Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 48
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Vetem per meshkujt!

  Se pari ju lutem qe ne kete teme te mos nderhyjne femrat sepse ketu do te kete disa pyetje vetem per meshkujt!

  Ok, fillojme:

  Cillin lloj femre e pelqeni me se shumti?

  Femrat me trup si te aktoreve te filmave pornografike?

  Femrat me trup si te manekineve?

  apo

  Femrat e zakonshme?

  Ju faleminderit per mirekuptim!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  femrat me trup si te manikeneve dhe ato me fytyre si te atyre te filmave porno
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  femrat me trup si te manikeneve dhe ato me fytyre si te atyre te filmave porno
  kombinim interesant!

  mua per vete, sinqerisht, me pelqejne shume femrat qe kane trup si te aktoreve te filmave porno.

  femra te tilla ka shume ne kosove.

  c'eshte me e keqja ato nuk jane fare ne dijeni se kane nje trup te tille dhe e ekspozojne pa frike apo turp dhe i bejne te cmenden meshkujt.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 4. #4
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  kombinim interesant!

  mua per vete, sinqerisht, me pelqejne shume femrat qe kane trup si te aktoreve te filmave porno.

  femra te tilla ka shume ne kosove.

  c'eshte me e keqja ato nuk jane fare ne dijeni se kane nje trup te tille dhe e ekspozojne pa frike apo turp dhe i bejne te cmenden meshkujt.
  \

  PZ, sa here ne dite po mastrubon?

  Gjeje nje nga ato qe te pelqejne, bleje nje dyshek te mire edhe mbyllu n'shpi.

  Kqyre niher, lol.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  \

  PZ, sa here ne dite po mastrubon?

  Gjeje nje nga ato qe te pelqejne, bleje nje dyshek te mire edhe mbyllu n'shpi.

  Kqyre niher, lol.
  ahhahahhahahhahahahahahha.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime nė 419 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Se pari ju lutem qe ne kete teme te mos nderhyjne femrat sepse ketu do te kete disa pyetje vetem per meshkujt!

  Ok, fillojme:

  Cillin lloj femre e pelqeni me se shumti?

  Femrat me trup si te aktoreve te filmave pornografike?

  Femrat me trup si te manekineve?

  apo

  Femrat e zakonshme?

  Ju faleminderit per mirekuptim!
  Si e kan trupin aktoret e filmave pornografi?Se manekineve ja kena pa......trupin..

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  \

  PZ, sa here ne dite po mastrubon?

  Gjeje nje nga ato qe te pelqejne, bleje nje dyshek te mire edhe mbyllu n'shpi.

  Kqyre niher, lol.
  Nc nc nc!

  Eshte interesant se si Shqiptaret nuk mund te diskutojne asnje ceshtje pa kaluar ne ofendime.

  Shoku, une jam i martuar qe 9 vite dhe nuk kam nevoje te masturboj.

  Me keto qe ke shkruar me larte te krijon pershtypjen se ti je ai qe masturbon dhe ate duke perdorur mjete komforte sic eshe dysheku qe e ke cekur, e qe neve sna paska shkuar nder mend.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Si e kan trupin aktoret e filmave pornografi?Se manekineve ja kena pa......trupin..
  aktoret e filmave porno shumica e kane gjoksin dhe prapanicen e zhvilluar, kurse duart, kembet dhe belin e holle gje qe i ben te duken shume terheqese.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  kombinim interesant!

  mua per vete, sinqerisht, me pelqejne shume femrat qe kane trup si te aktoreve te filmave porno.

  femra te tilla ka shume ne kosove.

  c'eshte me e keqja ato nuk jane fare ne dijeni se kane nje trup te tille dhe e ekspozojne pa frike apo turp dhe i bejne te cmenden meshkujt.

  po mire mo vlla shume mire bene, s'ke pse ndihesh fajtor lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 10. #10
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Qe 9 vite i martuar!?

  Ik se po t'zan gruja ne kete teme e ka me ta bo shpinen ma but se barkut, lol.

  Ka me t'u degju piskama deri te shatervani

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Qe 9 vite i martuar!?

  Ik se po t'zan gruja ne kete teme e ka me ta bo shpinen ma but se barkut, lol.

  Ka me t'u degju piskama deri te shatervani
  Shoku, sa per info: une jam nga ata burrat e pakte qe kane mbetur gjalle ne trojet Shqiptare dmth qe e kane te njejten burreri si gjysherit apo stergjysherit tane!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Shoku, sa per info: une jam nga ata burrat e pakte qe kane mbetur gjalle ne trojet Shqiptare dmth qe e kane te njejten burreri si gjysherit apo stergjysherit tane!
  ndonje cik dore ve mbi te daku?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime nė 419 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  aktoret e filmave porno shumica e kane gjoksin dhe prapanicen e zhvilluar, kurse duart, kembet dhe belin e holle gje qe i ben te duken shume terheqese.
  Ahhhhh...Po te jene ashtu atehere nuk me pelqejn............
  I kom qef;me gjoks te var e kom te shtremta,mundesisht pa bel fare.........

 14. #14
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Shoku, sa per info: une jam nga ata burrat e pakte qe kane mbetur gjalle ne trojet Shqiptare dmth qe e kane te njejten burreri si gjysherit apo stergjysherit tane!
  Pa e qit nje foto tenden ne forum nuk te besoj.

  Sjelle foton, ne te vlersojme

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Se pari ju lutem qe ne kete teme te mos nderhyjne femrat sepse ketu do te kete disa pyetje vetem per meshkujt!

  Ok, fillojme:

  Cillin lloj femre e pelqeni me se shumti?

  Femrat me trup si te aktoreve te filmave pornografike?

  Femrat me trup si te manekineve?

  apo

  Femrat e zakonshme?

  Ju faleminderit per mirekuptim!
  Cfar dashnoret do pelqenit...keshtu kishe me kan ma bukur

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  ndonje cik dore ve mbi te daku?
  te lutem fol ne gjuhen letrare se me dialekt nuk po te kuptoj fare!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga HEN-RI Lexo Postimin
  Cfar dashnoret do pelqenit...keshtu kishe me kan ma bukur
  pajtohem me ty henri por nuk mu paska kujtuar!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 18. #18
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Shoku, sa per info: une jam nga ata burrat e pakte qe kane mbetur gjalle ne trojet Shqiptare dmth qe e kane te njejten burreri si gjysherit apo stergjysherit tane!
  Po ta tregoj nje barcolete me keta burrat sikur ti.

  Fillojne te zihen gruaja me burrin, dhe ne zenke e siper gruaja fillon ta godas ate me cka kishte. Burri duke mos ditur nga t'ia mbante, futet nen shkalle.

  Gruaja- dil nga aty
  Burri - Jo
  Gruaja - dil po te them
  Burri - Jo edhe JO, sepse nje here fol burri

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Pa e qit nje foto tenden ne forum nuk te besoj.

  Sjelle foton, ne te vlersojme
  kam perafersisht vetullat dhe hunden si te skenderbeut dhe me profesion jam oficer sa per info!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Po ta tregoj nje barcolete me keta burrat sikur ti.

  Fillojne te zihen gruaja me burrin, dhe ne zenke e siper gruaja fillon ta godas ate me cka kishte. Burri duke mos ditur nga t'ia mbante, futet nen shkalle.

  Gruaja- dil nga aty
  Burri - Jo
  Gruaja - dil po te them
  Burri - Jo edhe JO, sepse nje here fol burri
  lere se na shkrive fare tani. ne radhe te pare kjo barcalete eshte e vjeter. 2.kjo barcalete me bukur tingellon ne versionin tim se sa te tendin. dhe tre ku e di ti mer plak se ca lloj burri eshte tjetri? apo mjafton te bejme cik per te qeshur keto leneshat e forumit, pa ne djall te vej se fyhet apo jo tjetri.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •