Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 66
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga genti1972 Lexo Postimin
  me pelqen humori jot ...se si i kapin leprat keto qeverit tona e ka treguar koha ....edhe nexhin e ramizin per kafe i futen brenda .....
  te bera nje pyetje pak me lart .sa njerez duhet te ishin vrare ne 14 shtator 1998 ,kur u sulmua kryeminstria me kallash e tanks e arkivola me kufoma brenda ????
  kjo ka ndoshur para 13 vjeteve.
  Shteti sa vjen e behet me solid.
  Nese do vazhdojme me mendesite se si ndodhi para 13 vjeteve, nuk do behemi kurre shtet qe zbaton ligjet,
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e genti1972
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  45
  Postime
  304
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  kjo ka ndoshur para 13 vjeteve.
  Shteti sa vjen e behet me solid.
  Nese do vazhdojme me mendesite se si ndodhi para 13 vjeteve, nuk do behemi kurre shtet qe zbaton ligjet,

  prap nuk u pergjigje , nejse me mjafton ......
  shteti qe eshte shtet zbaton ligjet jo vetem per fukarenjte qe skan buke t ehan por edhe per hajdutet e qeverise ,per ata qe vrasin e fshehin doren .....
  e boll i the shtet shqiperise me keta hajdute ne krye .....se do duhet te ndryshojme kete term ,nqs do flasim per france e gjermani e suedi ...


  NUK DUA SHTET SI I ENVERIT


  M'KA IK ZARI

 3. #23
  el kafirun Maska e chino
  Anėtarėsuar
  04-02-2008
  Postime
  5,240
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Agresion ndaj dy vajzave, jo nje. Apo jo?

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Une e kisha rraf kete bandit vetem me qader deri sa te ish pshurr ner veti

 5. #25
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  La vita non si spiega, si VIVE!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime
  ky ka per te dal brenda 20 diteve.
  ndersa ne evrope apo amerike ti gjush nje femre nuk shpeton pa 1 vit burg

 7. #27
  Perjashtuar Maska e Fiesta
  Anėtarėsuar
  23-01-2011
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga REALIST Lexo Postimin
  Por arrestimi ėshtė kryer tė hėnėn e 7 shkurtit, pėr shkak se 36 vjeēari kishte mundur t’I shmangej kėrkimit tė policisė.
  Ka mendu cobani se eshte ne mal te beje cka te doje dhe prap te fshihet ne mal,jo shoku se veprimet e tilla i sheh dikush .

 8. #28
  Mire ėshte puna mire Maska e PLAKU
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  2,463
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Flm z.Kleadoni,per kete video qe deshmon kjaret egersin e nje njeriu me ndjenja shtazarake.
  cdo aresyetim qe ti besh keti gjesti ashete e kote. Krahasimi pd&ps per mua ska vlere ase pake. Njeriu i vetedijeshem sidomos shqyptari nje burr 36 vjecar se bene kete. nese duani drejtesi, keto rremuja huliganesh te hetohen nga koka kush i skenoj, kush kerkonete gjak dhe viketima me numer sa me te madh.
  Pa Kosovė e Ēamėri nuk ka Shqipėri

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga REALIST Lexo Postimin
  Agresioni i tij ndaj njė vajze tė re, nė njė nga rrugėt kryesore tė Tiranės, shokoi mbarė opinionin publik. Pamjet do tė pushtonin ekranet dhe do tė provokonin njė reagim tė fortė tė shoqėrisė civile, duke u shndėrruar nė spote publicitare kundėr dhunės. Kjo ndodhi me 21 janar. Njė demontrues i opozitės, i thirrur pėr tė protestuar para kryeministrisė, goditi barbarisht 18 vjeēaren Bekime Rexha, nė rrugėn e Durrėsit. Ai u identifikua nga policia e Tiranės si Robert Pėrlekaj, 36 vjeē, nga Kamza dhe ėshtė arrestuar afro 2 javė pas kėsaj ngjarjeje.Policia ishte vėnė nė kėrkim tė tij menjėherė pas dokumentimit tė vepres penale, asaj tė plagosjes me dashje. Por arrestimi ėshtė kryer tė hėnėn e 7 shkurtit, pėr shkak se 36 vjeēari kishte mundur t’I shmangej kėrkimit tė policisė. Robert Pėrlekaj i shtohet listės sė gjatė tė tė arrestuarve nga policia pėr aktet e tyre tė dhunshme dhe sulmet jo vetėm ndaj qytetarėve, por edhe policisė dhe institucioneve kushtetuese, nė demonstratėn e 21 janarit. Disa prej tė arrestuarve janė ende nė paraburgim. Mjaft tė tjerė po ndiqen nė gjendje tė lirė. Tė dhėnat e policisė flasin se 321 prej afro 500 demonstruesve mė aktivė nė dhunėn kundėr forcave tė rendit dhe kryeministrisė, rezultojnė me precendetė tė rrezikshėm kriminalė.

  klan


  ndonje liste te krimineleve dhe veprave te tyre penale kemi?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 10. #30
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  183 falenderime nė 159 postime
  Citim Postuar mė parė nga genti1972 Lexo Postimin
  me pelqen humori jot ...se si i kapin leprat keto qeverit tona e ka treguar koha ....edhe nexhin e ramizin per kafe i futen brenda .....
  te bera nje pyetje pak me lart .sa njerez duhet te ishin vrare ne 14 shtator 1998 ,kur u sulmua kryeminstria me kallash e tanks e arkivola me kufoma brenda ????
  Ne nje vend demokratik sundon ligji dhe ne parlament krijohen, ndryshohen apo permiresohen ligjet. Ne 1998 apo 2011, te gjithe ata qe godasin shtetin legjitim, duhet te perballen me cfare ka caktuar ligji. Per me teper nuk jemi me shteti i 1998, por i 2011 anetar i NATOs. Ajo qe po kerkon opozita eshte krijimi i nje precedenti, mqs humba zgjedhjet, dua ta marr pushtetin me force.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 08-02-2011 mė 17:59
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  ca mora vesh une, sala personalisht i kishte dhuruar nje lap top kesaj burrneshe?

  perfunidmisht s'bohet me ay lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 12. #32
  Fshatar i varfer Maska e Chingy
  Anėtarėsuar
  25-09-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Sipas teje:
  Ne mes te Tiranes, diten per Diell, duhet te kemi frike te flasim , nga rrugacet?
  Ne prandaj e permbysem pushtetin e majte ne 1990 qe te mund te shprehemi te lire kudo.
  Ktij mire ia bone qe e arrestun,po edhe ajo goca paska qene pa tru ne koke...Ik therrit njehere Forza Inter,ne mes tifozave ti Milanit ne mes te Milanos dhe do e shofesh ca te gjen....
  Se sei stanco e vuoi morire, pensa a chi sa di dover morire e vuole vivere...

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2007
  Postime
  389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ju qft nana edhe 18 vjeqares edhe atiq e ka sulmuar me qader

 14. #34
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  111
  64 falenderime nė 60 postime
  O Sali o rrugac bertet njeri aty dhe goditet nje vajze 18 vjecare sikur te ishte nje kafshe pune.Por s'ka faj fshati socialist,se do perseri ata qe ja bene nenen per 45 vjet dhe e lane pa buke e pa dinjitet.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  a ka te dhena se kush eshte robert Perlekaj ?

 16. #36
  Mire ėshte puna mire Maska e PLAKU
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  2,463
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Me e keqja ashete se akoma ka njerz qe e arsyetojen kete kriminel,gjestin e kesaj bishe te eger!!!
  Pa Kosovė e Ēamėri nuk ka Shqipėri

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime
  Mire ben qe e arrestuan kete djalin sepse ne rradhe te pare femrat nuk goditen, por edhe sulmi ndaj personit nuk eshte i ligjshem.

  Se dyti ajo femra paska qene kokrra idiotes edhe djali ska faj qe e ka sulmuar. Nuk provokohen njerezit kur jane te acaruar sepse e humbin vete kontrollin. Kushdo qe ka qene midis nje situate te tensionuar e di kete gje.

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Sipas teje:
  Ne mes te Tiranes, diten per Diell, duhet te kemi frike te flasim , nga rrugacet?
  Ne prandaj e permbysem pushtetin e majte ne 1990 qe te mund te shprehemi te lire kudo.
  Fol ti sa te duash, me shoket me shoqet me njerezit, mos hajde me provoko mua me thirrje te tilla kur une jam i acaruar me pushtetin e kam dale te protestoj kundra kesaj. Perse nuk vajte te therrisje, ti apo ndonje tjeter Parti Enver kur u permbys busti i Hoxhes qe ta shikoje se sa shpejt te conin te hyje andej nga kishe dale

  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  nuk e di nese po e kuptoj qarte ky e sulmoj vajzen sepse ajo ishte kunder protestave? gjithesecili ka opinion mendimin e vet. cfare kafshe as qe kane ndryshuar jane akoma si ne early vitet 90 nuk guxon te shprehesh cfare ndien ose te sulmojne e ofendojne. rob te trashe.
  Sic e thashe me siper, eshte ndryshe te shprehesh mendimin tend, dhe ndryshe te provokosh, sepse cdo provokim sjell nje reagim.

  Nese pate protesten e 4 Shkurtit tek rruga e Durrsit dikush kishte nxjerre nje flamur te PD ne dritare kur po kalonin protestuesit. Nuk shkoi njeri ti thyente as deren, e as xhamat. Nese do te dilte ne dritare te therriste Sali Berisha, Sali Berisha atehere kjo do te sillte nje reagim te njerezve. Megjithese me vone nga ajo dritare po dilnin dhe gjera qe po binim mbi protestuesit, perseri nuk pati ndonje incident.

  Gjithesesi arrestimi i ketij djalit ka qene i drejte. Shpresoj qe te ndiqet e njejta procedure per policet te cilet sulmuan pensionistet qe ishin duke vezhguar tek kuvendi diten e 21 Janarit.

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  Plaku..

  ata qindra mijra qe dolen ne 28 janar e benin sikur ferkonin nga hidhrimi fotot e atre 3 horrave qe i sollen ti vrasin te kryeministria.. jan te gjithe kriminele qe jo vetem solidarizohen me perlekajn por mezi po presin sa te marrin pushtetn e do bejne masakra qe dhe polpoti do tmerrohej..

  shihi kulishet e tyre ne forum cfar bishash jane..

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  Plaku..

  ata qindra mijra qe dolen ne 28 janar e benin sikur ferkonin nga hidhrimi fotot e atre 3 horrave qe i sollen ti vrasin te kryeministria.. jan te gjithe kriminele qe jo vetem solidarizohen me perlekajn por mezi po presin sa te marrin pushtetn e do bejne masakra qe dhe polpoti do tmerrohej..

  shihi kulishet e tyre ne forum cfar bishash jane..
  Ska nevoje per koment. Duket injoranca e demokrateve.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  policia kishte arrestuar nje tjeter horr nga keta te 21-shit ne shkoder.. nje far aleksander ndreshaj..

  kush i njeh ndopak keta kanibalet?


  tani po flet kryehajduti kryekanibali edvin rama..

  ne 18 shkurt thot.. do i nxjerr prap thote kriminelet ne bulevard..

  nxirri o monster se kte radhe do hash koken tende..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 10-02-2011 mė 07:26

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •