Close
Faqja 6 prej 14 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 276
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Malishev: 12 n pranga, 1 n arrati
  Policia e Kosovs ka konfirmuar arrestimin e 12 personave t dyshuar pr prfshirje n incidentin q ndodhi n Banj t Malishevs m 1 janar, si pasoj e t cilit u vra nj person dhe dy t tjer u plagosn.

  Po ashtu, policia njofton se sht n krkim edhe t nj personi i cili thuhet t jet n arrati.

  Gjat arrestimeve dhe bastisjeve policia ka br t ditur se si prov materiale jan konfiskuar edhe dy arm automatike t tipit AK47.

  Mediat lokale kan raportuar se n natn e 1 janarit rreth 15 persona kan hyrn n ambientet e restorantit “Kshtjella”, ku kan kan rrahur viktimat e m pas kan shtn me arm zjarri ndaj tyre.

  I vrari, Skender Limaj, sht qlluar n sy t tre fmijve t tij, dy djemve dhe nj vajze, q t gjith t vegjl.

  Dy t plagosurit e tjer jan i vllai, Azem Limaj dhe nipi, Ilir Behlul Limaj.

  Vrasja n Banj t Malishevs sht dnuar fillimisht nga lvizja Vetvendosje e cila ka bar thirrje po ashtu q rasti t mos politizohet.

  Ndrkaq kryetari i Malishevs, Isni Kilaj Kilaj ka dnuar sulmin ndaj familjes Limaj duke vlersuar se vrasja e babait, nё prani tё fёmijёve tё tij, ёshtё vepr krimi e terrori.

  “Sulmi, vrasjet mizore, torturimi i familjes Limaj i shokoi tё gjithё qytetarёt e komunёs sё Malishevs. Sulmi ishte sjellje dhe veprim mesjetar. Ne, tё gjith qytetart e komuns sё Malishevёs, qё njihet si vend i qet dhe dashamirs, distancohemi nga kёto veprime tё shmtuara”, thuhet n komunikatn me shkrim t kryetarit Kilaj.

  Por, ai nuk ka ln pa apostrofuar aty edhe deklaratat e liderve t Vetvendosjes t bra pas zgjedhjeve t 12 dhjetorit.

  “Ngjarjes sё 1 janarit i parapriu politika nxitse e deklaratave tё Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcёs, tё cilat duhet tё jenё argumente tё fuqishme pёr drejtёsinё qё duhet tё marrin veprime tё duhura ligjore. Unё bёj thirrje pёr maturi pёr tё gjith nё kёto raste”, thuhet n komunikatn e Kilajt.

  Ndrsa, i vrari Skender Limaj, sht varrosur n varrezat e fshatit jo larg Malishevs, dy familjart e tjer t plagosur ende po kurohen n Qendrn Klinike Universitare t Prishtins dhe jan jasht rrezikut pr jetn.

  >> “Vetvendosje” bn thirrje q krimi t mos politizohet

  >> Vrasja n Banj t Malishevs acaron raportet PDK – “Vetvendosje!”


  Shprndaje
  bota sot  --  o L 7 .. i nderuar..

  permende diku kte Kilajn..

  si eshte puna e kti Kilajt..
  Kush eshte Rudi?

  kur kan ndodh kto ngjarje?

  supozo se te lexon nji djal nga bilishti i korces.. ose terbaci i vlores ..

  kan dhe ata te drejt te dine..
  mirpo sic ju kam then ju te kosoves por dhe te ilirides shkruani shum pak..
  aq sa vec me shti fall magjupja qe me kuptu dicka..

  po sjemi ne oda te dibranve qe flasin me 700 nenkuptime.. pra me asnji kuptim..

  kompjuteri e ka mundesine te mbaje shume tekst..

  pra folni qarte..
  se proverbi vjeter thot.. kush mendon qarte.. flet qarte..

  pra folni pa frike..

  kush tutet le te permutet..

  e tash po dihet se kush po tutet..


  ..

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  E ky je ti. E kam dite qe ti je asi tipi qe kur i sosen argumentet kalo n'fyerje. Kjo tash eshte fytyra jote e vertete. Une iu them fyerje ne pamundesi me thane diqka te arsyeshme. Po mu s'me bajne pershtypje hiq ato qe ti i thu. Se e kam dite tane kohen qe ti je kesi ti.Une s'muj me i duru njerzit me maska dhe jam e lumtur kur kontribuoj me iu ra maskat(per ata merrem me ty). Ta hoqa masken e njeriut "t'edukum" e "t'shkollum" "me prejardhje prej Drenice ""i rritun n'Prishtine" e qe eshte me kryesorja "i gjithedijshem".
  Veq edhe nje gje Drenicak kisha pase qef me e dijte. Munesh me thane edhe me sharje s'ka gajle. E thene nga nje megaloman nuk prish pune.
  Qa e pate Gani Gecin? Se krejt si ai po tingellon. Mos je fare e tij pahiri?T'kam pyet edhe nihere tjeter po i ke ike pergjigjes. Nese je i tyne s'ke faj qe e mshef kete fakt se eshte fort marre me qene i tyne a?
  Po pse mori anita po kapesh veq per temin,po a nuk po ki ku a,mos moj anit se qka te kam ty e kam edhe gani gecin,perjashtim ben vetem se kam nje respekt per te qe qakaricat si ti e qakejt e tjer kur delk ne rrug ju hyni birave.
  E nese ti je met me ua hjek maskat forumistave ketu shko ne shik nese nuk je akoma aty mundesh me marr ndonje post me vra shqipetar pas shpine.
  Ty pershtypje nuk te ben asgje vetem qe krimi te lulezoi,prej tyre keni jetu dhe vazhdoni te jetoni.
  Pse qfar fare je ti ma e mire se ganiu,kur ka ber ganiu per kosoven,askush nuk ja ka mbajt prapanica,shko bijo e laje nja pelen se nuk jan forumat per ty,jo pse nuk kam argumente,por ti po kerkon si magjupe te perlahemi ,e ketu nuk eshte vendi me u perla,por me debatu per temen ne fjal.
  Ty edhe mos me dashte me te ofendu njeriu e ka te veshtir,prandaj dije qe qdo gje ka nje kufi.
  Edhe nje her nese je per debat fol,nese jo ik,nuk e kam njet te shtyhem me ty sa ki ti nivel e kush je ti e kush jam une ,e ku jeton ti e ku une tema nuk eshte kjo.
  Pra kqyr e gjeje ndonje te kalibrit tend e me mu mos u merr te lutem se me magjupe nuk debatoi
  Ndryshuar pr her t fundit nga drenicaku : 03-01-2011 m 19:10

 3. #103
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Shqipetari nuk duhet te shpraze bresheri automatiku ndaj shqipetarit. Politika e klaneve ,fiseve te samolise ,i bene keto masakra ne njeres . Femijet shqipetare nuk duhet te mebeten jetima nga dora e shqipetarit, Ushtaret UCK,se u vrane per liri dhe shtete , kurse politikanet tane vritet per pushtete pa shtete.

  Kurre do te jene shqipetaret te lire si popujt e tjere nga keto njeres me gjake te prishur ??

  Ai shqipetare i cili perdor bresheri automatiku ndaj shqipetarit ,duhet te denohet me vdekje.

 4. #104
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  hetimet per keto krime zgjedhore politike e kane zanafillen shume me heret!
  duhet filluar hetimet qe nga restoranti' Keshtjella ' i cili eshte prone e fatmir limajt!


  ata limaret tjere jane puntore te ketij restoranti/keshtjelle!
  duhet fatmir limaj te tregoi nga i vodhi leket per ta ndertuar kete restorant/keshtjelle!


  fatmir limaj eshte babi i krimit ne zonen e llapushes!
  edhe hisni kilaj duhet hetuar per kete incident dhe shume krime tjera!


  duhet pastruar kosova nga prijesit e krimit qe thiren 'clirimtar' dhe jane profiter lufte!
  nga kampi kriminelve hajdut me origjine dhe lidhje serbo-sllave duhet cliruar kosova!


  pra eshte me rendesi qe opinioni ta di se restoranti ' keshtjella eshte prone e fatmir limajt dhe jo e viktimave te tij ose politikes se krimit!

  eh fatmir he car -banush perbatovci !
  Ndryshuar pr her t fundit nga G-2 : 04-01-2011 m 03:31

 5. #105
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga G-2 Lexo Postimin
  hetimet per keto krime zgjedhore politike e kane zanafillen shume me heret!
  duhet filluar hetimet qe nga restoranti' Keshtjella ' i cili eshte prone e fatmir limajt!


  ata limaret tjere jane puntore te ketij restoranti/keshtjelle!
  duhet fatmir limaj te tregoi nga i vodhi leket per ta ndertuar kete restorant/keshtjelle!


  fatmir limaj eshte babi i krimit ne zonen e llapushes!
  edhe hisni kilaj duhet hetuar per kete incident dhe shume krime tjera!


  duhet pastruar kosova nga prijesit e krimit qe thiren 'clirimtar' dhe jane profiter lufte!
  nga kampi kriminelve hajdut me origjine dhe lidhje serbo-sllave duhet cliruar kosova!


  pra eshte me rendesi qe opinioni ta di se restoranti ' keshtjella eshte prone e fatmir limajt dhe jo e viktimave te tij ose politikes se krimit!

  eh fatmir he car -banush perbatovci !
  OG.2
  / Ti paske menduar qe zoti limaj te vdiste urije dhe mos te punonte as gje a,po edhe aj eshte i gjalll dhe duhet te punoj
  /
  /Po more psikopatriot si ti aj nuk eshte nuk ishte edhe ne kohnat me te veshtira dhe tani del nje psikopat si ti dhe e shkruan per fatmirin dhe te tjeret kjo eshte turp turp, ku ish ti ne at kohe te luftes o tradhtari i keti kombi ne at kohe nuk ta ka zen bithe ti sherbejesh popllit dhe tani del dhe ben shpifje,po pranoj ooo psikopat se ata te cilet ja sjellen lirin keti poplli jane pikrishte qlirimtaret e jo tradhtaret siku ju sot,,,qebeni shpifje ti dhe klika e juaj te till /

 6. #106
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku npr Bot
  Postime
  538
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  O Brar , ti e ke pyetur L-7 .


  Po ,ja po te pergjigjem une ,me aq sa dij .


  Fetah Rudi( tani hendikap per jete ) eshte djal shum i mire i Malisheves .
  Gjate kohes se luftes ,ishte delegat i LDK-se per Malisheve dhe berei cka ishte e mundur per ta shpetuar popullin si nga lufta e maqinerise vratare serbe poashtu edhe nga vellavrasja e inicuar nga hashim lopar brojat , jakup krasniqat e fatmir limajt - se keta idiot ate kohe na shpallen Republiken e Malisheves , bile bile edhe targat e maqinave, leternjoftime e pashaporta Malisheve ).

  Dhe mu ditet e para te pasluftes , duke u kthyer ky nga puna nje zyrtare ne Prishtine , plagoset shum rende ne prite te zagareve hashimo-jakup fatmir sigurimseve.

  Ky mandej nen urdherin e Dr. Rugoves , u dergua jashte Kosove per mjekim ,dhe shyqir Zotit, nderhimjes se shpejte te Dr. Rugoves dhe mjekeve shpetoi ,por mbeti hendikap per jete.

  E ki kilaj, ky krasniqi e limajt jane ata qe e plagosen ne perite Feta Rudin .
  Se po te ishte Fetau aty, keta kure me vota nuk mund te fitonin Malisheven.
  Por mandej pas kthimit te mjekimit, per ti shpetuar jeten Fetahut,Dr. Rugova e mbrojti nga politika .

  E tani , qeneve polpotist iu ka mbetur me henger njeri tjetrin, dhe isha nuk ndalojne deri sa te marin fund ndermjt veti .

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DriniM Lexo Postimin
  O Brar , ti e ke pyetur L-7 .


  Po ,ja po te pergjigjem une ,me aq sa dij .


  Fetah Rudi( tani hendikap per jete ) eshte djal shum i mire i Malisheves .
  Gjate kohes se luftes ,ishte delegat i LDK-se per Malisheve dhe berei cka ishte e mundur per ta shpetuar popullin si nga lufta e maqinerise vratare serbe poashtu edhe nga vellavrasja e inicuar nga hashim lopar brojat , jakup krasniqat e fatmir limajt - se keta idiot ate kohe na shpallen Republiken e Malisheves , bile bile edhe targat e maqinave, leternjoftime e pashaporta Malisheve ).

  Dhe mu ditet e para te pasluftes , duke u kthyer ky nga puna nje zyrtare ne Prishtine , plagoset shum rende ne prite te zagareve hashimo-jakup fatmir sigurimseve.

  Ky mandej nen urdherin e Dr. Rugoves , u dergua jashte Kosove per mjekim ,dhe shyqir Zotit, nderhimjes se shpejte te Dr. Rugoves dhe mjekeve shpetoi ,por mbeti hendikap per jete.

  E ki kilaj, ky krasniqi e limajt jane ata qe e plagosen ne perite Feta Rudin .
  Se po te ishte Fetau aty, keta kure me vota nuk mund te fitonin Malisheven.
  Por mandej pas kthimit te mjekimit, per ti shpetuar jeten Fetahut,Dr. Rugova e mbrojti nga politika .

  E tani , qeneve polpotist iu ka mbetur me henger njeri tjetrin, dhe isha nuk ndalojne deri sa te marin fund ndermjt veti .
  posekomunistatsijuekanfituluftendhepavarsinmeatkun drenplakrugoviqinsetetilljenijujenimesuar

 8. #108
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga deqani2009 Lexo Postimin
  OG.2
  / Ti paske menduar qe zoti limaj te vdiste urije dhe mos te punonte as gje a,po edhe aj eshte i gjalll dhe duhet te punoj
  /
  /Po more psikopatriot si ti aj nuk eshte nuk ishte edhe ne kohnat me te veshtira dhe tani del nje psikopat si ti dhe e shkruan per fatmirin dhe te tjeret kjo eshte turp turp, ku ish ti ne at kohe te luftes o tradhtari i keti kombi ne at kohe nuk ta ka zen bithe ti sherbejesh popllit dhe tani del dhe ben shpifje,po pranoj ooo psikopat se ata te cilet ja sjellen lirin keti poplli jane pikrishte qlirimtaret e jo tradhtaret siku ju sot,,,qebeni shpifje ti dhe klika e juaj te till /
  deqanlia i drenices debato si duhet mos u merr me antaret ndryshe rregullorja e ketij forumi te perjashton dhe mbesim pa nje analfabet dhe pseudopatriot forumi!

 9. #109
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2010
  Postime
  369
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per Brarin


  Skam ka i shtoj ksaj q e paska dhn DriniM vetem edhe nj gj


  Pr rastin e atentatit kunder Fetah Rudit vetem pse mendonte ndryshe ne kohen e paslufte dhe vetem se ishte ne LDK jan t implikuar

  1.Ekrem Jashari person i akuzuar edhe nga Bllaca per vrasje pas lufte
  2.Fatmri Limaj i biri boshjakes
  3.Isni Kilaj kryetar aktual i Malisheves
  4.Fatmir Kilaj -- vlla i Isnis dhe shok i ngusht i Ekrem Jasharit [nenekolonel ne ministrin e mbrojtjes n qeverin e perkohshme te Thaqit

 10. #110
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2010
  Postime
  369
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pr DrniniM


  Ti e di mir qe 10 minuta pas atentatit kunder Fetah Rudit atentatori ka vdekur nga nj akcident trafiku i vetmi djal pas shum vajzave

  Perendia e denoi atentatorin brenda pak kohe kjo tregon qe Fetah Rudi ka qen nje njeri i urte i drejt

 11. #111
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Antarsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kjo qe ka ndodhure ne Banje te Malisheves nuk ka ndodhur ndonjeher ne Kosove prandaj mos u mundoni te beni ketu krahasime,ky eshte nje KRIM i hapur qe duhet denuar nga te gjithe e jo ta perkrahim kete TURP.
  Edhe eshte shume e qarte se Vetvendosja eshte shtytesja kryesore e ketij KRIMI makaber.
  Kete KRIM duhet denuar pa marre parasysh se ndaj kujt dhe kush e ka bere,nese deshirojme qe kjo mos te vazhdoje.
  Por fatkeqesishte ketu ne Forum ka aq shume antishqiptare qe do deshironin qe keso ngjarjesh ne Kosove te kete qdo dite,kjo eshte e dhimbshme per popullin tone.

 12. #112
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  jo more keta te py dy ky nuk kan vra,qfar more,ani kur po bahen kishe mu kan dhimt keta te malisheves o zot qfar idiotash,keta para dite te vrasin e mbas dite te vajtoin

 13. #113
  Pasioni pr shkencn Maska e KILI MERTURI
  Antarsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evrop
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime n 10 postime
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!

  gogi , un ndiej me ata q kan humbur jeten. ns nuk e kuptove kte nga shkrimi im , po ethem tash edhe me kto fjal.

  Gjithashtu kam gjykuar kt akt , e kam thn se pr cfardo rasti , t vriten njerz nuk dht zgjiedhje e problemit.
  Nse ke problem t kutosh kto gjra t thjeshta , athr , mos m komento.

  Nuk krahasova me vresje t tjera , por krim sht edhe kur t rahet dikush e t krcenohet me revole . Krcnim pr vrasje . kjo demohet me ligj.
  Pse nuk u denua ai q krcnoi.
  Kur nuk ka ligj , ather dikush e mer ligjin n duar t veta.
  Kjo antyrish nuk duhet t jet e pranushme nga askush.

  Po t ngarkosh VV pr kt rast , sht vetm edhe nj nga ato akuzat e shpifura t has hijenes me hijenat e veta gjakpirs e antishqiptare!

  Dy fjal pr decanin:
  decan = hajvan
  N dreq t mallkuar t gjith antishqiptart dhe tradhtart e kombit!

 14. #114
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2009
  Postime
  2,629
  Faleminderit
  12
  31 falenderime n 22 postime
  Me keto veprime lidhja vetevendosje po e deshmon se eshte pa pergjgjshme, e pa paperashikueshme dhe nuk i dihet koka ku e ka me veprime shume te dyshimta, edhe pse del me sllogane per bashkim, ajo me veprime po del kunder, bile ajo po don me nda edhe Malisheven ne Caralluk e ne Banje.

 15. #115
  Pasioni pr shkencn Maska e KILI MERTURI
  Antarsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evrop
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime n 10 postime
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!

  Disa ktu pr fjal q po shkruajm , po nxehen aq shum sa ska m.

  Po t zenim ne njri tjetrin e ta grushtonim , e ta krconim me revole?!

  Del njri dhe thuani se nuk do t kundrveproni!

  VV nuk ka t bj me kt rast si subjekt .

  Kjo sht propagand kundr VV dhe Bashkimit Kombtar!
  N dreq t mallkuar t gjith antishqiptart dhe tradhtart e kombit!

 16. #116
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2009
  Postime
  2,629
  Faleminderit
  12
  31 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga KILI MERTURI Lexo Postimin
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!

  Disa ktu pr fjal q po shkruajm , po nxehen aq shum sa ska m.

  Po t zenim ne njri tjetrin e ta grushtonim , e ta krconim me revole?!

  Del njri dhe thuani se nuk do t kundrveproni!

  VV nuk ka t bj me kt rast si subjekt .

  Kjo sht propagand kundr VV dhe Bashkimit Kombtar!
  ....edhe pse del me sllogane per bashkim, ajo me veprime po del kunder, bile ajo po don me nda edhe Malisheven ne Caralluk e ne Banje.

 17. #117
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Vrasja n Malishev acaron raportet PDK Vetvendosje!
  Teuta Rexhepi - Bota sot
  Vrasja q ndodhi n mbrmjen e 1 janarit n Banj t Malishevs ka acaruar tej mase situatn politike n Kosov, posarisht raportet ndrmjet PDK-s e Vetvendosjes.

  Policia e Kosovs ka arrestuar 12 persona t dyshuar pr prfshirje n incidentin q ndodhi n Banj t Malishevs m 1 janar, q pr pasoj pati nj t vrar dhe dy t tjer t plagosur. Po ashtu policia njofton se sht duke krkuar edhe nj person tjetr, pr t cilin thuhet se sht n arrati. Shefi i Zyrs pr informim n Policin e Kosovs, Baki Kelani, ka thn se gjat arrestimeve dhe bastisjeve q jan br n katr lokacione, n tre fshatra t komuns s Malishevs, si prov materiale jan konfiskuar katr arm. Ai tha se motivet e vrasjes ende nuk dihen dhe se policia sht duke i vazhduar hetimet pr zbardhjen e rastit.

  Ndrkaq kryetari i komuns s Malishevs, Isni Kilaj, nprmjet nj komunikate pr medie, ka dnuar vrasjen n Banj t ksaj komune. Sulmi, vrasjet mizore, torturimi i familjes Limaj, shokoi t gjith qytetart e komuns s Malishevs. Sulmi ishte sjellje dhe veprim mesjetar. Vrasja e babait, n prani t fmijve t tij, sht vepr krimi e terrori. Ne, t gjith qytetart e komuns s Malishevs, q njihet vend i qet dhe dashamirs, distancohemi nga kto veprime t shmtuara. Ngjarjes s 1 janarit i parapriu politika nxitse e deklaratave t Albin Kurtit dhe t Glauk Konjufcёs, t cilat duhet t jen argumente t fuqishme pr drejtsin, q duhet t marrin veprime t duhura ligjore. Un bj thirrje pr maturi pr t gjith, n kto raste. Kosova ka organet e saj ligjore, t dala nga Kushtetuta e Republiks s Kosovs, pr t ciln dham aq shum, prandaj respektojeni! Lutem q kjo ngjarje t jet e fundit pr Malishevn dhe pr Kosovn n prgjithsi!, thuhet n komunikatn e kryetarit t komuns s Malishevs, Isni Kilaj.

  Menjher pas ksaj lvizja Vetvendosje! iu kundrprgjigj kryetarit t Malishevs nprmjet nj komunikate pr media. Kt reagim kjo lvizje e bn pas akuzave t ndrsjella q kan ndodhur ndrmjet Degs s saj n Malishev dhe asaj t PDK-s pr zgjedhjet e fundit t 12 dhjetorit. Lvizja Vetvendosje! e ka cilsuar incidentin n Malishev si krim t rnd, me pasoja tragjike pr familjen e t vrarit dhe t plagosurve. Kjo lvizje po ashtu ka krkuar q t mos politizohet ngjarja. Sot, m tepr se kurr, sht e nevojshme t mos e humbim kthjelltsin si shoqri dhe t dallojm se ku jan problemet e vrteta t Kosovs. Problemet personale nuk duhet t politizohen dhe as problemet politike nuk duhet t personalizohen, thuhet n komunikat. Lvizja Vetvendosje! thot se dnon kt akt q rezultoi me nj vrasje dhe dy plagosje, shpreh keqardhjen e saj, si dhe ngushllimet pr familjen e t vrarit dhe t plagosurve. Kto polemika ndrmjet lvizjes Vetvendosje! dhe PDK-s datojn q nga zgjedhjet e 12 dhjetorit, kur lvizja Vetvendosje! kishte akuzuar se n qendrn e votimit n Banj sht sulmuar vzhguesi Hazir Krasniqi i cili sht grushtuar e shqelmuar nga militant t PDK-s dhe pas rrahjes, Hazir Krasniqi sht krcnuar me vrasje nga Behlul Limaj (i afrt i Fatmir Limajt), i cili n tentativ e sipr sht kapur nga policia duke ia drejtuar revolen Hazir Krasniqit, kishte reaguar n at komunikat lvizja Vetvendosje!.

  (M gjersisht mund t lexoni n numrin e sotm t gazets Bota sot)

  >> Vetvendosje bn thirrje q krimi t mos politizohet

  >> Malishev: 12 n pranga, 1 n arrati

  Shprndaje Kthehu | 03.01.2011
  Nuk eshte mire qe levizja vetevendosje te nxis gjera te tilla, nuk i ka hije as Albin Kurtit i cili se shpejti do dal edhe si njeri i paguar nga serbet marre per te, e bertitke aty per bashkim kombetar, ka me dale krejt more albin kurti se mire je kane shume po deshe edhe ti karrigen e nxeht e flet pallavra,shume e urrej kete person shume , me demagogji te viteve 80 mundohet te trulloj popullin, marre

  prishtinalija 03.01

  Uh Zoti i vraft t dy palt q ia nisn lufts vllavrasese n kosov. A jan ne mend kta njerz

  kunder luftes 03.01

  o zotri teki dervishi qysh i ke mustaqet, e akuzojshe isa mustafen,per nxitjen e luftes qytetare,o popull mos i votoni kriminelet ,bandat,klanet mafioze,zgjohuni njher e zgjedhni jerzit qi jan perparimtar qe jan te edukuar,epuntor mos votoni njerz qe jan hajna e te kurruptun deri ne fyt,lufta ka perfunduar edhe une kam qen luftetar,por ju kam kthy jetes normale,punoj jetoj,e lerni hajnat ata e kan vendin prapa grillave e jo me na udhheq ,e me mjeru popllin qdo dit,populli don pun e jo hajni ,e keni vrejtur se jan edhe te perkrahur nga disa intelektual ,si psh,ne oksygen ku thot se hajna jemi te gjith dikush duhet me na udhheq,jo hanjnat,faliminderit,mos votoni per hajna po zgjedhni njerz te moralshum e puntor e jo kriminel.

  Mentori Frankfurt 03.01

  mu pas vra naj pjestar i familjes se LDK apo LDD kishin than kta policet se hetimet vazhdojn policija asht mir qe e lufton kit rast por asht dashur ma heret, ateher kur ka fillu por jan kan keta mlitanet e PDK qe e kan kercnu njerin me revole ne koke qe mi nenshkru listat dhe kur ka kundershtu policija e ka ndal vrasjen, por pse policija nuk e kan zgjedh kit problem qe 20 dit, por u kan i PDK i familjes limaj, dhe i kan than merre pistolen, mushi kutit e shko ne shtepi kur ligji nuk sundon , ateher vlen kanuni i lek dugagjinit

  dreni, gjermonij 03.01

  per drenin qe nuk din as me shkru shqip(gjemonij!!!!!!) Ty duhet me te ardh keq per kete vlla vrasje e jo me ja fute kote.

  dema 03.01

  dreni koke nje rrk

  broja 03.01

  marre

  ilir 03.01

  po qa tjabajsh dikuj para dite ta bane dikush mas dite qishtu i kane vra shume njerz para syve te femijve te vet gjate viteve 98 dhe 99 krejtve do tju kthehet dhe do ta paguajne

  drenicaku 00 03.01

  faji qendron ne kreret e dy partive politike sidomos te asaj te PDK me ne kry HASHIM THAQIN qe 10 vjete nuk lene mjete ase metode per me ardhe ne pushtet.Pase lufte pdk ka mjelle teroore edhe lufte vllavrasje edhe pasojat e ksaj politike jane qe 10 vjete me politik vllavrasje

  DRENICA KAMERAN UCK 03.01

  Kete ngjarje tragjike duhet denuar e tere Kosova,kombi ne pergjethesi nuk ka dilem se eshte akte i shumtuar.albin kurti ka bere deklarat duke e pershkruar se Behelul Limaj e ka sulmuar me arme Hazir Krasniqin,ne 12 dhjetor ne diten e zgjedhejeve per tia bere votat e mjaftusheme per deputet.Z fatmir Limaj thot se ka marr 100000 vota po zotri i ke marre me pushke,e ke pengu policin e drejtesin me zgjedhe ratin e kercnimit me arme ndaj Hazir Krasniqi.Keta te PDK jan musue me vra aktivist te LDK,e me jave marr votat me dhune.mire e ka Isa Musatafa qe ka deklaruar se nuk ja zgjat doren Thaqit sepse i ka vjedh votat.Ketu nuk mund te akuzohet Albin Kurti por Fatmir Limaj se ai eshte mesuar me te LDK,e me keta te VV e ka pak me veshtir.

  shukri 03.01

  Albin ja arrite qellimit per vllavrasje ka koh qe je kah i fryen zjarrit ne ket drejtim. Albin nje njeri qe pretendon me qen ne politik se pari duhet ta njof ligjin e shtetit ku jeton ti nuk njef ligj e as njerzi u vran dy demostrues nga policia e UNIMIK me budallakun tane tash ua qove ne Malishev belan . Ti tash ban festa ne Prishtine rri ne te terun knaqu?

  Qamili 03.01

  ngushllime per familjen e posaqerisht femive. ky asht sundimi i ligjit te kryeministrit qe fol kot .

  luzi lugano 03.01

  nuk besoj qe pej qefit vret njeri me vjen keq qe ska qen fatmir limaj ne ate ven

  besi -usa 03.01

  kur ligji i shtetit shkelet nga vete personat qe duhet me e ekzekutu atehere populli e perdore ligjin e vete per fat te keq

  bacoku 03.01

  ku mete qeky teki dervishi qe spo shkrun mo se thojke profesori is po don lufte qytetare.

  aga 1 03.01

  Dreni paske problem me tunin

  halili 03.01

  MARRET NA VIJNE PREJ NGA JANE MINISTRAT.NGUSHLLIME FAMILJES LIMAJ.

  I. KRASNIQI CH. 03.01

  nese vazhdon kshtu luft qutetare nuk na kahie meba kshtu mej kallcue botes une si person nuk pajtohna me at shokun qi dha komente albin kurti osht me shkie albin kurti u kan zedhens i uqekes nezuren e adem demaqitn nuk ka guxoft kush mu lajmrue qender prishtines e jo pne per male hakifi nga gjermonia

  hakifi 03.01

  O vllazni mos tu vjen mir per kit ngjarje,besoj se aj si e ndin vetvetenshqipe se ben ket por e dim si studentat me ne krye ME TE MADHIN ANTON QETA U FALEN GJAQET TE VERRAT E LLUKES KOMUNJA DEQANIT.NE LIST ISHIN 65 APO 67, U KRYN KTO ANTONI FTOJ VLLAZNI KUSH MBETI PA E FAL GJAKUN DELNI E FALNE GJAKUN.DISA GJAQE U FALEN FORT MIR E DIM SI ISHIM TE RRETHUM ME TANKA TE SERBIS.SOT 10 VJET PAS LUFTES ME LIFTUA NERVETI.KU JON UDHEHEQESIA KU O LIGJI I KOSOVES HEJ MEDET PER UDHEHEQESI. NGUSHLLIME KETYNE FAMILE TE CILE U LARGUN NGA TE AFERMIT DHE KOSOVA PA E PA LIRIN E KOSOVEN SOVRANE.

  suedezi nga suedia 03.01

  Nje gje dihet fara qe mbillet edhe korret, e faren e keqe te vrasjeve ne Kosove e ka mbjelle PDK-ja, edhe po duket qe ka fillue vete ta korre, e dhashte Zoti mos ta korre tjeterkush, se edhe ashtu eshte prone e tyre

  Drenicaku (Skenderaj) 03.01

  He qeshtu esht kur te ja qet njerit alltin ne fyt prite neser se del ma keq esht marre qka ka ndodh po ma marre e keq esht pse policia skan ba send kur ky njeri ja ka drejtu pushken ėsht kan desht me burgos se ka desht me vra njeri edhe tani nuk kish ardh deri te kjo vrasje dikush e dikush kan ba pare me hajni e dallavere e i shkon mendja se munden me ba qka doj Kadal beg se ka hala njerz qe sdurojn me ja dreru pushken

  Driton 03.01

  ohhhhhhh,pata then qe flamuri i kosoves eshte dashur te jete vetem i ZZZIIII se sado qe te formojm parti e te fitojme shtetesi populli(90% bisha te egra) prap se prap do te jete i njejti (vella vrasja vazhdon...) E G E R S I R A kur do te q'armatosen kafshet e kosoves???

  brukseli 03.01

  po habitem pse po e bani kaq te madhe ket pun, edhe pse eshte per te ardh shum keq sa ka te vdekur. Po qka keni mendu dhe qka mujm me prit nga kta njerz nga ky pushtet nga kjo polici nga nje shtres bukur e madhe e popullates qe me apo pa deshir jan ba te barabart me pushtetar ne korrupsion. mendoni pak po te ishte nje polici si duhet a do kishte ardh puna ktu, pse, sepse po ta kish arrestu ma heret ket limajn gjithqka do ishte me mir se qe eshte tani. edhe gjysma e policis jan te barabart me kta pjes perberse e krimit. marre marre marreeeeee.

  Ejupi_ Suedi 03.01

  bravo VV jeni ushtaret e Profetit tone Ibrahim Rugava,merrnja hakun se keta muta kan vra shume shyptare...hoti.publikone bota.OK

  H O T I.ch 03.01

  A pe shini o popull i mjer qka eshte politika edhe populli . Po me dhimet shum ai njeri qe ka humb jeten po me vjen aq shum keq nga familja e ti te cilve ju shprehi ngushllime te sinqerta . Edhe pse nuk jetoj ne ks edhe nuk po di si ka qen ngjara po duket qe eshte vrasje politike , qka po thot vv po thot mos e politizoni se nuk dojn me mbet te kqi njeri ka vdek politika eshte e njejta njerzit duhet me denu politiken e jo politika njerzit te cilet e humbin edhe jeten Me falni per ndonje gabim shkrimi se jam tu shkru me aq emocion dhe dhembje

  Ari Wien 03.01

  o albin kali po kush te votoj ty ata kual.

  samir 03.01

  per qeta nuke duhet me i hype ne qafa kerkuje ska ma vequne jeme kerkushe tjeter.d

  dina 03.01

  po ktu eshte haj shtet bre rrihet njeri i drejtohet revola para 100vetve policia se arreston autorin normal njeri thot ktu per dikon ka shtet per klane per ne jo duhet me ja bo si ne kabull te kish marr zotin lima 60 dit burg sish bo kjo pun po kan bo boca pare at paere kan ftyr skan kan kujtu qe jan gjuihshka kerkush se vran dikon pi qef kshtu nxan djersa popull te qon zoti diqysh ke pare po do vujsh gjith edhe restorant eshte me vjedhne po baca gani me dhimshes q eata flliqan te kan met ne dor se ata ata skan baz jan nipa te boshnjjakve epave me heret boshnjaket ne rtk me shik sa vrasjet ebon kosen vet po mendoj do ju kthej zoti edhe durrimi popullit soset jo vra vllase qka jem bre bre ne jan msu me ldk njerz me mir i vran me shikun duhet mi pagu kta jan qu pesh vjedh voto spo lojn gjo pa bo harami del dikur

  niti_franc 03.01

  mekeqardhje per dy palet ne konflikt emramja me hajr perfundon se keq keq boll ka ndodh po qishtu jena na shqiptart per dy palt umka ardh keq se tedyjat injoh dyjat jan kuntribus per liri po shejtani ka derhy se thojn pleqt

  shuki 03.01

  Vota e qytetarit u pergjak.U pergjak per shkak te plogshtise se shtetit per te reaguar.Aty paska pase perleshje diten e e zgjedhjeve dhe nese eshte keshtu ka pase kohe per te reaguar.Do te duhej te nderhynte se pari ky kryetari naiv i Malisheves,e pse jo edhe politika.Do te ftoeshin gjakrat.Keto jane pasojat e anarkie ne Kosove, keta qe dikur vrisnin aktiviste te LDKes, tani po vrasin njeri tjetri. Bali Teki Devishi kush po nxite lufte qytetare atje?

  Fadil B. 03.01

  Gjithmon kam qen ve vetvendosjen kurse tani jam me shum se gjith luften vlavrasse e ka filluar banda e Hashim thaqit edhe jakup krasniqit e jo tjeter kush e dini se e ka fillu qysh ne rambuje kjo do te dal ne drit o sot o neser fati i Sadam Husenit edhe i Qausheskut do ta gjeje edhe Hashi Thaqin

  Trimi 03.01

  krim esh ban ne baj te malisheves nga krasniqet e carrallukes marri esht mu vra per parti kofshi te marrun

  lulzimi 03.01

  Se paska marr ministrin ne kry po ata te gjort!!!!!

  Ramaaaaaaaaaa 03.01

  Ngushllime familjes Limaj, e marri i qoft PDK-es per politiken e flliqt 10 vjeqare, por hiq ma te mira nuk jane as LDK, AKR, LDD ... Kosoven duhet ta qeverisin profesionalistat e rij, te pa korruptuar dhe jo politik, se perndryshi populli po vrahet , po varferohet , po iken nga Kosova e keshtu...

  mosvet per emer 03.01

  VALLA SHUM TRIMA NEMESVETI MARRE TE ISHA NE VENDIN E FATMIR LIMAJ AS NE TELEVIZOR NUK DAL MARRE

  SEDATI-FRANCE 03.01

  Zjarrit kur eshte i ndezur nuk ka nevoje ti fryhet.Ate duhet perpjekur per ta shuar.Andaj komentues te nderuar,mos e shfrytezoni ket tragjedi familjare,per te futur zjarre dhe urrejtje mes qytetareve qe u takojne taboreve te ndryshme politike.Ndersa sa i perket deklerates se Kryetarit te Komunes se Malisheves,se a eshte ne nivelin e detyres dhe pergjegjesise qe ka Ai,le ta gjykojne te tjeret.Zoteri te nderuar,perpiquni qe me komentet tona te gjykojme ne menyre te drejte ket akt makaber dhe te kerkojme qe fajtoret te dalin sa me para para Organeve te drejtesise, e jo te thrrasim ne linq.Ndersa familjareve te viktimave Ju shprehi ngushllime.Zoti u ndihmofte dhe u dhashte force ne keto momente.

  Mergimtari,Gjermani 03.01

  turpi i madh per shqiptaret veanerisht per politikanet te c ilet duan me do kusht me e ruajte karigen. Per kete e fajsoj europen se ka derguar ushtar ne avganistan tu e dite se avganistanin e ka ne ballkan. ooooooooooooooooossssssssssssssshhhhhhhqqiptar mbusheni me mend se e krejt bota na ka mar ne sy

  nga zvicra 03.01

  kjo u pa ce ne fillim ce nuk luftuam per ideologjin kombtare por per karigat e veta me kete po shifet ce nuk jemi te afte te udhecim me shtetim po jemi shume te afte te udhecim me fotelet kjo eshte rezultat i ksaj pune nuk kam fjal si te them kesaj pune si mos me pas trurin krejt HARAMGJIT BOTROR KUKU PER POPULLE KJO ESHTE PUNA E BANDAVE KRIMINELE NUK E GJETA NJE PATRIT POR KETA TE GJITH JAN INTERESGJIT E JO ASPAK ATDHETAR.RROFTE KOSOVA ME NJERZ TE PASTERT

  TAFA MALI 03.01

  Deri kur durohet ky njeri ky albin kurti ky oshte qe sja don te miren kosoves pos intresave te vetta njeri pa moral boll theve demolove kalle tash edhe i shtine mu vra mes veti marre te koft

  berlini 03.01

  Shqipetaret sipas tradites nese kane qene ne hasmeri,pala e demtuar ska marr hak nese ka qene hasemi i shoqeruar me ndonje femer apo femije.Keta Krasniqet me kete po tregojne se edhe sjane shqipetar,siq nuk eshte as nxitesi i tyre Albini dhe Florini.Drejtesia duhet te ndeshkoi porositesin e kesaj vrasje por edhe ekzekutuesin me bashkepunetor.

  Armendi 03.01

  xeni marre i koft atyre te mdhajve qe e ben ket e i murren gjinen ne qaf i denoft zoti bre marre ju koft per faj te tyre marre

  xeni 03.01

  Turp per keta njerz se po e injollosin UQK, tani ma lufta ka perfundu dhe ne duhet te jemi kundeshtar politik dhe jo ARIMIQ Politik, kete po e bjin kreret e PDK vetem per te qeverisur.

  aga 03.01

  Nga vetevendosja tash e tutje Vetevrasje,Vellavrasje e Albin Kurtit dhe Hashim Thaqit me shok. Sot keta njerz po e tregojne Surratin e tyre edhe ne Vepra konkrete, se kush me te vertet jane.Njerz qe prodhojne vetem urretje,konflike dhe duke sjell Kosoven ne nje gjendje Konflikti me Faktorin Nderkombetar. ESHTE PER TU ARDHUR SHUM KEQ. Te kujtojme Deklaratet e z.Kurti kunder nderkombetareve,si dhe Deklaratet e z.Thaqi.Kete e kan tregu edhe gjat luftes dhe pas luftes ne Kosove. Tash e tutje me MOTON: DOREHEQJE HASHIM THAQI DHE KLIKA E TIJ-sidomos te ashtuqujtrit pushkagjinjt-(RIORGANIZIM NE PDK),Terheqje nga skena politike e Albin Kurtit me Konceptin e tij shkaterrus. Kosova ka njerz(Kuadra te mirefillta) dhe personalitete qe din ta udheheqin dhe ta perfaqesojn Kosoven ne menyer te denjt. Gjithashtu terheqje nga skena politike edhe per plejqt qe sot jane ne Kryesi te LDK-se. Kosova do nderohet para botes dhe Zotit, nese udheheqet nga njerz te ri dhe te Zot. (Me vjen keq qe ketu perdori nje gjuhe te ashper por ka ardhur koha qe, te keqes ti thuhet MJAFT) Me nderime Berlini

  Berlini 03.01

  Turp pr gjith kta shqipfols q shfrytzojn mortjen e nj familje, dhe duke u fshehur pas nj pseudonimi, pr ti shprehur mendimet e tyre (se prball, u lpihen si klysh atyre q ktu i kritikojn). Ngushllime familjes s viktimave.

  Hisret Kycyku 03.01

  Ngushllime,pr thojn prite punen pa u ba se kuir te bahet mos ban za,e kuku medet per ket popull se kush po e udheheq shkurt shqip njerzit analfabeta.

  Alba - night 03.01

  teki ku je tash ketu fol dhe trego se na po e shohim e more zotni folll tash isa eshte ma i mire qa ka ktu bre zotni

  zaimi 03.01

  NGA ZEMRA I SHPREHI NGUSHLLIME FAMILJES PER HUMBJEN E BABAIT DHE BASHKSHORTIT .KETO JANE TE ARRITURAT E TUA THAQI SHTET PA LIGJ PA POLICI SI NE KOH TE MILLOSHEVIQIT PER POPULLIN.TURP TE VRITET EDHE SOD DIKUSH PER QESHTJE PARTIAKE SKA QI DUHEN POPULLIT KESO PARTI!!!???

  shega 03.01

  kur mbjell er korr fortun.

  genti 03.01

  Une mendoj se krimi ka filluar me 12 dhjetor,po kur policija ne 1 rajon esht e 1 anshme dhe drejtsia nuk fuksionon ajo kthehet ne tragjedi.

  strellcjoni 03.01

  jo jo nese nis lufta vllavrasese fajtor jane pdk-ja,po dhe do ta humbin se populli nuk ashte me ta, ALBIN KURTI eshte njeri sikur diamant i paster,e ju te cilet po shkruani kunder dihet se ju nuk shehni ma larg se hunda e juaj oh ju te mjere. se askushe nuk te vret nese nuk i bane ti diqka,po ka hala njerz qe nuk perkulen para ktyre hajnave .bandave mafioze.se po dojne krejt kosoven ta marrin vetem per farefis te vetin qe as shkau kshtu ska ba.

  zvicra 03.01

  bota sot
  -
  ----------------

  nji pytje kam


  ne bot sot tek artikulli qe postova lart ishte dhe nji foto e nji ndertese ne form keshtjelle mesjetare.
  kush mundet me na e sjell kte pamje ketu.
  e kujt eshte kjo ndertese keshtjelle?
  duket qe eshte ndertuar kto vite te fundit.
  cfar sherben kjo keshtjella?
  me u mbrojt kur do sulmoje shkau apo eshte si pun hotel qejfo-bordel?

  pse gjith kto miliona te vjedhura (se me djers vec nji kasoll mund te ndertosh) nuk shkojn me ndertu prodhimtari artizanat e agroteknik etjer po per luksobordellizmo-hefnero flliqanizma?

  mbas horllikut vijne vrasjet..mos harroni..

  --

 18. #118
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Une mendoi qe vv duhet te kerkoi me ngulm kush i vrau me dhjetra e qindra shqipetar pas luftes
  kush e vrau
  Drinin,Ismailin ,Bekimin ,besimin Xhemailin.Tahirin e shume e shume shqipetar,pa u zbardh keto vrasje asnjeher nuk do te kete demokraci.
  Vrasjet e fundit ne malishev jan vrasje te pregaditura o me qellim o nga injoranca nga pdk.
  Vv apsolutikisht nuk ka gisht,dihet botrisht qe pdk sidomos ne vendet rurale i ka ber luft vv per te mos zhvillu fare aktivitet.
  Gani krasniqi ka qen nder te paret qe ka rrok pushken kunder serbit,pastaj ka ber luft kunder ldk per interesa te pdk,dhe me ne fund ka kalu ne vv,une jam i bindur se keta kan pas probleme te vjetra dhe ne vetem i thejm dhembet se nuk e dim prapa vijn.
  Ganiu por jo vetem ai duhet te dalin para mediave dhe ta thon te verteten,sepse tani keta po mundohet te paraqiten si viktima e ne fakt nuk jan viktima,por kan instalu dhunen politike,dhe kjo eshte e marrur nga shqiperia vrit frigo zhantazho te tjeret per te qendru ne pushtet.
  Populli duhet ti hap syt e te mendoi se kush eshte duke e udhehequr
  Ndryshuar pr her t fundit nga drenicaku : 04-01-2011 m 06:43

 19. #119
  Pasioni pr shkencn Maska e KILI MERTURI
  Antarsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evrop
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime n 10 postime
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!

  brar , sht kshtjell e limajve.
  Ata tash kan principat, nuk e di n ti kt ?!
  bordel e mafi sa t duash!

  Nuk doli dikush q do t pranonte t rrifej nga dikush ende.
  Po pres se do t lajmrohet mesiguri dikush.

  Un ja kisha iq pi*in e nones me krejt cka kan , ns del dikush e m grushton se un po e prkrah nj parti e ai nj tjetr!

  Jo pr parti , po pr grushta e kcnimet e ati personi ndaj personalitetit tim!
  Ndryshuar pr her t fundit nga KILI MERTURI : 04-01-2011 m 06:47
  N dreq t mallkuar t gjith antishqiptart dhe tradhtart e kombit!

 20. #120
  i/e regjistruar Maska e Kosovar2006
  Antarsuar
  23-11-2005
  Postime
  447
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Sa vrasje kan bo direkt apo indirekt Thaqit e besa edhe kta Ramushit ata jan ngjak me Popullin Shqiptar.

  Ata skan vra siq thuni ju 'shpiuna e shkie' por kan vra shumic e rastit rivalitetin e karikes.

  A ka qen shpiun Ahmet Krasniqi, Ekrem Rexha e shum shum tjer me mija ndoshta.Pse bash at koh nuk shkun mi vra masakrusit qe bojshin sefa brezovic e naper mitrovic.

  Kush e tradhtoi Shqiptarin ai qe e vendosi ni flamur fallc kalter e verdh apo ata qe vdiqin per kuqin e te zivin.

  Bravo(edhe qe nuk jam dakort me menyren qe e kan bo) Djemt e Gani Krasniqit qe i dulet ''hu lesh ' ktyne kriminelave korroptun .

  Se kta majmuna e shendrun Kosoven ne Afganistan me Klane e me 'WARLORDS' duke terorizu popullaten lokale. me piuna te tyre si Sejdi Hoti ( qe poashtu hangri pllumb n'bal)

  Thaqi - Warlord i Drenices
  Limaj - Warlords i Malisheves
  Ramushi - Warlord i Dukagjinit


  FUND duhet ti ipet ksaj, sa ka Burra naper oda kan mi dal perball ktynve majmuna se per para e shiten VATANIN
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kosovar2006 : 04-01-2011 m 06:51
  BAC, SU KRY

Faqja 6 prej 14 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •