Close
Faqja 18 prej 22 FillimFillim ... 81617181920 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 360 prej 433
 1. #341
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  113 falenderime nė 103 postime
  Corazon jam tip i "shkathet" une E kam fjalen per rradhitjen e kengeve qe ngaterrohesh ti. Megjithate arsyeja e vertete perse shkruaj nga shume eshte se (fajin e ka shigjeta lol , gjithmone "fishek" i do punet e bera) sa vjen e me shume e zene po behem dhe nuk arrij ti lexoj te gjitha pergjigjet ketu, apo te shkruaj shpesh.

  Tani po ju pershendes me dy kenge te qeta qe ti ulim pak dhe shpejtesite :

  Meqenese me kujtuat Lionel Richie

  Hello


  I've been alone with you inside my mind
  And in my dreams I've kissed your lips a thousand times
  I sometimes see you pass outside my door
  Hello, is it me you're looking for?
  I can see it in your eyes, I can see it in your smile
  You're all I've ever wanted and my arms are open wide
  'Cause you know just what to say and you know just what to do
  And I want to tell you so much, I love you
  I long to see the sunlight in your hair
  And tell you time and time again, how much I care
  Sometimes I feel my heart will overflow
  Hello, I've just got to let you know
  'Cause I wonder where you are and I wonder what you do
  Are you somewhere feeling lonely or is someone loving you?
  Tell me how to win your heart for I haven't got a clue
  But let me start by saying, I love you
  Hello, is it me you're looking for?
  'Cause I wonder where you are and I wonder what you do
  Are you somewhere feeling lonely or is someone loving you?
  Tell me how to win your heart for I haven't got a clue
  But let me start by saying, I love you


  Don't Let Me Leave - Marc Anthony

  How can this be
  though all these years
  I have been true to thee
  You had the nerve to say
  you're done with me
  and that I should leave
  girl, you're killing me

  Take another day
  before you go
  and throw it all away
  and if you do
  I know we'll find a way
  just believe in me
  'cause I'm here to stay

  Don't let me leave here, girl
  'cause if I do I promise
  I will look the other way
  girl, I know you need me by your side
  You don't see it, but I know it
  This is why
  don't let me leave here, girl
  just let me tell you why
  you're all I ever needed
  and everything worth fighting for
  before you go
  and throw it all away
  girl, I just know that we can find a way
  please believe in me
  'cause I'm here to stay

 2. #342
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  46
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  dua ta shtoj edhe pak une kete teme kaq te kendeshme
  kolona zanore e filmit Roky
  "Eye of the tiger "nga Survivor
  "There you'll be "nga Faith Hill (kolona zanore e filmit"Pearl Harbour"
  "Sky" dhe" feels so good "nga Sonique
  "I turn to you" nga Melanie C
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 3. #343
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Postuar mė parė nga "Ambrida"
  dua ta shtoj edhe pak une kete teme kaq te kendeshme
  kolona zanore e filmit Roky
  "Eye of the tiger "nga Survivor
  "There you'll be "nga Faith Hill (kolona zanore e filmit"Pearl Harbour"
  "Sky" dhe" feels so good "nga Sonique
  "I turn to you" nga Melanie C

  "EYE OF THE TIGER " ka qene nje nga te preferuarat e mia te asaj kohe.
  Thx Ambrida qe ma kujtove.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #344
  instinkt i vetembrojtjes!
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  ne bahcen e shtepise time
  Postime
  351
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po po, ajo eshte, Korason.
  Pse nuk me beson? Pikerisht ajo qe the ti (dhe qe mbaja mend une) e kenduar nga Phoebe Cates dhe e titulluar Paradise. Po e degjoj prap tani.
  Per tu siguruar komplet une download-a dhe ate tjetren te kenduar nga Kaci dhe ishin vertet larg njera tjetres.
  Nga kazaa e dowload-a.

  Dhe tani nje pershendetje te vecante. E kam per Brarin. Eshte kenga Hotel California kenduar nga Eagles.
  Degjim te kendshem
  Ji Vetvetja!

 5. #345
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Shpirti , si ia ke kaluar nje here, a ke mujt ? (lol)
  A mundesh te ma dergosh kete kenge " Paradise", me e-mail.....une se gjej as ne "kazaa" as ne "home"....
  Hjälp!


  Brari esht tu mbledh kariket qe ka nxjerr mjes jashte kefenese...
  Braroooooooooo, ec e nigjoje kongen se t'ka pershnet goca huj.


  Shume kenge e bukur "Hotel California" , Shpirtifshehur.
  Gracias!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MI CORAZON : 18-04-2003 mė 18:58
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #346
  i/e larguar Maska e Mjellma
  Anėtarėsuar
  26-06-2002
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Postuar mė parė nga alvi
  Do ti qes un kafe
  caj me limon
  prej marakut tand
  zemra po me gufmon

  me ma hidhnu nanen
  gjuhen ta shkurtoj
  Ja testi Alvo:
  Kallma cigaren paj c'ka te kallzoj
  Me ma idhnu nenen gjuhen ta shkurtoj
  Prej merakut tand zemra po me gufon

  Une nenen tende nuk do idhnoj
  Do ti ces kafe caj me limon
  Prej merakut tend zemra po me gufon


  Dita me vjen mire qe do jeni ne Prishtine ne kete vere por
  une do kendoj kete keng per here te pare ne rruget e Tiranes!

  Shi do bie ne Tiran nga malli yne qielli do qan
  Do jam e dehur nga pija apo nga dashuria
  Une ec por kembet nuk do me mbajn

  MI CORAZON :
  E morra ciften e dola per gjah aman soko aman aman
  Do me bashkangjitesh mi lal ?

  Ju pershndes
  Mjellma

 7. #347
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Merreni nga une "Desert Rose" Sting & Cheb Mami

  -kush nuk e ka duhet patjeter ta fuse ne koleksion!

  Kallma cigaren... shume e lezetcme!
  Summertime baby!

 8. #348
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  E ēiften oooooo o me gjith zagar, aman shoko (soko) s'po di tash si me e shkru........
  aman amaaaaaaaaaaan
  Lule Drenicen, qenke shend e vere sonte.
  Mos me mbaj sekrete....
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #349
  i/e larguar Maska e Mjellma
  Anėtarėsuar
  26-06-2002
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  MI CORAZON

  Ihti ta kuptoj ate si nje cinizem apo si nje te vertet ?


  Ja tani jam duke e ndegju kete keng

  Sa knaqesi kur ndigjon valcin ton ne kete pranvere
  Ai perseri po me fton te vallzoj si atehere
  Bashke me pranver une e edhe ti lulezojm
  Lule plot ere qe ne shpirt me gjalleron...

  Jam thjesht ne nje disponim te mire MI CORAZON sepse me kan mbet edhe 37 dite te fluturoj per Kosove, edhe 888 ore,53280 minuta ups 53273 sepse iken tre

  MI CORAZON te kam xhan apo kosovarce loqk

  Ju pershdnes
  Mjellma
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mjellma : 18-04-2003 mė 21:49

 10. #350
  kerkuesi
  Anėtarėsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  36
  Postime
  1,172
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje te gjithve !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ju pershendes me 2PAC "Thugz Mansion".......... Very hie baby
  E di ca me ka thene nje shoke kur po degjonim 2 pac-un? Ej Mar e di ti qe sa here qe degjoj 2pac ndihem njeriu me i lumtur ne bote
  Une e pashe me habi pasi nuk ishte nanji fans i cmendur pas hip hopit (pervecse kur tymoste......) dhe e pyta se pse.
  Vllaaaaa!!!!!!! -me tha- Jam i lumtur pasi akoma jetoj ...

  Ja dhe 2 pacu mbaroi dhe filloi 50 cent "in da Club". Goxha kenge. Nuk e di nese do jene te kenaqur shume vizitor te kesaj kafeterie nga pershendetje pasi pjesa me e madhe degjojne kenge te qeta . Nje pjese e mire e ketyre pyet veten "po pse mo shkon kafja me hip hop?" Une per vete nuk e di se spo pi kafe por birre ....................

  Sot ne qiellin e Prages na ka varur turinjte qielli dhe po presim qe te na qaje por sqan qe sqan... Me mire ti hedhi ato lot dhe te lirohet sesa e mban te gjithe brenda dhe na mban dhe ne ne ankth.
  Nuk ja vlen te dalesh fare, por une pas birres do tja fut nje futboll (mos u trembni se nuk jam i pire) do luj per ngjyrat e kombetares kundra arabve..........

  Kapeni dhe Eminem "Lose Yourself".

  Lose your self in the music..............ėėė......ėėė.....ėėė....ėėė...ė ėė....ėėė

  Ju pershendes te gjithve por nje pershendetje speciale e kam per Diten . Faleminderit per stimen qe ke per mua!
  PAUCA SED MATURA

 11. #351
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  Marenglen e di qe ke shkruar shume bukur aty lart.


  E qe e thoni ju e kam korr barin ne kte far lendine e sic shikoni i kemi vnue tavolinat nen kto hije Qershijash e Bajamesh dhe mendoni vet sa bukur asht ba. Ejani ne mjes heret edhe vejm nji radio Mimoza per muzik e pijm kafe e caj e fernet..me kte lezetin e ajrit te fresket e te barit me ves..
  I ka rregullue Corazoni me Diten e Fiorin tavolinat e kan vnue mbulesa te bukra e nga nji got me manushaqe te fresketa e me do deg bajamesh neper tavolina..ahh sa bukur..
  Shpirti Fsheht me alvushin qe ka vnue nji fjongo si kamarier i hotel Dajtit po i sjellin tabakat me gota e filxhana.. e po del avulli prej filxhanave te kafes e po hedhim dhe nga nji fall te mire e po ju a gjejm sekretet.. lol.
  Her Vona ku ka hup..a mos e kan thirr ne zbor se ka vu Pandushi zboret tash dhe per qikat..?
  Une po i marr ktu dit e zborit me Diten e Corazonin se na quhet
  si veshtirsi me qe jemi ne natyr te hapur..lol.
  ShpirtiFsheht ..kujdes mos na i derdh njato kafe neper qafa e na pervlon...lol.

  Thx per pershendetjet qe keni ba me muzik "spejshėll" e me lejoni me vu tash kte kaset te Elianes me Gjosh Groban me "un amore per sempre"..

  Ngrijani zanin...ehh cfar zani ka...


  Nje fernet e du tash me kafen..

  Duhet me thirr dhe Gim Docin se ka ardh pi Kosove e ka prue noshta Tugumi (camcakiz) per thmit e lagjes...lol.

  Javen qe vjen kafeneja transferohet ne nji kamping ne Lendinat e Dajtit te kampi pionerve..aty buz gremines e shohim dhe Tiranen mjes e mbramje.. a jeni dakort?

  Cdo te mire..te gjithve..

  ...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 19-04-2003 mė 08:52

 12. #352
  Konservatore Maska e Dita
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 46 postime
  Postuar me par enga Mjellma

  Dita me vjen mire qe do jeni ne Prishtine ne kete vere por
  une do kendoj kete keng per here te pare ne rruget e Tiranes


  Mjellma,


  Nese do te shkosh kete vere ne Tirane, mundemi te takohemi nese deshiron. Vec do me thuash me mesazh privat daten e sakte se kur do te vish aty, se une nuk e kam te sakte, se kur do te shkoj me pushime ne shtepi.  Ka ardhur nje mike e re ne kafene, sheh ti Brar pronari apo jo


  Eshte "Ambrida". Pershendetje Ambrida! Qendrim te mbare ketu. Kolona zanore e filmit "Eye of the tiger" eshte perfaqesim i denje per ty.


  Une sjell sot per te degjuar te madhen Tina Turner


  What's love got to do with it

  Son of a preacherman

  Golden Eye (nga soundtack i nje filmi me James Bond)

 13. #353
  alvi
  i/e ftuar
  Amon se sa jom cu pri gjumit, me duket vetja si Zombie.
  Na dul shpirti ne pune, dhe kur jena pushim, prap ne pike te mjesit na del gjumi, jo per gjo po fillo dhe Playoffi sot, po kush rri pret deri ne 8 te darkes kur lujn Kingsat.
  Megjithate pershnes gjumashet e tjere me kongen "Zombie"

  Tashi kom nez ahengun ne PC e jom tu nigju Sami Kallmin "Pogonishtja"
  Com osh ky dreq, se si i ha germat ai?

  KUsh o tu na e bo i kave turke se kom 7 vjet pa pi kafe si njeri.
  Maj men, kur isha ne fakultet ne TIrone, para provimeve, aty afer Selvise ke ish-Galanteria, ishte i Kosovar kishte hap i embeltore.
  Aty nalosha i futsha i kave, i cope bakllava, i gote uje te ftofet, dhe pastaj rruges per ne provim, nalosha me gjithe i shokun tim se ai ishte ke Anglishtja un ke GJermanishtja, dhe ke lana ka qene i barrake e keqe, si pun kioske, dhe un pihsa konjak e ai fernnet, nga i teke, para provimit.
  S'ka nevoje tu them se ca rezultatesh kishim ne provim, mu me ndihmote shum, se ma zgjidhte gjuhen, se dhe kur isha ne Gjermani ma kollaj e flitsha kur isha pishem (LOL)
  MEqe jena ke Gjermania, ju pershnes me kongen time me te preferuar gjermane te te gjitha koherave.
  DIe Toten Hosen "Alles aus Liebe"
  Eshte tamam kenge dashurie GJermane, ne fund ai vret te dashuren dhe veten (LOL)

 14. #354
  i/e regjistruar Maska e forever
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hahahahha, si eshte bere kjo kafja sa e madhe,

  njekohesisht edhe shqiptare dhe duhet me prit ne radhe ose me njoh noj mik qe te futesh kollaj shyqyr te pakten qe pershendetjet e titujt jane publike dhe i shijojme te gjithe kshu nga largesia,mmmmmmmm era mire knej plot me lule e te tjera

  nga une nje pershendetje henore e mbremjesore nga Les contes D'hoffman Act II: Barcarolle : BELLE NUIT

  qofsh i gjithnji hapur e me emen t'mire nje buqete me tronfila te kuq nga ana ime per ju(nuk po i shes jo, po ua dhuroj)
  Liebe! liebe, lass mich los!

 15. #355
  instinkt i vetembrojtjes!
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  ne bahcen e shtepise time
  Postime
  351
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ja dhe teksti, "Un amore per sempre", meqe une i kam merak tekstet dhe nuk e shijoj komplet kengen, po nuk kuptova dhe tekstin. Po e degjoj tani


  Josh Groban
  Un Amore Per Sempre  Ecco oramai, il momento temuto da tempo, sai
  Gia so quello che mi dirai, e la fine di noi.

  So che con lui
  tu ti senti piu
  libera di essere
  di volere, di prendere
  di contare di piu

  Che sciocco io
  io che ti ho dato tutto di me
  O, che vai
  stai portando il mio cuore con te.

  Un amore per sempre
  dura solo un istante
  Sono tanti ricordi che
  svaniscono en te
  Resta forse quel sogno
  Una storia di amanti
  ma la fine vai via
  da me

  Questa cittą che mi penso
  deserto di lacrime
  Sento il cuore affogare in me
  Mentre tu sei con lui

  Diccono che non si muore nell'amore
  Non perdi mai
  Io me sento morire ormai
  fuoco dentro di me

  So pure che dovre essere felice per te

  Ma, mentirei, perche voglio che resti con me

  Un amore per sempre
  Dura solo un istante
  Sono tanti ricordi
  che svaniscono en te

  Resta forse quel sogno
  una storia di amanti
  Ma la fine di verlo
  tene vai, vai con duole

  Un amore per sempre
  dura solo un istante
  Sono troppi ricordi
  che svaniscono en te
  Resta quel che momento
  forse solo un istante
  Ma la fine vai via
  lontano da me
  Ji Vetvetja!

 16. #356
  Original! Maska e twist
  Anėtarėsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ahhhh...vetem ketu qe vij e gjej pak frymzim me konge qe ka lezet me i fut ke "my shared folder" (kazaa)..
  Me osht bo gjaku e truni (shume shpejt ene goja) hip-hop e underground, amon kaq i mallkuar paskem qene e?
  Cohem ne mjes nez radion gjoja qe te me hapi pak syte, del ai i shkallumi duke sha nonen e vet (eminem) nejse sa te fik radion zbres poshte me pi kafe, kur sa te nez televizorin del ai tjetri ai buzegomari (Jay-Z) gjithe edhrop (ose anasjelltas) e perdridhet aty...kafen e omel e pi ashtu me shpejtesine e drites...ene sa te boj me dale me u nis per pune...viiiiuuuuuuuu kalo indiani me makine sportive para komve ene osht e forte se te hudh i shikim sikur i ke vjedh mullarin (ehh bela)...ene kur iken ngre volumin e asaj konges "in da club"...edhe une si gjithmone i uroj nje dite te mbare dhe i fus i pershendetje ne fund.
  I gjo me bo pershtypje pse mer kaq te uritur paskan qene robt per rap e?

  u bo si ajo epidemia e kohes te xhaxhi Verit kur dilte Tonin Tershana ne tvsh (si statuja e lirise) tu knu gjithe diten kongen "Fishekzjarrrreeee n'qiellin bluuu, vogelusheeeeee...ngordhsh per muuuu etj etj" shyqyr qe nuk kemi pas makina sprotive ne ate kohe se do e kishim honger kapitalizmin me buke...ene i plum qorr mrapa(lol)
  Tani po nigjoj ate grupin Kosovar "Ritmi i Rruges" me kongen "Ngritu Tash" e vetmja konge qe me ka lone mbresa ne nje kohe te gjate..ju a rekomandoj.
  The man is back.

 17. #357
  Konservatore Maska e Dita
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 46 postime
  Postuar me pare nga Brari

  I ka rregullue Corazoni me Diten e Fiorin tavolinat e kan vnue mbulesa te bukra e nga nji got me manushaqe te fresketa e me do deg bajamesh neper tavolina..ahh sa bukur..
  Shpirti Fsheht me alvushin qe ka vnue nji fjongo si kamarier i hotel Dajtit po i sjellin tabakat me gota e filxhana.. e po del avulli prej filxhanave te kafes e po hedhim dhe nga nji fall te mire e po ju a gjejm sekretet.. lol.
  Her Vona ku ka hup..a mos e kan thirr ne zbor se ka vu Pandushi zboret tash dhe per qikat..?
  Une po i marr ktu dit e zborit me Diten e Corazonin se na quhet
  si veshtirsi me qe jemi ne natyr te hapur..lol.  Brar,

  edhe sa dite na kane mbetur nga zbori?

  Meqe neser jane Pashket a ben t'i ftojme pjesmarresit e kafenese per nje dreke ne natyre?
  Le te vuajne dhe ata nje dite ne aromen e trendafileve dhe te blirit
  Edhe dy tituj te tjere per sot.


  Instrumental - Carlos Santana (nga albumi Supernatural)

  Maria Maria - Carlos Santana

 18. #358
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Postuar mė parė nga Dita
  Brar,

  edhe sa dite na kane mbetur nga zbori?  Ēfare zbori Dita?
  Ne femrat zbor?
  Brari me tha qe i kam ēuar edhe Dites fjale, qe mos me ardh me u lodh ....te paraqitet vetem diten e qitjes...

  Une kam pre floket sot ...jam bere si "Xhemilja"...
  Alvi , e mban mend filmin? Se ju te tjeret s'dini gje, jeni "bebusha" dhe "onjoronta". (lol)

  Nuk po e zgjas shume, se jam si e lodhur nje ēike...Me rane kembet ne Wal - Mart, ishin lepurushėt on SALE sonte...lololol

  Ju pershendes ngrohtesisht te gjitheve me AVE MARIA (Schubert), kenduar nga Nana Mouskouri.


  Gezuar Pashkėt ! (per katoliket)

  P.S Ortodoksėve ua uroj javen tjeter.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 19. #359
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Postime
  112
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Her Vona ku ka hup..a mos e kan thirr ne zbor se ka vu Pandushi zboret tash dhe per qikat..?
  Brari,me kerkove???
  "Gjithmone gatiiiii" paraqitet Hervona pak e djersitur nga vrapi me tu pergjigj sa pa nderru mendje lol
  Ne fakt ju ke afru pak, kam qen me forcat komando ne Irak dhe sic e shikon u ktheva gjalle.... me shprese qe mos kete ndonje lufte tjeter
  Nje pershendetje per ju te gjithe me kengen" Caribbean Blue"te kenduar nga Enya, ndoshta dhe eshte permendur me pare po une jam duke e degjuar tani dhe po me kenaq.
  Nje pershendetje posacerisht per Diten qe dhe ne ditet me frekuentim te ulet fare e ka mbajtur kafenene te hapur per miqte

 20. #360
  i/e regjistruar Maska e forever
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  e kam pas gjithe diten ne mendje:

  PORTAMI A BALLARE aaaaaaaa po kercej una

  ;m
  Liebe! liebe, lass mich los!

Faqja 18 prej 22 FillimFillim ... 81617181920 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Kafeneja jonė - Te Oki
  Nga Davius nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 13:00
 2. Kamerierja femėr, kafeneja plot
  Nga Davius nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 00:31
 3. Cili ėshtė 'origjinali' nė foto?
  Nga Davius nė forumin Botėrori - Brazil 2014
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 26-06-2006, 12:40
 4. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (vazhdim #2) Kepi Rodonit
  Nga Dita nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 204
  Postimi i Fundit: 12-07-2003, 16:16
 5. Kombėsia e Homerit
  Nga Pelasgian nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 01-06-2003, 16:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •