Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 109
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  mir ja ka bere o mad.. ne se e ka rrahur linden edvinua..

  linda e meriton..

  vate u martuati me nje qelbanik qe matilden e cmendi.. aneten e ka zhdapalluar sa here ..kristaqin e coj ne tufinė.. e rudinen e ka shkelmuar e delinen e ka xheshur si lavire.. kurse meg ajturrensen.. e ka perdorur si mantenute posht tavolines se zyres..

  po puna eshte se na i rrahu dhe policet pisi me an te katalikve te llojit qelbanik.. tom dosh e paulin sterk..

  po do ta gjej ndoj dit .. andej nga nuk e pret se shum p i ecen kungulli mbi uje..

  ne 18 do kisha qejf ta haj dhe ai si ziver ruci e aleks doshi..

  --

  shefat e tu o bamo i nisen horrat perpara e vet u fshehen te bordel gratacieli i fidelit e prisnin te benej gjaku gjer me gju e ata te merrnin celsat e krieministrise.

  si trim qe je do duhej ti braktisje frikacaket mirpo ti prap leh per ata.

  ci thua kesaj mo bamo..

  nejse..  POLITIKĖ

  Fokus/Ina Rama ishte diga ku mund tė ndalej 21 janari

  16-02-2011 /

  Gazeta 55


  Demonstrata e dhunshme e 21 janarit, u paralajmėrua si e tillė dhe u realizua si e tillė, falė pretekstit tė videos sė konservuar prej rreth njė viti, pėr njė korrupsion tė supozuar, tė pretenduar se u zbulua nga Dritan Prifti, ndaj Ilir Metės.
  Ndėrsa kjo video, e arnuar, e grisur dhe e ngjitur, vende-vende tė paktėn 27 herė, bėri xhiro tė stėrzgjatur mediatike, vetėm organin e akuzės, Prokurojnė e Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe Kryeprokuroren Ina Rama nė veēanti, i gjeti nė njė gjendje plogėshtie, apo pėrgjumje. Aq e rėndė ishte kjo gjendje plogėshtie dhe pėrgjumje, sa deri nė 20 janar, njė ditė para demonstratės sė dhunshme, kėto organe, apo institucione pėrgjegjėse pėr verifikimin e kėsaj videoje, qė sikurse po del ditė pas dite, ėshtė e arnuar, e grisur dhe e ngjitur, vende-vende tė paktėn 27 herė, nuk kishin mundur tė thoshin asnjė fjalė pėr sajesėn e saj.
  Nė se organ i akuzės, Prokuroria e Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe Kryeprokurorja Ina Rama nė veēanti, do tė ishin treguar, jo aq tė shpejtė, por edhe paksa mė tė ngadaltė, sa u treguan nė 21 janar me urdhėr-ndalimet e zinxhirit tė Gardės sė Republikės, pėr zbardhje e 27 arnimeve, grisjeve dhe ngjitjeve vende-vende tė videos sė supozuar se Dritan Prifti zbuloi njė korrupsion, atėherė nuk do tė kishim demonstratėn e dhunshme tė 21 janarit, sepse do tė kishim ēarmatosjen e opozitės nė pėrgjithėsi dhe Edi Ramės nė veēanti, nga preteksti pėr demonstratė tė dhunshme. E thėnė mė ndryshe, nė se do tė pėrgjigjej nė kohė rekord, Prokuroria e Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe vetė Ina Rama nė veēanti, atėherė nuk do tė keqpėrdorej videoja e montuar e s’do tė vriteshin 4 persona.
  Sigurisht, plogėshtia dhe pėrgjumja e organit tė akuzės, Prokuroria e Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe Kryeprokuroren Ina Rama nė veēanti, e zgjodhėn vetė kėtė mėnyrė tė sjelluri. E gjithė kjo zgjedhje, u programua pėr t’i dhėnė mundėsi edhe kohė ngjarjeve tė 21 janarit, saktėsisht grushtit tė shtetit. Ndaj edhe Prokuroria e Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe vetė Ina Rama nė veēanti, u vonuan kaq shumė me zbardhjen e 27 arnimeve, grisjeve dhe ngjitjeve vende-vende tė videos sė supozuar se Dritan Prifti zbuloi njė korrupsion.
  Pavarėsisht plogėshtisė dhe pėrgjumjes, si mėnyrė zgjedhje e vullnetshme nga ana e organit tė akuzės, Prokurorisė sė Pėrgjithshme nė pėrgjithėsi, por edhe Kryeprokurores Ina Rama nė veēanti, legjislacioni shqiptar i merr zyrtarėt nė pėrgjegjėsi penale, jo vetėm pėr abuzim me detyrėn, por edhe pėr mosveprim
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 16-02-2011 mė 12:09

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  ki personazhi mbas disa vizitash te fshehura ne disa kryeqytete te Evropit k*rve erdhi me direktiva te reja duke qene se demokratet nuk leshojne pe ....

  koken do te lere ki personazh qe askujt nuk i dhimbset me ..... shqiptaret do t'ia paguajne mire ate qe ki meriton me 8 Maj ....
  "They will not control us, We will be victorious"

 3. #43
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  pse nuk e bon demostraten per shen val.
  kjo pun osht kontradiktore mer daj. ne dum qetsi po vallaj ene sala ma nuk durohet sidomos kur flet ne gju te huj hahahahahahahaha

  ma mir i berluskon qefli se sa sala. ky edi s'osht as mish as peshk. venit kalamoja i mungojn burrat e vertet jo ata qe mezi lidhin ushkuret hahahahahahahaha
  no glove no love

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2011
  Vendndodhja
  Antarkdite
  Postime
  629
  Faleminderit
  3
  5 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
  pse nuk e bon demostraten per shen val.
  kjo pun osht kontradiktore mer daj. ne dum qetsi po vallaj ene sala ma nuk durohet sidomos kur flet ne gju te huj hahahahahahahaha

  ma mir i berluskon qefli se sa sala. ky edi s'osht as mish as peshk. venit kalamoja i mungojn burrat e vertet jo ata qe mezi lidhin ushkuret hahahahahahahaha  Burrat?! Po pse Bamiri, Edvinua,Braceja, Tahiri, Balla, Prifti si te duken? Ato jane burra por me nje ndryshim.......
  moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O brar ca Bo mer burr
  2 muj su bona I gjalle un ne forum dhe e ke mush temen me llafe
  Sbo robi a ke respekt ti apo Jo per palen opozitare
  A do na lesh rradh me fol apo jo
  E ke Bo temen si parlamenti asaj transit qe vetem ajo ne sala flasin edhe ktu vetem ti dhe nja 2 te tjere
  Do te fus nje "grusht" si Armando prenga Ed paloqes
  Do ti hudh gjyslyqet perpjet


  Sa per kto qe ke shkrujt mos hap panik se sdo ket rremujra.
  Tani ndonje gur tek tuk edhe do hidhet se helbete njerez jemi dhe na ka ardh ne maj te hundes.

  Mos ma merr per Ters grushtin se per Ty kam shum respekt
  Je njish

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  dua ta filloj me nje pyetje qe pjesetari i Komisionit Parlamentar Hetimor i drejtoi te gjitheve pasi "gruaja e bulevardit" u cua e iku nga salla ..... "KU E GJEN KETE KURAJO DHE MBESHTETJE KJO zonje" ....???????

  edhe per Edverin do te perdorja te njejten pyetje .... "KU E GJEN KETE KURAJO DHE MBESHTETJE KY personazh" .....??????????

  sapo kthehet nga Strasburgu ky i paftyre dhe i pa-ekuiliber i jep ultimatum qeverise dhe popullit sikur te ishte as me shume e as me pak por presidenti i ndonje vendi me te fuqishem te botes .....

  qe ky e gjen mbeshtetjen tek ndonje nderkombetar edhe kjo nuku perben ndonje sekret .... ajo qe me shqeteson eshte se cili mund te jete ky nderkombetar qe kerkon te terrorizoje vendin ....????

  ne aparence te gjithe nderkombetaret jane me qeverine legjitime te vendit ..... pra me Qeverine Demokratike ..... tani une shtroj nje pyetje cili eshte ky nderkombetar qe ben "duble-dealing" ...???? eshte Fyle, Lajcak, Svoboda apo Vidhers II (arvoirzu) ....????
  "They will not control us, We will be victorious"

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aq Mir ja ka Bo sa ska ku te shkoj mender teje ajo I boni shu... Komisijonit dhe atyre qe Benin pyetjet

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  populli pa videon.. e prandaj u revoltua ne 21 e nuku e permbajtem dot thote shtabi pucist..
  mirpo populli me video te pare ishte perseri ne 28 dhe si nuse me tela..te permbajtur se cke me te..i kryen tere porosite vetpermbajtese te birose..

  lol


  e mo raptil c thua ti kesaj..

  besoj se 21-shi ta ka shkaktu nji klick ne krye..
  besoj se sot per ty ed rama nuku eshte me ai burri i madh..por nje zhapik i felliqur..

  shikoje kte video..

  ku jan erionet..Fidelet Dulaket Fatmir Tocat.. edvinet gjinushet.. Tak Tom kodoshet leartot e pisa tjere?
  Shi si e len pa ndihm e pa gje te ngratin te gjakosur ne toke..

  Tmerr..
  i ka ditur brari keto moti prandaj thosh---larg nga bllokqeneria..
  keshtu ben dhe ne kosove..
  te njejtet jane..

  i ben pispispis.. macokut serb.. me mjeshteri..pra eja serbi.. e nanen u a ki..
  dhe erdhi serbia dhe keshtu si ky ne bulevard mbeten neper kosov pa asnji mbrotje mijra e mijra e mijra femij gra burra nen meshir te mitralozit shka arkanoist..

  shkoni shkoni prap ne 18 se djalli po ju therret..

 9. #49
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Brari ti e di dhe e mban mend qe un keto demonstrata I kisha parashikuar me kohe
  Por punet nuk ecen siē ishin parashikuar sepse nuk e hoqem dot saliun
  Por ne po I stervisim njerzit tane qe perveē gurave te hedhin ne drejtim te policise dhe kryeministrise hardhuca, shushunja dhe gjarperinj
  Klika meta-sali-lul-olldashiste-topalloide se ka te gjate sepse po pergatitet vazhdimi I operacionit per rrezimin e qeverise
  Ky operacion quhet "koka ne lum dhe ... Ne sum"
  Pas pushtimit cdo ministri do te perballet me kete operacion
  Me ēa po lexoj un ne shtyp xhozefajna spo leka europarkamentar pa ja lyp ndihmen per me pshtue sali rroft berishen

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e peshkatari2011
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  261
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Keto protestat tani nuk sherbejne per asgje tjeter vec per prishjen e imazhit te vendit tone.

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  I bej thirrje moderetaoreve mos te lejojne shkrime gazetash pa u bere e ditur nga kush gazete Jan marre. Une per kete ēeshtje jam denuar disa dite nga moderatoret dhe nderkohe shoh qe zbatohen 2 standarde dhe Jo nje standart per te gjithe
  Ju fsleminderit

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Edi Rama nė kaos: Nuk bojkotojmė zgjedhjet lokale, kėrkojmė zgjedhje tė parakohshme

  TV Klan

  Nuk do tė bojkotojmė zgjedhjet lokale por kėrkojmė zgjedhje tė parakohshme. Ky togfjalėsh i pazbėrthyeshėm ishte refreni i bashkėbisedimit tė pasditės sė martė tė kryesocialistit Edi Rama i sapokthyer nga Strasburgu qė la tė pasqaruar si publikun ashtu dhe vetė gazetarėt e pranishėm. Pavarėsisht insistimit tė madh tė gazetarėve kryetari i selisė rozė nė asnjė moment nuk dha njė argument tė qartė pėr mėnyrėn sesi partia qė ai drejton do tė marrė pjesė nė zgjedhjet e 8 majit kur nuk po plotėson asnjė nga detyrimet kushtetuese pėr t’u bėrė pjesė e procesit parazgjedhor.

  Edi Rama nuk deshi apo nuk diti t’i pėrgjigjej asnjė nga pyetjeve sesi mund tė kėrkosh tė tė garantohet vota e zgjedhėsve kur ai si kryetar i partisė mė tė madhe nė opozitė deklaron se funksionimi normal i KQZ apo i KZAZ janė detaje tė parėndėsishme pėr realizimin e zgjedhjeve.

  Sipas Ramės, e rėndėsishme ėshtė vetėm fakti se ndėrkombėtaret janė ndėrgjegjėsuar se nė Shqipėri ka krizė politike por pėr tė ėshtė pa rėndėsi nėse ata bėjnė apel qė Partia Socialiste tė marrė pjesė nė zgjedhjeve dhe tė jetė pjesė e jetės parlamentare duke miratuar reformat e rėndėsishme.

  Rama gjithashtu hezitoi t’i pėrgjigjet pyetjes nėse do tė pranojė kėrkesėn e Dritan Priftit pėr t’u pranuar nė gjirin e partisė sė Ramės.
  "They will not control us, We will be victorious"

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O msus politika eshte Bo per ata qe e kuptojne Jo per Ty qe nuk kupton dot togfjalshat e opozites
  Nqs gazetaret e klanit nuk e kuptojne edi ramen kur flet ose nuk Marrin pergjigje per pyetjet qe bejne
  Te keshilloj te nderrosh stacionin
  Edhe tv shijaku ska qene kaq keq siē eshte Bo tv klani

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  rapti .... cilin kanal duhet te shoh ....???? top-qenin e cakallit qe censuron lajmet me keq se Enveri ne vaktit, apo news24 te bollinos ....??!!
  "They will not control us, We will be victorious"

 15. #55
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  968
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un thjesht te thashe nderro kanal shyqyr zotit jemi ne kohe demokracie dhe boll stacione ka
  Por Ty personalisht te keshilloj te shofesh vetem telenovela me histori dashnije
  Se nga politika nuk thithke gjo
  Qeke darrase fare lol

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  o rapti ..... me thuaj a ka ndonje spital qe i ben derman ketij personazhi ....??????????????


  -------------------------------
  Kreu i PS, kėrkesa absurde partnerėve ndėrkombėtarė pėr tė manipuluar me ēdo kusht zgjedhjet


  "Kutitė e votimit t'i shoqėrojnė bandat e Tom Doshit, jo policia"


  Edi Rama vendos si njė ndėr kushtet e Partisė Socialiste pėr tė hyrė nė zgjedhjet e 8 majit, shkeljen e ligjit, me qėllim manipulimin e tyre, duke kėrkuar shmangien e Policisė sė Shtetit nga procesi i shoqėrimit tė kutive tė votimit. Nė Strasburg, nė takimet qė Rama ka zhvilluar me zyrtarė tė lartė tė Bashkimit Evropian dhe Parlamentit Evropian, ka kėrkuar qė pas mbylljes sė procesit tė votimit, shoqėrimin e kutive tė votimit tė mos e bėjė Policia e Shtetit, siē e parashikon ligji, por ta ndėrmarrin njerėz pa mandat, pa integritet dhe jo profesionistė. Konkretisht, Rama synon qė shoqėrimin e kutive tė votimit ta ndėrmarrin njerėz tė Tom Doshit, me qėllim manipulimin e rezultatit tė zgjedhjeve.

  Pas presionit tė ndėrkombėtarėve pėr tė hequr dorė nga deklaratat pėr tė bojkotuar zgjedhjet e 8 majit, Rama ka ngritur nė Strasburg kėrkesa absurde, tė cilat kanė shtangur tė gjithė partnerėt ndėrkombėtarė. Ndėrsa ka hedhur poshtė tė gjithė komisionerėt socialistė, Rama ka kėrkuar evitimin e tė gjithė elementėve tė sigurisė pėrsa i pėrket transportimit tė kutive tė fletėve tė votimit. Ai ka kėrkuar qė tė mos jenė forcat e rendit ato qė do tė administrojnė kutitė e votimit, por njerėz tė caktuar nga vetė ai. Frika nga humbja e zgjedhjeve tė 8 majit, ka bėrė qė Rama tė nisė njė tjetėr skenar atė tė manipulimit tė zgjedhjeve. Synimi i tij pėr tė vendosur si "roje" tė kutive tė votimit, njerėz tė deputetit tė PS, Tom Doshit flet qartė pėr njė skenar tė tillė. Personat me tė cilėt shoqėrohet deputeti socialist janė me precedentė penalė, njė pjesė e tė cilėve ishin edhe ata qė ishin paguar pėr tė ushtruar dhunė ndaj forcave tė rendit nė demonstratėn e 21 janarit, tė organizuar nga Rama.

  Edhe kjo kėrkesė e Ramės ka hasur kundėrshtinė e prerė tė ndėrkombėtarėve, tė cilėt i kanė kėrkuar qė tė marrė pjesė nė zgjedhjet e 8 majit, tė respektojė tė gjitha afatet e Kodit Zgjedhor dhe tė bashkėpunojė pėr tė garantuar zgjedhje tė lira dhe tė ndershme. Kjo nuk ka qenė kėrkesa e vetme qė Rama u ka kėrkuar partnerėve ndėrkombėtarė. Njė tjetėr kėrkesė ka qenė edhe ajo e bllokimit tė liberalizimit tė vizave duke tentuar implikimin e situatės politike tė krijuar pas demonstratės sė dhunshme qė ai organizoi mė 21 janar, nė procesin e lėvizjes sė lirė. Por edhe kjo tentativė e Ramės ka dėshtuar pasi pėrfaqėsues tė lartė tė PE dhe BE nė mėnyrė tė qartė kanė konfirmuar se Shqipėria po zbaton me rigorozitet tė gjitha kushtet dhe detyrimet qė rrjedhin pas heqjes sė vizave me hapėsirėn e zonės Shengen.

  RD


  http://www.rilindjademokratike.com/R...itika.htm#Kreu i PS, kėrkesa absurde partnerėve ndėrkombėtarė pėr tė manipuluar me ēdo kusht zgjedhjet
  "They will not control us, We will be victorious"

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga mesuesi_1 Lexo Postimin
  Njė tjetėr kėrkesė ka qenė edhe ajo e bllokimit tė liberalizimit tė vizave duke tentuar implikimin e situatės politike tė krijuar pas demonstratės sė dhunshme qė ai organizoi mė 21 janar, nė procesin e lėvizjes sė lirė. Por edhe kjo tentativė e Ramės ka dėshtuar pasi pėrfaqėsues tė lartė tė PE dhe BE nė mėnyrė tė qartė kanė konfirmuar se Shqipėria po zbaton me rigorozitet tė gjitha kushtet dhe detyrimet qė rrjedhin pas heqjes sė vizave me hapėsirėn e zonės Shengen.
  a eshte e vertete kjo apo eshte humor

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  a eshte e vertete kjo apo eshte humor
  aspak humor .... realitet i hidhur ky .... Edveri shkon ne Strasburg per te izoluar shqiptaret ndersa parlamentaret europian dalin ne mbrotje te shqiptareve .... imagjino se ne c'bote jetojme .....
  "They will not control us, We will be victorious"

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Rama dhe Bostinaru dėshtojnė me vizat

  Gazeta Standard 16/02/2011 13:41:00


  Pas tentativės sė bėrė nga deputetė evropiane tė majtė afėr tij, vetė lideri i PS pėrmes takimeve tė zhvilluara nė Strasburg ka tentuar tė binte BE se shqiptarėve duhet tu rikthehen vizat, pėr tė plotėsuar skenarin e tij tė njė Shqipėrie nė krizė. Ashtu si Bostinaru edhe Rama ka marrė pėrgjigje negative duke dėshtuar pėr tė disatėn herė qė tė rikthejė shqiptarėt brenda telit me gjemba. Vetėm pak kohė mė parė Eurodeputeti Rumun Viktor Bostinaru, i njohur si mik i kreut socialist Edi Rama ka kėrkuar nė Parlamentin Evropian qė shqiptarėve t’iu kthehet regjimi i vizave. Pasi ka lexuar njė fjalim qė duket se ishte dėrguar nga Tirana dhe shkruar nga vetė kreu i PS, Bostinaru ka pretenduar se shqiptarėve u duhet hequr regjimi i liberalizuar i vizave. Ky ėshtė njė qėndrim i pėrsėritur i njėrit prej pėrfaqėsuesve tė partive tė majta nė parlamentin Evropian. Burime thanė pėr gazetėn se Bostinaru kishte kėrkuar heqjen e regjimit tė lehtėsuar tė vizave, pėr t’i bėrė nė kėtė mėnyrė presion qeverisė. Ky eksponent i sė majtės i njohur si mik i ngushtė i Ramės edhe mė parė kishte pretenduar tė pengonte liberalizimin e vizave pėr shqiptarėt, duke u pėrpjekur ta pėrdorte kėtė tė drejtė tė fituar falė reformave si presion ndaj mazhorancės nė mėnyrė qė kjo tė bėnte lėshime pėr opozitėn.
  "They will not control us, We will be victorious"

 20. #60
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime

  Skan frymen e ndryshimit

  Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
  As mos therrisni per proteste as per antiportetste se paku ne kete sit.
  Ketu me sa shoh une 98% te forumistave jane jashte dmth skane mundesi fizike as me shku as mos me shku.
  Brari edhe kur hodhen bustin e Enverit Tha: cdeshen qe e hodhen me dhune!!!!
  Ndryshimin do e bej rinia .
  Juanit dua te informoj qe i plagosuri i pare ka qene Emigrant Tironc ne Itali i qelluar nga lart. Emri I tij ESHTE Erald Misha 35 VJEC protestonte per jeten e prinderve te tij.
  Mare nga Gazeta :SHQIP

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •