Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 101
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  15 Janar 2011 - 13:46 | Shqiperi


  Kruje, 2 grabitje nė njė natė, banorėt frikėsohen
  Kruje, 2 grabitje nė njė natė, banorėt frikėsohenKRUJE- Dy grabitje janė shėnuar vetėm brenda pak minutash nė qytetin e Krujės duke pėrhapur frikė tek banorėt e kėtij qyteti.

  NEWS24 raporton se nė orėt e vona tė sė premtes duke u gdhirė e shtuna ėshtė raportuar pėr njė grabitje nė njė servis makinash dhe vetėm 100 metra mė tutje ėshtė vjedhur njė dyqan mishi.

  Policia thotė se nė servilin e makinave janė marrė tė gjitha pajisjet dhe makineritė moderne, duke shkaktuar njė dėm qė perllogaritet rreth 3 milionė lekė tė reja. Nuk dihet saktė se cfarė ėshtė vjedhur nė dyqanin e mishit.

  Vetėm para pak ditėsh nė qytetin e Krujės u informua pėr grabitjen e 6 banesave nga njė grup hajdutėsh tė armatosur.
  Pėr momentin ende nuk dihet nėse kėto ngjarje janė kryer nga e njėjta bandė apo nga persona tė tjerė. Policia nis hetimet pėr tė zbardhur autorėt e kėtyre grabitjeve.
  (s.g/balkanWeb)
  hahahhahah
  tipike lajmet e balkan web.
  kushedi se ca do kene vjedhur ne dyqanin e mishit:::::::::::
  Ishalla nuk kan vjedhur kasapin thuaj
  O Edvin, je bere me keq se Edvini i bashkise
  Te ka ngelur vetem te besh nje foto pa breke dhe beheni baraz.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. #62
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  16 Janar 2011 - 18:14
  Tiranė, sherr me armė nė lokal, njė i plagosur Policia nė kėrkim tė autorit  TIRANE- Njė grindje mes dy personave ka pėrfunduar me plagosjen e njėrit prej tyre. Ngjarja e rėndė ndodhi rreth orės 15:30 tė pasdites sė sotme nė njė lokal buzė rrugės kryesore qė lidh Kamzėn me Tiranėn, afėr shkollės sė mesme‚ Ibrahim Rugova.

  Burime tė policisė, referuar dėshmive qė kanė marrė nga persona qė gjendeshin nė lokal nė momentin qė ndodhi krimi, kanė sqaruar se 38 vjecari Gėzim Pepkola ka debatuar me shtetasin Ylli Luka, dhe nė grindje e sipėr e ka qėlluar atė.
  Mėsohet se krimi ėshtė kryer me automatik tip kallashnikov dhe menjėherė pasi ka qėlluar, 38 vjecari ėshtė larguar nga vendi i ngjarjes.

  Dėshmitarėt okularė kanė nxituar tė dėrgojnė nė Spitalin Ushtarak tė plagosurin, i cili mėsohet se ndodhet nė gjendje tė rėndė.
  Ndėrkaq, policia ka ngritur post-blloqe pėrgjatė rrugės Kamėz-Tiranė nė pėrpjekje pėr tė arrestuar autorin e kėtij krimi.

  (e.n/news24/BalkanWeb)

 3. #63
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Anėtarėsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne shqiperi duhen ndertuar kampe perqendrimi per te rinjte qe kryejne krime. ne tirane psh, ne 10 te rinj 3 jane kriminele.

 4. #64
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  po n'kamez ke llumin e shqiperise... biles pak po vriten. shifi qe nga mbiemrat pepkola ,me shpi n'kala te dodes i zbrit ne tirone bashke me mushken dhe bagtite lol
  Against all odds..

 5. #65
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-10-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shqiptaret jetojn ne 1 vend ku vrasjet e krimet jan si buka qe han..1 vend ne mes te Europes ku njerezit mbajn ne shtepit e tyre KALLASHNIKOV..Afganistan hesapi a Chechenia...ju me flisni per shtet demokratik....ha ha haaaaaaaaaaaaaaaa..kasaphane

 6. #66
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  17 Janar 2011 - 22:12 | Shqiperi

  Korcė, pėrleshje me armė mes dy grupeve 1 i vdekur, 4 tė plagosur

  KORCĖ- Pėrleshje me armė nė Korcė. Bėhet fjalė pėr njė pėrleshje mes dy grupeve tė rinjsh, nga e cila njė person ka mbetur i vdekur dhe katėr tė tjerė tė plagosur.

  Ngjarja e rėndė ndodhi mbrėmjen e sotme rreth orės 20:00 nė lagjen nr. 8 “Radaneci”, ndėrsa ende nuk bėhen tė ditura shkaqet e ngjarjes. Policia e mbėrritur nė vendngjarje sqaron se tė rinjtė e nisėn fillimisht sherrin brenda ambienteve tė njė dyqani lojrash fati, e mė pas nė rrugė ndodhi edhe pėrplasja me armė.

  Policia ka ngritur postoblloqe nė tė gjitha pikat hyrėse tė qytetit, pėr tė ndaluar autorėt e mundshėm tė kėsaj pėrleshje.

  Mėsohet se 4 personat e plagosur janė dėrguar tashmė drejt spitalit tė qytetit, ndėrsa emrat e tyre nuk janė bėrė ende tė ditur. Blutė e Korcės vijojnė hetimet pėr kėtė ngjarje tė rėndė.
  (m.a/BalkanWeb)

 7. #67
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Gjendet e vrarė nė shtėpi gruaja 28 vjeēe
  2011-01-18
  Vali Qyrfyēi
  Gazeta Shqip

  Gjendet e vrarė nė shtėpi gruaja 28 vjeēe


  Policia shoqėron tė shoqin, i cili e ēoi nė spital dhe pretendoi pėr vetėvrasje

  Njė 28-vjeēare ėshtė gjetur e vrarė nė shtėpinė e saj, nga bashkėshorti, i cili mė pas ėshtė shoqėruar nė polici pėr tė dhėnė sqarime mbi ngjarjen e rėndė qė pret tė zbardhet. Albana Dalipi, nėnė e dy fėmijėve, ėshtė gjetur mbrėmjen e sė hėnės e vdekur nga bashkėshorti nė shtėpinė e tyre. Ngjarja ndodhi nė lagjen 17 tė qytetit bregdetar, nė pjesėn qė i pėrket zonės sė ish-kėnetės tė banuar kryesisht nga tė ardhurit nga rrethe tė ndryshme tė vendit nė Durrės. Bashkėshorti i viktimės ka deklaruar nė polici se e ka gjetur gruan tė goditur me thikė e tė mbytur nė gjak dhe se menjėherė e ka dėrguar nė spitalin rajonal tė Durrėsit. Ndėrhyrja e mjekėve nuk ka qenė e nevojshme pasi gruaja ka mbėrritur e vdekur nė spital, ndėrkohė qė nga kėqyrja e trupit tė 28-vjeēares Dalipi ka rezultuar se plaga nuk ishte shkaktuar nga njė armė e ftohtė, por nga pėrdorimi i njė arme zjarri mbi trupin e saj. Menjėherė ėshtė bėrė shoqėrimi nė polici i bashkėshortit, i cili ka deklaruar se gruaja prej disa kohėsh ishte me depresion, duke lėnė tė kuptohet pėr njė vetėvrasje tė saj. Ndėrkohė grupi hetimor ka nisur punėn pėr tė zbardhur ngjarjen, duke nisur nga pėrcaktimi i krimit si vrasje a vetėvrasje dhe nėse ka dhe persona tė tjerė tė pėrfshirė nė ngjarje. Burime policore bėjnė tė ditur se mė pas ėshtė arritur tė gjendet dhe sekuestrohet nė cilėsinė e provės materiale arma e zjarrit e pėrdorur nė kėtė ngjarje ende tė pasqaruar. Shtėpia dykatėshe ku ndodhi ngjarja ndodhet menjėherė pas njė qendre tregtare qė ndodhet nė hyrje tė qytetit tė Durrėsit, ku ēifti Dalipi jetonte bashkė me dy djemtė. Ata, sipas banorėve tė zonės pėrreth, kanė ardhur nga Rrethi i Beratit dhe janė vendosur nė zonėn e ish-kėnetės ashtu si mijėra familje tė tjera, nė kėrkim tė ndėrtimit tė njė jete mė tė mirė dhe me mė shumė mundėsi pėr mirėqenie dhe mirėrritjen e fėmijėve. Grupi hetimor i drejtuar nga prokurori, qė ka qenė i gatshėm natėn e kaluar, ka nisur tė mbledhė dėshmitė e para jo vetėm mbi ngjarjen, por edhe mbi konfliktet e mundshme familjare apo jashtė saj, qė kanė ēuar nė kėtė krim. Pėrpos kėtyre hetimeve do tė jetė dhe ekspertiza mjekoligjore, si dhe ajo balistike qė do tė pėrcaktojnė nėse ėshtė fjala pėr njė vrasje a vetėvrasje tė gruas 28-vjeēare, qė la jetimė dy fėmijė tė mitur.

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  ca bohet mer amon
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #69
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Sherr mes dy vėllezėrve pėr tokėn, ndėrhyn babai, plagos tė birin

  GJERGJ MARKU | 18/01/2011 |Shekulli
  UPDATE- Sherri pėr pronėsi mes dy vėllezėrve ka agravuar deri nė pėrpplasje me armė teksa babai ka qėlluar me ēifte mbi djalin. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė fshatin Zall-Reē tė Dibrės, ku sipas policisė, shtetasi Ymer Tanushi, ka qėlluar me armė zjarri ēifte djalin e tij, Florim Tanushi.


  Mėsohet se dy vėllezėrit janė grindur pėr pronėsinė e njė parcele toke, fillimisht me fjalė dhe mė pas gjithnjė e mė ashpėr deri nė konfrontim fizik nė mes tyre. Babi I tyre ka dalė pėr t'I ndarė dy djemtė por e ka patur tė pamundur.


  Florimi dhe vėllai tjetėr Saliu, prind i dy fėmijėve ishin ngėrthyer keq, ndaj i ati duke dėshtuar nė ndėrhyrjen pėr t'i ndarė ka marrė ēiften dhe ėshtė drejtuar tek ata. Ai ka qėlluar duke plagosur djalin e tij Florimin. Menjėherė janė lajmėruar forcat e policisė tė cilat kanė shkuar nė vendin e ngarjes duke vėnė nėn pranga autorin, ndėrsa ėshtėt dėrguar nė spital djali i plagosur.

 10. #70
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Anėtarėsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  duhet forcuar policia
  se shqiptari vetem me frike mer vesh

 11. #71
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  24 Janar 2011 - 21:01 | Shqiperi


  Tiranė, grabitet me armė argjendaria plagoset njė person


  TIRANE- Grabitet me armė njė argjendari nė mes tė Tiranės, ndėrsa mbetet i plagosur njė person. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme nė rrugėn e Durrėsit. Mėsohet se dy persona kanė hyrė me maska dhe tė armatosur nė ambjentet e argjendarisė, me qėllim grabitjen. Punonjėsja e argjendarisė ka njoftuar menjėherė kompaninė private tė sigurisė sė kėtij objekti.

  Nė pėrpjekje pėr tu larguar nga argjendaria pasi kanė grabitur njė sasi tė konsiderueshme bizhuterishė floriri dhe argjendi dy shtetasit janė pėrleshur me punonjėsin e kompanisė private tė sigurisė i cili ka mbėrritur nė vendgjarje menjėherė dhe ka mbetur i plagosur.

  Mėsohet se i plagosuri ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spital jashtė rrezikut pėr jetėn, ndėrsa policia po punon pėr identifikimin dhe kapjen e autorėve tė kėsaj grabitje.
  (m.a/News24/BalkanWeb)

 12. #72
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  25 Janar 2011 - 09:13 | Shqiperi TRANSLATE  Durrės, burrė e grua gjenden tė vdekur nė banesė
  DURRES- Njė cift, burrė e grua janė gjetur tė vdekur sot nė mėngjes nė banesėn e tyre nė lagjen numėr 14 tė Durrėsit.

  Viktimat Dedė e Marte Malndrea, pėrkatėsisht 54 e 52 vjec ishin nga Mirdita por banonin nė Durrės.

  Bashkeshortet, prindėr tė 5 fėmijėve, qė jetonin tė vetėm nė banesė, janė gjetur tė vdekur rreth orės 07.30 minuta tė mėngjesit tė sotėm. Fqinjėt kanė dėgjuar krisma armėsh dhe kanė njoftuar policinė. Kanė qenė forcat blu qė i kanė gjetur tė vrarė me armė zjarri, brenda nė banesė ciftin Malndrea. Nė banesė ėshtė gjetur dhe njė armė pistoletė tip TT.

  Dyshimet e para flitet se mund tė kemi tė bėjmė me njė vrasje dhe mė pas vetėvrasje. Nė momentin kur policia ka mbėrritur nė vendin e ngjarjes, banesa ku jetonte cifti, prindėr tė 5 fėmijėve ka qenė e mbyllur nga brenda.

  Dyshohet se bashkėshorti pasi ka qėlluar mbi gruan, nė gjėndje shoku tė ketė qėlluar mė pas dhe veten. Policia ndodhet nė vendngjarje dhe po heton pėr tė zbardhur rrethanat e vdekjes sė cifti.
  (s.g/BalkanWeb)

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  25 Janar 2011 - 09:13 | Shqiperi TRANSLATE  Durrės, burrė e grua gjenden tė vdekur nė banesė
  DURRES- Njė cift, burrė e grua janė gjetur tė vdekur sot nė mėngjes nė banesėn e tyre nė lagjen numėr 14 tė Durrėsit.

  Viktimat Dedė e Marte Malndrea, pėrkatėsisht 54 e 52 vjec ishin nga Mirdita por banonin nė Durrės.

  Bashkeshortet, prindėr tė 5 fėmijėve, qė jetonin tė vetėm nė banesė, janė gjetur tė vdekur rreth orės 07.30 minuta tė mėngjesit tė sotėm. Fqinjėt kanė dėgjuar krisma armėsh dhe kanė njoftuar policinė. Kanė qenė forcat blu qė i kanė gjetur tė vrarė me armė zjarri, brenda nė banesė ciftin Malndrea. Nė banesė ėshtė gjetur dhe njė armė pistoletė tip TT.

  Dyshimet e para flitet se mund tė kemi tė bėjmė me njė vrasje dhe mė pas vetėvrasje. Nė momentin kur policia ka mbėrritur nė vendin e ngjarjes, banesa ku jetonte cifti, prindėr tė 5 fėmijėve ka qenė e mbyllur nga brenda.

  Dyshohet se bashkėshorti pasi ka qėlluar mbi gruan, nė gjėndje shoku tė ketė qėlluar mė pas dhe veten. Policia ndodhet nė vendngjarje dhe po heton pėr tė zbardhur rrethanat e vdekjes sė cifti.
  (s.g/BalkanWeb)
  Ja fusin kot.
  Keta mund ti kete vrare Garda e Republikes.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 14. #74
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  U rjepshi ore shqiptar.Ne jemi mesuar me dhune e kur na jepet liria kapemi mes veti,se pa dajak nuk mund te rrime dot.Turp!!!!
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 15. #75
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Vlorė, sherr pėr makinat, vdes njė 66-vjeēar, plagoset njė tjetėr

  Vlorė, sherr pėr makinat, vdes njė 66-vjeēar, plagoset njė tjetėr
  Anila Peēi | 01/02/2011 | Shekulli

  Gėrvishtja e makinės ėshtė bėrė shkaku i njė sherri, me pasojė vdekjen e njė tė moshuari dhe plagosjen e njė tė riu. Ngjarja ka ndodhur mbrėmjen e sotme nė fshatin Gjorm tė rrethit tė Vlorės. Dy tė rinj tė kėtij fshati pasi kanė gėrvishtur makinat me njėri-tjetrin, pa ndonjė dėm tė konsiderueshėm, kanė debatuar ashpėr pėr kėtė aksident, duke fajėsuar njėri-tjetrin.


  Nė debate e sipėr, tė cilat janė ashpėrsuar duke kaluar nė sharje dhe fyerje, njė nga tė rinjtė ka hipur nė makinė, dhe pasi i ka dhėnė gaz automjetit, ka pėrplasur nė shpejtėsi e sipėr njė grup njerėzish. Nga pėrplasja ka gjetur vdekjen njė 66-vjeēar, banor i kėtij fshati, ndėrsa ėshtė plagosur dhe ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spitalin e Vlorės njė 25-vjeēar.

 16. #76
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Konflikt banal pėr bagėtitė, rrihen bashkėfshatarėt
  | 01/02/2011 | Lajm i fundit | Shekulli

  Njė konflikt banal ka ēuar nė spitalin e Fierit dy bashkėfshatarė nga fshati Topojė nė rrethin e Fierit. Ata janė njė grua e quajtur Elvira Kėri 56 vjeēe dhe Tedor Sheqi 66 vjeē. Tė dy kėtė shtetas janė goditur me njėri-tjetrin me mjete tė forta nė kokė duke pėsuar dėmtime tė rėnda Tė dy janė jashtė rrezikut pėr jetėn nė spitalin rajona tė Fierit, ndėrsa policia po punon pėr zbardhjen e plotė tė kėsaj ngjarje. Mėsohet se shkaku i kėtij sherri kanė qenė bagėtitė e Elvirės, tė cilat kanė hyrė nė tokėn e bashkėfshatarit tė saj. Nė kėtė moment ka dy bashkėfshatarėt janė konfliktuar me njėri-tjetrin. Nga pėrdorimi i mjeteve tė forta tė dy kanė marrė plagė tė rėnda nė kokė. Sipas mjekėve gjendja e tyre shendetėsore ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn por shtojne se kanė dėmtime tė rėnda, dėmtime tė cilat kėrkojnė kohė pėr tu rehabilituar.

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  Si mund ta sqaroni shkallen e lart te krimit ne Shqiperi ? Shkaqet ?
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 18. #78
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime

  Varferia

  Citim Postuar mė parė nga Renea Lexo Postimin
  Si mund ta sqaroni shkallen e lart te krimit ne Shqiperi ? Shkaqet ?
  Jane te ronda kto
  Varferia e para, e dyta ka shum syresh qe dun me kap perendimin pa kalu ne industrializim po direkt ne degjenerim.
  O renea ktu vllai mes tirones vjell vllain emigrant.

  Mer shpin perdhese te nones dhe e ka shit.
  Mer apartamentin me emer te vet plus dyqanin e jep me qera 800mij lek tvjetra e meret me pune tjera duke dal me audi.
  vje vllai nga emigrimi e ska kurgjo!!!!

  Vajza ne shqipni vjedh pensionin nones qe eshte ne emigrim per hater se eshte vend i varfer prej 20 vjetesh e perdit e ke ne bar.

  Japin shpin e vllait me qera prej 15 vjetesh qe eshte ne emigrim e se i cojn 1/4 ne germani te jet i knaq,e si si cojn asgjo pa problem ai eshte gjermani!!!!

  ka shume e shume familje ne situazione te tilla.

  Tashti qe emigranti u bo me femi e me shpi me pagu,preu rubinetin e te ardhurave,shko e mer pensionin e nonave vet.

  per kto element Thot Italioni :e finito la pachia,tirate la paglia fuori dal kulo,lavorate paraziti.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga altint71 : 02-02-2011 mė 07:28

 19. #79
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga altint71 Lexo Postimin
  Jane te ronda kto
  Varferia e para, e dyta ka shum syresh qe dun me kap perendimin pa kalu ne industrializim po direkt ne degjenerim.
  Tani varferia ka ndikimin e vet ne kete pershkallezim te vrasjeve e krimeve, por disa krime nuk mund te shpjegohen nga varferia. P.sh. ngjarja e fundit qe ndodhi ku fshatarja godet rende bashkefshataren pse delja e kesaj te fundit kishte kaluar disa hapa ne pronen e kesaj te pares. Ca i thuhet kesaj? Sa u varferua fshatarja agresore nga ato hapa te deles ne token e saj?

 20. #80
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime
  Eshte jeta e stresume qe te ben te ziesh me komshiun.
  ktu ka njerez qe hargjojne leket e donjos me avakot vetem me mos me i fal asgjo komshiut.
  Ne shqiperi seshte akoma kultuara e mirkuptimit dhe avokatit po eshte kultura me i la hesapet vet madje edhe per nje pllom toke.
  Seshte per ti von faj shif qeveritaret me "kultur" ma t'lart cfar shembujsh japin.
  Jemi popull per tu korigju ne shum aspekte.
  Shpresojme qe koha te na permisoje meqe tani ne dhe femit tane marin dhe mesojen nga jeta
  ocidentale me kene ma me njerzillik.

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •