Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Inxhinier Maska e albani1
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  842
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Ne familjen time ne beme nje organizim .

  Ishim mbledhur te gjithe dhe pervec traditave qe jane te zakonshme per Shqipetaret . Kemi bere edhe disa gjera te tjera qe jane tradite e jone familjare.

  ne shpesh kemi bere organizime.

  Si psh:

  Kercime, valle popullore, kenge me mikrofon dhe nje lloj festivali fmailjar, poezi, recitime, dhurata per te qeshur, dhe se fundi juria qe percakton se kush do te marri cmimin e personit te nates se vitit te ri per familjen, kampionate me lojera te ndryshme etj.....

  Por kesaj rradhe pervec traditave Shqipetare si darka, pijet, bakllavaja, te berit muhabet dhe te treguarit e barcaletave humoristike, poezive, kengeve kemi bere edhe dicka tjeter te re per familjen tone.

  Kemi bere nje llotari me dhurata dhe zarfe qe e ka drejtuar babai im. ishte shume interesante dhe nje kohe e bukur .

  Pastaj kemi plasur vetem dy fishek zjarre .

  Se fundi kemi bere gezuar ne momentin qe erdhi ora 24 00.

  Dhe me pas secili ishte i lire te bente cte donte.
  Perendia eshte aq i madh, saqe ne na duhet perjetesia per ta njohur Ate plotesisht.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Talking

  ne ora 7 hengrem , pastaj gjum deri ne oren 12 pa 15 minuta
  u zgjova , piva nje gisht shampanje ne oren 12 dhe ne 12 e 15 minuta prap gjume

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Si e kalova unė hė..

  Mua fundi i vitit mė kalojė ashtu sikur nė fillim tė 2010 nė punė , ashtu dhe fillojė 2011 nė punė. Asgjė interesant gjithmonė tu hjek e tu i ruajt discot e hallkut e vet asnjė vitė tė ri mos me prit ashtu sic i ka hije haha..

  Shpresoj qė tė tjerėt kan kaluar mirė por unė meqe familjen nuk e kam kėtu dhe jetojė i vetėm atėherė mendova mė mirė me punu sesa me ndejt me pa tv lol.

  Art.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 4. #4
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  me mire ska ku te shkoj me! me njerezit me te rendesishem per mua, familja ime !

 5. #5
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  E kalova me familjen time , 15 min para 12 dola per te freskuar mushkrit me barut fishekzjarresh.
  Tani do me duhet nje jave te marr veten nga tronditja
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  291
  Faleminderit
  15
  33 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  ka kohe qe ka kaluar 2010-ta nuk e baj mend

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •