Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-09-2010
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Lightbulb Ligjėrata nga Irfan Salihu !

  Es Selamu Alejkum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu tė dashur vellezėr dhe motra ne Islam !

  Kjo tem i dedikohėt hoxhės sė nderuar Irfan Salihut (Allahu e nderoft), duke i postuar ketu te gjitha videot nga youtube te vellaut ton, me shpresė qė inshAllah ndokush do te udhezohėt permes ligjėratave te mrekullueshme te tia !


  Do fillojm ne emer t'Allahut, te Gjithėmėshirshmit, Mėshirėberesit !

  Me temėn : Respekti ndaj Hoxhallarėve ! 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-09-2010
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Tema: " Etika Islame para Diturisė "

  E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) qė tė kemi dobi nga kjo qė dėgjojmė. Amin.


 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-09-2010
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Es-Selamu Alejkum

  Paraqesim Ligjėratėn Islame me temė:

  '' Pengesat e Lumturisė ''

  Ligjėrues: Hoxhė Irfan Salihu (Imam nga Prizreni)


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •