Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Antarsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Krkoj testet e semimaturs dhe maturs

  Krkoj nga ju q t m ndihmoni pr gjetjen e testit t semimatures (testin kombtar t klases s 9) edhe testin e matures(mundsisht t vitit 2010) PLEASE me ndihmoni se sht shum me rndesi pr mu...

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime

 3. #3
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Antarsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Faleminderit shum se m dul n ndihm dika

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime


  e ke hedhur ne kompiuter? Eshte ajo qe ju nevojitet juve?

 5. #5
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Antarsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pooo dhe me ka ber pune shume...
  Fleminderit shum i nderuar Aldi-Aldo

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga linnda... Lexo Postimin
  Pooo dhe me ka ber pune shume...
  Fleminderit shum i nderuar Aldi-Aldo
  Gjithe kenaqesi

  Here tjeter dergo nje mesazh privat :P Me e shpejte sesa reputacioni. Sa e vura re pyetjen tuaj dhe do te pergjigjem sot kur te kthehem nga puna.

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Ndryshuar pr her t fundit nga thirsty : 17-01-2011 m 09:23

 8. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga Aldi-Aldo Lexo Postimin
  Gjithe kenaqesi

  Here tjeter dergo nje mesazh privat :P Me e shpejte sesa reputacioni. Sa e vura re pyetjen tuaj dhe do te pergjigjem sot kur te kthehem nga puna.
  "linnda ka zgjedhur t mos pranoje mesazhe private ose mund ti jet hequr e drejta e mesazheve private nga administratort e forumit. Prandaj, nuk mund ti drgoni dot mesazhe private antarit n fjal"

  Prano mesazhet private

 9. #9
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Antarsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kam zgjedhur t mos pranoje mesazhe private... :@

 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga linnda... Lexo Postimin
  kam zgjedhur t mos pranoje mesazhe private... :@
  Ne rregull, si te deshironi ju.

  Ishte vecse nje pergjigje e pyetjes qe bet ju. Asgje me shume, asgje me pak.

 11. #11
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Antarsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Megjithat shum shum t jam FALENDERUESE

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga linnda... Lexo Postimin
  Megjithat shum shum t jam FALENDERUESE
  Ska perse vogelushja Lulushe

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •