Close
Faqja 4 prej 14 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 276
  1. #61
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    une nuk e kuptoi si mundt njeriu mbrnda nje kohe aq te shkurt te behet ekstremis,sepse kur ka qen ky ganiu ne pdk a ka qen i till apo ka qen engjell,dhe po sa u be me vv na behet ekstremist menjeher.
    perse se keni denu ateher kur ,po ky ganiu bente kerrdi ne malishev per te mbrojt pdk.
    pse nuk thani jan mbush haram si ganiu si ata lamajt dhe diku duhet te pelcas,nuk ka ketu te bej shume me politik,ketu ka te bej me diq tjeter.
    mua nuk do te me qudite fare qe keso marifetesh te na paraqiteshin edhe diku tjeter sepse harami duhet me dal dikah.
    per mendimin tim si mi da nje bagel per gjysem secila pal i ka fry zjarrit
    Sa i edukuar ti.Po i thu bagel nji familje qe eshte nzi e nje tjeter qe me siguri jane ne momentet me te kqia.Shume me shpirt ti.A je edhe ti prind nime?A iu fole kshu fmijve tu.Atje e paskan vra prindin ne sy te femijve.E ty te duken bagla.Iu thuhet sadist personave qe bejne ksi vepra e edhe atyne qe i perkrahin.
    Mandej ti ne shkrimet me heret e perkrahje vetvendosjen. Jo zoteri ti se perkrah asnje.Ti je nje hiq .

  2. #62
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Sa i edukuar ti.Po i thu bagel nji familje qe eshte nzi e nje tjeter qe me siguri jane ne momentet me te kqia.Shume me shpirt ti.A je edhe ti prind nime?A iu fole kshu fmijve tu.Atje e paskan vra prindin ne sy te femijve.E ty te duken bagla.Iu thuhet sadist personave qe bejne ksi vepra e edhe atyne qe i perkrahin.
    Mandej ti ne shkrimet me heret e perkrahje vetvendosjen. Jo zoteri ti se perkrah asnje.Ti je nje hiq .

    ....sikur te ishte ky nji Hiq i gezohet shum kesaj.....por ky as ni Hiq nuk eshte se...

  3. #63
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga lum lumi Lexo Postimin
    Shih sa i menqur je!!

    Lum për mësuesin se sa të mirë e ke drejtëshkrimin! E për gjeografi mos pyet fare!!(sic.!)

    Unik je.
    Per drejteshkrim ketu nuk jemi per te debatu,e nuk thuhet shih,por shiqoje,nejese ti qenke prof ne te gjitha fushat,e vetmja e met e jotja qenka injoranca

  4. #64
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Qeshte e verteta une jam rrit dhe eduku ne prishtin,e pranoi se nuk i njof kufijt e secilit rajon,siq nuk i njef as ti,une vetem mkam then se shume kush e lidh malisheven me drenic edhe pse nuk eshte,kurse per te vrar te pyes
    Asnje fare fare hiq fare bravo ishalla nuk te kan ndegju me dhjetra e qindra nena shqipetare
    permende atehere nje rast te nje vrasje me motive politike ne Drenice.qa kane te bajne nanat shqiptare me ate qe e kam thane une. E per qe je rrit n'prishtine ti munesh mu rrit nqikago e me kane amerikan po njeri kurre jo

  5. #65
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Per drejteshkrim ketu nuk jemi per te debatu,e nuk thuhet shih,por shiqoje,nejese ti qenke prof ne te gjitha fushat,e vetmja e met e jotja qenka injoranca
    Nuk thuhet shiqoje. po thuhet shume mire SHIH ose shiko. le mos e kallzo paditurine per fushe.

  6. #66
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Qeshte e verteta une jam rrit dhe eduku ne prishtin,e pranoi se nuk i njof kufijt e secilit rajon,siq nuk i njef as ti,une vetem mkam then se shume kush e lidh malisheven me drenic edhe pse nuk eshte,kurse per te vrar te pyes
    Asnje fare fare hiq fare bravo ishalla nuk te kan ndegju me dhjetra nena shqipetare
    Kurse se a jam drenic fare leht mund ta vertetojm me dokumente,por mos u bej si femija se nuk ka lezet te merremi me gjera banale.
    tema eshte per tragjedin qe e kan pregadit partia nan e juaja,prandaj orientoi ne tem te lutem
    as une si njohe kufijte e secilit rajon po te Drenices po se jam nga Drenica.

  7. #67
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    as une si njohe kufijte e secilit rajon po te Drenices po se jam nga Drenica.
    Une nuk jam edhe per ate nuk e di,a je e knaqur hajt baju tash e bani qejf veti se kryt e kishe kaqan ti

  8. #68
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    permende atehere nje rast te nje vrasje me motive politike ne Drenice.qa kane te bajne nanat shqiptare me ate qe e kam thane une. E per qe je rrit n'prishtine ti munesh mu rrit nqikago e me kane amerikan po njeri kurre jo
    Dhe ti mendon se njerzit jan si ti apo jo?
    Mos e genje vehten

  9. #69
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....sikur te ishte ky nji Hiq i gezohet shum kesaj.....por ky as ni Hiq nuk eshte se...
    Jo ju ja kini ber hyzmetin tani merruni edhe me pasojat,nuk e di pse kaq te piklluar kur dihet se keni vra me dhjetra shqipetar dhe nuk e keni pas kete mallkim,po lereni more se ju jeni ata qe e filluat keto vrasje qe kosova do ju mallkoi

  10. #70
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Sa i edukuar ti.Po i thu bagel nji familje qe eshte nzi e nje tjeter qe me siguri jane ne momentet me te kqia.Shume me shpirt ti.A je edhe ti prind nime?A iu fole kshu fmijve tu.Atje e paskan vra prindin ne sy te femijve.E ty te duken bagla.Iu thuhet sadist personave qe bejne ksi vepra e edhe atyne qe i perkrahin.
    Mandej ti ne shkrimet me heret e perkrahje vetvendosjen. Jo zoteri ti se perkrah asnje.Ti je nje hiq .
    po jeni mesu ju me vra prandaj ,tani po beni teater,ju njef populli mire,jeni mush haram dikah duhet me dal oj hanum anita.
    Qe te dy palet ishin pjell e juaja prandaj edhe mos derdhni lot krokodili,ganiu ishte deri dje ne pdk,dhe si i till nuk mundet nga nje engjell te shendrrohet ne vrses vetem se paska kalu ne vv.
    Ingja anit ti po me rrin shum gati ne qdo shkrim,te falem nderit por mos u merr shum me mua se ka kush te merret

  11. #71
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Edhe gjate emisionit te lajme sante ne te gjitha tv,e vendit shikohet me vemendje rasti i malisheves ,
    Krasniqet me uredher te Albin kurtit dhe Glauke Konjufces ne Restorant Kshtjella ne banje te malisheves me qellime te caktuara te armatosur te gjithe ata trima...
    Dhe qka i thon kesaj vetem nje krim i cili ishte i paramenduar nga vete ata pjesmarres ne at ngjarje ,dhe ne pranin e femive te miture,,po une kisha then se vertet ata nuk jane njerzi dhe nuk jan gjak shqipatri se ne prani te femive nuk e bejen at akte kriminel,,,,qellimet e caktuara te peregaditura mire nga albin kudra dhe glauk konjufca,e drejta e tyre per pushtet dhe vota e lire e tyre .vertet e lire me kallashe dhe qka jo kjo na jep me kuptu se sa jane keta per votene lire dhe lirin e njerzve ne gjithe koosven ,,,keta kriminel jane ne gjendje qe per pushtet te bjen gjithe qka qka eshte e mundure edhe me arme ta marrin pushtetin se jane te ndihmuar edhe nga sherbimet sekret serbe ...

  12. #72
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Sa i edukuar ti.Po i thu bagel nji familje qe eshte nzi e nje tjeter qe me siguri jane ne momentet me te kqia.Shume me shpirt ti.A je edhe ti prind nime?A iu fole kshu fmijve tu.Atje e paskan vra prindin ne sy te femijve.E ty te duken bagla.Iu thuhet sadist personave qe bejne ksi vepra e edhe atyne qe i perkrahin.
    Mandej ti ne shkrimet me heret e perkrahje vetvendosjen. Jo zoteri ti se perkrah asnje.Ti je nje hiq .
    shume dakord jam me ty,ky sadist me nikun erejshem drenicak ben e shkruan ktu nga serbia zi e ter per personalitetet me shquara te hsitoris moderne ne Kosov,po qka ki me ba Kosova eshte e pavarur shkie e magjup e arap skame ne Kosov e i epngon pjelles komuniste jugoviqe kjo ,ju bren ky realitet e si magari icoft shohin ander se do te kthehen ndojher ne shtetine dyt shqiptar,nejse ka drejt ky me emenin drenicak me hanger moot prej serbis ma shum jo

  13. #73
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    kta labini e ai konjufca revolucionart chegevarista e qe i pengon NATO e thiren ne emer t UCK es do e vrasin veten

  14. #74
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga daja shneq Lexo Postimin
    shume dakord jam me ty,ky sadist me nikun erejshem drenicak ben e shkruan ktu nga serbia zi e ter per personalitetet me shquara te hsitoris moderne ne Kosov,po qka ki me ba Kosova eshte e pavarur shkie e magjup e arap skame ne Kosov e i epngon pjelles komuniste jugoviqe kjo ,ju bren ky realitet e si magari icoft shohin ander se do te kthehen ndojher ne shtetine dyt shqiptar,nejse ka drejt ky me emenin drenicak me hanger moot prej serbis ma shum jo
    Mos perdor kesi fjalori me nje femer siq eshte anita,kush te ka eduku ne ket menyr,perse ti nuk e hjek ***** nga goja asnje her,kuse per patriotizem ti je i pa par,vetem vazhdo kete kultur ke prandaj edhe kur nuk ke qka thua e flliq gojen,kur mendo se ke shar dike ke sha vehten.
    E sadist besoi ti vetem e ke ndegju diku ket fjal kuptimin lidhem me kok qe nuk ja din prandaj edhe nuk te pres dem me sa nje lope

  15. #75
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Gani Krasniqi pre e kohes dhe komunzimit, komunistat tani nga pasardhesit e komunistav ne kry te vv. shikoni se sa te pergaditure i gjithe fshati i carallukes ne banje te malisheves dhe ne restorante kshtjella ,,keto vetem politika e serbis dhe sherbimet sekret serb i kan ber keto tani keta me albin kudren dhe glauk konjufca,,,, marr i qofte gani karsniqit dhe gjithe atyre te cilet ran pre e kudrav dhe glaujkve,,,po edhe gania paska qen i eture per pushtet aaa....e more fundosje jeta e juaj tanim eshte shume e rende per kete popull se deri dje ju bejshit thirrje antarev dhe simpatizantev per lufte kunder partive tjera dhe ja e arrit qellimin dhe armiqesin mes ketyre familjarev turp turp,,,,me paramendim te gjithe te armatosure ne restorante per me gjdo kushte ta fusin te ndjerin ne viktimen ne kurthen e tyre dhe kudrave ,,po deri kur ma ooooooo te pa shpirte se vertet at te cilet e kryen kete krim gjat luftes nuk ishin ne kosove ,ose ishin shume te ri ne moshe ,,kures tani dalin trima sikures drenicaku ketu dhe shesin mende ,,,po kur keta ja kane kthy pushken serbis ju keni hanger me ta dhe familjet e tyre ,,,dhe tani verisni qlirimtaret dhe me te vetmin qellim se jave sollen lirin me gjake dhe pa gjymtyre te trupit e ju sot vrane te ardhmen e femive tane,,kudrat e milloshit dhe daqiqit ,,,se ju jeni te eture per psuhtetine kaluar dhe te kaluarene juaj
    Ndryshuar për herë të fundit nga deqani2009 : 03-01-2011 më 15:18

  16. #76
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga deqani2009 Lexo Postimin
    Edhe gjate emisionit te lajme sante ne te gjitha tv,e vendit shikohet me vemendje rasti i malisheves ,
    Krasniqet me uredher te Albin kurtit dhe Glauke Konjufces ne Restorant Kshtjella ne banje te malisheves me qellime te caktuara te armatosur te gjithe ata trima...
    Dhe qka i thon kesaj vetem nje krim i cili ishte i paramenduar nga vete ata pjesmarres ne at ngjarje ,dhe ne pranin e femive te miture,,po une kisha then se vertet ata nuk jane njerzi dhe nuk jan gjak shqipatri se ne prani te femive nuk e bejen at akte kriminel,,,,qellimet e caktuara te peregaditura mire nga albin kudra dhe glauk konjufca,e drejta e tyre per pushtet dhe vota e lire e tyre .vertet e lire me kallashe dhe qka jo kjo na jep me kuptu se sa jane keta per votene lire dhe lirin e njerzve ne gjithe koosven ,,,keta kriminel jane ne gjendje qe per pushtet te bjen gjithe qka qka eshte e mundure edhe me arme ta marrin pushtetin se jane te ndihmuar edhe nga sherbimet sekret serbe ...
    Jo o kali ganiu eshte produkt i juaji nuk eshte i albinit,ai deri dje ishte kryetar i komunes dhe i pdk,nuk ka te bej ketu albin e as glauku siq po mundoheni,edhe ne pam tv dhe askund nuk ka then siq genjen ti.
    Keto jan probleme te ketyre dy familjeve e jo e albinit kapirash

  17. #77
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    kan me vra veten kta qe kan vra ,ne ket kohe te liris te pavaresis te demokracis

  18. #78
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga daja shneq Lexo Postimin
    kta labini e ai konjufca revolucionart chegevarista e qe i pengon NATO e thiren ne emer t UCK es do e vrasin veten
    jommore ti je trim i forumeve,se qfar hiq mos u tut,jeni mush haram duhet me ju dal dika o daja sheq

  19. #79
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Koha e Komunistave te VV ne kry me Albin Kudren ,,,,,qellimi i tyre dhe urdherat e marrure nga sherbimte sekret serb,,qe keta te VV ti vrasin Çlirimtaret dhe lirin e Kosoves .....

    Çlirimitaret ne rrezik nga shqipe folsit e VV....te cilev ju prin nje kuder kurve e shiture per interesat e veta dhe shtetit serb,,,,,
    drenicaku edhe ju te tjeret dileni dhe votoni keta te cilet sot i vrasin Çlirimtaret ,,te ardhmen e lirise se Kosoves ,,

    Dhe ja e verteta tanim e qaret se keta deshirojen qe ne kosove deshirojen nje serbi te madhe ne kry me daqiqet dhe kurtet,galuket,F.Krasniqin e tjere
    Ndryshuar për herë të fundit nga deqani2009 : 03-01-2011 më 15:17

  20. #80
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga deqani2009 Lexo Postimin
    Koha e Komunistave te VV ne kry me Albin Kudren ,,,,,qellimi i tyre dhe urdher i marrure nga sherbimte sekret serb,,qe keta te vv ti vrasin Çlirimtaret dhe lirin e koosves .....

    Çlirimitaret ne rrezik nga shqipe folsit e vv....te cilev ju prin nje kuder kurve e shiture per interesat e veta dhe shtetit serb,,,,, drenicaku dhe ju te tjeret dileni dhe votoni keta te cilet sot i vrasin Çlirimtaret ,,te ardhmen e lirise se kosoves ,,dhe ja e verteta tanim e qaret se keta deshirojen qe ne kosove deshirojen nje serbi te madhe ne kry me daqiqet
    Eshte produkt i juaji,a merr vesh ti,ganiu ka qen ne uqk,pastaj ka qen krytar i pdk ne malishev,pastaj kryetr komune e keni eduku ne ate frym prandaj qka te folesh per te fol per py dy ky

Faqja 4 prej 14 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •