Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cfar surprize do i benit te dashurit/es per pervjetorin e lidhjes???

  E zgjodha kete teme far surprize do i benit te dashurit/es per pervjetorin e lidhjes,cila do jet dhurata qe do i dhuronit pasi dhe shum pak koh kam 3 vjetorin e lidhjes dhe nese ka mundesi te me ndihmoni ju lutem,ne rastin tim cfar ideje keni per surprizen qe mund tia dedikoj te dashurit tim??
  Strugane

 2. #2
  Maska e *Babygirl*
  Anėtarėsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga enes bajrami Lexo Postimin
  te dashurit tim??
  Tani eshte i dashur apo e dashur?
  Mos jeto pa buzėqeshur...sepse dikush nė kėtė botė jeton nga buzėqeshja jote ...!

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Dhuratat me te mira,njera nga keto per TE DASHURIN,meqe pyetja qenka per te dashurin.:

  PowerSpec® G210 1500$
  Kompjuter tanks lol ,shume i fuqishem
  http://www.powerspec.com/images/syst...vortex3620.jpg
  http://www.powerspec.com/systems/sys...selection=G210
  ose
  Dell Studio XPS 9100 Desktop kompjuter 900$ shume kompjuter i mire.

  http://i.dell.com/das/xa.ashx/global...ro-510x350.png
  http://www.dell.com/us/p/studio-xps-9100/pd


  Ose laptop""""the best"""

  Envy 17-1190NR Laptop Computer - Carbon Relic,monitori 17 inch 1700$

  http://www.microcenter.com/images/sh...271_074948.jpg
  http://www.microcenter.com/single_pr...uct_id=0350271
  Ka edhe model"Envy 14..." me 14 inch monitor 1150$
  ose laptop alienware jane te mire.
  ----
  Dixhital kamera me rezolucion 14 megapix dhe zoom te mire 15 x
  GE POWER Pro series X5 14.1 MP Digital Camera

  http://lh4.googleusercontent.com/pub...qDJmQ_zNzYpuEl
  http://www.google.com/products/catal...d=0CEUQ8wIwAg#

  ====
  Video kamera
  Sony Handycam HDR-XR150 Camcorder - 1080i
  http://lh4.googleusercontent.com/pub..._62W2lBVhGMKFN
  http://www.google.com/products/catal...d=0CG4Q8wIwAA#

  Mos u ngaterro ti blesh ndonje varse,unaze tjeter,kemishe te re,kepuce, e budalliqe te tilla.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 22-02-2011 mė 23:59
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po kta ktu jane eksperta kompjuterash lale dhe jo ndonje teme sociale apo dhuratash . Nejse bahskohem me mendimin e postuesit me siper )))
  Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk keni ndonje ide per dicka te bukur ,dicka me romantike???behet fjal per te dashurin (djal)
  Strugane

 7. #7
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Bleji nje unaz dhe mos u kurse lol
  Se e paske dhe pervjetor .


  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ketu qe ke postuar  kurse pergjigja ne te vertete do i pershtatej Izadores
  Me respekt,

  Valdet Shala

 9. #9
  Maska e *Babygirl*
  Anėtarėsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Izi eshte cun mi . Ajo unaza si nuk i shkon nje cuni
  Mos jeto pa buzėqeshur...sepse dikush nė kėtė botė jeton nga buzėqeshja jote ...!

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Po ke te drejt , duhet te kisha pyetur me perpara kush eshte pasivi apo aktivi

  ose hy e dashura me emrin e tij dhe pyet kot per kryezitet ce c'fare do kishe qef nje mashkull si dhurat . Vetem hekra dun lol
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  mbasi iza te paske propuzuar unaze,i shkon edhe kjo dorezore..

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum flm per ndihmat vajza :d
  Strugane

 13. #13
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Nete ajo unaze eshte gejshit lol
  Unaze e mire per cuna,diamant flori dhe titanium.
  http://blog.wysjewelry.com/wp-conten...mens-rings.jpg
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Nete ajo unaze eshte gejshit lol
  Unaze e mire per cuna,diamant flori dhe titanium.
  http://blog.wysjewelry.com/wp-conten...mens-rings.jpg


  I bie qe kjo te propozoj ate duke i falur unaze.S'besoj se i takon ksaj te bej ket dhurat e para.
  Mendoj se dhurata duhet te ishte me e thjesht dhe duhej te jepet ne nje ambjent romantik ,rezervim ne nje restorant lux.Kta jan vetem te dashur.Fali nje bluze ku te kesh stamposur nje ide tenden. a nje piktur e cila te ket si permbajtje nje shprehje te tij ,te cilen ai pelqen...... .Mbase fjalet e para qe ai te tha kur te propozoi, mbase e shoqeruar me gjysmen e fotos tende dhe gjysmen e tij apo duart tuaja kur takoheni.Shkeput nje pjese te ndoje fotoje.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elonaa : 23-02-2011 mė 21:54
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  hmm nuk e kam menduar por ne 8 prill bejm 5 vjet qe kur jemi lidhur, dhe si 5-ce do mendohem te bejm dicka bashka...mbase te shkojm ne dinner and a movie ose ne ndonje theme park
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga che_guevara86 Lexo Postimin
  Po kta ktu jane eksperta kompjuterash lale dhe jo ndonje teme sociale apo dhuratash . Nejse bahskohem me mendimin e postuesit me siper )))


  sexy thongs and a whip lol or maybe a rope too lol along with the handcuffs

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Nete ajo unaze eshte gejshit lol
  Unaze e mire per cuna,diamant flori dhe titanium.
  http://blog.wysjewelry.com/wp-conten...mens-rings.jpg
  Nuk eshte unaze,por dorezore per meshkuj.

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  women=problem
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Elona me pelqeu shum ideja qe me dhat dhe un me par pak a shum kisha ket ide ndersa ju e perforcuat dhe me shum duke e permbushur me mendime te tjera shum flm,mpelqeu me te vertet shum pasi ne jemi vetem te dashuruar nuk jemi te fejuar apo martuar dhe ideja juaj pershtatet
  Strugane

 20. #20
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Pa dashur te hy ne detaje qe kjo teme eshte inkorporuar gabim ketu, gjss po mundohem te te sugjeroj dicka ne lidhje me kerkesen tende....
  Besoj se nuk ka shume rendesi fakti eshte pervjetor apo jo, dhe duhet patjeter te harxhosh shume per nje dhurate, sepse gjerat e thjeshta jane me te goditura nga njehere. Keshtu qe, dhurata besoj se duhet bere ne baze te karakterit qe ka nje person, psh nese eshte mashkull i edukuar, i shkolluar, fin etj ... une per vete do i beja nje dyshe stilografesh te cilet jane ne ato kutite e dekorura me shume finese...keshtu qe me kete dhurate tregon edhe ti finesen tende si femer ne perzgjedhjen e nje dhurate "elegante"...dhe e vlerson edhe te dashurin tend si nje mashkull i edukuar dhe i shkolluar, nese eshte i tille...

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •