Close
Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 276 prej 276
  1. #261
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    askush nuk mori mundimin me na tregue se si ndodhi ngjarja ne malishev.

    e din kush ?

  2. #262
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    18-04-2006
    Postime
    560
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    Ahtisari Dote Thot Nje Autonomi Per Serbet Ne Veri Ket E Drihseojm Me Se Shumti Militatetn E Pdk-s Se Pse Aty Esht Krimi I Organizuar Dhe Kontrabandat Veq Keshtu Mbijetojn Kriminelet
    ================================================== ==========
    A qe po ja futshe edhe ti si kau peles, qka po ta merre mendja ty, nese Ahtisari thote "autonomi per serbet ne veri" PDK-ja dhe Hashim Thaqi po e "pranojka" ndersa "Vetvendosja" dhe Albin Pela tek jane me "patriota " dhe nuk po e pranpojkan, ahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh!

    Edhe Albin me kompani nga beogradi dhe cerna gorja, po u bajkan bashke dhe po luftojkan kunder ndarjes se Mirtovices!
    kjo eshte diqka e pa besushme te une, umne mendoj keshtu : Hashim Thaqi ka ka udheheqe UCK-ne per qlirimin e kosoves qe ja ka pranue e ter bota bashkehore, ka udheheq ne lufte po udheheq ne paqe dhe populli dita ditet po bindet se Hashim Thaqi eshte nje njeri me nje vizion te qart qe popullin e kosoves ta qoj perpara drejt integrimeve evropiane dhe ne NATo, qka une nuik kame deshim se se shpejti Hashim Thaqi do te na qele rruge te udhetojm pa viza ne ter evropen, dhe se shpejti do te behemi edhe antare te Natos dhe BE!eshte kahe punon me miqet tane nderkombetar shume mire, populli dine ta vlerson punen e tina dhe ka njerz rrethe veti shume te zote dhe qe dine se kahe te rreshtohen!
    "vetvendosja" nuk ka asgje, vetvendosja eshte per shkatrrimin e instuticoneve te Kosoves, eshte per shkatrrimin e miqsise me USA, "vevendosja" eshte per shkatrrimin e ksoves ne pergjethsi!
    Une nuk i takoj anje partie politike, por perkrahu gjithmone ata njerze dhe ato parti qe Kosoven dhe popullin e saje e qojn perpara dhe qe dine ta qmojn ndihmen e miqve tane nderkombetar e posaqerishte Ameriken! dhe po ashtu rrespektoj voten e popullit!

  3. #263
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    dardaniau

    Citim Postuar më parë nga dardaniAU Lexo Postimin
    ================================================== ==========
    A qe po ja futshe edhe ti si kau peles, qka po ta merre mendja ty, nese Ahtisari thote "autonomi per serbet ne veri" PDK-ja dhe Hashim Thaqi po e "pranojka" ndersa "Vetvendosja" dhe Albin Pela tek jane me "patriota " dhe nuk po e pranpojkan, ahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh!

    Edhe Albin me kompani nga beogradi dhe cerna gorja, po u bajkan bashke dhe po luftojkan kunder ndarjes se Mirtovices!
    kjo eshte diqka e pa besushme te une, umne mendoj keshtu : Hashim Thaqi ka ka udheheqe UCK-ne per qlirimin e kosoves qe ja ka pranue e ter bota bashkehore, ka udheheq ne lufte po udheheq ne paqe dhe populli dita ditet po bindet se Hashim Thaqi eshte nje njeri me nje vizion te qart qe popullin e kosoves ta qoj perpara drejt integrimeve evropiane dhe ne NATo, qka une nuik kame deshim se se shpejti Hashim Thaqi do te na qele rruge te udhetojm pa viza ne ter evropen, dhe se shpejti do te behemi edhe antare te Natos dhe BE!eshte kahe punon me miqet tane nderkombetar shume mire, populli dine ta vlerson punen e tina dhe ka njerz rrethe veti shume te zote dhe qe dine se kahe te rreshtohen!
    "vetvendosja" nuk ka asgje, vetvendosja eshte per shkatrrimin e instuticoneve te Kosoves, eshte per shkatrrimin e miqsise me USA, "vevendosja" eshte per shkatrrimin e ksoves ne pergjethsi!
    Une nuk i takoj anje partie politike, por perkrahu gjithmone ata njerze dhe ato parti qe Kosoven dhe popullin e saje e qojn perpara dhe qe dine ta qmojn ndihmen e miqve tane nderkombetar e posaqerishte Ameriken! dhe po ashtu rrespektoj voten e popullit!
    se qka pranon hashim shumari ket krej kosova e din a esht ky hashimi qe flamurin kombetar e ndroj dhe e blejti nje me tender
    e sa per veriun ket e diin i madh e i vogel ne kosove se ne veriun e kosoves nuk ka qasje qeveria e kosoves ne as nje dikaster per pos krupet paralele te beogradit tash se fundit ne ket teritor hyn edhe MUPB I SERBIS pra policia szerbe hyri ne ket teitor u shkel ky far sovraniteti i pa sovran
    ju trima te PDK-S PSE KURR NUK REAGUAT KUR hyn ministra serb nga begradi pasi ju shum patriota po shiteni gjdo minister ser qe hyn ne ks. aj ofendon ter shqiptaret me deklarata anti shqiptare kjo ju nuk ju pengon e kuptoj qellimi n e juaj ju nuk deshironi te prishet kumaria me shkie se ne veri ju keni hamarin aty ju beni biznis edhe ket e dim ajo pasuri e liderve te qe sot ju mashtrojn e sidomos lideret e PDK-S ATA kan fituar miljona euro
    si nuk ju vret ndergjedja ta perkrahni nje lider qe vetem shpia e tij kushton hiq me pak se 700,mije euro kurse ne bank ka m e miljona euro kjo tregon se qfar krimineli e udhheq kosoven pa fol per ministra tjer te pdk-s te cilet edhe kan dosje kriminele dhe krim te organizuar ...

    edhe diqka ju sa ishte rugova ju nuk lat gje pa shpik dhe kunder tij duke e cilsuar si pro serb pro yugoslav e lloj lloj gjera idioteske fatkeqsisht disa edhe un ju kam besuar por sinqerisht tash jam penduar se ju kishi qen genjeshtar dhe njerz shpifsa dhe perqares ju shum familje i poshtruat me gjera te liga duke i njollosur
    kto qe un po ti them dua te jem sa me i sinqert me ju un kam qen simpatizant i PDK-S nuk e mohoj se pse ka qen dhe esht e drejt e imja te simpatizoj cilendo parti qe un e shoh te arsyeshme por kur PDK favorizon njerz me te kaluar kriminele aty un s shoh prespektiv te a saj partie PDK PREJ 2006 KA njellos UCK-N dhe vlerat e saj kombetare
    edhe diqka mos medon ndokush se veq ata qe jan ne pdk kan pas deshmor apo pjestar ne UCK mashtroheni shum keq ne UCK KA NGA LDD AAK LDK AKR LV.V PRA ju poe mashtroni vehten e juaj

    pra ju krej ata qe jan kundershtar politik ju i cilsoni prosllav kjo esht idiotizem i juaji dhe kerkon nje viktim
    por un e di pse e ben ket lideri juaj se spe tash jan bisedimet prishtin beograd dhe hashimi deshiron te pregadis terenin per ndonje paknaqesi te qytetaerve dhe per ket pakanqesi aj edin se kush e kundeshton L.V.V dhe kta militantet e mjer te hashimit te ju jepet pak infusion duke ju then ja kta jan proserb turp
    po qka pomendoni ju dhe si aq te trash dhe besoni qe ne ksove muns te ket proserb dhe ket qytetasret e han let joooo

    te vetmit ne kosove qe jan anti LV.V jan militantet e PDK-S shtrohet pytja nga kjo urrejtje dhe psee
    nga frika apo nga mos dija un beoj nga mos dija

    DISA KETU BEJN LLOJ LLOJ THIRJE
    DUKJE KERKUAR VRASJEN E ALBIN KURTIT
    PRA NE EMER TE PDK-S UN NUK BEJ KSO THIRRJE

    JOOO VLLAVRASJE BASHKIM
    ME RESPEKT BENI..PRISHTIN

  4. #264
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin

    te vetmit ne kosove qe jan anti LV.V jan militantet e PDK-S shtrohet pytja nga kjo urrejtje dhe psee
    nga frika apo nga mos dija un beoj nga mos dija
    jo bre mos rrej kaq keq se kunder shpiunave e rrugaqve te vetfundosjes se albin-krasniq-daqiqit jan krejt kosova
    po hajt thuama nji njeri qe eshte normal dhe qe nuk eshte kunder vetfundosjes
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  5. #265
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    jo bre mos rrej kaq keq se kunder shpiunave e rrugaqve te vetfundosjes se albin-krasniq-daqiqit jan krejt kosova
    po hajt thuama nji njeri qe eshte normal dhe qe nuk eshte kunder vetfundosjes
    llap mos ti vidhte hashim taci zgjedhjet vv do te ishte me lart se pdk-ja!
    por edhe ksaj radhe i vodhi e i 'pergjaku' i manipuloi dhe ka ftyre me thane 'kemi ber zgjedhje me standarte europiane!'

    vv ne tri vitet e ardhme do te jete forca ma e fuqishme politike ne kosove!
    ndersa pdk-ja do te jete forca e 4-politike ne kosove!

  6. #266
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    llap mos ti vidhte hashim taci zgjedhjet vv do te ishte me lart se pdk-ja!
    por edhe ksaj radhe i vodhi e i 'pergjaku' i manipuloi dhe ka ftyre me thane 'kemi ber zgjedhje me standarte europiane!'

    vv ne tri vitet e ardhme do te jete forca ma e fuqishme politike ne kosove!
    ndersa pdk-ja do te jete forca e 4-politike ne kosove!
    haaaaaaaaaaaaaaa
    vetfundosja as ne shumadi nga i ka rranjet te daqiqet nuk do ta kalon tjeter here pragun e le ma ne kosove
    po shuaj mos ta nien kush
    po a jeton ti ne kosove apo ku
    a nuk po i vren pendimet e njerzve e nuk po i shef a
    qe jan pendue me te madhe qe e kan votue keta shpiuna te shkaut
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #267
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979


    Arrestohet Andi Krasniqi, i dyshuar për vrasjen e Skender Limajt

    Publikuar: Sot, më 15 janar 2011

    Prishtinë, 15 janar - Policia e Kosovës ka arrestuar Andi Krasniqin, i dyshuari i radhës për përfshirje në vrasjen e ndodhur më 1 janar në Banjë të Malishevës. Lajmi është konfirmuar nga policia.
    Baki Kelani, zëdhënës i policisë ka bërë të ditur se arrestimi ka ndodhur gjatë së shtunës, afër fakultetit Ekonomik në Prishtinë. “Me urdhër të Prokurorit Publik, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes në Prishtinë”, ka thënë Kelani. Me arrestimin e Andi Krasniqit, numri i të arrestuarve për vrasjen e Skender Limajt ka shkuar në 14.
    Skender Limaj është vrarë mbrëmjen e 1 janarit, në pronën e tij në fshatin Banjë të Malishevës, ndërsa janë plagosur edhe dy persona të tjerë. Gjysmë muaji më vonë, policia ende nuk ka dhënë motivet e këtij rasti.
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #268
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    lapi

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    jo bre mos rrej kaq keq se kunder shpiunave e rrugaqve te vetfundosjes se albin-krasniq-daqiqit jan krejt kosova
    po hajt thuama nji njeri qe eshte normal dhe qe nuk eshte kunder vetfundosjes
    per budall si ju e di qe jeni kunder LV.V por njerzit e menqur jan me levizjen vetvendosje nese thua ti se 90mije votues jan budall pa llogaritur votat qe ju i vodhet prea edhe perkunder akuzave bajate qe beni kunder LV.V kurse sa i perket PDK shum shpeit dote dal tymi ne PDK duke i arrestuasr per korupsion disa krer te partis suaj aty dote arrestohen shum persona qe as ju vet nuk dote paramendoni veq kan fillu gjerat me dal

  9. #269
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    per budall si ju e di qe jeni kunder LV.V por njerzit e menqur jan me levizjen vetvendosje nese thua ti se 90mije votues jan budall pa llogaritur votat qe ju i vodhet prea edhe perkunder akuzave bajate qe beni kunder LV.V kurse sa i perket PDK shum shpeit dote dal tymi ne PDK duke i arrestuasr per korupsion disa krer te partis suaj aty dote arrestohen shum persona qe as ju vet nuk dote paramendoni veq kan fillu gjerat me dal
    Ti je ba si ato cd-qe leshohen play..e nuk nalen po me te njejtat llafe.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  10. #270
    Citim Postuar më parë nga ardiana luzha Lexo Postimin
    Ti je ba si ato cd-qe leshohen play..e nuk nalen po me te njejtat llafe.
    Ju Luxha e Ca Tjere Ketu, jeni bere me te Zi se Vete Propaganda e RTS - Ne Kohen e Milloshevicit Kunder Shqiptarise.
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  11. #271
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    Ju Luxha e Ca Tjere Ketu, jeni bere me te Zi se Vete Propaganda e RTS - Ne Kohen e Milloshevicit Kunder Shqiptarise.

    Luzha......Ja ma faqezi se ju,qe pe dini mire kohen e keti far milloshit,nuk besoj!!!
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  12. #272
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    per budall si ju e di qe jeni kunder LV.V por njerzit e menqur jan me levizjen vetvendosje nese thua ti se 90mije votues jan budall pa llogaritur votat qe ju i vodhet prea edhe perkunder akuzave bajate qe beni kunder LV.V kurse sa i perket PDK shum shpeit dote dal tymi ne PDK duke i arrestuasr per korupsion disa krer te partis suaj aty dote arrestohen shum persona qe as ju vet nuk dote paramendoni veq kan fillu gjerat me dal
    ju ini vrases te Çlirimtarve ini kriminel rrugaq shpiuna te serbis
    paske harrue se serbija i la kur e noqi UÇK-ja rreth 50.000 shpiuna ne kosove
    e ata normal qe kan votue se mos e kini marr naj vot prej njerzve normal a heeeee
    klyshqit e daqiqit
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  13. #273
    Citim Postuar më parë nga ardiana luzha Lexo Postimin
    Luzha......Ja ma faqezi se ju,qe pe dini mire kohen e keti far milloshit,nuk besoj!!!
    Vetem Vazhdo LUXHO-vsko se ndoshta Do Ja Kaloni edhe RTS- se Milloshevicit. Sepse Ka Dite Milloshi me lane pas vete njerez ne Kosove me ja kry detyren.

    Vetem Vazhdo LlaZHO
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  14. #274
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    Vetem Vazhdo LUXHO-vsko se ndoshta Do Ja Kaloni edhe RTS- se Milloshevicit. Sepse Ka Dite Milloshi me lane pas vete njerez ne Kosove me ja kry detyren.

    Vetem Vazhdo LlaZHO
    Po po poooo Vetem ka me vazhduuu.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  15. #275
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    fatmir limaj eshte protagonisti prapa ketyre zgjedhjeve te pergjakshme ne malisheve !
    keta jane viktimat e fatmir limajt !


    Akuzë ndaj autorëve të vrasjes së Limajve në Banjë të Malishevës



    Publikuar: 05.07.2011 - 14:33

    Prizren, 5 korrik - Prokuroria Speciale e Kosovës ka dërguar në Gjykatën e Qarkut në Prizren aktakuzën rreth vrasjes së rëndë, që ndodhi më 1 janar në restorantin “Kështjella” në Banjë të Malishevës, me ç’rast u vra një dhe u plagosën dy anëtarë të tjerë të familjes Limaj, ndërsa burimet brenda organit të drejtësisë në Prizren konfirmuan për KosovaLive se së shpejti pritet që gjykata ta konfirmojë mbështetjen e aktakuzës.

    Burime zyrtare nga Gjykata e Qarkut në Prizren konfirmuan se Prokuroria Speciale e Kosovës ka dërguar aktakuzën për këtë vepër penale, ndërsa së shpejti pritet që gjyqtari i procedurës paraprake ta konfirmojë aktakuzën, sipas të cilës vlerësohet se ka bazë për zhvillimin e procesit gjyqësor, që pritet të nisë më vonë.

    Menjëherë pas tragjedisë në restorantin “Kështjella” në fshatin Banjë të Malishevës, policia e Kosovës pati arrestuar 13 persona të dyshuar.

    Ndërkaq, sipas burimit që preferoi të mbetet anonim, në paraburgim tashmë janë pesë persona, të cilëve u është vazhduar paraburgimi edhe për 60 ditë, përderisa aktakuza ngarkon edhe dy të tjerë që sipas burimit aktualisht janë në “arrest shtëpiak”.

    Shumica e të arrestuarve janë nga fshati Carrallukë, Komuna e Malishevës, të afërt të ish kryetarit të Malishevës, Gani Krasniqi, i cili në zgjedhjet nacionale të 12 dhjetorit ka qenë kandidat për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje! Ndërkaq nga tre djemtë e Krasniqit, sa fillimisht qenë arrestuar, në paraburgim ka mbetur vetëm Emini, përderisa dy të tjerët janë liruar.

    Pos tij, në paraburgim janë edhe Durim, Berat, Astrit dhe Hazir Krasniqi.

    Pas rastit, aktakuzën rreth kësaj vrasje e ka marrë në shqyrtim Prokuroria Speciale e Kosovës. Sipas nenit 9 të Ligjit për Prokurorinë Speciale të Kosovës, ky organ ka të drejtë të hetojë dhe të ndjekë penalisht krimet dhe vrasjet e rënda.

    Në këtë rast janë konfiskuar edhe dy armë, të cilat janë dërguar për analiza balistike.

    Sipas dëshmive të para të Prokurorisë nga vendi i ngjarjes, gjatë natës kritike të 1 janarit, rreth 15 persona kanë hyre në ambientet e restorantit, duke rrahur viktimat e më pas edhe kanë shtënë me armë.

    Me këtë rast i vrari, Skender Limaj, pronar i restorantit është qëlluar në sy të fëmijëve të tij të vegjël dhe të familjarëve të tjerë të pranishëm.

    Të plagosur kanë mbetur po ashtu edhe i vëllai i viktimës, Azem Limaj dhe nipi i tij, Ilir Behlul Limaj.

    Të paraburgosurit për përfshirje në këtë vrasje janë shpërndarë në qendrat e paraburgimit në Prizren, Dubravë dhe në Prishtinë.

  16. #276
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    PDK-së i bëhen punët “llugë” në Anamoravë
    Marie Nikolla - Bota sot
    Për më pak se dy muaj PDK-ja ka përjashtuar nga radhët e veta dy kryetarë komunash, kryetarit të PDK-së në Viti partia ia tregoi derën, ndërsa ai i Gjilanit partisë ia “ktheu shpinën“.

    Partia Demokratike e Kosovës (PDK) mori shumicën e komunave në zgjedhjet e fundit lokale, si dhe në zgjedhjet e fundit të përgjithshme, ajo doli partia e parë, por bashkë me votat, PDK-së duket se i janë grumbulluar edhe telashet, të cilat tashmë kanë filluar të shpërthejnë nëpër komunat ku udhëheqë kjo parti.

    Partisë Demokratike të Kosovës, i kanë “dalë nga dora” dy kryetar të komave në Anamoravë. Pas dorëheqjes nga strukturat partiake të kryetarit të Komunës së Gjilanit, Qemajl Musstafës, duket se ai e ka ngreh këmbën zvarrë, pasi që pas tij, kjo parti mbeti edhe pa një kryetar komune në strukturat e saj, kryetari i degës së PDK-së në Viti, shkarkoi nga posti i sekretarit të partisë, kryetarin e Komunës së Vitisë, Nexhemdin Arifin. Kështu që DPK-së në këtë rajon po i shkojnë punët si është më keq, sa u takon raporteve parti-kryetar komunash. Ndonëse në zgjedhjet e fundit lokale, kandidatët e PDK-së në këto dy komuna, Gjilan dhe Viti, dolën fitues, pikërisht “përplasjet” brenda partisë nisën gjatë këtij procesi zgjedhor. Andaj, pikërisht “mosmarrëveshjet” që nuk pati mundësi PDK-ja ti zgjidh brenda këtyre dy degëve, dolën në pah dhe u bënë shkas që PDK-ja të mos i këtë më në strukturat e partisë dy kryetarët e dy komunave të Anamoravës.

    (Më gjerësisht mund të lexoni në numrin e sotëm të gazetës)
    Shpërndaje

    Komente (27) Kthehu | 08.07.2011

    PDK E KA ARRITUR MAJEN E PUSHTETIT,TANI DO TE ZBRESE POSHT E MA POSHT DERI SA TE BIE PER TOKE.SI KA QENDRUE DERI TANI NE PUSHTET DIHET POR TANI NJERZITE JANE VET-DIJSUE DHE LARGOHEN NGA VENDI KU FSHIHET HAJNIA DHE KRIMI.

    > IKRASNIQI | 09.07

    O Drenicak i nderuar,desha te tregoj se vet jam bash i mesit te Drenices,edhe fort mier poj lexoj dhe kuptoj komentet,por jam i merzitur me kacafyetje qe 43 vjet jetoj ne mergim , dhe kur kam kontribue une per Kosove ndoshta ju as qe keni qen te lindur-ndoshta po tham,une jam 64 veqar,ndoshta ja kam qellua por nejse.Ne as qe kemi pas shtet e as Qeveri .por kurr as nji orgonizim e as nji vendim nuk u marr pa u kacafyt nder vehte,e prej zemres plast po tham se poj shof gjerat qe hiq mier nuk po shkojn ne as nji pikpamje e keshtu nuk e kam prit qe edhe pas lufte keshtu te vazhdoj. Pra jeni ma te ri ,e ju lus qe te angazhoheni per te miren e Kosoves.-Prap po tham me ngatrresa as gje nuk dot arritet.Pershendetje:

    > Emil : | 09.07

    QAUSH TY TKOFT ASHTU TI Q.....MOTRAT REN E KRJT FAMILJEN SE NQOFT SE E DON TI HASHIM MILLOSHEVIQIN UNE E URREJ AT TRATHTAR PO MDUKET SE KE KUPTUE KOMENTIN TIM SE JU KAM THAN KTYRE BURRAVE SE HASHIM THAQI ASHT KRIMINEL E I VRET DYT

    > @Hotmail | 09.07

    JENI NGUTUR PAK JU KOMENTUES SPO LEXONI MIR JU PO SKA DERT SE SKAM SHKRUE UN ME VRA DIKON PO KAM THAN SE HASHIM THAQI ASHT VRAS E AJ KA MI VRA KTA DY SI JU KAN LARGUE PREJ PARTIJE TVET E JUVE SI JU VJEN MERZI

    > @Hotmail | 08.07

    pdk sps e njejta milloshi e la hashimin qitash mane ju baft mir o injoranta

    > ramadan | 08.07

    Sa kohe e gjate ka qene e nevojshme per Qemajl Mustafen qe ta kuptoj se si qendron puna?!!!! Qemajl Mustafa me ka habitur shume me sjelljen e tij jokritike. Me ne fund, me vonese te madhe, e paska kuptuar se me cfar lloji njerzesh (PDK) ka te beje. PDK e ka regrutuar Qemajlin ngase ajo ka dashur te perfitoj nga imazhi i mire i Qemajlit. Si duket Qemajli paska filluar te mendoj me koken e vete dhe kjo fatkeqesisht nuk ju pelqen PDK-istave(Enveristev) ne asnje menyre.

    > Ban ashtu si themi ne, ti nuk ke nevoje me mendue | 08.07

    komentuesit ERBLINI GJILAN, PERHAJER REPOBLIKA ,se bashku me parteshin ,kllokotin novoberden etj.Punoni ma teper o djem te anamoraves se serbet ne atë anë ka que kogja krye.

    > dukagjinasi | 08.07

    o drenicak sje i drenices ti se me kon nuk fole kesi ndytesira.pse po i perlyen drenicen me kete emer.ti nuk paske qene ne gjilan kurr se po te ishe nuk do te flisje ashtu fjale banale per te gjithe gjilanasit.turp se nuk ke as nje gram gjak shqiptari,ti jo.shko atje ka ke ardhe se me duket se je ndonje spiun i udb.

    > brusllia | 08.07

    ska send more prej drenices me adem jashari o kan ai heci na la kta tjeret krejt hejna e rrugaqa e shpiunaaaaaaaaaaa na shiten kosoven per 3 vjet paramendo edhe 10 vjet qa bejn edhe veten e shesinnnnnnn

    > albani | 08.07

    DRENICAKU O Drenicak krejt qato qe pi thu,e meriton bash ti, e ty po te thom qat m.... e honksh vete edhe do jav len shikovcav tu,e si mos dalin te qomi sa te dush more i pa ftyr...se me detyrove qeto mi shkru,me falni ju tjert qe po shkruj kta reshta...!

    > Gjilan gj Shqiperia (Kosova) | 08.07

    ti i drenices mos me u perzi ku se ki vendin se e knaqet ju ne drenicen plot spiuj e klysh serbie, trus qaty se edhe ashtu pydyky ska me egzistu ma ne kosove se na moret ne qaf o klloshart e drenices

    > ua..q..ropt..pdk.istave | 08.07

    hotmail,nanen ta q,, ty azem syles e te tjerve,juka ik koha e vrasjeve.npaqi **** ajani dalim ne shesh dh vrahemi mes veti,po ju jeni fundi i mutiit veq mas shpine,ju vrani kur ne kem probleme tjera se ndryshe sjau man,na keni vra mas shpine dhe jakeni lan serrbit deri sa e morrem vesh qe ju barabar me serrb keni shti plum ne njerz ton,hajt he bir se na vjen dita edhe neve,e bese je i interesum trego o trim ta jep adresen e i ngasum kuajt,kurse dorheqja e qemajlit esht prit qe sa vite,sepse ai ka mendu ashtu si disa nga populli se pdk esht patriote,deri mene fund e kuptoj dhe vet,ky ka punu per gjilan edhe pse sjakam dhan voten, e di,por ka pas kercnime nje mas nje nga shikistat,dhe besa kan meja pre vesht,por une kam njet me organizu mbrojtjen e tij se ma din tuten mu azem syla dhe gjavit haliti,

    > qaushi | 08.07

    Komentues me @hotmail ne Pdk ka nashta njerz te mir qysh ti po thu po ata jan shum pak mase 90% tjert jan hajna jan kriminela njerz qe kan qen para luftes me Shki e gjat luftes po edhe tash jan me ta.Ti po kercenon ktu more pis shko ne Skenderaj edhe atje ka katune me shki a guxon more m.. se ne mitrovic e ne vende tjera as qe guxon me i permen.Ju jeni njerz te lig ju jeni njerz qe i tradhtoni vllezerit e juaj per pak pare ju jeni vrases tash ata kan dal asiqare qe njerzit e Pdk kan vrar ne Kosove a e din ti a

    > Ferizaj | 08.07

    O I DREJT PO AS SASHT E VERTET SE AZEM SYLA ME NAZIM BLLACEN VRAN NJERZIT MA TE MIREA A MOS PO TE DOKET PAK A PO EDHE KTA DY JAN NE REN SE VALL SLSHON PE THAQI JO KA AZEMA E NAZIMA BOLL AJ

    > @HOTMAIL | 08.07

    Po ku keni degjue ju, krytare komune nga PDK-ja, edhe i ndershem. Qe te jesh kryetare komune nga radhet e pdk-es, duhet te jesh hajn, kriminel, pasanik ose shpiun, ata qe nuk i kane keto, e qe rastesisht behen kryetare, nuk mund ti durojne bosat e vet qe si korba ju rrine mbi koke.Ju qe doni te beheni kryetare komune, merrni shembuj nga koleget tuaj, ne Skenderaj, Ferizaj, Kaçanik etj, etj, Vrani, plaqkitni, torturoni, friksoni e vidhni popullin, nese doni qe populli t`ju zgjedh per kryetare, ligji ju mbron, se keni majmunitet, edhe nese ju denon ligji, ju denon vetem pak, bile bile as nga posti s`keni nevoje te largoheni, ani çka nese keni vrare apo vjedh, pune e madhe, ju keni \"luftue\", te gjitha ju kan hije. Hani, pini, vidhni, vritni ju maskarenje se do tu vije dita, dhe ajo dite nuk do ju gjej te vetem, kusuret do lajne edhe veglat tuaja te ndyta qe ne krah tuajin po lepijne aty-ktu ndoj asht, te viktimave tuaja, e populli po i paguan qefet tuaja me kurrizin e lodhur nga skamja.

    > Alem Qukalia | 08.07

    Te lumt i Drejti i bashkohem komentit tuaj!Fatkeqsisht ka njerz qe nuk din mir te lexojn e ta analizojn komentin qe ta kuptojn se qfar ke dashur te thuesh ne at komentJam mllefosur me Gjilanasit e per at arsye i shkrova nat menyr se i gjori i fut te gjitha mollet ne nje thes si te kalburen ashtu edhe te shendoshen.

    > DRENICAKU | 08.07

    o Emil shoku po me ken ti ma i mir se ne ndryshe dot naukishe kundervu e jo ne ksi lloj ma arrogant se ne po le e mos ja fut kot shokut lexoe mir komentin ather kuptoje edhe futja koment e jo mja fut kot ktu

    > DRENICAKU | 08.07

    Dyshoj se kryetarit aktual, zotëriut Qemal Mustafa, i kanë bërë sehir, se ky njeri vetëm logon e ka të PDK-së, në parim dhe veprim është 100% LDK dhe VV!Nuk mundet Drenica ta udhëhqë Gjilanin JO JO, se njeh historia këtë fenomen, phyyyy! Ca grupacione, gabojnë kur mendojnë se Gjilani e Prishtina qeveriset nga Drencia!

    > Vëzhguesi nga pema! | 08.07

    komentuesi HOTMAIL sipas teje ju i paskeni vra gjithe ata heronje, luftetar qe e qliruan KOS: shifne si kercenohet ketu SHqiptareve pse nuk del perte ures ku valon flamuri serb nese ke both.

    > I DREITI | 08.07

    Turp i madh per juve qka po shkrueni,si Drenicaku si Gjilanasi,po medet kur u ber gjithkush me hap gojen sikur i dhem barku prej pasulit.Por nuk keni faj se TALENTI i Shqiptarit esht meu kacafyt nder vehte,e kur esht nevoja me t,huejt e ulni-KUNGULLIN,se me pas kok nuk i kishit perdor aso shprehjesh,po medet qe kurr nuk jena kan e as qe kem me kan- mergimtari -

    > Emil : | 08.07

    Per Gjilanasin Se pse esht nje Hashim Thaq ashtu nuk don me than qe krejt Drenica jan njajt nuk mund te them un qe krejt Gjilanasit jan m....ta kur ti je nje i atilloji e u jep er te gjithve

    > DRENICAKU | 08.07

    KINI KUJDES JU DU SE PEDK EDHE PSE SE KA AZEM SYLEN NAZIM BLLACEN KA NJERZ TJER KUJDES SE KENI MARR RRUG TGABUME E TRREZIKSHME SE MDUKET PASKIT VENDOS MOS ME JETUE MA

    > @Hotmail | 08.07

    Per Gjilanasi deri dje jau keni lepir prap....DRENICAKVE e tash e masandej dot jau lepini edhe kumonat qe i mbajn vjerr mor i pa ftyr jeni msuar ju kur ta shleroni b.... jeni me te fortit mor hajna e narkoman te Gilanit rrini urt e hani speca gjeks me gjath me gjishta e mos perzini m............t

    > DRENICAKU | 08.07

    nese kryeministri thaqi nuk invesone me shume se deri me tani ne komunat GJILAN--VITI--KAMENICE-AI NUK DOTE JETE ME NE ZGJEDHJETE E ARDHESHME KRYEMINISTER I KOSOVES ANAMORAVA DOTI THOTE STOPE DISKRIMINIMIT QE ESHTE DUKE JU BERE NE DIMI EDHE NDRYSHE -RROFTE REPUBLIKA E ANAMORAVES

    > erblini-GJILAN | 08.07

    O per hajr o Qemajl Mustafa se e paske marre nje vendim t\'mire pak me vonese po ma mire vone se kurre e me se miri rri i pavarur se do t\'a japim te gjithe voten n\'zgjedhjet e ardhshme e jo ktyre sahanlepirsave t\'Drenices.

    > Gjilanasi | 08.07

    Te huajt i kan fajet ata jan kah ju mbajn juve te Pdk-se me zor se po ju vyn Hashimi a Hashimt e tjer me ba marveshje me ba kompromise ne dam te Kosoves kto i bajn vetum kta qe e kan marr kosoven ne duar pa merit kta qe i kan ba dam te madh Kosoves para luftes gjat luftes dhe pas saj.Pra nderkombetart jan kah e mbajn Pdk te gjall se kta moti ishin ba pik e pes se kta kan vjedh pasurin e kosoves e kta tash kan me pas problem ne mes vete

    > Ferizi | 08.07

Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •