonje sekret, por se paku ashtu mendojen! nese preken pake ne tel, vete fillojen te cicerojen, kecejen me nje kam, po te dini ku ti prekeni cili tel ju kecen me shum, o sa mire e luajen vallen e trimit! PSH, une vetem pyeta forumistat cili do te ishete, por ja loti99 i pari ia befi hop e me kembet e para, ama mi sqaroi do gjena?!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Loti99: o matufi plakush kur e ka marr vesh Bacai Adem se kush eshte ky klysh i daqiqit ai sot si flet me goj
    po shko shiti teter kund keto prralla
    albini eshte bashkpuntor i shkieve dhe pik
    a pak po te doket ty qe flet ajo intervista e tine ne burgun e pozharefcit a
    a pak po te duket ty ininqizimi qe e kan me albinin me vllazerit daqiq njeri i UDB-es tjetri i Sigurimit qe punon ne armaten e shkieve
    po ndoshta nuk eshte koha qe te thuhen te gjitha tash per ate klysh rrugaq te serbve

    Loti99: o moxha matuf albini ska pas ama bash lidhje me UÇK-ne ama bash lidhje hiq po mos ta nien kush
    albinin e pat punsue Baca Adem ne zyren e tina
    e Baca Adem ka qen i autorizuar prej Shtabi Qendror qe te ndihmoi ne formimin e delegacionit te shqiptarve per bisedime me shkie
    e albin daqiqi po e perseris as lidhje me UÇK-ne ska pas
    e hiq mixha matuf mos u mundo me kerkue dokumenta e me siell ketu se ska sdel ndryshe por keshtu siq te thash dhe siq e dim te gjith perpos teje plakush ooo
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Postuar më parë nga PLAKU
    Ju lutem sjelleni dokumente keti Lotit99, tia vertetoni se Albini ishte adhurues i UCK-es dhe kishte pozit me rendesi ne organizimin e UCK-es. Qysh be Loti99 mund ta ofenedosh nje basheke lufetar ashtu! Ka njehere njeri nuk di ka tia mban! nuk lat shqyptar pa e shpalle trathetar!!! Para disa kohe,deri para 3 ditesh, cfare skeni shpif kuneder Pacollit, tashe e livedoni e qoni ne qiell. Per Dr Rugoven s ekeni lene gje pa shpif, tashe perulej para memorialit te ndjerit! Mua me kan mesue s enuk ben me punue me hile. dikuj i shkoka hilja deri en funed?!Edhe pse dikush gjithe e ka me hile, nuk besoj se i shpeton ndeshkimit te Zotit. Ashete qeshtje kohe se kur del harami.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Une vetem kaq fola, e ju se vrejtet sa muhabet me ka tregue Loti99 !

    Lum hashimi e lum begjeti
    lum ministri e Presidenti
    me kesi trimash qe i kan mbas veti !
    Si ka pas krali ase mbreti
    veq ni past fadili dhe enveri
    koci xoxi e mehmeti
    shoku tito e kardeli
    leke shukria aj beterri.


    Ju qitenjau pikat e presjet, pike pytjet e pike quditeset,
    Plaku kaq di.
    me keta derra e beterra na perseritet historia !
    Ndryshuar për herë të fundit nga PLAKU : 02-03-2011 më 03:01
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  4. #64
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anëtarësuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty më gjen, nën hijen tënde që më le amanet!Nëse të duket që kam humb,më kerko atje ku fryn uragani i kohës,atje do më gjeshë,duke të kërkua Ty!
    Postime
    7,750
    Ma mire mos me shkrua fare.....I/e drejta/i po mbetke gjithmone ne mes dy zjarreve!
    Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më.

  5. #65
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    besom e nderumja e panjohura, kete qe keni shkru sot, kam dashet tua them qysh para 3 ditesh!! pershndetje te sineqerta
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  6. #66
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Citim Postuar më parë nga PLAKU Lexo Postimin
    ketu i mbetet baces Adem ti sqaron do gjena te meshefta po edhe Albinit? ata mendojen se jan te meshefeta, por shqyptaret jan hamendun qe ne fillim, se ne te ashtuquajtunit drejtori e UCK-es kishte hy nji dreq! Kjo ashete e vertete. Se ka pas bisedemi te meshefta me shkie,ka pas dhe akoma ka njerez qe i din,i kan nuhat keto gjena, piselliqe te krahut klosisto-nanoist te ashtuquajtun UCK! Qe kan luajtun ne kurriz jo vetem te shqyptareve mjere, por edhe ne kurriz te basheke lufetareve tyne! basheke udbashi tyne Selim brosha dhe disa tjere nuk u vran kote! kishete nje brenege te ata qe e shikuan dhe drejtuan lufeten nga Rogeneri, nen komaneden e ishe sigurimeso-udbasho enveristo-fadilistave. Kjo histori e kesaj kohe lidhet me vrasjen e Enver Malokut, Azem Hajdarit,Ali Ukajet Ahmet Kraseniqit e tjera mbase lufetes si ajo e Ekremit "DRINIT", gaztareve Botes Sot e tjera vrasje nga i njeti taborr ,maskagjish, tinezar qe dihen tashe me... nese do Baca, qosja, Albini ne se din ? vertete nai zbaredhin, pranojen me mire me thene disa gjena "sekrete" te shtabit UCK-es klosisto-nanoisto-enveristo-fadilisto-grushetisto enveriste. per ate se keni pas takime e bisedime para e mbase ramebulietit, ajo edhe pse ju nuk besoni se dihen ose nuk duani te dihen, shqypetaret i din. I din te shkretit shqypetar te zezat qe jan luajet ne kurriz te tyne, qe nga viti 1943-2011 dhe akoma vazhedon te luhet, por skan ku te anekohen.

    Per forumistat qe e ndjekin kete teme, Nuk di pse ia lejoni vetit te bini pre e ofendimeve te hardit-Lotit99 e disa tjereve?Kote munedohej te merreni me ta BACK & FORTH, edhe pse duhet tju nenshteroheni fjalorit tyne banal, duhet te jeni te qenderushem, duhet te bisedoni urte e bute, shtruar, ato si pa hiri vete i qesin fjalet qe nuk duhet! Jo se kan ndonje sekret, por se paku ashtu mendojen! nese preken pake ne tel, vete fillojen te cicerojen, kecejen me nje kam, po te dini ku ti prekeni cili tel ju kecen me shum, o sa mire e luajen vallen e trimit! PSH, une vetem pyeta forumistat cili do te ishete, por ja loti99 i pari ia befi hop e me kembet e para, ama mi sqaroi do gjena?!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Loti99: o matufi plakush kur e ka marr vesh Bacai Adem se kush eshte ky klysh i daqiqit ai sot si flet me goj
    po shko shiti teter kund keto prralla
    albini eshte bashkpuntor i shkieve dhe pik
    a pak po te doket ty qe flet ajo intervista e tine ne burgun e pozharefcit a
    a pak po te duket ty ininqizimi qe e kan me albinin me vllazerit daqiq njeri i UDB-es tjetri i Sigurimit qe punon ne armaten e shkieve
    po ndoshta nuk eshte koha qe te thuhen te gjitha tash per ate klysh rrugaq te serbve

    Loti99: o moxha matuf albini ska pas ama bash lidhje me UÇK-ne ama bash lidhje hiq po mos ta nien kush
    albinin e pat punsue Baca Adem ne zyren e tina
    e Baca Adem ka qen i autorizuar prej Shtabi Qendror qe te ndihmoi ne formimin e delegacionit te shqiptarve per bisedime me shkie
    e albin daqiqi po e perseris as lidhje me UÇK-ne ska pas
    e hiq mixha matuf mos u mundo me kerkue dokumenta e me siell ketu se ska sdel ndryshe por keshtu siq te thash dhe siq e dim te gjith perpos teje plakush ooo
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Postuar më parë nga PLAKU
    Ju lutem sjelleni dokumente keti Lotit99, tia vertetoni se Albini ishte adhurues i UCK-es dhe kishte pozit me rendesi ne organizimin e UCK-es. Qysh be Loti99 mund ta ofenedosh nje basheke lufetar ashtu! Ka njehere njeri nuk di ka tia mban! nuk lat shqyptar pa e shpalle trathetar!!! Para disa kohe,deri para 3 ditesh, cfare skeni shpif kuneder Pacollit, tashe e livedoni e qoni ne qiell. Per Dr Rugoven s ekeni lene gje pa shpif, tashe perulej para memorialit te ndjerit! Mua me kan mesue s enuk ben me punue me hile. dikuj i shkoka hilja deri en funed?!Edhe pse dikush gjithe e ka me hile, nuk besoj se i shpeton ndeshkimit te Zotit. Ashete qeshtje kohe se kur del harami.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Une vetem kaq fola, e ju se vrejtet sa muhabet me ka tregue Loti99 !

    Lum hashimi e lum begjeti
    lum ministri e Presidenti
    me kesi trimash qe i kan mbas veti !
    Si ka pas krali ase mbreti
    veq ni past fadili dhe enveri
    koci xoxi e mehmeti
    shoku tito e kardeli
    leke shukria aj beterri.


    Ju qitenjau pikat e presjet, pike pytjet e pike quditeset,
    Plaku kaq di.
    me keta derra e beterra na perseritet historia !


    Plako

    Ku m u t loti edhe mua me shkruante kur ketij m u ti iu lajmrojsha me nje emer qe ja shtina kembet ne dhe.

    Me thonte se per mua eshte udbash
    dhe me thonte ti duhet te me beson dhe pike qe Haxhiu eshte udbash
    Kur e vetsha a ke ndonje fakt qe ty apo dike e ka shpiunue apo ka punue kundra kosoves ?
    Me thonte jo pse me bene pyetje keshtu ?Ti duhet te me beson dhe pike qe Haxhiu ka qen me udben e serbise.

    Ky qen enverist qeni,ka qen edhe me titon, fadilin e rugoven e tani ne fund edhe me thaqin dhe limen .
    Lima shkaku ketij qeni nuk me pranonte ne lufte se ka pas ne zyren e tij nje telefon extra ku kerkush ska guxue me prek kur i ka cingerrue !
    Ky ka punue ne MPP te serbise nga viti 1983 gjer ne vitin 1987.A me thote se ka qen i denuar ne ushtrin serbe si iredintist ne vitin 1981.Qeni genjen se ma tuc nuk bene as kundra e prishte.Ky flete nese ka anash shok qe jan total buduall si mezatet ne pranver dhe i qon drejte vdekjes pa e hetua fare.

    Ky per qe te ka shok slen gje pa te bere,kur per mua fole dite e nate zi e ma zi pa fakte edhe ty qe nuk te njef sja nin palla ama me dite kush je qe shkon ne zyreen e tij ne prizren ne KEK si disqer dhe ka konkurue per drejtor gjeneral me dhune mu ba qeni.Ky nuk ka kaqik se edhe birin e vete e bane hore.Une dite e nate kam ndejt me qenin,bile edhe taxi kur kam punue vinte te taxi dhe me merrte e me qonte here tek dhendurt e tij here tek shoket e Demaqit .Dhe me thote kur i lajmrohem me tjeter emer se me Haxhiun dy tri here kam ndejte.Jo ore qen loti,hardi ,lapi ardiana luzhica,e tjera e tjera qe po pritoj te shkruaj,ky lyp pre ne maje te kokes me disa shok qe ka marr afer vetes ne mardhenje pune qe tja mbrojn ****** e leprit.Ky me fjale ma trim ska e me nxene naten dhihet dhe me thene pse po han?Thote pasha zotin o budall kam bere shaka.Ky eshte shpiun as per shok as per vella sja ndin palla veq a i tutesh dhe te dhine ne goje.

  7. #67
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Ky qen shok e ka Rexhep Selimin,per krye koke,dhe Rexhepi ka shkue ne VV !!!!!!!


    Ky so shok e Sanije Rexhen(sandokanit)e cila tranohet me thene keq per kete qen !!!!!



    Ky Sabitin vellaun e Sanijes e ka shok.


    Kur e pata shupullue nje taxist qe rrinte me polic serb,se pari Avdiu me tha qe ke me pa ti pse po na rrahish njerezit ton qe ne i kemi lene me detyra me ndejte me police serb ,,


    Psa ketij te nesermen Rexhep Selimi erdhi te taxistat dhe me kerkoi qe ta qoi permbi semetisht per gjashte marka qe une ja kerkova 15 marka.
    Dhe kur me tha se nuk kam ma shume pare i thash nese nuk ke edhe pa pare te qoi.Rruges me th ;A e din pse te kemi marr ty me na vozite ?Jo se di !

    Ti po na rren njerezit qe ne i kemi len me detyra mu shoqerue me policin serbe dhe e kemi per detyre me te likvidue !

    Ja nisa me qesh dhe ja prita jo ate pis Cikaqin por edhe djalin tim me gjete duke ba shoqeri me serb pa ja q i rroten e nanes se la,por edhe ty po vallahi .E kishte revolen ne dore,por sja kisha frgen se kisha mundesi te beje qudira.

    Ky pasdi e leshova kosoven u be zevendes komandant ne zonen e pashtrikut dhe hajt besoi limes dhe ketij qe nuk koken kan le lidhje se si mua te ma imponoin!Por inciator qe e ka bere zevendes eshte Riza Vata,djali i migjes se Fadil VatesI cili pasi u masakrue Adem jashari erdhi tek une Riza dhe me tha se e ka que Demaqi qe une ta krijoi partin Republikane!!!!Ku nuk lash gje pa i thene qe mos te bejne hajgare si rugova ne kete gjendje te poshter!I thash qe ti bashkohem luftes dhe iku bashk me Avdiun!Qe puna e Demaqitdhe e avdi ages

  8. #68
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    se ne PDK KA DHE KISHTE UDBASHA KJO ESHT SHUM E VERTET
    veq pak po ta permiresoj.. me leje..
    Udbashat jane ne krye te PDK-se, ma poshte ne rang ka edhe te ndershem e edhe atdhetar si Nait Hasani, Xhevat Bislimi, e tjere..
    Kta si vet kush sen, i kane larguar edhe nga parlamenti..
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  9. #69
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    halla mine

    Citim Postuar më parë nga halla mine Lexo Postimin
    veq pak po ta permiresoj.. me leje..
    Udbashat jane ne krye te PDK-se, ma poshte ne rang ka edhe te ndershem e edhe atdhetar si Nait Hasani, Xhevat Bislimi, e tjere..
    Kta si vet kush sen, i kane larguar edhe nga parlamenti..
    pajtojem me ty

  10. #70
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    shumices se shqiptareve po tjua tregon te vertetat eshte njesoj sikurse me ju qite zjarr ne sqetulla!Pse o zot ?

  11. #71
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga ardiana luzha Lexo Postimin
    Hajde bylykbash hajdee ti apsulut nuk je mire.....shpresa vdes e fundit (nashta bana ma mire)
    ...sa here duhet me te than Ardiana....
    ka te eci une ne kemb ti lirisht ec me kerr , kam than niher aj osht narkoman , e ka ndrru gjakin ne beograd pershkak droges qe ja ka prish....tash apet osht narkoman drogirash , aj niher shpricatet i mush hunt tani hyn ne forum ....shkrun diqka .....tufja mos ja var...drogirashit..

  12. #72
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Citim Postuar më parë nga halla mine Lexo Postimin
    Pse athua, a keni nej ide per kete..?


    Eh moj Halla Mine

    Ketyre me ua thene te verteten ,nuk u shkon per shtati se jan mesue me na masakrue ne bashkpunim me shkijet dhe me u mbete se na kan çlirue pa na çlirue qenat
    Pos duke na riroberue ne forma sofiste
    Per keta racionalja eshte e kunderta,dhe duhet tua pranoim çka na thone ne iracionale .Ketyre kush ua thote te verteten i etiketoin tradhetar,po tradhetar je per ta nese ua qesish pisllakhanet dhe servilitetin shkavell,a per arberoret je i vertete dhe patriot.
    Per keta patrioti i vertete eshte shpiun e udbash.
    Shiqo bre Marku ne vitin 1945 ne pz e nenshkroi qe kosova te mbesi nen serbi,ky edhe ne rambuje shkoi vullnet qe ta nenshkroi rezuluten 1244,.Dhe ata qe e nenshkruan kete rezullute krejt i ke ne qeverin e kosoves dhe kerkush nuk del me ua qendisur ballin.Kurr spaskemi pas avni rrustema,sepse avniun e shtini zogu me vra dajen e vete qe avniu kishte marr 3600 franga nga zogu.Kush e pruri ne pushte zogun,enverin,nolin,fadilin,rugoven,thaqin e komandantet e lufterave çlirimtare arberore ?Po shkau e greku .

    Me keta qena nuk ka shkembim,se kush çka eshte i dim qe te gjithe,por kurr nuk munda te beje nje shok,sepse menihereit si ma ka kethye shpinden e kam zen duke shpiunue tek shkijet.Ska shkue shume dhe shkijet me kan malltretue dhe çka kam fole me shok ato fjele mi numrojshin.

  13. #73
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...sa here duhet me te than Ardiana....
    ka te eci une ne kemb ti lirisht ec me kerr , kam than niher aj osht narkoman , e ka ndrru gjakin ne beograd pershkak droges qe ja ka prish....tash apet osht narkoman drogirash , aj niher shpricatet i mush hunt tani hyn ne forum ....shkrun diqka .....tufja mos ja var...drogirashit..
    HAHAHAHHAH i papare je
    Po dicka ka ky tipi,se mire seshte hiqq.....more ti than sje mire sje mire pernime hiq mire seshte HAHAHAH !!!
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  14. #74
    Sa te Lumtur qe janë...!!
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  15. #75
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga linnda... Lexo Postimin
    Sa te Lumtur qe janë...!!
    Shpresojm edhe me te lumter
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  16. #76
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....nuk shitemi, por jem .....

    (po ki drejt edhe nuk jem edhe aq, pasi ti merr frym ende)
    a e din perse merr ky qen shkau frym ende sepse eshte i strehuem e ne mbrojtje te ambasades se shkieve ne franc
    por do te vie dita qe as ata nuk do te munden ta siguroin ma
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  17. #77
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-02-2011
    Vendndodhja
    Antarkdite
    Postime
    626
    Gjeja e re qe president Pacolli (..akoma jo legjitim..) e aspak pozitive qe vura re sot ne ekranin televiziv, ishte qe ky njeri kishte ndryshuar me shpejtesi veshjen e Gardes se Republikes nga kuq e zi si ajo e Shqiperise, e kishte bere blu me te verdhe sikur te ishte ndonje republike e ish Bashkimit sovjetik.

    Ajo qe kuptoj, eshte se ky njeri nuk eshte per bashkimin e kombit!
    __________________
    moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •