Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    AC.[^MiLaNiSTi_KuQ_e_Zi^] Maska e euro-euro
    Anėtarėsuar
    14-01-2011
    Vendndodhja
    Anej Nga EuroPa
    Postime
    15

    Post Kerkese Per @op Ne Kanalin E Mire Njohur #shqiperia

    Kerkese per @ Aop, tek kanali #Shqiperia
    Kerkoj te behem pjese e stafit te kanalin #Shqiperia pasi me pelqen te jap dhe une kontributin tim ne staf. Jetoj ne qytetin e Bulqizes mosha ime eshte 24 VJEC momentalisht punoj ne nje Salle kompjuterash ku pjesen me te madhe te dites e kaloj aty. Ne chat gjithmone futem me nickname euro .Normalisht qe chatoj nga shpia pjesen me te madhe te kohes . Ne chat angazhohem 5 ore ne dite ose me teper. Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh nga ju . Me respekt nga Euro.
    ┏━━┓
    ┃┃━┫
    ┃┃━┫
    ┗━━┛
    ┏┓┏┓
    ┃┃┃┃
    ┃┗┛┃
    ┗━━┛
    ┏━┓
    ┃┏┛
    ┃┃
    ┗┛
    ┏━━┓
    ┃┏┓┃
    ┃┗┛┃
    ┗━━┛

  2. #2
    Akulli Maska e DiGiTeX
    Anėtarėsuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Diku Rreth Botes
    Postime
    368
    Ju keni dhe nje kerekes tjeter e cila ndodhet ne kete links dhe doja qe tju sqaroja se nuk dmth qe te benit 20 kerkesa per acc ne kanalin #shqiperia qe temat tuaja te aprovohen.
    Duke u bazuar ne rregullat aktuale te dhomes #shqiperia dhe ne baz te infos se nickname tuaj une nuk mendoj se jeni akoma i afte per te mare ate detyre mbi supe.
    Te jeshe pjese perberese e stafit #shqiperia duke te kaloshe kualifikime dhe te dishe komandat te cilat do te duhet ti mesojne te gjithe ata qe bejne kerekese ne dhomen #trajnime.Info e nickname tuaj me tregon qe keni 7 jave qe keni filluar te chatoni
    -NickServ- Information on euro (account euro):
    -
    -NickServ- Registered : Jan 18 20:22:23 2011 (7 weeks, 0 days, 19:50:50 ago)
    -
    -NickServ- Last addr : skam@9D46A2.B4A3DC.60470A.2A80A2
    -
    -NickServ- Last seen : now
    -
    -NickServ- Flags : HideMail
    -
    -NickServ- euro has enabled nick protection
    -
    -NickServ- *** End of Info ***

    Te sugjeroj te jeshe i vemendeshem dhe te dishe te sillesh mire te kanalin #shqiperia me kedo e cilindo,nderkohe po te leme kohe qe ju te mesoni komandat dhe rregulloren e staffit dhe ndoshta me vone pse jo te beheni dhe ju pjese perberese e kanalit #shqiperia.

    Akulli
    "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •