Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 101
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Vrasje e therje ne Shqiperi

  25 Dhjetor 2010 - 09:52 | Shqiperi

  Luftė me gurė mes shokėsh, njė vdes njė nė koma


  DURRES -Dy shokė tė ngushtė nė jetė, por edhe nė gotė (pije) pas konsumimit tė njė sasie alkooli janė grindur me njėri-tjetrin dhe mė pas janė qėlluar me gurė. Sherri ka rezultuar fatal, pasi njėri ka gjetur vdekjen, kurse tjetri ka rėnė pa ndjenja.

  Nė orėn 07:00 tė ditės sė djeshme, banorėt e lagjes nr.14 Shkozet Durrės, nė zonėn qė njihet si "5-lekėshi", pranė trasesė sė hekurudhės, kanė konstatuar 2 persona tė shtrirė pėrdhe tė gjakosur e me plagė nė kokė. Ata menjėherė kanė njoftuar policinė pėr atė qė kishin parė, duke saktėsuar vendin e ngjarjes. Nė vendngjarje shkoi grupi hetimor, i cili menjėherė rrethoi vendin e krimit. Hetuesit konstatuan se njėri prej viktimave gjendej nė ferra nė pozicion me kėmbėt lart dhe me kokė nė tokė, ndėrsa tjetri nė kanal. Fare pranė tyre kalonte vija hekurudhore. Viktimat kishin plagė nė pjesėn e kokės, ndėrsa pėrreth kishte gurė tė gjakosur, tė cilėt u morėn nė cilėsinė e provės materiale nga ana e ekspertėve. Gjatė kėqyrjes sė viktimave u pa se njėri prej tyre (ai nė ferra) kishte vdekur, ndėrsa tjetri ishte i plagosur rėndė. I plagosuri u dėrgua menjėherė nė spitalin rajonal tė Durrėsit, ku gjendet nė gjendje kome, e pėr kėtė arsye nuk ėshtė nė gjendje tė flasė. Personi i vdekur ėshtė Krenar Mustafa, 42 vjeē banues nė zonėn e plazhit, i martuar e me 2 fėmijė. Ndėrsa personi i plagosur ėshtė Astrit Piku 49 vjeē, banues nė lagjen nr.14 Shkozet tė Durrėsit, gjithashtu i martuar me 2 fėmijė.

  Sipas ngjarjes sė ndėrtuar nga policia, pas njė seance konsumi alkooli, gjatė kthimit pėr nė banesa, siē duket ata duhet tė jenė grindur me njėri-tjetrin dhe janė qėlluar me gurė. Sidoqoftė, e gjitha kjo mbetet nė fazėn e dyshimeve, pėrderisa Piku ndodhet pa ndjenja dhe nuk merret dot nė pyetje nga ana e hetuesve.

  (d.b/GSH/BalkanWeb)

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  24 Dhjetor 2010 - 18:10 | Shqiperi

  Peshkopi, sherr mes gjimnazistėve plagoset njė 17-vjecar


  PESHKOPI- Njė sherr i nisur mes dy gjimnazistėve nė qytetin e Peshkopisė ka pėrfunduar me plagosjen e njėrit prej tyre.

  Sipas burimeve tė policisė, gjimnazisti Arianit Cara ka plagosur me thikė 17-vjecarin Alban Cenga , pėr motive qė ende nuk dihen. Ngjarja e rėndė ka ndodhur sot nė oborrin e shkollės.

  Mėsohet gjithashtu se ėshtė arrestuar autori i plagosjes, ndėrsa 17-vjecari duket se ka marrė plagė tė rėnda dhe ėshtė nė gjendje kritike pėr jetėn.
  (m.a/BalkanWeb)

 3. #3
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  25 Dhjetor 2010 - 09:52 | Shqiperi

  Luftė me gurė mes shokėsh, njė vdes njė nė koma


  DURRES -Dy shokė tė ngushtė nė jetė, por edhe nė gotė (pije) pas konsumimit tė njė sasie alkooli janė grindur me njėri-tjetrin dhe mė pas janė qėlluar me gurė. Sherri ka rezultuar fatal, pasi njėri ka gjetur vdekjen, kurse tjetri ka rėnė pa ndjenja.

  Nė orėn 07:00 tė ditės sė djeshme, banorėt e lagjes nr.14 Shkozet Durrės, nė zonėn qė njihet si "5-lekėshi", pranė trasesė sė hekurudhės, kanė konstatuar 2 persona tė shtrirė pėrdhe tė gjakosur e me plagė nė kokė. Ata menjėherė kanė njoftuar policinė pėr atė qė kishin parė, duke saktėsuar vendin e ngjarjes. Nė vendngjarje shkoi grupi hetimor, i cili menjėherė rrethoi vendin e krimit. Hetuesit konstatuan se njėri prej viktimave gjendej nė ferra nė pozicion me kėmbėt lart dhe me kokė nė tokė, ndėrsa tjetri nė kanal. Fare pranė tyre kalonte vija hekurudhore. Viktimat kishin plagė nė pjesėn e kokės, ndėrsa pėrreth kishte gurė tė gjakosur, tė cilėt u morėn nė cilėsinė e provės materiale nga ana e ekspertėve. Gjatė kėqyrjes sė viktimave u pa se njėri prej tyre (ai nė ferra) kishte vdekur, ndėrsa tjetri ishte i plagosur rėndė. I plagosuri u dėrgua menjėherė nė spitalin rajonal tė Durrėsit, ku gjendet nė gjendje kome, e pėr kėtė arsye nuk ėshtė nė gjendje tė flasė. Personi i vdekur ėshtė Krenar Mustafa, 42 vjeē banues nė zonėn e plazhit, i martuar e me 2 fėmijė. Ndėrsa personi i plagosur ėshtė Astrit Piku 49 vjeē, banues nė lagjen nr.14 Shkozet tė Durrėsit, gjithashtu i martuar me 2 fėmijė.

  Sipas ngjarjes sė ndėrtuar nga policia, pas njė seance konsumi alkooli, gjatė kthimit pėr nė banesa, siē duket ata duhet tė jenė grindur me njėri-tjetrin dhe janė qėlluar me gurė. Sidoqoftė, e gjitha kjo mbetet nė fazėn e dyshimeve, pėrderisa Piku ndodhet pa ndjenja dhe nuk merret dot nė pyetje nga ana e hetuesve.

  (d.b/GSH/BalkanWeb)
  Ja edhe nje rast qe deshmon se qka te ben pirja e Alkoolit , nuk i kurseu as shoket e ngushtė!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  si ka mundesi qe keta pijanecet e paskan sakatur njeri-tjetrin
  bjer njeri e bier tjetri ,e kap njeri e hedh ne ferra dhe vdiq ndresa tjetri pasi beri shtange me shokun e vdekur ra ne koma -ndoshta kjo eshte per ne cudirat shqipetare ,ose mos kane qene tre ne kohen e sherrit

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Sherr me thika, plagosen rėndė dy vėllezėr

  Sherr me thika, plagosen rėndė dy vėllezėr
  26/12/2010

  Gazeta Shqip

  Veē tyre, plagė ka marrė edhe njė afėrm i tyre. Tė rinjtė, sapo kishin dalė nga njė dasmė
  Tre persona kanė mbetur tė plagosur me thika sapo kanė dalė nga njė dasmė. Ngjarja ka ndodhur dje nė drekė, ku tė dėmtuarit janė dy vėllezėr, tė cilėt ndodhen nė gjendje tė rėndė nė spital dhe njė i afėrm i tyre, jashtė rrezikut pėr jetėn. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė rrugėn “Josif Pashko” nė Tiranė, ndėrkohė qė policia ka arrestuar tre autorėt e ngjarjes. Burimet policore tė kryeqytetit bėnė tė ditur se gjithēka ka filluar rreth mesditės. Erjon dhe Klogert Sulēi, pėrkatėsisht 20 dhe 16 vjeē, bashkė me njė tė afėrmin e tyre, kishin shkuar te xhaxhai pėr dasmė. Besim Sulēi ėshtė personi, i cili banon nė rrugėn e lartpėrmendur. Pasi dy vėllezėrit kanė dalė nga dasma, janė nisur pėr tė ikur, por rrugės janė pėrplasur me tre persona tė tjerė. Sipas tė dhėnave policore, tė dy palėt ishin nė gjendje tė pirė dhe mes tyre ka plasur njė debat i ashpėr. Nė kėto kushte, Lavdrim Koēeku, Besart Lamnica dhe Andi Haziraj kanė nxjerrė thikat dhe me tre personat e tjerė ka plasur sherri. Nga goditjet me thika, kanė marrė plagė tė rėnda dy vėllezėrit, tė cilėt ndodhen nė gjendje kritike tė shtruar nė Spitalin Ushtarak. Pas konfliktit, menjėherė janė njoftuar shėrbimet e policisė dhe nė vendin e ngjarjes kanė shkuar uniformat blu tė Komisariatit Nr. 3. Me ta janė bashkuar edhe shėrbimet e tjera tė policisė, sidomos ato tė seksionit kundėr krimeve ndaj jetės. Nė njė kohė tė shkurtėr, policia ka mundur tė identifikojė tė dyshuarit e kėtij konflikti, duke bėrė shoqėrimin e tyre. Megjithatė, motivi i ngjarjes ka qenė tejet konfuz, pasi sipas tė dhėnave, fillimisht ėshtė menduar se ka qenė njė konflikt i momentit pėr shkak tė gjendjes sė pirė tė tė gjithė protagonistėve. Por, mė vonė grupi hetimor ka marrė informacion se ata kanė pasur konflikte tė mėparshme dhe e gjitha kjo mendohet se ėshtė bėrė pėr hakmarrje. Personat e dyshuar pėr ngjarjen kanė dhėnė deklaratat e tyre nė polici, proces i cili ka vijuar deri nė orėt e vona tė natės, ndėrkohė qė pritet edhe dėshmia e tė dėmtuarve pėr tė dokumentuar plotėsisht kėtė krim. Policia shpjegoi se tre personat e dyshuar janė arrestuar pėr vrasje me dashje tė mbetur nė tentativė.

 6. #6
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,853
  Faleminderit
  169
  110 falenderime nė 95 postime
  Ne dat 21 esht plagosur rende nje 23 vjecar nga Gramshi.Personi ne fjal ka mar dy thika ne trup ku i ka prekur disa organe si shpretken dhe mushkerite.Pas operacjoni me sukses ne spitalin ushtarak ne Tirane 23 vjecari esht jasht rrezikut per jewten.Motivet qe cuan agresorin ne kete veprim jane shum ordinere si veprime.Motra e te dashures se kriminelit gjasme esht ngacmuar nga 23 vjecari,Me pas ky kriminel e ka mar prej krahu 23 vjecarin duke i thene flasim pak 2 min jasht lokalit.Pa kalur e 100 e sekondes ky ordiner vepron menjehere duke tentuar te vras 23 vjecarin sikur po vriste ndonje pule..Kjo ngjarje qe sapo thash i ka ndodhur nipit te koleges time...
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  hajt me si beni dhe ju, keto gjera ndodhin ne shoqeri lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 8. #8
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,853
  Faleminderit
  169
  110 falenderime nė 95 postime
  Me siguri qe po ben shaka...!?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Me siguri qe po ben shaka...!?
  perkundrazi. i kane humb vlerat shoqeris sotme. s'eshte me ajo e atehershmja. eshte llogjike qe robi do ja nxjeri dufin qe ka akumuluar nga ky realitet i eger personit qe ka kontakt te perditshem. nuk thua gjysme te keqes, me mire shokut se sa ndonje anetari te familjes:P

  prandaj duhet eleminuar pirja e alkolit me njerez te deshperuar dhe parazit.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 10. #10
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ne dat 21 esht plagosur rende nje 23 vjecar nga Gramshi.Personi ne fjal ka mar dy thika ne trup ku i ka prekur disa organe si shpretken dhe mushkerite.Pas operacjoni me sukses ne spitalin ushtarak ne Tirane 23 vjecari esht jasht rrezikut per jewten.Motivet qe cuan agresorin ne kete veprim jane shum ordinere si veprime.Motra e te dashures se kriminelit gjasme esht ngacmuar nga 23 vjecari,Me pas ky kriminel e ka mar prej krahu 23 vjecarin duke i thene flasim pak 2 min jasht lokalit.Pa kalur e 100 e sekondes ky ordiner vepron menjehere duke tentuar te vras 23 vjecarin sikur po vriste ndonje pule..Kjo ngjarje qe sapo thash i ka ndodhur nipit te koleges time...
  Motra e te dashures se kriminelit na qenka ngacmuar????
  dhe pastaj duhet goditur me thike,ai?
  Te kishte qene e dashura e kriminelit e ngacmuar,ndonje grusht turinjve atij qe e ngacmon,sikur ka llogjike,po jo thika dhe plumba.Si merret jeta tjetrit se i hodhi nje fjale.
  Idioti do i vijne trute ne burg por do jete vone shume.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 11. #11
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Bulqize, njė person ekzekutohet me plumba nė qendėr


  BULQIZE-Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur pak minuta mė parė nė Bulqizė ku njė person ėshtė qėlluar pėr vdekje me armė zjarri.

  Sipas informacioneve tė para ngjarja e rėndė ka ndodhur nė qendėr tė qytetit tė Bulqizės ku viktimė ka mbetur shtetasi Femi Kurcami, 48 vjec.
  Menjėherė autorėt, (persona ende tė paidentifikuar) janė larguar nga vendngjarja ndėrkohė qė policia ka ngritur postoblloqe nė hyrjet dhe daljet e qytetit me qėllim kapjen e autorėve.
  Mėsohet se Kurcami ishte duke ecur nė kėmbė ne rrugėn e qytetit pranė qėndrės kur u qėllua pėr vdekje me armė zjarri. Viktima ndodhej vetem 10 metro larg Bashkise se qytetit ne momentet qe u qellua nga persoan ne nje automjet me xhama te erret. Vrasja tronditi shume qytetare qe ndodheshin ne zone ne kohen kur u qellua me arme zjarri.

  Nuk dihen ende arsyet e vrasjes sė 48-vjeēarit, por ekspertėt e policisė tė cilėt ndodhen nė vendngjarje kanė nisur hetimet pėr zbardhjen e ngjarjes.

  (d.b/BalkanWeb)

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Helikranon
  Anėtarėsuar
  14-11-2010
  Postime
  355
  Faleminderit
  14
  13 falenderime nė 12 postime
  Jeta ne vendin tone e paska cmimin shume te lire.

  Perse?

 13. #13
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Keto "fansat" e thikave duhet te jene te afermit e larget e Sadri Sarajeves

  Po policia ku eshte ???
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 14. #14
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Nuk besoj qe Shqiperia eshte i vetmi vend ne bote qe ndodh vrasje dhe plagosje me arme e thika. Ti Edvino si mbeshtetes i krahut socialist ke hapur disa teme me titull aksidente rrugore me vdekje , vrasje e prerje ne Shqiperi etj duke na sjelle disa lajme ne forum se ne Shqiperi ka vetem terror , dhune, vdekje, ne kete menyre per te thene ;ja cfar po ndodh ne Shqiperi ne drejtimin e Sali Berishes
  E kuptoj shume mire se te jesh ne krahun e nje militanti partiak ke nje gjendje shpirterore deshperuese , modeomos do kesh urrejtje per nje parti politike ne pushtet dhe mundohesh te marresh cdo lajm negativ nga deshperimi i erret prej militanti
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 15. #15
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ti noellag si thua, ti fshehim kto lajme? Mos pasqyrohen fare?

  A jemi ne demokraci? Cdo njeri ka drejten e lire te fjales, te pelqen apo ste pelqen ty.
  Against all odds..

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga skuthi_vogel Lexo Postimin
  Keto "fansat" e thikave duhet te jene te afermit e larget e Sadri Sarajeves

  Po policia ku eshte ???
  sadria 80 ka cen, 60 o bo,

  facet me brime kuq si molla i ka



  tani o skuth, gjith shqiptaret nga mic sokola, jane bo sadri sarajeva...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #17
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga B.Jack Lexo Postimin
  Ti noellag si thua, ti fshehim kto lajme? Mos pasqyrohen fare?

  A jemi ne demokraci? Cdo njeri ka drejten e lire te fjales, te pelqen apo ste pelqen ty.
  Nuk them qe te mos pasqyrohen lajmet , por nuk me duket me vend qe cdo lajm negativ te percillet ne forum duke numeruar nje nga nje .. Po te shikosh ne forum jane hapur disa tema nga Edvini te mbushur me lajme te tilla.
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  06 Janar 2011 - 08:14 | Shqiperi

  I dehur, vret gruan me automatik tenton tė vetėvritet

  DURRES- Krimi i rėndė brenda nė familje trondit qytetin bregdetar tė Durrėsit. Njė 54 vjecar nė gjėndje tė dehur ka qėlluar pėr vdekje bashkėshorten e tij 44 vjecare. Policia thotė se ngjarja ndodhi rreth orės 02.00 tė sė enjtes nė banesėn e ciftit nė lagjen numėr 8 tė kėtij qyteti. Kjo lagje ėshtė populluar pas viteve 1990.

  Autori Agron Hoxha pasi ka qėlluar me automatik nė drejtim tė gruas sė tij Bukurie, 44 vjecare duke e lėnė tė vdekur nė vend. Mė pas ka tentuar tė vetėvritet me tė njėjtėn armė por ėshtė plagosur. Policia thotė se 54 vjecari ndodhet nė gjėndje tė rėndė nė reanimacionin e Durrėsit. Nė vendngjarje oficerėt e policisė kanė kryer veprimet hetimore dhe po punohet pėr tė zbardhur detajet e kėsaj ngjarjeje tė rėndė.
  (s.g/BalkanWeb)

 19. #19
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Nuk besoj qe Shqiperia eshte i vetmi vend ne bote qe ndodh vrasje dhe plagosje me arme e thika. Ti Edvino si mbeshtetes i krahut socialist ke hapur disa teme me titull aksidente rrugore me vdekje , vrasje e prerje ne Shqiperi etj duke na sjelle disa lajme ne forum se ne Shqiperi ka vetem terror , dhune, vdekje, ne kete menyre per te thene ;ja cfar po ndodh ne Shqiperi ne drejtimin e Sali Berishes
  E kuptoj shume mire se te jesh ne krahun e nje militanti partiak ke nje gjendje shpirterore deshperuese , modeomos do kesh urrejtje per nje parti politike ne pushtet dhe mundohesh te marresh cdo lajm negativ nga deshperimi i erret prej militanti
  Se pari: nuk jam mbeshtetes i asnje krahu (nese ka te tille) ne Shqiperi.
  Se dyti: Shihi mire se kush i ka hapur temat ne forum
  Se treti: ata qe vrane e u vrane nuk i moren leje Sali Berishes dhe as bene krimet ne emer te Sali Berishes prandaj mos ia fut si kau peles.
  Se katerti: Temat e aktualiteteve shoqerore jane te hapura per te diskutuara problemet e mprehta shoqerore me te cilat perballet shoqeria shqiptare dhe qytetet shqiptare; nese ty vrasjet nuk te duken probleme per t'u diskutuar, atehere me vjen keq por ik nga ky forum pasi ndoshta gjen ndonje forum tjeter ku vrasjet jane gjera te parendesishme.
  Se pesti: Lajmet jane per te informuar dhe shume nga forumi nuk jetojne ne Shqiperi per te ndjekur se cfare ka ndodhur

 20. #20
  DESTINY Maska e freiheit
  Anėtarėsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  al
  Postime
  235
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  upuupuu, u prish dynjaja, na erdh fundi, kaq e patem, nja 3000 vjet histori dhe.....
  Liebe -die schwankungen in mir wenn ich deine Schritte höre

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •