Close
Faqja 4 prej 8 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 141
 1. #61
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-09-2010
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Na pushtuan per te na marr domatet se i kishim me fare te mire
  Mir po nuk na mbyten neve per domate ! Keta te fundit i duan edhe domatet edhe token qe i ben domatet !

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga >_Ilirian_> Lexo Postimin
  Po cirkuz je

  ............

 3. #63
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-07-2009
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  -Ilirian ja kush te pershtatet........ do dhe Europe ti.

  Per pak harrova...
  http://www.vishio.es/video/dhuna-e-t...strioti/986171  Kjo eshte nje veshje tradicionale turke per burra.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kryqi i Paqes : 11-01-2011 m 16:18

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
  Antarsuar
  04-11-2007
  Postime
  424
  Faleminderit
  9
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Prishtina.C Lexo Postimin
  Ore shoke nuk jan vetem Gazetat dhe tv.Srbe por kjo qeshtje ka zgjuar vemendje edhe te medijat me te fuqishme evropiane siq esht Psh. ZDF Gjermane i cili i ka kushtuar nje dokumentare kesaj dukurije.


  Mua me teper me shty te hapi ket tem pasi pashe se ky fenomen i paska kaluar kufinjt ballkanit dhe paska arritur edhe deri te mediat me te fuqishme evropiane (Se une e dija edhe me pare ket pun ashtu siq e din shumica e shqiptareve)


  http://www.youtube.com/watch?v=Z6BQQ...layer_embedded
  o prishtina sa i perket mediave gjermane ne disa kanale ka te punsuare gazetare serrb qe kan ikur nga lufta e kroacise dhe bosnjes dhe kta po japin nje kontribut te madhe ne propaganden serrbe sidomos ne kanaline ZDF eshte nje kriminel i tille qe sle gur pa perbysur per te hedhe balte mbi shqiptaret,

  po ky gazetare pase lufte ka bere disa dukumentare neper kosove per llogari te RTS serrbise ku ne kete raste ishin indinjuare shum banoret e fshatit mushtisht (suhareke)therande,

  po ky gazetare perte vazhduare dukumentarine etije propagandistike ishte rikthyere ne ate fshat por nen kamuflimin e nje programi tjeter BR1 pra ky gazetare thjeshte eshte i porositure edhe i paguare nga shteti kriminale serrbe poashtu merre rrogen edhe ne shtetine gjerman e ate pagen qe merre kontribute japim edhe une e ti nese jeton ne GJ dhe shumshqiptare tjer se ZDF eshte program qe mbeshtetet teke taksa paguesite.

 5. #65
  Prenku i Dalmatve
  Antarsuar
  12-12-2008
  Vendndodhja
  N dritn fosforike q lshojn varrezat gjat nats
  Postime
  1,025
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Deklaratat e ktyre klyshve, jan shum t kqija pr ne n Prishtin.

  Ka tendenca q t barazohet terrori jugosllav (i Mbretris dhe Komunizmit) mbi shqiptart, me "terrorin" shqiptar (i Mbretris dhe Komunizmit) mbi "serbt".

 6. #66
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  turp turp per kete popull shqiuptare,se vertet eshte per nje katastrofe per kete popull

 7. #67
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  po te konfirmoj une si shkodran qe jam qe cdo vere qe shkoj ne shkoder, ne shume lokale rinia preferon me shume kenget sllave, se ato perendimore (amerikane apo cfaredo qofshin)...
  une nuk e konceptoj kete.

  nuk di c'te them. te pakten e shoh si mungese gustoje.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #68
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Me te vertete urime. Neser do bejme ne dokumentare duke i treguar fshatrat serb te mbushur plot me shqiptare. Po ua marrim kalane nga brenda. Duhet ti pergezojme keto heroin qe po sakrifikojne per te shkaterruar Serbine dhe per ta zhdukur se shpejti nga harta e Ballkanit.
  nuk e kupetoj mire kete pikpamjen tende.
  dmth nese nuk e kam gabim, ti e quan pozitive martesen e femrave shqiptare me meshkuj serb ne serbi. serbia thua po popullohet me gjysem shqiptare.
  ok, por jane me shume serb se shqiptare. ndoshta as shqipen nuk do e mesojne ndonjehere. e ti thua qe po ia marrim kalane nga brenda???

  po sikur te ndodhte e kunderta? qe meshkujt shqiptare te martoheshin me femra serbe dhe te jetonin ne shqiperi. si do e shihje ti???
  Vasudhaiva Kutumbakam

 9. #69
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Prishtina.C Lexo Postimin
  Njesoj esht fshatra te shkodres jan ato . Fundi i fundit Shqiptare

  Une i kuptoje shume mir qe te dyjat edhe gjermanishten edhe Serbishte dhe mund te them vetem nje gje TURPPPPPPPPPPPP.

  .
  nuk eshte njesoj jo.
  shkodrane jane ato qe jetojne ne shkoder e jo ato qe jetojne neper vend ku edhe pula ha gure...

  ne shkoder raporti mashkull : femer nuk eshte 1:7 por ne ato vende qe te thashe.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kam thn dhe nj radio lokale n Kosov! Nuk mund t prfshihet gjith shqipria pse 10 shkinusha jan martu n Mitrovic apo i kan nxjerr 3..4 kudra fotot me serbin n gjyks!

  Shqipria gjithmon ka qen armik i serbis por minoriteti srb q osht n Shkodr po mundohet me prqa popullin Shqiptar dhe at Kosovar

  Ju duhet mja dit politiken srbis aman
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 11. #71
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

 12. #72
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Kjo tem dhe mnyra si trajtohet jan shum komike dhe tragjike. E para puns, tani u kujtuan meshkujt pasi i cuan femrat shqiptare si prostituta lart e posht, pasi nuk arritn dot ti japin asaj dinjitetin q meriton n nj shoqeri demokratike dhe civile, flasin kodra pas bregut pr patriotizma. Femra shqiptare, historikisht nj nga gruat m krenare n bot sht katandisur sot si nj leck. Kjo vrehet kudo, nga trushkulurit e politiks q lejn grat e tyre dhe shkojn me 20 vjecare duke ndjekur modelin e liderit Berluskonian apo Nanoist apo pse jo dhe at t Sarkozis deri tek ato palo biznesmen q vetm nga biznesi nuk ja kan iden sepse e kan at prej politiks dhe lidhjeve politike t cilt sa bien pakz n lek, marrin kot. Kemi pastaj dhe rastin e Prefektit t Tirans, Keltis Kruja i cili i duket vetja Zot mbi Zot n cdo lokal q shkon pas nj dite t ngarkuar me pun duke krkuar pa asnj kusht shrbime nga damat e jets s nats n Tiran, q do shtoja sht shum m e gjall se dita e puns. Ktij pusht-etari i shtohen dhe efektivat e lart policore q shkojn me minorene dhe e cojn kt problem n nj tjetr fush m t rnd, at t pedofilis. Sigurisht q kjo gj tolerohet. E kush jeni ju t flisni pr femrn shqiptare apo pr ato pak q zgjedhin kt rrug ? Mir sht q n fillim ti fusni nj t par n pasqyr vetes tuaj, e m pas bots q ju rrethon, e pastaj t hidhni komente denigruese pr femrn shqiptare, e cila sot jeton n nj shoqeri pa asnj standard, t komanduar nga barkderrt pijedashs dhe injorant t politiks oportuniste dhe shtazarake q ekziston n Shqipri. Dhe kjo sigurisht nuk ka ndodhur pa qllim. Shkatrrimi i femrs pas 1990 dhe prdorimi i saj si mall npr tortuaret e Europs kan krijuar dhe kt gjenerat t shkret q shohim sot, ku do shtoja, kjo femr paska qen me ndrmend e fort q i ka rezistu disi forcs shkatrrimtare t burrit injorant shqiptar dhe nuk ka degjeneruar fare gjith shoqeria si nj kuplara ose m mir harem gjigante. Ka koh pr tu kthyer mbrapsht dhe pr ti vn gishtin koks si popull. N t kundrt kto 5-6 martesa sporadike do jen problemi yn m i vogl pr t ardhmen. Nuk jan kto q duhet t na shqetsojn, por t na shqetsoj mos martesa e atyre pak femrave me dinjitet dhe edukat q kan mbetur apo martesa e tyre me t huaj dhe zhdukjen prgjithmon t atyre pak normave q kan mbetur q i duhet nj shoqerie q t quhet civile dhe jo barbare.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  prishtina.c

  Citim Postuar m par nga Prishtina.C Lexo Postimin
  Shkodranet me Simbolin e TRE gishtave Serbo-Sllav dhe Flamurin shqiptare dhe Serb ne Gjokse

  Perderisa Shqiptaret e ish-Jugosllavis e derdhen nje liqen sa Liqeni i Shkodres me Gjake per ket Flamur kurvat e shkodres nga familjet kurvare mbajn ne gjokse Flamurin shqiptare me ate serbo-sllav.  .
  ja KURVAT POR JAM SHUM I SIGURT QE KTO KAN PERJARDHJEN SERBE

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Them Diqka Per Tu Martuar Me Serb Nje Shqiptar Duhet Ti Plotcoj Ca Kushte Ato Jan Te Jet Nga Nje Familje E Pa Moralshme Anti Shqiptar Te Ket Te Kaluar Amorale Te Jet I Pa Edukuar Pra Ata Apo Ato Familje Qe Bej Ket Turp Duhet Di I Zolojm Pse Jo Edhe Mundesisht Ti Vrasim Apo Ti Largojm Nga Teritori Ku Flitet Shqip

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-08-2009
  Postime
  195
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Keto lloj martesash I sponsorizon vet shteti serb, plane afatgjata ka. eshte shum per tu alarmuar, Keto gjera beheshin qe ne kohen e mesjetes prandaj serbet asimiluan shum shqiptar. Njerzit ne shkoder bejne ahengje me kenge serbe nuk ka dyshim ishin keta shkodran kur benin zbor therrisnin sllobodan sllobodan hec ne tiran ke me vete 3 mij shkodran. Keto jan pasojat izolimit enverist. vetem tv beogradi ngeli per popullin ne shkoder te kishte kontakt me jashte.

 16. #76
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  KSAJ mund ti thuhet edhe je kontraband me kurvat nga shkodra te cilat dergohen ne serbi

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
  Antarsuar
  25-01-2010
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ore, ceshte ky nacionalizem ekstrem feminor qe shoh ne disa? Mire se te rine me shendet, dhe shkodres i lumte qe pranon gjithkend. Turp tu vi atyre qe pretendojne di diktojne te tjereve jetet personale per arsye 'patriotizmi'.

 18. #78
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-09-2010
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Zoti Basha Lexo Postimin
  Ore, ceshte ky nacionalizem ekstrem feminor qe shoh ne disa? Mire se te rine me shendet, dhe shkodres i lumte qe pranon gjithkend. Turp tu vi atyre qe pretendojne di diktojne te tjereve jetet personale per arsye 'patriotizmi'.
  T bish ne shtrat me armikun, eshte turp, akt tradhtie nen prektekst qe pjesa tjeter e krishter s'paskan gje me serbet !

  Eshte imorale qe ska te bej me patriotizm, por thjesht me vetdije !
  Te krishteret nga Kosova se kan tradit martesn me serb, nga dolet ju me te zgjuar ?!

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
  Antarsuar
  25-01-2010
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga >_Ilirian_> Lexo Postimin
  T bish ne shtrat me armikun, eshte turp, akt tradhtie nen prektekst qe pjesa tjeter e krishter s'paskan gje me serbet !

  Eshte imorale qe ska te bej me patriotizm, por thjesht me vetdije !
  Te krishteret nga Kosova se kan tradit martesn me serb, nga dolet ju me te zgjuar ?!
  Se me ke martohet filani a fisteku, kjo eshte pune e tij. ne ketu nuk kemi moral tu japim mend te tjereve per puen personale, aq me pak nen pretekstin e nacionalzmit. tregon vetem qe nuk na pelqekna jetet tona qe merremi me te te tjereve.

 20. #80
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga Prishtina.C Lexo Postimin
  Shkodranet me Simbolin e TRE gishtave Serbo-Sllav dhe Flamurin shqiptare dhe Serb ne Gjokse

  Perderisa Shqiptaret e ish-Jugosllavis e derdhen nje liqen sa Liqeni i Shkodres me Gjake per ket Flamur kurvat e shkodres nga familjet kurvare mbajn ne gjokse Flamurin shqiptare me ate serbo-sllav.  .
  Qenkan nje grumbull idiotesh,faca macaa,plus edhe gishtrinjte i paska ngrit,ptuuu qelbesira njehere.

Faqja 4 prej 8 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •