Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 56
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  PDK-ja kremton fitoren n Mitrovic  PDK-ja kremton fitoren n Mitrovic  PDK-ja kremton fitoren n Mitrovic

  Nga Express m 23 janar 2011 n ora 22:33

  Derisa KQZ-ja ka shtyr pr nesr publikimin e rezultateve preliminare, Partia Demokratike e Kosovs ka shpallur fitoren e saj n rivotimin n Mitrovic me mbi 50 pr qind. Ndrkoh, simpatizant dhe antar t PDK-s n Mitrovic kan filluar t kremtojn fitoren.

  Shefi i shtabit zgjedhor t PDK-s n Mitrovic, Rasim Veseli, ka theksuar se ndihet i lumtur q sht zhvilluar nj proces zgjedhor i qet dhe pa incidente. Sipas tij, pas numrimit t m shum se 66 pr qind t votave nga shtabi zgjedhor i PDK-s n Mitrovic, del se kjo parti ka fituar bindshm.

  Gjithsej dalja n votime ka qen 23 mij 234 votues, ose shprehur n prqindje 26. 76 pr qind. Deri tash kemi prpunuar 66.34 pr qind t votave, q nnkupton prafrsisht 2/3 e votave t trsishme t hedhura n kutit e votimit. Kam knaqsin t deklaroj para jush se Partia Demokratike e Kosovs n Mitrovic ka fituar bindshm me nj rezultat mbi 50 pr qind, konkretisht 51 pr qind t votave jan pr PDK-n, ka thn Veseli.

  Sipas tij, AKR-ja ka marr 6.23 pr qind t votave, LDK-ja 22.56 pr qind, Vetvendosja 10.70 pr qind, AAK-ja 5.3 pr qind, dhe t tjerat kan prqindje t cilat nuk jan llogaritur akoma. /kosovapress/
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin


  PDK-ja kremton fitoren n Mitrovic  PDK-ja kremton fitoren n Mitrovic

  Nga Express m 23 janar 2011 n ora 22:33

  Derisa KQZ-ja ka shtyr pr nesr publikimin e rezultateve preliminare, Partia Demokratike e Kosovs ka shpallur fitoren e saj n rivotimin n Mitrovic me mbi 50 pr qind. Ndrkoh, simpatizant dhe antar t PDK-s n Mitrovic kan filluar t kremtojn fitoren.

  Shefi i shtabit zgjedhor t PDK-s n Mitrovic, Rasim Veseli, ka theksuar se ndihet i lumtur q sht zhvilluar nj proces zgjedhor i qet dhe pa incidente. Sipas tij, pas numrimit t m shum se 66 pr qind t votave nga shtabi zgjedhor i PDK-s n Mitrovic, del se kjo parti ka fituar bindshm.

  Gjithsej dalja n votime ka qen 23 mij 234 votues, ose shprehur n prqindje 26. 76 pr qind. Deri tash kemi prpunuar 66.34 pr qind t votave, q nnkupton prafrsisht 2/3 e votave t trsishme t hedhura n kutit e votimit. Kam knaqsin t deklaroj para jush se Partia Demokratike e Kosovs n Mitrovic ka fituar bindshm me nj rezultat mbi 50 pr qind, konkretisht 51 pr qind t votave jan pr PDK-n, ka thn Veseli.

  Sipas tij, AKR-ja ka marr 6.23 pr qind t votave, LDK-ja 22.56 pr qind, Vetvendosja 10.70 pr qind, AAK-ja 5.3 pr qind, dhe t tjerat kan prqindje t cilat nuk jan llogaritur akoma. /kosovapress/
  ...o Urime o LLap.... ti e meriton te parin me ta uru sepse e meriton ...

  Urime te gjithve simpatizantve te PDK-s
  jemi me te miret.

 3. #3
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Antarsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,178
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  URIME URIME URIMEEE...Llap e Hard e pa_dorez2 e ju te gjithe dashamiret e PDK-es
  2011*Pse t pshtyjm rrugs, kur ka njerz q e meritojn fytyrs ...

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga ardiana luzha Lexo Postimin
  URIME URIME URIMEEE...Llap e Hard e pa_dorez2 e ju te gjithe dashamiret e PDK-es
  ...Urime edhe ty Ardiana....per shum vite...

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime
  URIME te gjthve juve qe uruat te paret URIME simpatizantve e antarve te PDK-se
  e nji URIM i posaqem shkon per Kryeministrin Thaqi e ministrin e punve te brendshme Bajram Rexhepi
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 6. #6
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,900
  Faleminderit
  200
  127 falenderime n 97 postime
  Urime Pdk-urime te gjithe perkrahsve te kesaj partie!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  864
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o hajde perhajr ju koft se e paski bo namin

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  398
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Urime dhe rrespekt per mitrovicasit qe ne mynyren ma te kulturuar dolen ne votime dhe vertetuan vullnetin qytetar qe eshte bindeshem ne favor te PDK

  Ska shanse askush ta mund Bajram Rexhepin ne ate qytet

  Mesohuni te rrespektoni sovranin e vendit

  URIME TE GJITHEVE

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-05-2005
  Mosha
  31
  Postime
  295
  Faleminderit
  2
  3 falenderime n 3 postime
  urime PDK ,o hallall ju koft se se kini mendjen me e lshu pe hiq.Pritni qe tash te vijne ata G e L ato shifrat e deshmitareve te Hages, e besa edhe ai Drenicaku i vocerr kur te vijne me sha ketu edhe a dini pse , se tana grat e tyne e votojne Thaqin e ata po plasin prej inati e xhelozie hahahhahhahaha

 10. #10
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Antarsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,178
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Ereza Lexo Postimin
  urime PDK ,o hallall ju koft se se kini mendjen me e lshu pe hiq.Pritni qe tash te vijne ata G e L ato shifrat e deshmitareve te Hages, e besa edhe ai Drenicaku i vocerr kur te vijne me sha ketu edhe a dini pse , se tana grat e tyne e votojne Thaqin e ata po plasin prej inati e xhelozie hahahhahhahaha
  HAHAHHAHAHAHAHHAH....
  2011*Pse t pshtyjm rrugs, kur ka njerz q e meritojn fytyrs ...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,788
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Urime po ju pata tregue se edhe pare kesaj date ka qene fituse !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 12. #12
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,900
  Faleminderit
  200
  127 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga Ereza Lexo Postimin
  urime PDK ,o hallall ju koft se se kini mendjen me e lshu pe hiq.Pritni qe tash te vijne ata G e L ato shifrat e deshmitareve te Hages, e besa edhe ai Drenicaku i vocerr kur te vijne me sha ketu edhe a dini pse , se tana grat e tyne e votojne Thaqin e ata po plasin prej inati e xhelozie hahahhahhahaha
  Njimend nuk me paska ra nder mend kjo,hahahaha xhelozia i paska fajet!Te persh.
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,788
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Ardiana hala po presime Urimet prej atyre te'' Rengut ma te larte''
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  URIME KRYELIRIMTAR
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 15. #15
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Antarsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,178
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Pa_doreza2 Lexo Postimin
  Ardiana hala po presime Urimet prej atyre te'' Rengut ma te larte''
  Nuk besoj qe kan ftyre e gishat me shkru sante...Sante FSH eshte e ''jonja'' hahahha
  2011*Pse t pshtyjm rrugs, kur ka njerz q e meritojn fytyrs ...

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,666
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  edhe ne mitrovic ksaj radhe munguan vottat e te vdekurve tash munguan nja 5000 vota PDK PARAMENDO po te riperseriteshin votat ne ter kosoven

 17. #17
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Antarsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,178
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  edhe ne mitrovic ksaj radhe munguan vottat e te vdekurve tash munguan nja 5000 vota PDK PARAMENDO po te riperseriteshin votat ne ter kosoven
  beni nuk po te ka hije me hy ketu edhe te shkruash keshtu JOO shoqiii ik sante flej,flej si gjithere,kjo nate eshte per PDK-en
  2011*Pse t pshtyjm rrugs, kur ka njerz q e meritojn fytyrs ...

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-05-2005
  Mosha
  31
  Postime
  295
  Faleminderit
  2
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  edhe ne mitrovic ksaj radhe munguan vottat e te vdekurve tash munguan nja 5000 vota PDK PARAMENDO po te riperseriteshin votat ne ter kosoven
  Pse a humbje me te thelle deshtet a , a pak po du doket qe keni hup a gjynah pom vjen pej juve po hajt se ka edhe ma keq

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,788
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  edhe ne mitrovic ksaj radhe munguan vottat e te vdekurve tash munguan nja 5000 vota PDK PARAMENDO po te riperseriteshin votat ne ter kosoven
  Keshu e ka loja
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 20. #20
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,900
  Faleminderit
  200
  127 falenderime n 97 postime
  Ju pershendes per fitoren
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •