Close
Faqja 15 prej 26 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 502
 1. #281
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  8,350
  Faleminderit
  81
  158 falenderime nė 130 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Edhe pas 1000 vjetesh kur pluhuri i harreses te na kete mbuluar ti do te mbetesh gjithmon engjelli im i preferuar

  Izaa,
  as ne enderrat me te egra, nuk kam menduar te lexoj keso facetash nga ty, uaaaa aq zemer-shternguese e vena-teholluese.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #282
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,428
  Faleminderit
  4
  29 falenderime nė 28 postime
  .....mik forumi....

 3. #283
  *Viking* Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Vendndodhja
  Valhalla (from Old Norse Valhöll "hall of the slain"[1]) is a majestic, enormous hall located in Asgard, ruled over by the god Odin.
  Postime
  3,878
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Cun Zotni .....
  Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
  Stjerner er det,Der lyser i Mųrke

 4. #284
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  34
  Postime
  2,625
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  cun i lagjes..dihet i lagjes kampione.
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 5. #285
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  9,110
  Faleminderit
  310
  139 falenderime nė 78 postime
  Ti per mua je thesare antik.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #286
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,067
  Faleminderit
  117
  81 falenderime nė 58 postime
  H2O je per mua,pasi nuk jetohet pa kete...
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 7. #287
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  7,791
  Faleminderit
  85
  27 falenderime nė 24 postime
  Po ketu,a duhet me i tha anetarit siper qka je per mua apo,apo personin momental?

  Ti per mua je o xhan,nje pik uje ne oqean

 8. #288
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,067
  Faleminderit
  117
  81 falenderime nė 58 postime
  Pra Ti per mua je nje kokerr krip ne det...
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 9. #289
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  7,791
  Faleminderit
  85
  27 falenderime nė 24 postime
  Ti per mua je shoqe e mire,ama vetem kur qeshish a

 10. #290
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  9,110
  Faleminderit
  310
  139 falenderime nė 78 postime
  Ti per mua je kontaminuese buzeqeshjesh
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #291
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  9,110
  Faleminderit
  310
  139 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  H2O je per mua,pasi nuk jetohet pa kete...
  Hmmmmm,ti per mua je udherefyese.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 12. #292
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,155
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime
  Ti per mua je msitneshe
  Jetė e rėndė.......!!!

 13. #293
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  1,914
  Faleminderit
  36
  74 falenderime nė 65 postime
  ti per mua je nje njeri i qeshur nje njeri i shkathet dhe nje mik i mir virtual
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #294
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  7,496
  Faleminderit
  159
  47 falenderime nė 38 postime
  Ti per mua je kokra e budallaqes
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 15. #295
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  1,914
  Faleminderit
  36
  74 falenderime nė 65 postime
  Ti per mua je nje njeri me te cilin sja vlen as te merresh
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. #296
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  5,906
  Faleminderit
  30
  102 falenderime nė 93 postime
  Ti per mua je nje person qe mendon mire per mua Qashtu po mendoj edhe une Cakeeee nje.
  Ne kerkim te saj !

 17. #297
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  1,914
  Faleminderit
  36
  74 falenderime nė 65 postime
  ta caka ti per mua je personi qe duhet te bej te qesh
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. #298
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  5,906
  Faleminderit
  30
  102 falenderime nė 93 postime
  Ti per mua do te ishe po qqe nuk je sa keq... Princeshe ne vite po pse jo edhe ne shekuj
  Ne kerkim te saj !

 19. #299
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  1,914
  Faleminderit
  36
  74 falenderime nė 65 postime
  qyqa kishe me me bo mumje me duket ahhahah
  ti per mua je nje njeri qe e rrespektoj shume
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #300
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  5,906
  Faleminderit
  30
  102 falenderime nė 93 postime
  E ti je qe din me i rrespektu te gjithe ama per mua je Busy Qike
  Ne kerkim te saj !

Faqja 15 prej 26 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •