Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-06-2010
  Vendndodhja
  Aty ku nuk me gjen njeri
  Mosha
  28
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Ndihm pr Literatur pr C++ dhe Informatik?

  Mundet dikush te me ndihmoj per ti gjetur keto libra, nese dikush mundet ose i posedon ju lutem nese ka mundesi mi dergoni ne ket e-mail:
  shpendi_03@yahoo.com

  1. Informatika 7 in 1 S.H. Skenderi , Besnik Skenderi.
  2. Informatika e Prgjithshme Ardian Gjonaj , Arian Bejleri , Teuta Myftiu.
  3. Gjuha programuese Pascal Agni H. Dika.
  4. Algoritmet n Pascal Agni H. Dika Shkencat Komputerike
  5. C++ 2005 How to Program Harvey M. Deitel & Paul J. Deitel Shkencat Komputerike
  6. Sams Teach Yourself C++ in 21 Days Bradley Jones & Peter Aitken Shkencat Komputerike
  7. C ++ How to Program Harvey & Paul Deitel & Asociates Shkencat Komputerike
  8. Data Structures and Algorithms in C ++ Andrew S.Tanenbau Shkencat Komputerike
  9. How the Web was born Gillies & Cailliau Shkencat Komputerike
  10. Arkitektura e Kompjuterave t Komandimit Kujtim Veisllari Shkencat Komputerike
  11. Dizajnimi dhe Zhvillimi i Web-it Zamir Dika - Artan Luma Shkencat Komputerike
  12. Fjalor i Informatiks Nebi Caka-Agni Dika-Seb Rodiqi Shkencat Komputerike
  13. Microsoft Office 2007 Skender H Skenderi & Besnik Skenderi Shkencat Komputerike
  14. Microsoft Word XP Skender H Skenderi & Besnik Skenderi Shkencat Komputerike
  15. Programim n Java Januz Kurshumlija Shkencat Komputerike
  16. Fjalor Enciklopedik nga Teknokogjia e Informacionit Ali Sh. Mehmeti Shkencat Komputerike
  17. Interneti Ekrem Dragusha ,inxh.Dip. Shkencat Komputerike
  18. Rrjetat Kompjuterike Ekrem Dragusha ,inxh.Dip. Shkencat Komputerike
  19. Microsoft EXEL 2003 Ekrem Dragusha ,inxh.Dip. Shkencat Komputerike
  20. Microsoft WORD XP Ekrem Dragusha ,inxh.Dip. Shkencat Komputerike
  21. Microsoft WINDOWS XP Ekrem Dragusha ,inxh.Dip. Shkencat Komputerike
  22. Doracak pr ECDL Shkencat Komputerike
  23. Microsoft - Acces Agni Dika Shkencat Komputerike
  24. Bazat e Informatiks Edmond Beqiri Shkencat Komputerike
  25. Invitation to Computer Science G.Michael Schneider Shkencat Komputerike
  26. Hapat e Para n Bot e Kompjuterit Frederik Shalsi Shkencat Komputerike
  27. C++ Programimi n C dhe C++ Salih Mripa Shkencat Komputerike

  Disa nga keto qe jan n gjuhen shqipe mundem edhe ti blej dhe jo vetem ti shkarkoj vetem me tregoni ndojne vend ne Prishtin ku mundem me i gjet. Nese mund te me tregoni per disa ku mund te i gjej mire do kishit bere.

  Me respekt per te gjithe: shpendi.03

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2006
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nga librat ne anglisht, kisha keta te dy: http://intein-nt.com/archive/books/c-plus-plus.rar

  Disa nga librat ne shqip do te kushtojne me shume se sa para - kane per te marre kohe, dhe s'kane per te dhene asgje - por ty me siguri ti kerkon shkolla...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e sarandioti_
  Antarsuar
  25-04-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  131
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une mund te te ndihmoj vetem me "C++ 2005 How to Program Harvey M. Deitel & Paul J. Deitel"

  Shiko kapakun nese eshte ai liber.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Perderisa nuk kam at q dua, do t dua at q kam.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e user010
  Antarsuar
  21-05-2010
  Mosha
  38
  Postime
  1,222
  Faleminderit
  132
  49 falenderime n 44 postime
  Nuk lexova ca do fiks por libra elektroni anglisht kam shume, java, c++, php, mysql e shume te tjera.
  Tani puna eshte se i kame shume vjete 6-7 mbase dhe nuk vlejne aq nuk e di!!!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  disa nga librat ne shqip te profesorit Agni Dika i ke ne ...
  www.agnidika.net jan free per tu shkarkuar..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •