Close
Faqja 68 prej 77 FillimFillim ... 18586667686970 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,341 deri 1,360 prej 1539
 1. #1341
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Goldo, mos u mer kot tani se nuk kapen. Ai Leverkuseni ma mbushi mendjen sot. Nga 2-0 dhe me karton tė kuq Hertha shko e kthe ndeshjen. Pazar i gjallė.
  Dhe ai Bayerni gjasme lufto pėr kampionat,shko del barazim me Mainz.

 2. #1342
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Partizoni nuk luhen keto kuotat ne 2 degjo mu
  shih skedinen tende kuotat e medha i ke kap
  nuk o normal kjo pune qe kam nje vit qe vec humb brutal

  partizoni e ju tjeret fitoi njeri sot se sinqerisht me behet zemra mal nese keni fituar
  JO SEKS PARA MARTESE

 3. #1343
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  E di po thash hajt pėr t'sigurta qė ju duhen pikė dhe me rrit koefiēentin, po ėhė. Bloz fare.
  Unė atė skedinė loza dhe der pėr Europian s'vej as 1 mijė lek tė vjetra.
  Loza ca kohė me baste teke, dola mirė. Kshu harroje se kapen.

  Goldo dhe Live mos loz, ėshtė loja mė shkėrdhatė ta garantoj unė.
  Kam pas punu me kto Bastet dhe kompania aty i mba shpresat te Live.

 4. #1344
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Pėr nesėr djema ka disa ndeshje tė bukur qė duhet luajtur.

  Villareal - Santander 1 - 1,55
  Club Brugge - Gent 1 - 1,65
  Fenerbahce - Trabzonspor 1 - 1,85
  Freiburg - Hoffenheim 1 - 2,25

  Kuota 10,6 pėr vete do i paguaj njė 10 euro pėr 100.
  Sui generis

 5. #1345
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Cfar te kapme o goldi,kete vit te thash se ka dasht hiq me i .. rrobt,nuk dij si te postoj foto nga iphoni ketu se prej pc nuk mi qet sdi cka l.eshin ka edhe kjo pc-imja,e te shohesh si mi dheu 7mi euro bremeni me nürnbergun,dhe nje tjeter e kam 6300 lilli i familjes shkon e han golin 92min 1-1 me lorientin me duket...sedon dicka sivjet!

  do pres javen e ardhshme do rrezikoi pak si teper se ska ku te shkoin me,dijhet kush cfar duhet te ben! tani per te shtunen qe vjen hertha - keiserslautern eshte 1 i madh- 1.80!

  isha shum i sigurt sot te nürbergu 2.20 si mysafir dhe prap smu dha ta luaj si loj tek!

  ska me me 10 euro tbejsh lek,ose mbush tiket 50-100 euro ose nje loje futi 500 per nje or e gjyse ja i mer dyfish ja lajte

  javen qe vjen do fitoj garant
  Jetė e rėndė.......!!!

 6. #1346
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Neser shkoni vendonja shtepine per keto dy ndeshje , po nuk dolen, fleni ne kolibe pastaj.

  Zaragoza - 1
  Malaga - 1


  Njoni-ch, une neser de vu rej ktijve, a mem gjek, kto de bohen sebep ene sluj mo :P (sa her kom thon ksha hahaha) amo leshin, prap huxhum te vendi, ta pagjuj strujen haha, sham kumari poshter ki pusto
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 14-04-2012 mė 23:25
  #VamosArgentina

 7. #1347
  xXx
  Anėtarėsuar
  29-09-2008
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Pėr nesėr djema ka disa ndeshje tė bukur qė duhet luajtur.

  Villareal - Santander 1 - 1,55
  Club Brugge - Gent 1 - 1,65
  Fenerbahce - Trabzonspor 1 - 1,85
  Freiburg - Hoffenheim 1 - 2,25

  Kuota 10,6 pėr vete do i paguaj njė 10 euro pėr 100.
  Kopje i vura

 8. #1348
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Anėtarėsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Jam kaq i mllefosur sa nuk di ca te them,pos nje gje e di se ku luan Shqiptari aty nuk ka gje,po prisja 1200 euro Shkendija e Tetoves me dale 2-sh me kuote 1.30 dhe humb,atehere si mos me u acaru!
  Ky ekip eshte vec i rene nga kategoria qe shume jave,kurse ketyre horrave ju duhet per zonen evropiane,por ca tu besh bre ju....
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 9. #1349
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  lol, Villareal barazohet nė sekondat e fundit dhe ma humb skedinėn, shifni ēfarė gomarllėku ncnc!
  Sui generis

 10. #1350
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  q.r nuk eshte normale qe malga mos ta rrahi sociedadin me 10 lojtar kjo nuk o normal
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #1351
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Anėtarėsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  q.r nuk eshte normale qe malga mos ta rrahi sociedadin me 10 lojtar kjo nuk o normal
  Shume kush u gezua kur u barazu ndeshja,se atehere do e luanin LIVE me shuma te medha,dhe cka ndodhe barazon me nje lojtar me shume ne fushe,paraja jo cdo here eshte celes i suksesit!
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 12. #1352
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mbinjeriu Lexo Postimin
  Shume kush u gezua kur u barazu ndeshja,se atehere do e luanin LIVE me shuma te medha,dhe cka ndodhe barazon me nje lojtar me shume ne fushe,paraja jo cdo here eshte celes i suksesit!
  ka vu nje shok i imi nje skedine me sistem dhe me fitoren e borusias me handicap i kishte te sigurta 510 euro
  dhe priste derbin e vienes x
  dhe bordon x

  te dyja x erdhen jam kurioz sa do marri

  shkon leku te leku robt e shpis
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #1353
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Anėtarėsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  ka vu nje shok i imi nje skedine me sistem dhe me fitoren e borusias me handicap i kishte te sigurta 510 euro
  dhe priste derbin e vienes x
  dhe bordon x

  te dyja x erdhen jam kurioz sa do marri

  shkon leku te leku robt e shpis

  Mire e the "shkon leku te leku"me eshte vertetuar 100 here kjo shprehje,pasi sa here kam dashur me cdo kusht te e kapi asnjehere nuk ja kam dale,pos qe jam zhytur me shume,kurse kur jam mire me financa dhe luaje pa presion e kam zene.
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 14. #1354
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Pune m*ti kto skedinat!

  Shko kap ndeshje te veshtira, e ta lejn malagat e palagat...vk!

 15. #1355
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga no name Lexo Postimin
  Neser shkoni vendonja shtepine per keto dy ndeshje , po nuk dolen, fleni ne kolibe pastaj.

  Zaragoza - 1
  Malaga - 1


  Njoni-ch, une neser de vu rej ktijve, a mem gjek, kto de bohen sebep ene sluj mo :P (sa her kom thon ksha hahaha) amo leshin, prap huxhum te vendi, ta pagjuj strujen haha, sham kumari poshter ki pusto
  ahhaahha lije be se lajtem l.e.sh me ket pusto! Malagen e pata 1 ama jobe cfarti ce 2 jav me rend mtradhton nvend tvet! ej shajf be doni loj tsigurt ka shpanija fuge teko se na mbajti dispoja
  Jetė e rėndė.......!!!

 16. #1356
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  o burrat e forumit u dorezut apo si apapaaaa edhe demek tham do e mposhtim armikun
  pse u derezut keshtu
  lini mer femrat se sja u ka pa kush hajrin
  JO SEKS PARA MARTESE

 17. #1357
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  o burrat e forumit u dorezut apo si apapaaaa edhe demek tham do e mposhtim armikun
  pse u derezut keshtu
  lini mer femrat se sja u ka pa kush hajrin


  Shum e nolt kjo !!!


  Po basteve kush ja ka pa hajrin ???
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 18. #1358
  xXx
  Anėtarėsuar
  29-09-2008
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kete here jam i sigurte 99% qe do dali
  Getafe - Sevilla 1 @2.75

  I futa 200 euro ketu po nuk doli robt ku ti kete Getafe se me statistika e te gjitha eshte me e favorizuar.

 19. #1359
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
  Kete here jam i sigurte 99% qe do dali
  Getafe - Sevilla 1 @2.75

  I futa 200 euro ketu po nuk doli robt ku ti kete Getafe se me statistika e te gjitha eshte me e favorizuar.
  64' Getafe 3 - 1 Sevilla

  Shko mer leket!

 20. #1360
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
  Kete here jam i sigurte 99% qe do dali
  Getafe - Sevilla 1 @2.75

  I futa 200 euro ketu po nuk doli robt ku ti kete Getafe se me statistika e te gjitha eshte me e favorizuar.
  hallall
  keshtu fitofsh gjithmone
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 68 prej 77 FillimFillim ... 18586667686970 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •