Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 83 prej 83
  1. #81
    Mesnata e ftohtė e njė pushkatimi barbar, 60 vjet mė parė


    http://www.balkanweb.com/videoAlbum/..._id_video=9205

  2. #82
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-02-2011
    Postime
    2
    Hahhahaah
    Shume interesant qenke ti landi...
    leri arsyetimet qe jep...

    Do e fusesh gjyshen ne shkolle ne Gjermani? Meqe u merrka edhe ne Gjermani diploma me lek? Vlen me shume diploma Gjermane, te isha si ti, do e fusja gjyshen ne shkolle ne Gjermani.
    Por ama do ma tregosh edhe mua, se ku merret kjo shkolla me lek ne gjermani, se do doja edhe une...

    Edhe ne shqiperi kjo puna me leke ka fillu 10 vitet e fundit shoku, prandaj te merr gjyshja tani diplome dhe se ka marre atehere kur mund ti hynte ne pune...

    Shoku landi nuk ia pergjigje pyetjes sime, cfare profesioni ke ti? Apo vlen ai mendimi im qe "profesioni yt eshre duke ngrene fara ne bulevart"

    Mjaft me genjeshtrat..

    Ata djem nuk jane te mbyllur ne shqiperi por levizin lire ne gjermani e neper bote. Madje kane mbaruar studime dhe punojne ne gjermani...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga danzel : 01-03-2011 mė 10:54

  3. #83
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    ne se i njeh kta "atentatoret" o denzel pyeti se ku ishte ate dite makina e tyre qe u dogj?

    jam kurioz ta shoh kte makine sepse ka shum video qe tregojn makinat kur digjen.

    pse nuk iken ata ne kohe me makin por e lan te behet objekt zjarri per 21-shaT e ed rucit?

    kaq miliardera jan se nuk u tremben se po ja gervish kush makinen?

    ata jan dhe me shkolle pra e dinin cdo behet aty..

    shum pikpietje ka..

    po numrin e celularit te edvinit ku e dinin kta djemte.. .

    boll un gri sallat ktu per saliun po nuk ja di nr e celularit e askurgje..

    un po te isha ne tiran ate dit.. jo makin qe nuku linja te fush beteja e perlekve te tom doshit te rucit.. po dhe bicikleten ta kisha ja kisha mbathur per linz a per babrru a per petrel.. pra sa me larg luftes..

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •