Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  26
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  -28.......................
  Helen sipas logjikes time Ke fituar ti..po problemi eshte qe nuk di sa e sakte eshte logjika ime..
  https://www.behance.net/robberysk1100

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  4,928
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Helen sipas logjikes time Ke fituar ti..po problemi eshte qe nuk di sa e sakte eshte logjika ime..
  une e bera njeher me mendje e nje her me makine llogaritese
  tani njerez jemi edhe mbase bejme gabime po sa per matematiken trurin e kam pc
  ca dhurate ka ai qe fiton
  dua nje lavatrice se me eshte prishur

 3. #23
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  26
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Loooooooool....
  Kenny loooove.. I love you ..
  https://www.behance.net/robberysk1100

 4. #24
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  26
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  une e bera njeher me mendje e nje her me makine llogaritese
  tani njerez jemi edhe mbase bejme gabime po sa per matematiken trurin e kam pc
  ca dhurate ka ai qe fiton
  dua nje lavatrice se me eshte prishur
  Patjeter.. prit te hap nje teme tjeter te mbledhim leket...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,099
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Loooooooool....
  Kenny loooove.. I love you ..
  idk who those two are por kur lexova ate me vajti mendja tek south park

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  5,678
  Faleminderit
  212
  258 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  une e bera njeher me mendje e nje her me makine llogaritese
  tani njerez jemi edhe mbase bejme gabime po sa per matematiken trurin e kam pc
  ca dhurate ka ai qe fiton:p
  dua nje lavatrice se me eshte prishur

  Lavatriēe nuk kena!Po deshe legen e sapun robash...mire.

 7. #27
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  4,928
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Lavatriēe nuk kena!Po deshe legen e sapun robash...mire.
  jo nuk dua vetem qe e kujtoj kurre me iku mami edhe i laja ne dore me dridhet trupi
  dua nje kercim
  vallzoni zoteri

 8. #28
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  5,685
  Faleminderit
  55
  227 falenderime nė 184 postime
  fiks fare fare duhet te dali -106.

 9. #29
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,008
  Faleminderit
  68
  136 falenderime nė 124 postime
  Te shprehja fillohet me shumezimet ne fillim,
  pastaj vazhdohet me pjestimin,mbledhjen
  dhe zbritjen.
  Rezultati del minus -128.666(-128pik666)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 13-01-2011 mė 21:04
  ≈♥♠♣♦≈liveplasma.com

 10. #30
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  5,685
  Faleminderit
  55
  227 falenderime nė 184 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Te shprehja fillohet me shumezimet ne fillim,
  pastaj vazhdohet me pjestimin,mbledhjen
  dhe zbritjen.
  Rezultati del minus -128.666(-128pik666)
  ne fillim shumezimet dhe pjestimet pastaj mbledhjet dhe zbritjet por sipas renditjes ashtu si paraqiten jo shumezimi para pjesetimit e mbledhja para zbritjes.
  ndryshe mund te shkruhet keshtu:

  <2+(2x3)-(10x6)-7+4-9+[(10:5)x3]+4-2-[(7x3):1]-5-(12x2)>
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 13-01-2011 mė 21:34

 11. #31
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,008
  Faleminderit
  68
  136 falenderime nė 124 postime
  Ne ne shprehje algjebrike si ajo,kur thuhet behen ne fillim shumezimet,nenkupton(shumezo numrat qe kane x midis tyre)Vihen kllapat qe ti japin precedence veprimeve brenda kllapave me ato jashte kllapave)Pjestimet,numrat qe kane : midis tyre,pastaj mbledh numrat me + midis tyre dhe ne fund behen zbritjet midis numrave qe kane shenje - midis tyre.
  Fillohet gjithmone sipas rradhes duke pare nga krahu i majte i shprehjes dhe kaluar djathtas.
  ≈♥♠♣♦≈liveplasma.com

 12. #32
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  26
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Helen s'ka lavatrice...rezultati ishte Kabim ..
  https://www.behance.net/robberysk1100

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •