Close
Faqja 8 prej 14 FillimFillim ... 678910 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 276
  1. #141
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Drenica 97 Lexo Postimin
    V V ,Vetfundosja eshte kompani e ati florin hashkalise e specializuar per nxitjen e vllavrasjes!
    po kur nuk ka qen ky florin krasniqi fare ne vv,dhe nuk ka egzistu far vv kush i bente vrasjet ne kosove zotri a ke pergjegjeje?

  2. #142
    i/e regjistruar Maska e gjilan55
    Anëtarësuar
    18-08-2007
    Vendndodhja
    gjilan
    Postime
    310
    perveq asaj se njera pal jan pdk e tjetra vetvendosje a ka mundsi qe kjo vrasje te jete pasoj e konfliktit material apo ndarjes se territoreve te cilat do ti plaqkisin njera apo tjetra pale,sepse eshte pak e besushme qe nje njeri normal te fitoj disa vite burg dhe nje hasmeri te perjetshme me nje familje per shkak te ciles do parti.

  3. #143
    i/e regjistruar Maska e Drenica 97
    Anëtarësuar
    19-07-2009
    Vendndodhja
    KOSOVE
    Postime
    1,092
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    drenica

    a eshte ky 'incident' vrasje politike?


    a eshte i lidhur me politiken ky krim?
    A eshte vrasje politike a jo do ta thote drejtesia,une mendoi se politika dhe disa media e kan nxite sa kan mund ket vrasje,V V ka zgjedh rrugen e gabuar,provokimet,fyerjet,dhuna verbale sjellin dhunen fizike,florin krasniqi prej se ka hyre ne politike nuk ofron asnje oferte,program,programi i vetem i tij jan sharjet ndaj Thacit,ai sa here flet lyp mi rreh hu gardhi!
    Ndryshuar për herë të fundit nga Drenica 97 : 04-01-2011 më 16:05

  4. #144
    i/e regjistruar Maska e Drenica 97
    Anëtarësuar
    19-07-2009
    Vendndodhja
    KOSOVE
    Postime
    1,092
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    po kur nuk ka qen ky florin krasniqi fare ne vv,dhe nuk ka egzistu far vv kush i bente vrasjet ne kosove zotri a ke pergjegjeje?
    Ne Kosove kan ndodhe shume vrasje,vrasesit,kriminelet duhet te pergjigjen para drejtesise,kush i vrau she pse i vrau une se di,dikush thote se u vran per motive politike nga kundershtaret,te tjeret thon u vran qe partia ta luan rolin e viktimes etj te gjitha keto jane spekulime.
    Pse duhet te perzihet vrasja ne Malisheve ,ku dihen vrasesit ,me vrasjet per te cilat nuk dihet kush jane vrasesit?pse kan ndodhe vrasje ne vitin 1999,....a duhet te ndodhin vrasje edhe ne vitin 2011,..?

  5. #145
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga KILI MERTURI Lexo Postimin
    ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BËJNË KOSOVEN!


    Kili
    SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
    BAC, U KRYMB!


    kështjella 100 , a je ma mirë, se po duket koke kon paqef pak!
    Te bijet e komunistave duhet te denohen e jo te vine dhe ti shetin vllavrasjen mes veti ket po e perdorin albin kudrat e ish pushtetit te klaure i cili ju dorezua vllnetarishte sherbimeve serb dhe sot del e shet patriotizem po ku ishe gjat lufte ne lufte ke pse ju dorezove pushtusit te keti poiplli a vetem per te ja qiture sot hijen e zez keti poplli me politken tende tradhtare i keti kombi ,,dhe ju komunistat siq eshte albin kudra,glauk leshi,florim krasniqi,visar imeri dhe shuem ne mesin etyre po prisi i vrasjev ne koove eshte albin kudra

  6. #146
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Albin jeta e ti gjat burgut dhe sjelljet e ti ,leti tregon hajni te verteten,tradhtari i kombit ,,,kudra jave mori jeten njerzve te pa fajeshme me politken e ti,,ku ka shtet ne bot si i duron keta qena ,duke demoluar ne gjdo qytet keta te mbajen shtet jo s ejan tardhtar dhe shpiuna te serbis...po ketu vertet nuk ka shtet te forte se kur ti kisha takuar duke hedhur mbeturin arrugve dhe ndertesav te ju kisha hypur dru se ma as bubrrecat nuk i kishin shkel keta tradhtra te kombit,kudra i shitur tek serbija qe prej kohes se luftes,,e din te gjithe sjelljen e ti ne burge dhe marrjen ne qafe edhe te asj kohe njerizt siq ishte ukshin hoti ..
    /po tanim bagjanak me florim kurven se te dyte grate i kan serbe ose shkin adhe dihet ma botrishet se sa patriota\ jan dhe per kete popull turp turp turp

  7. #147
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Drenica 97 Lexo Postimin
    Ne Kosove kan ndodhe shume vrasje,vrasesit,kriminelet duhet te pergjigjen para drejtesise,kush i vrau she pse i vrau une se di,dikush thote se u vran per motive politike nga kundershtaret,te tjeret thon u vran qe partia ta luan rolin e viktimes etj te gjitha keto jane spekulime.
    Pse duhet te perzihet vrasja ne Malisheve ,ku dihen vrasesit ,me vrasjet per te cilat nuk dihet kush jane vrasesit?pse kan ndodhe vrasje ne vitin 1999,....a duhet te ndodhin vrasje edhe ne vitin 2011,..?
    edhe per vrasjet ti qe pretendon nuk dihet,sot njerzit jan ne burg,prandaj dihet shume mire por,disave nuk po ju konvenon.
    Vrasaj ne malishev eshte pjell e partis ne pushtet zotri sepse dihet shume mire se arroganca prodhon dhune,ti e din qe ganiu deri dje ishte ne pdk,pastaj ti e din qe ne ate koh eshte plagosur njeri nga adheheqesit e ldk prandaj dhunen politike na sollet ju per model moret shqiperin kjo dihet,tjeter gja eshte se nuk kemi shtet,por nuk do te tho qe neser nuk do ta bejm.
    Vv ka qen arrogante por te hudhe ve nuk do te thoshum,kete e bejn ne te gjitha shtetet,te protestosh kunder qever is eshte shume normale dhe kete e ka ber vv,por ti akuzosh per vrasje nuk besoi qe beson njeri.
    Une nuk i takoi dhe si kam taku asnjehr ndonje subjekti,por jam i bindur se arrogancen dhunen vrasjet politike po e perseris na e sollen pdk-ja

  8. #148
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    po kur nuk ka qen ky florin krasniqi fare ne vv,dhe nuk ka egzistu far vv kush i bente vrasjet ne kosove zotri a ke pergjegjeje?
    Vrasjet siq ju po pretendoni ju jnei pjes e tyre dhe kete e them pa dyshim te plot se ti je pjesmarres i tyre ,dile qite fetyren e vertet para tjerev se une te njofe kopil i milloshit s ety te ka mesuar politka e milloshit dhe sherbimet sekret serb ,,,po dil dhe tregoj te vertet se sa njerzv ejav more jeten edhe at vetem per perfitime te juaj dhe klanit tuaj ,,more kopuk ti i thua veti i drejt,,,trego sa banesa i ke ne prishtin ,,,dhe ne cilen lagje ,,sa banesa i ke ne pej,,o tradhtar,,trego e mos i meshef ,,se e dimi e mos u mshef prapa perdve,,, sa njeri i ke pre ne bes per keto banesa dhe tokat e shkive trego se sode njerizt jan duke u kalbur ne bureg prej trdhtive tujja..
    /Kater banesa ne prishtin,,tri lokal,,tri banesa i ke ne pje kopukl,,dy lokale ,,,toek ne fushkosove,,ne gracanic,,o pjella e flliqet

  9. #149
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    edhe per vrasjet ti qe pretendon nuk dihet,sot njerzit jan ne burg,prandaj dihet shume mire por,disave nuk po ju konvenon.
    Vrasaj ne malishev eshte pjell e partis ne pushtet zotri sepse dihet shume mire se arroganca prodhon dhune,ti e din qe ganiu deri dje ishte ne pdk,pastaj ti e din qe ne ate koh eshte plagosur njeri nga adheheqesit e ldk prandaj dhunen politike na sollet ju per model moret shqiperin kjo dihet,tjeter gja eshte se nuk kemi shtet,por nuk do te tho qe neser nuk do ta bejm.
    Vv ka qen arrogante por te hudhe ve nuk do te thoshum,kete e bejn ne te gjitha shtetet,te protestosh kunder qever is eshte shume normale dhe kete e ka ber vv,por ti akuzosh per vrasje nuk besoi qe beson njeri.
    Une nuk i takoi dhe si kam taku asnjehr ndonje subjekti,por jam i bindur se arrogancen dhunen vrasjet politike po e perseris na e sollen pdk-ja
    Edhe ti je pjes e vrasjev ne malishev kete ti ee dine mire se jeni dore e zgjatur e serbis se bashku me albinin dhe politken e ti ,,tanime koosva eshte e pavarure ,po ju deshironi te ja humbni edhe kete pak liri qe sot ky popull qe e gezon turp per ju dhe ata te cilet mendojen si ju

  10. #150
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga deqani2009 Lexo Postimin
    Vrasjet siq ju po pretendoni ju jnei pjes e tyre dhe kete e them pa dyshim te plot se ti je pjesmarres i tyre ,dile qite fetyren e vertet para tjerev se une te njofe kopil i milloshit s ety te ka mesuar politka e milloshit dhe sherbimet sekret serb ,,,po dil dhe tregoj te vertet se sa njerzv ejav more jeten edhe at vetem per perfitime te juaj dhe klanit tuaj ,,more kopuk ti i thua veti i drejt,,,trego sa banesa i ke ne prishtin ,,,dhe ne cilen lagje ,,sa banesa i ke ne pej,,o tradhtar,,trego e mos i meshef ,,se e dimi e mos u mshef prapa perdve,,, sa njeri i ke pre ne bes per keto banesa dhe tokat e shkive trego se sode njerizt jan duke u kalbur ne bureg prej trdhtive tujja..
    /Kater banesa ne prishtin,,tri lokal,,tri banesa i ke ne pje kopukl,,dy lokale ,,,toek ne fushkosove,,ne gracanic,,o pjella e flliqet
    Ani deqan drenica ani veq pyetja ishte e qart pergjigju.
    kur nuk ishte vv kush i vriste shqipetaret?

  11. #151
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    drenica

    a eshte ky 'incident' vrasje politike?


    a eshte i lidhur me politiken ky krim?
    G.2 per ju
    /Ju jeni pjes e kesaj vrasje ne malishev me doren ejuaj te ndihmuar nga sherbimet serb e dh6e politka e albinit kudres dh6e sh6erbimet e juaja turp per ju dh6e politken ejuaj m,,,ju jeni pjes e ktyre vrasjev edh6e ne prish6tin qe kan ndodh6ure qe sa e sa se vertet jeni te till te krijuar dh6e te lindure kunder keti poplli dhe kesaj kosove,,,po mire e ke o psiopatriot se tanim po merresh edhe me shtjen dhe blerjen dhe tradhtin eketi kombi me tokat e shkive dhe del e le sikur kudre eshte turp per tu dhe ata si ti,se rat ju klyshet e serbis ja qitet koosves hijen ezez,ose me mire me than faqen e zez turp turp

  12. #152
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Ani deqan drenica ani veq pyetja ishte e qart pergjigju.
    kur nuk ishte vv kush i vriste shqipetaret?
    Ti dhe shoqerija e juaj se bashku em ty e ksuh tjeter ti e din mire se jeni i perfeshire ne to ,,edhe ne rastin emalisheves,,,edhe tani pretendoni te meshifeni pas ketyre siq thoni ju kishe me kete fundosjen dhe tani po dalin ne shesh te gjitha vrasje edhe po dihen se kush i ka ber keto,,po ju dhe politka e juaj

  13. #153
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga KILI MERTURI Lexo Postimin
    ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BËJNË KOSOVEN!


    Kili
    SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
    BAC, U KRYMB!


    kështjella 100 , a je ma mirë, se po duket koke kon paqef pak!
    Tanime edhe trimeronu se e vrate nje djal shqipatri i cili ja kushtoj qlirimit te koosves edhe tani ju dul rende juve te ja merrni jeten ju kopilat e milloshit dhe politikes se ti,,se ju edhe gjat luftes ishit kunder qlirimtarev sikures edhe sot,se gjat luftes punojshit per shtetin pushtus te kosoves dhe kete ta them me plot gojen se edhe ketu e keni humbure edhe ju klyshet e serbis ne kry me albin kudren po nuk jeni ka edini se jeni tu e ngux gacen me benzin ,,,se juve duhet me jav djeg bithen sikures milloshit ,se ju jeni bit e ti se juve ju ka len ne doren ejuaj milloshat evogel kunder kosoves dh6e popllit shqipatre,,po kot e kni njeqinde mi ushtare i ka pasur serbija dh6e i kan ndjekure ng5a kosova po edh6e juve do te ju vije fundi nje dite ,,se jeni miqasi me ta dhe nede jeni ka lidheni miqsi me liderin ejuaj,,sikures florim krasniq me serb kudra me sfetllanen ,,trashne miqasin me ta

  14. #154
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Ganiu duhet te dal para mediave e te ju tregoi shqipetarve sepse ua ka borgj arsyen ta kuptoim edhe ne te verteten.
    Ganiu deri dje ka qen eksponent i pdk,dhe mbrenda nates nuk mundet nga nje engjell te behet vrases,siq pretendoin disa.
    Vrasjet politike na i sollen keta te pdk,per ket sot ka njerz ne burg,dhe shume tjer te akuzuar.
    Nuk mundet vv te ket dor ne kete vrasje ,keto jan qerim hesapesh te vjetra,prandaj ti quash politike nuk eshte e drejt.

  15. #155
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga deqani2009 Lexo Postimin
    Tanime edhe trimeronu se e vrate nje djal shqipatri i cili ja kushtoj qlirimit te koosves edhe tani ju dul rende juve te ja merrni jeten ju kopilat e milloshit dhe politikes se ti,,se ju edhe gjat luftes ishit kunder qlirimtarev sikures edhe sot,se gjat luftes punojshit per shtetin pushtus te kosoves dhe kete ta them me plot gojen se edhe ketu e keni humbure edhe ju klyshet e serbis ne kry me albin kudren po nuk jeni ka edini se jeni tu e ngux gacen me benzin ,,,se juve duhet me jav djeg bithen sikures milloshit ,se ju jeni bit e ti se juve ju ka len ne doren ejuaj milloshat evogel kunder kosoves dh6e popllit shqipatre,,po kot e kni njeqinde mi ushtare i ka pasur serbija dh6e i kan ndjekure ng5a kosova po edh6e juve do te ju vije fundi nje dite ,,se jeni miqasi me ta dhe nede jeni ka lidheni miqsi me liderin ejuaj,,sikures florim krasniq me serb kudra me sfetllanen ,,trashne miqasin me ta
    Deqan drenica
    Lopet qysh i ke,a ke mujt me ju siguru yshym per dimen,naj posterrum a e ka mujt me ban,dimen apo kini .
    Ani deqan drenica kece si plaka ne k...ri po mos meno se ta merr dikush per normale ate qka e thua,ti nuk je per kompjuter shko hiqjav baglat lopve se ne qaf i morre

  16. #156
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga gjilan55 Lexo Postimin
    perveq asaj se njera pal jan pdk e tjetra vetvendosje a ka mundsi qe kjo vrasje te jete pasoj e konfliktit material apo ndarjes se territoreve te cilat do ti plaqkisin njera apo tjetra pale,sepse eshte pak e besushme qe nje njeri normal te fitoj disa vite burg dhe nje hasmeri te perjetshme me nje familje per shkak te ciles do parti.
    Pse mos menove qe per vatan tu kan vra jo shokit,jan vra qysh me ardh sa ma shpejt ne pushtet e me vjedh kete popull

  17. #157
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Deqan drenica
    Lopet qysh i ke,a ke mujt me ju siguru yshym per dimen,naj posterrum a e ka mujt me ban,dimen apo kini .
    Ani deqan drenica kece si plaka ne k...ri po mos meno se ta merr dikush per normale ate qka e thua,ti nuk je per kompjuter shko hiqjav baglat lopve se ne qaf i morre
    Shko ti ne drenic se une shkoj shpesh,,dhe nese dikush eshte laruk dhe lope je ti ,,,dhe shko kqyri po tregoj te verteten e mso i merr njerzit per goje se ti je aj qe merresh me krim dhe korrupsion dhe keto vrasjet si po ndodhin ti edin kete mire po nuk po ki deshire me than te verteten se pushteti i kaluar ju ka mesuar juve dhe klikes se juaj sikures kudra ,,,se te till jeni,,,dil e vraj dhe ben kish nuk po edin dhe qaj turpi qofte me juve gjithe jeten ejuaj si i shkruimut kete kosove ju tradhtaret eketi kombi,,,, te isha drenicak me nderin me te laret qe egziston,,po edhe si jam deqani gjithe here drenicen ekam ne zemer se jo si ju vetem me ja be tradhtit dhe drenice jam me ty,,,e thik pas shpin s eju jeni lindure te till per tradhti

  18. #158
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Po kosova gjithe here e ka pasur me te veshtire prej tradhtarev te vete te brendeshme se sa prej serbis ,se gjithe here kan then me zi ta ben i yti se sa shkave se te pret ne bes sikures serbija po shkaun e kemi dite se ekmi pushtus ,po keta kopilat brenda spo mundemi me i dite te gjithe se jan nje pjell e nje pushtti te kaluar

  19. #159
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Ganiu duhet te dal para mediave e te ju tregoi shqipetarve sepse ua ka borgj arsyen ta kuptoim edhe ne te verteten.
    Ganiu deri dje ka qen eksponent i pdk,dhe mbrenda nates nuk mundet nga nje engjell te behet vrases,siq pretendoin disa.
    Vrasjet politike na i sollen keta te pdk,per ket sot ka njerz ne burg,dhe shume tjer te akuzuar.
    Nuk mundet vv te ket dor ne kete vrasje ,keto jan qerim hesapesh te vjetra,prandaj ti quash politike nuk eshte e drejt.
    Edhe ti je pjes e ketyre vrasjev ne malishev,,ganiu sa ishte pjes e pdk,,kurr nje njeri nuk e ka fyere edhe pse kishte bindje tjeter po ju e tradhtuat dhe ja bet siq ja bet se jeni te till,sikures sherbimet e shkaut dhe me te zi ,,,se ju e deshironi kosven pjes te serbis e jo te shqiperis

  20. #160
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    deqanlia i drenices debato si duhet mos u merr me antaret ndryshe rregullorja e ketij forumi te perjashton dhe mbesim pa nje analfabet dhe pseudopatriot forumi!
    Po mendoj se sikur ju te ishit pytur me siguri se nuk do te me kishin pranuar ne kete forum se ,ju jeni mesuar me i perjashtu njerzit te cilet nuk ju pershtaten juve ne mendime dhe politik se koha e kaluar ju ka mesuar ,,po tanim koha ejuaj ka kaluar kete e din edhe ti mire,po tanim jeni dalure edhe hapur ne vrasjen e njerzev te pa fajeshme siq ishte rasti ne malishev se i tradhtuat ganin me djem turp per ju dhe kliken ejuaj se bashku me te kudres

Faqja 8 prej 14 FillimFillim ... 678910 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •