Close
Faqja 4 prej 9 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 177
  1. #61
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Asnje muslimane nuk e kam pa qe ka qene nje nane e mire si Nena Tereze. Po plasin ata qe nuk e kan , po gezohen ata qe e kane, cka me be, kur e ke e hudhe kur se ke e kerkon, kshtu veproni muslimana.
    Nderi I Nenes Tereze eshte shenja e Shqipetareve- po dukna pak nacionaliste po eshte e verteta aa.

  2. #62
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Citim Postuar më parë nga altinaa Lexo Postimin
    Asnje muslimane nuk e kam pa qe ka qene nje nane e mire si Nena Tereze. Po plasin ata qe nuk e kan , po gezohen ata qe e kane, cka me be, kur e ke e hudhe kur se ke e kerkon, kshtu veproni muslimana.
    Nderi I Nenes Tereze eshte shenja e Shqipetareve- po dukna pak nacionaliste po eshte e verteta aa.
    muslimanet kan luftu me pusht ne dor kemi shum prej tyre,,,,,,,, ti flet per ni terez qe nuk e ka njoft popullin e vet , edhe pere se vdekurri nuk deshiroj ne mesin ton te vij, por ne kallkut . Ajo mesiguri asht shqiptare, por krishtere edhe vetem per krishterizem ka punu. keshtu asht realiteti. ti nuk e ke as ni deshmi qe na ka itu ndoniher as ni fjalim qe e ka mbajt per shqiptar.

  3. #63
    i/e regjistruar Maska e extreme
    Anëtarësuar
    29-04-2005
    Postime
    1,272
    Citim Postuar më parë nga altinaa Lexo Postimin
    Asnje muslimane nuk e kam pa qe ka qene nje nane e mire si Nena Tereze. Po plasin ata qe nuk e kan , po gezohen ata qe e kane, cka me be, kur e ke e hudhe kur se ke e kerkon, kshtu veproni muslimana.
    Nderi I Nenes Tereze eshte shenja e Shqipetareve- po dukna pak nacionaliste po eshte e verteta aa.
    kadale oj altina ajo nuk iu ka sherbyer vetem te krishterve ajo ka qen nje nene e mir per te gjith pa dallim feje race apo kombi mos e politizoni figuren e saj ne ket mas qe te tjeret ti shtini ta urrejn .
    We are all Aliens

  4. #64
    ..... .....
    Anëtarësuar
    11-05-2008
    Postime
    2,503
    Cdo shqiptar krenohet me Nene Terezen, ndersa cdo jo shqiptar s'ia ndjen per te. Tani pse vazhdohet kot diskutimi?

    Disa materie (me IQ me te ulet se jo-rruazoret) kane nerva te paezaurushme sepse i mungon truri dhe funskionojne me modelin e kerrmillit.

  5. #65
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Po be njeri Bravo ju qofte se Nane Tereza eshte edhe Nane e Muslimaneve.Edhe une kam emen musliman, dhe e du Nanen Tereze si nanen tem, po ca mi bo do fare budallejve si krtasniqi e do tjere qi e perkrahin ate, se gabim e kane..
    Po altina ti paske gabu ktu sepse ajo eshte edhe nane e Botes a njeri…

  6. #66
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Citim Postuar më parë nga kullerkaa Lexo Postimin
    Po be njeri Bravo ju qofte se Nane Tereza eshte edhe Nane e Muslimaneve.Edhe une kam emen musliman, dhe e du Nanen Tereze si nanen tem, po ca mi bo do fare budallejve si krtasniqi e do tjere qi e perkrahin ate, se gabim e kane..
    Po altina ti paske gabu ktu sepse ajo eshte edhe nane e Botes a njeri…
    ajo nan ska qen kurr edhe nuk e din se qka asht nana, shqiptare po normal. por ska punu kurgjo per shqiptarizem por per krishterize, a nuk dini mi da gjanat ? fen dhe kombin

  7. #67
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Hej njeri edhe ti dole tash hogj e aa

    Leje pash besen edhe ti me fole shqip. Cudi.
    Sa mire qe edhe tip o do me u be Shqipetare ,.,..aaaa

  8. #68
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Citim Postuar më parë nga kullerkaa Lexo Postimin
    Hej njeri edhe ti dole tash hogj e aa

    Leje pash besen edhe ti me fole shqip. Cudi.
    Sa mire qe edhe tip o do me u be Shqipetare ,.,..aaaa
    ska lidhje kjo pun me hoxh,,,,,,,,,,,, feja tjeter send kurse kombi tjeter send. duhet mi dit mi dallu.

  9. #69
    i/e regjistruar Maska e dragon+++
    Anëtarësuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    144
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    ajo nan ska qen kurr edhe nuk e din se qka asht nana, shqiptare po normal. por ska punu kurgjo per shqiptarizem por per krishterize, a nuk dini mi da gjanat ? fen dhe kombin
    po ti mor .a ju kam tregu vendin ku e keni ju pislleqet myslimane qi merrni me goj (te pa lame) NAN TEREZEN . ju bastarlleve te ballkanit duhet me e ngul ne tru sa koh qe te jetoni toka krishtere (ketu perfshihet edhe shqipria)te rrini urt e ne qoft se doni te flisni per ndonje figur krishtere te lani gojen me acid para ! KRISHTERIMI E SHQIPERIA JAN ASHTU SI KAN QEN ME PERPARA NJE.JU JENI NJE MINORITET BASTARLLESH TURQ ....
    DRAGON+++

  10. #70
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    ajo nan ska qen kurr edhe nuk e din se qka asht nana, shqiptare po normal. por ska punu kurgjo per shqiptarizem por per krishterize, a nuk dini mi da gjanat ? fen dhe kombin
    Mbase ajo uk ka patur femije vet, por ka qene nene e gjithe femijeve. I deshi dhe u sherbeu te gjitheve pa interes. Boll e shate se late nam.
    Feelings change - memories don't.

  11. #71
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    ska lidhje kjo pun me hoxh,,,,,,,,,,,, feja tjeter send kurse kombi tjeter send. duhet mi dit mi dallu.
    E keqja eshte se ju nuk dini c'eshte kombi. Ju mohoni gjithcka per fene tuaj.
    Feelings change - memories don't.

  12. #72
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    ska lidhje kjo pun me hoxh,,,,,,,,,,,, feja tjeter send kurse kombi tjeter send. duhet mi dit mi dallu.
    Hej njeri po e shoh se po ju djege fjala ime si spec a kush e di cka. Po e shoh ate fare gimi qe mka dergu shkrim ne privat duke me ofendu.
    E pate magjup te arabise se nuk po ju shkon pershtati fjala jem e tash me identifikoni me do emra si kishe jam une Allauelbe e mos u befte kurre a e Ante Kosova e do emra tjere.

    Qe qfare berdhogu jane arabo magjupt.
    Atehere qka m..tin lypni te drejta ne kto vende qe nuk jane muslimane.. shkoini njerze tek vllaznit e juv..
    Hej I njejti une nuk jam nacionaliste, po jam njeri… edhe pak kam gjake shqipetari e nuk jam I shitun ne shpirt a.
    Mos me identifikoni me askush me allaha e allahelbera me mire me fyeni me mallkime me te kqija se me kete fjale..

  13. #73
    i/e regjistruar Maska e Raim
    Anëtarësuar
    09-11-2007
    Postime
    473
    Citim Postuar më parë nga kullerkaa Lexo Postimin
    Hej njeri po e shoh se po ju djege fjala ime si spec a kush e di cka. Po e shoh ate fare gimi qe mka dergu shkrim ne privat duke me ofendu.
    E pate magjup te arabise se nuk po ju shkon pershtati fjala jem e tash me identifikoni me do emra si kishe jam une Allauelbe e mos u befte kurre a e Ante Kosova e do emra tjere.

    Qe qfare berdhogu jane arabo magjupt.
    Atehere qka m..tin lypni te drejta ne kto vende qe nuk jane muslimane.. shkoini njerze tek vllaznit e juv..
    Hej I njejti une nuk jam nacionaliste, po jam njeri… edhe pak kam gjake shqipetari e nuk jam I shitun ne shpirt a.
    Mos me identifikoni me askush me allaha e allahelbera me mire me fyeni me mallkime me te kqija se me kete fjale..
    O mire se na erdhe oj magjupe apo ma mire me te thene magjup, se na dole mashkull.

  14. #74
    i/e regjistruar Maska e Raim
    Anëtarësuar
    09-11-2007
    Postime
    473
    Citim Postuar më parë nga kullerkaa Lexo Postimin
    Hej njeri po e shoh se po ju djege fjala ime si spec a kush e di cka. Po e shoh ate fare gimi qe mka dergu shkrim ne privat duke me ofendu.
    E pate magjup te arabise se nuk po ju shkon pershtati fjala jem e tash me identifikoni me do emra si kishe jam une Allauelbe e mos u befte kurre a e Ante Kosova e do emra tjere.

    Qe qfare berdhogu jane arabo magjupt.
    Atehere qka m..tin lypni te drejta ne kto vende qe nuk jane muslimane.. shkoini njerze tek vllaznit e juv..
    Hej I njejti une nuk jam nacionaliste, po jam njeri… edhe pak kam gjake shqipetari e nuk jam I shitun ne shpirt a.
    Mos me identifikoni me askush me allaha e allahelbera me mire me fyeni me mallkime me te kqija se me kete fjale..
    Po ti nuk ke fare gjak shqiptari e jo me pak, eh si na paskan mbeten ende magjupe ne Kosove!

  15. #75
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-03-2009
    Postime
    9
    Juve ju drejtova me se shumti zoti Rahim
    Mos u beni tamam idiot me na gjykue ketu tjeret, shko bre burre shihe veten se sbesoj se je Shqipetare, deri sa mundesh me ofendu shqipetarin ne moral.
    Nese je bre burre ne Kosove eja shih ne drenice cka jane duke be mjekrrat e pshurrta.
    O burre nese je pak leji te qete njerezit n ender.

  16. #76
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Hej njerei fshije pak ballin me akull a se po plase bre cooll..

  17. #77
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-03-2009
    Postime
    2
    Citim Postuar më parë nga Raim Lexo Postimin
    Po ti nuk ke fare gjak shqiptari e jo me pak, eh si na paskan mbeten ende magjupe ne Kosove!
    Hej a je njeri…

  18. #78
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Po e shihni edhe vete se cfare eshte realiteti.
    Me vje keq per disa njerez qe mbeten te detyruar te e mbrojne islamin ende sic e kam mbroj edhe une verberisht.

  19. #79
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Citim Postuar më parë nga dragon+++ Lexo Postimin
    po ti mor .a ju kam tregu vendin ku e keni ju pislleqet myslimane qi merrni me goj (te pa lame) NAN TEREZEN . ju bastarlleve te ballkanit duhet me e ngul ne tru sa koh qe te jetoni toka krishtere (ketu perfshihet edhe shqipria)te rrini urt e ne qoft se doni te flisni per ndonje figur krishtere te lani gojen me acid para ! KRISHTERIMI E SHQIPERIA JAN ASHTU SI KAN QEN ME PERPARA NJE.JU JENI NJE MINORITET BASTARLLESH TURQ ....
    nuk asht nan kurr ska qen edhe kurr saka me qen, a nuk po me sheh qe kurr thmi nuk ka lind, edhe nuk e dis se qka asht thmija., ti me gjeth turq e arab e terez permu jeni nje. mua nuk me ineterson kurgja kur asht ne pytje kombi, kombi nuk ndreqet me rrena te kallkutes, as per se vdekurri nuk na ka dasht iki me mija kilometra nga ne veteoer mos me quaur shqiptare por krishtere.

  20. #80
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-07-2008
    Postime
    285
    Hehe me dite Nena Tereze se sa budallai eshte ne kete bote do te ishte cudit.
    Pse a mendove se vetem duhet me lind fe,ij qe te behet nene a~ Shihe mos ke lind ti mor…

Faqja 4 prej 9 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Cilat jane meritat kombetare te Nene Terezes?
    Nga altruisti_ek84 në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 106
    Postimi i Fundit: 26-12-2010, 15:49
  2. Nena Tereze vleresohet per shpirtin e saj apo per famen e saj?
    Nga fisniku-student në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 19-03-2009, 20:47
  3. Ku po shkon kombi shqiptar?
    Nga ARIANI_TB në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 18-01-2007, 05:47
  4. Nënë Tereza e Kalkutës, bija e mohuar e Shqipërisë
    Nga [A-SHKODRANI] në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-02-2005, 09:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •