Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2009
    Postime
    61

    Perdorimi i kompjuterit gjate shtatzanise

    A demon perdorimi i kompjuterit gjate shtatzenise gruan apo formimin e femijes? Na jepni ndonje informacion per kete ju lutem
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 13-10-2010 mė 10:30

  2. #2

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    amerikano po qenke gjithe meraqe mor cun
    e ke grun vetem 3 javeshe dhe deri ne 9 muajsh kushedi sa tema do na hapesh
    Une e mbaja veten per meraklie , po ti ma merke ne kthese

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-03-2008
    Postime
    47
    pse flisni keshtu ndihmoeni kur ju bejne pyetje,,,po te keni informaion,,,dhe une nuk di a duhet te rije ne kompjuter,,,,po te kini informacion ndihmoeni

  5. #5
    Citim Postuar mė parė nga amerika1 Lexo Postimin
    Na jepni ndonje informacion per kete ju lutem
    jo or taj, nuk ka te konfirmume gja per kete pune, nuk o bar (medikament) kompjuteri e do kete efekte anesore

    E vetmja gje qe deri tash i dedikojne perdorimit te pc eshte lodhja e syve, e rruazave te qafes, e mbase pak probleme ne perqendrim (nqse kalohet 8orareshi) per perdoruesin

    Lene pra mamen e ardhshme ta shijoj jeten e vet si ti teket dhe jo si e semure

    p.s. ardht i mbare bebja ne ket dynjo

    tung

  6. #6
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    369
    Amerika, nuk i ben keq femijes... Por nuk i ben mire syve te gruas tende. Per arsyje te tensionit gjate shtatezanise numri i syve ndryshon, dhe kompjuteri mund te shkaktoj lodhje tek syte ose ndonje veshtiresi per te pare aq paster si me pare. Por dhe kjo varet tek njeriu.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    kompjuteri ben po aq dem sa telefoni celular , po aq sa pajisjet elektrike ne shtepi dhe po aq sa ajo shtylla eletrike qe ndodhet afer shtepise

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e ela11
    Anėtarėsuar
    11-06-2010
    Postime
    212
    po shyqyr nenat e reja kane kompjuter tani qe marin te dhenat per veten e tyre ,,me kompjuterin nuk merziten,,,pastaj ka dhe shume veta qe punojne me kompjuter car duhet te bejne te lene punen car duhet te ane pastaj,,une mendoj nuk eshte aq i demshem kompjuteri,,

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    I vetmi problem qe kam patur gjate shtatezanise ne perdorimin e kompjuterit ka qene qe nuk rrija dot ulur ne karrigen e komp. per me shume se 10 min. Me dhimbte mezi. Desha te shtrihesha. Mundohesha ta menjanoja komp. vetem per kete arsye.
    Feelings change - memories don't.

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e ela11
    Anėtarėsuar
    11-06-2010
    Postime
    212
    po tani ka laptop dhe ri shtrire

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e Sovrani
    Anėtarėsuar
    17-05-2008
    Vendndodhja
    V
    Postime
    193
    Kur ka loptop edhe ri shtrire i vine si taoline barku . mos keni frike ska asnje te keqe, gruaja ime rinte gjithmone.

  12. #12
    tHeKtHi MaMa :P
    Anėtarėsuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    1,708
    `nese rrin ul shum gjat pran pc do shton pesh tjeter si ben gje un rrija gjat pran pc gjat
    if love is the answer, could you rephrase the question?

  13. #13
    ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
    Anėtarėsuar
    01-11-2010
    Vendndodhja
    Perendim
    Postime
    946
    Edhe nese do te bente dem kompjuteri s'ke se cfare ndermerr kunder kesaj.Nese nuk e perdore vete e perdore ai tjeteri.
    Celulari kam degjuar se eshte i demshem per foshnjen, sa per kompjuterin nuk e di.Personalisht nuk rri dot as pa njeren as pa tjetren

  14. #14
    6-Kateshi Maska e VL.TX.US
    Anėtarėsuar
    18-09-2010
    Vendndodhja
    ATX
    Postime
    65
    Teknologjite e fundit e kane cuar ne minimum rrezatimin e ekraneve te komp, pra rreziqet jane 0 . E vetmja gje eshte lodhja, por lodhja nuk eshte semundje apo rrezik !
    Dy emra kam nė zemėr unė
    Para mė je ti o Vlorė

    I dyti ėshtė ekipi ynė
    Flamurtari madhėshtor

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •