Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2009
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Perdorimi i kompjuterit gjate shtatzanise

  A demon perdorimi i kompjuterit gjate shtatzenise gruan apo formimin e femijes? Na jepni ndonje informacion per kete ju lutem
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 13-10-2010 mė 10:30

 2. #2
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  amerikano po qenke gjithe meraqe mor cun
  e ke grun vetem 3 javeshe dhe deri ne 9 muajsh kushedi sa tema do na hapesh
  Une e mbaja veten per meraklie , po ti ma merke ne kthese

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2008
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  pse flisni keshtu ndihmoeni kur ju bejne pyetje,,,po te keni informaion,,,dhe une nuk di a duhet te rije ne kompjuter,,,,po te kini informacion ndihmoeni

 5. #5
  ...... Maska e ooooo
  Anėtarėsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,304
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga amerika1 Lexo Postimin
  Na jepni ndonje informacion per kete ju lutem
  jo or taj, nuk ka te konfirmume gja per kete pune, nuk o bar (medikament) kompjuteri e do kete efekte anesore

  E vetmja gje qe deri tash i dedikojne perdorimit te pc eshte lodhja e syve, e rruazave te qafes, e mbase pak probleme ne perqendrim (nqse kalohet 8orareshi) per perdoruesin

  Lene pra mamen e ardhshme ta shijoj jeten e vet si ti teket dhe jo si e semure

  p.s. ardht i mbare bebja ne ket dynjo

  tung

 6. #6
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  374
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Amerika, nuk i ben keq femijes... Por nuk i ben mire syve te gruas tende. Per arsyje te tensionit gjate shtatezanise numri i syve ndryshon, dhe kompjuteri mund te shkaktoj lodhje tek syte ose ndonje veshtiresi per te pare aq paster si me pare. Por dhe kjo varet tek njeriu.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  kompjuteri ben po aq dem sa telefoni celular , po aq sa pajisjet elektrike ne shtepi dhe po aq sa ajo shtylla eletrike qe ndodhet afer shtepise

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Anėtarėsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  po shyqyr nenat e reja kane kompjuter tani qe marin te dhenat per veten e tyre ,,me kompjuterin nuk merziten,,,pastaj ka dhe shume veta qe punojne me kompjuter car duhet te bejne te lene punen car duhet te ane pastaj,,une mendoj nuk eshte aq i demshem kompjuteri,,

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  I vetmi problem qe kam patur gjate shtatezanise ne perdorimin e kompjuterit ka qene qe nuk rrija dot ulur ne karrigen e komp. per me shume se 10 min. Me dhimbte mezi. Desha te shtrihesha. Mundohesha ta menjanoja komp. vetem per kete arsye.
  Feelings change - memories don't.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Anėtarėsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  po tani ka laptop dhe ri shtrire

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Sovrani
  Anėtarėsuar
  17-05-2008
  Vendndodhja
  V
  Postime
  196
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Kur ka loptop edhe ri shtrire i vine si taoline barku . mos keni frike ska asnje te keqe, gruaja ime rinte gjithmone.

 12. #12
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  `nese rrin ul shum gjat pran pc do shton pesh tjeter si ben gje un rrija gjat pran pc gjat
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 13. #13
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Edhe nese do te bente dem kompjuteri s'ke se cfare ndermerr kunder kesaj.Nese nuk e perdore vete e perdore ai tjeteri.
  Celulari kam degjuar se eshte i demshem per foshnjen, sa per kompjuterin nuk e di.Personalisht nuk rri dot as pa njeren as pa tjetren

 14. #14
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Anėtarėsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Teknologjite e fundit e kane cuar ne minimum rrezatimin e ekraneve te komp, pra rreziqet jane 0 . E vetmja gje eshte lodhja, por lodhja nuk eshte semundje apo rrezik !
  Dy emra kam nė zemėr unė
  Para mė je ti o Vlorė

  I dyti ėshtė ekipi ynė
  Flamurtari madhėshtor

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •