Close
Faqja 5 prej 14 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 276
 1. #81
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-07-2009
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Kaluan pothuaj 10 vjet qe nga clirimi i Kosoves nga forcat nderkombetare dhe Ushtria e vet clirimtare. Gjaku qe u derdh eshte nje plage e rende. Clirimi nga ana tjeter e mposht kete plage. Komunistet te fundit me Milloshevicin ne krye u zhduken. Kosova eshte e lire. Pse vriteni mes jush zoterinj vellezer Kosovare, mos valle vrasja ndermjet jush eshte ndryshe nga ajo e serbeve, apo thesht e kemi ne gjak vrasjen midis nesh. Keto pyetje kisha per shqiptaret e Kosoves, e theksoj per shqiptaret. Jo se Shqiperia e ka zgjidhur problemin e korrupsionit politik dhe te zhdukjes se grupeve rivale mafio-politiko-korrupsion dhe ajo nuk shkon me pas .
  Keto jane pesime per demokracine dhe qofshin mesime per shtetin e ri.
  Paqe nder shqiptare o Zot!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kryqi i Paqes : 03-01-2011 m 15:16

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Antarsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te vrasesh sote nje kryefamiljar,te shuashe nje jete,te mbaje nje familje e tere zi per arsye se inati per politike tek disa eshte aq i madh sa te ngrehin gisht ne arme te derdhin sot gjakun e shqiptarit eshte shkurte TURP,TURP,TURP,...........
  Te vazhdosh tere kohen duke thene TURP nuk mjafton.
  Si nuk ju vjen disave ketu TURP qe gojen e kan plote me bashkim Kombetar.
  Pse keshtu bahet bashkimi Kombetar me vrasje nder vellazerore?
  Kjo qenka dora e bashkimit?
  Keta qenkan njerezit qe therrasin per bashkim Kombetar?
  Keta qenkan ata qe sot i lajne duart me gjakun e shqipatarit?
  TURP,TURP,TURP te keni.
  Ngushllime per Familjen e te ndjerit,dhashte zoti qe asnje pike gjaku te mos derdhet me ne tokat shqiptare per psikopstet politik te Vetvendosjes.

 3. #83
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga drenicaku Lexo Postimin
  une nuk e kuptoi si mundt njeriu mbrnda nje kohe aq te shkurt te behet ekstremis,sepse kur ka qen ky ganiu ne pdk a ka qen i till apo ka qen engjell,dhe po sa u be me vv na behet ekstremist menjeher.
  perse se keni denu ateher kur ,po ky ganiu bente kerrdi ne malishev per te mbrojt pdk.
  pse nuk thani jan mbush haram si ganiu si ata lamajt dhe diku duhet te pelcas,nuk ka ketu te bej shume me politik,ketu ka te bej me diq tjeter.
  mua nuk do te me qudite fare qe keso marifetesh te na paraqiteshin edhe diku tjeter sepse harami duhet me dal dikah.
  per mendimin tim si mi da nje bagel per gjysem secila pal i ka fry zjarrit
  Vete krimi dhe krimineli jeni ju drenicaku dhe jeta e juaj,,,vertet jeni kriminel,,gjithe atyre qe i gezohen keti krimi te ndodhure ne malishev ,,ishalla nuk shkon large dhe ju ndhe ne familjet e juaja ....se pamarr parasyshe shqipatre ishte edhe aj ne shtepi te vete ne pune te vete vetem kriminelat e bejen nje gje te till dhe ju drenicaku

 4. #84
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga drenicaku Lexo Postimin
  Eshte produkt i juaji,a merr vesh ti,ganiu ka qen ne uqk,pastaj ka qen krytar i pdk ne malishev,pastaj kryetr komune e keni eduku ne ate frym prandaj qka te folesh per te fol per py dy ky
  Po ka qene eshte e vertet po ishte shume i edukuar ne at kohe sa ishte pjes e pdk,,kures me ardhjen ne Vv tek ju kriminelte e mesuat se si te vrahen vllzrit per bashkimin e juaj me gjak shqipatri,,dhe kjo tregon me se miri se sa jeni ju per bashkim kombetare,,,

  E Vrate ne duarte e femive dhe familjes kriminela ,,vetem e vetem se ishte me bindje me nje parti tjeter ,,,,,turp turp turp ju qofte edhe pas ardhesve te juaj..te keti krimi te organizuar
  Ndryshuar pr her t fundit nga deqani2009 : 03-01-2011 m 14:39

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga deqani2009 Lexo Postimin
  Vete krimi dhe krimineli jeni ju drenicaku dhe jeta e juaj,,,vertet jeni kriminel,,gjithe atyre qe i gezohen keti krimi te ndodhure ne malishev ,,ishalla nuk shkon large dhe ju ndhe ne familjet e juaja ....se pamarr parasyshe shqipatre ishte edhe aj ne shtepi te vete ne pune te vete vetem kriminelat e bejen nje gje te till dhe ju drenicaku
  Deqan ti nuk ej per debat,shko bacit e kqyri lopt se larg je te vertetes.
  Une nuk po i gzohem,por dije qe kerkush pa pas nje arsy te fort nuk vret,prandaj nuk e din ti pse dhe si,e aq me pak kjo ka te bej me vv.
  Pse nuk thu jan mush haram me njersen epopullit edhe harami ju del dikah.
  E mos ha shume me goj se kriminel munesh me qen ti e jo une kapirash idiot

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga deqani2009 Lexo Postimin
  Po ka qene eshte e vertet po ishte shume i edukuar ne at kohe sa ishte pjes e pdk,,kures me ardhjen ne Vv tek ju kriminelte e mesuat se si te vrahen vllzrit per bashkimin e juaj me gjak shqipatri,,dhe kjo tregon me se miri se sa jeni ju per bashkim kombetare,,,

  E Vrate ne duarte e femive dhe familjes kriminela ,,vetem e vetem se ishte me bindje me nje parti tjeter ,,,,,turp turp turp ju qofte edhe pas ardhesve te juaj..te keti krimi te organizuar
  Jo o gomar vv nuk ka vra kerkun kurr,jeni ju qe keni vra,per ket keni edhe njerz ne burg o kali i banates

 7. #87
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga drenicaku Lexo Postimin
  Jo o kali ganiu eshte produkt i juaji nuk eshte i albinit,ai deri dje ishte kryetar i komunes dhe i pdk,nuk ka te bej ketu albin e as glauku siq po mundoheni,edhe ne pam tv dhe askund nuk ka then siq genjen ti.
  Keto jan probleme te ketyre dy familjeve e jo e albinit kapirash
  Po more ku don edhe ma kali edhe ma i pa vler se sa ti,kur nuk dine me nda edhe shapin nga sheqeri ooo zot qfare papaku ,,,,shko baco e ruaj bollicat se ti per to je dhe i till je i edukuar

 8. #88
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  daja shneq padashje e pranon sot se mbi 10 vjet e ca rresht ai dhe partia e tik kan vra LDK-uca sic i quan ai dhe partia e tij antaret e LDK-se.

  Thx Shneq.

  sinqeriteti vleresohet.

  kte tja thoni din martit..e del pontes.. e lerini pallavrat me GEbels..

  troc..tja thoni qe dhe kosova te ket nji te mir pi jush ma ne fund..
  qe .. na or shoqi Dik e shoqja del pont.. as kem vra shkije e as kem heq organe te shkive sepse betha sna e ka majt e para dhe e dyta.. sepse kena pas detyr tjeter pi bedri-islam-izmez.. e klos - LPK-izmes.. me vra e me rreh LDK-uca.. sa ne llapushnik e sa neper oficina te kuksit e shpi verdha te burrel golemit..
  per kte na kan pague e per kte ne celula te partis na kan edukue e per kte shoqatat e e "qlirimtareve" na kan livdue e neper lista na kan kandidue.. e bash per kte vetquhemi qlirimtara.. ani se kerkend skem qlirue..
  vec kem sulmue.. .. mbasi Nato kosoven ka shpetue.. mbi pumpa benzini troje e banesa jem dallue.. kush ma i fort me u tregue.. qe miljonera me u ba pa nji dit kurre punue..
  pirolla u koft bre..

 9. #89
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga drenicaku Lexo Postimin
  Jo o gomar vv nuk ka vra kerkun kurr,jeni ju qe keni vra,per ket keni edhe njerz ne burg o kali i banates
  OOOOOOO Drenicak

  Kur gania ishte pjes e PDK-se ishte shume i sinqerte dhe shume i drejt...
  kures prej si erdhi tek ju dhe politka e juaj ju e msuat se si te ja kethen pushken vllezrev te vet ,se ju jeni ata te cilet jeni mesuar ti perlyni duarte me gjak shqipatri,,kures ata te cilet jan viktim ishin dhe mbeten gjithe jeten kunder juve dhe politkes se juve pro sllave dhe milloshviq jane ,,po fatkeqsishte ra pre e juaj edhe gani krasniqi me familje dhe me te afermit e vete se ju ja impunuat dhe turpi gjofte mbi ju dhe fam,iljet e juaj e jo mbi te gani krasniqit se ju at e tradhtuat si gjdo here popllin e juaj

 10. #90
  JUDO Maska e Gogi
  Antarsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga KILI MERTURI Lexo Postimin
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!


  Mos t japim vlersime palidhje !
  Nuk jan m kriminel kta djem se ata limajt!
  Sa dihet , jan limajt ata q kan filluar krimin!
  Taman koha eshte per te mos dhen vleresime palidhje. Ti je ka krahason vrasjen me nje incident i cili nuk dihet se a ka ndodhur a jo! Kjo eshte e tmerrshme, eshte e tmerrshme sepse kjo pervec qe eshte vrasje edhe edhe traume per femijet te cilet kane qene prezent aty dhe te cilet do rriten me ate kujtim te hidhur.

 11. #91
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per Drenicakun,,,si nuk te vije turp ty kur i thua vetes se jeni i drejt ,atehere kur perdorni nje psodenim te cilen kurr nuk e keni deshture dhe e keq perdorni emrin e Drenices TURP per juve dhe gomaret si ju ,,kur tani ta lexova se as kufit e drenices nuk i di atehere qka din ti per te marr turp per gjithe ato qe i thua ne emer te drenicakut ,po une personalishte e kam diture se kurr nuk je drenicase se gjithe kende jam shume i sigurte se drenicaket nuk e pranojen

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  deqan 2009-ta..

  ta baj nji pytje..

  a ma mir qe sabahetja Tolaj eshte ne varr apo ma mir te ish gjall e ta shihnim ndoj her tek ekrani besim dines sic shohim plot tjere?

 13. #93
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga KILI MERTURI Lexo Postimin
  ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BJN KOSOVEN!


  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC, U KRYMB!

  Vrasja nuk sht zgjiedhje pr problemet e cfardo lloji!

  Se familja Limaj kan qu kry , kjo u b e njohur sidomos gjat dits s 12 dhjetorit!

  Rastet e dhuns dhe inateve q shpreh py-dy-kyja e hijenave bn q edhe pjesa tjetr e popullit t reagoi n mnyra q jo gjithmon jan t drejta , por ndoshta t domosdoshme.

  Krcnimki me arm nga familja limaj e njerzve t partive t tjera , cilado q t sht ajo , nuk shte dicka q duhet t kaloi pa pasoja.

  Ose sht dasht familja limaj t dal publikisht e t krkoi falje, ose t rruaj shpinen .
  Ne si shqiptar nuk durojm poshtrime t ktilla. Besoj se ky ishte motiv q ka br q familja limaj t psoi.
  Dhe kshtu mund t psoj t gjith q krcnojn t tjert me revole n fyt!


  hasa me limaj e me t tjer hijena dshiron t krijoi nj shtet diktatorial n Kosov!
  Kjo shkakton shum paknaqsi n popull.
  Besoj se populli nuk do t futet n kto prqarje q po synon pdk-ja t krijoj . ky stili prcaj dhe sundo sht kopje e doktrines s okupatorve tan t cilen e ka kopjuar hasa dhe po prpiqet ta realizoi.


  Po ti dhe albin kudra e glauk konjufca e pren ne bes gani krasniqin dhe e shtinen ti vret vllezrit shqiptare,,se kur ishte ne pdk,,ishte shume i sinqert dhe i sjellshem ,po erdhi ne vv dhe ju e msuat si ti vriste vllezrit e vete s eju jeni pjell emilloshit dhe sherbit te ti

 14. #94
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2010
  Postime
  369
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Isni Kilaj radhitet kundr komandantit t vete Gani Krasniqit po une I kisha preferuar Isnis

  Se pari zotri Kilja duhet ti kerkoj falje familjes se Fetah Rudit per atentatit ndaj e mos te perzihet shume ne kete pune se vet kilaj i ka duart me gjak

 15. #95
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  deqan 2009-ta..

  ta baj nji pytje..

  a ma mir qe sabahetja Tolaj eshte ne varr apo ma mir te ish gjall e ta shihnim ndoj her tek ekrani besim dines sic shohim plot tjere?
  Per Brari

  Une nuk e di se per qafre ti e ke po une mendoj se me mire ishte te ishte sebahat tolaj gjall se sa te jete e vrare ...se mbi te gjitha ishte nje vajze shqipatre ...5
  /pO5

 16. #96
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  nese politika ka lidhje me kete krim kjo tregon se rrena e thacit 'zero tolerance kunder krimit te organizuar ' po doket rrene e mashtrim i paster!


  keshtu i organizon krimet politika e klaneve dhe tmerrin e perjetojne te pafajshmit!
  tash fatmir limajt i ndodhi edhe ky rast tragjik familjar-partiak shpresoi se edhe kete sfide do ta kalon 'celiku'!

 17. #97
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime n 84 postime
  Citim Postuar m par nga drenicaku Lexo Postimin
  po jeni mesu ju me vra prandaj ,tani po beni teater,ju njef populli mire,jeni mush haram dikah duhet me dal oj hanum anita.
  Qe te dy palet ishin pjell e juaja prandaj edhe mos derdhni lot krokodili,ganiu ishte deri dje ne pdk,dhe si i till nuk mundet nga nje engjell te shendrrohet ne vrses vetem se paska kalu ne vv.
  Ingja anit ti po me rrin shum gati ne qdo shkrim,te falem nderit por mos u merr shum me mua se ka kush te merret
  E ky je ti. E kam dite qe ti je asi tipi qe kur i sosen argumentet kalo n'fyerje. Kjo tash eshte fytyra jote e vertete. Une iu them fyerje ne pamundesi me thane diqka te arsyeshme. Po mu s'me bajne pershtypje hiq ato qe ti i thu. Se e kam dite tane kohen qe ti je kesi ti.Une s'muj me i duru njerzit me maska dhe jam e lumtur kur kontribuoj me iu ra maskat(per ata merrem me ty). Ta hoqa masken e njeriut "t'edukum" e "t'shkollum" "me prejardhje prej Drenice ""i rritun n'Prishtine" e qe eshte me kryesorja "i gjithedijshem".
  Veq edhe nje gje Drenicak kisha pase qef me e dijte. Munesh me thane edhe me sharje s'ka gajle. E thene nga nje megaloman nuk prish pune.
  Qa e pate Gani Gecin? Se krejt si ai po tingellon. Mos je fare e tij pahiri?T'kam pyet edhe nihere tjeter po i ke ike pergjigjes. Nese je i tyne s'ke faj qe e mshef kete fakt se eshte fort marre me qene i tyne a?
  Ndryshuar pr her t fundit nga anita340 : 03-01-2011 m 15:51

 18. #98
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  deqan..

  ne se do mesoje se kush e vrau sabaheten e me urdher te kujt.. a do ta simpatizoje partine apo shtabin urdher-dhenes per vrasje te sabahetes?

  deqan..

  koh te veshtira kalon kosova..

  erdh koha me dal gjanat..


  me dal gjanat qe.. kosoven e shpetojn sikurse balonen zhyl verniste e mban ne ajer hedhja e disa gurve te panovjeshem..

  a po kuptoni ju dicka..

  po shtrengohet rrypi.. plackitso-vrasesve..

  do jetohet me faqe te bardh ne Kosov apo do behet katran e pastaj EF ENi me Nato nji dit me than.. ejani o beligrada e merreni prap..

  cdo shqiptar i kosoves duhet ta prish nji here e mire te fjeturit ne nji krevet e dyshek me te keqen..me hajnin me krimin..

  nuk mban ma uj pilafi..

  mos u rreni se ka fuqi berisha me lujt dicka..

  ai ska fuqi me i gjet varka shkodranve jo ma me ndal tajfunin anti-kosove.. me do avokatllyqe te pa pergjegjshme..

  kosova duhet te vetpastrohet urgjent..

  me nji dor vet larje te sinqerte.. me doren tjeter te kapur tek NATO..

  asnji dor tjeter nuk ju duhet..

  e kam me krejt ju te kosoves..  ..
  Ndryshuar pr her t fundit nga Brari : 03-01-2011 m 15:57

 19. #99
  JUDO Maska e Gogi
  Antarsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  deqan..

  ne se do mesoje se kush e vrau sabaheten e me urdher te kujt.. a do ta simpatizoje partine apo shtabin urdher-dhenes per vrasje te sabahetes?

  deqan..

  koh te veshtira kalon kosova..

  erdh koha me dal gjanat..


  me dal gjanat qe.. kosoven e shpetojn sikurse balonen e mban ne ajer hedhja e disa gurve te panovjeshem..

  a po kuptoni ju dcka..

  po shtregohet rrypi.. plackitso-vrasesve..

  do jetohet me faqe te nardh ne Kosov apo do behet katran e pastaj EF ENi me Nato nji dit me than.. ejani o beligrada e merreni prap..

  cdo shqiptar i kosoven duhet ta prish nji here e mire te fjeturit ne nji krevet e dyshek me te keqen..me hajnin me krimin..

  nuk mban ma uj pilafi..

  mos u rreni se ka fuqi berisha me lujt dicka..

  ai ska fuqi me i gjet varka shkodranve jo ma me ndal tajfunin anti-kosove.. me do avokatllyqe te pa pergjegjshme..

  kosova duhet te vetpastrohet urgjent..

  me nji dor vet larje te sinqerte.. me doren tjeter te kapur tek NATO..

  asnji dor tjeter nuk ju duhet..

  e kam me krejt ju te kosoves..  ..
  Ti nuk e kishe gajle qe kalon prej nje teme ne teme tjeter, hape nje teme te till dhe nese eshte atreaktive mund te marrim pjese. Une e du mendim tend ne lidhje me kete ngjarje qe ka ndodh ne Baje te Malisheves! A e denon kete vrasje a jo? Apo e perkrah! Mirepo une mendoj qe ti nuk ke guxim te deklarohesh dhe nuk mundesh te denosh kryesit e vepres.

 20. #100
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga G-2 Lexo Postimin
  nese politika ka lidhje me kete krim kjo tregon se rrena e thacit 'zero tolerance kunder krimit te organizuar ' po doket rrene e mashtrim i paster!


  keshtu i organizon krimet politika e klaneve dhe tmerrin e perjetojne te pafajshmit!
  tash fatmir limajt i ndodhi edhe ky rast tragjik familjar-partiak shpresoi se edhe kete sfide do ta kalon 'celiku'!
  Ket krim o G\2 duhet me denu e jo si ti me perkrah krimin se fundosja eshte ka i ben keto dhe ka dalur ehapur disa here per keto si ndodhenb ne malishev...duhet te denohen keta kriminl te cilet e kryen ket krim ne sy te femive dhe te gjithe te armatosure turpi qofte mbi ta gjithe jeten dhe kofshin faqezit e kesaj toke per jete dhe motre ata dhe ju si e perkrahni te keqen

Faqja 5 prej 14 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •