Me mire do boehet po he...mo e vri mendjen.Vitin tjeter do kemi kategorine e 2 me super ekipe.
1--Partizani
2--Elbasani
3 Besa
4--Lushnja
E kshu me radhe...Ne superiore pastaj gjith fshatrat e shqiperise.
Me mire do boehet po he...mo e vri mendjen.Vitin tjeter do kemi kategorine e 2 me super ekipe.
1--Partizani
2--Elbasani
3 Besa
4--Lushnja
E kshu me radhe...Ne superiore pastaj gjith fshatrat e shqiperise.
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
19.12.2010
13:00 Ada Velipojė 2-1 KS Burreli
13:00 Besėlidhja Lezhė 3-1 Tomori Berat
13:00 Bilisht Sport 1-0 KF Gramshi
13:00 KF Kamza 2-0 Partizani Tirana
13:00 KF Vlora 5-2 Tėrbuni Pukė
13:00 KS Lushnja 1-0 Adriatiku Mamurrasi
13:00 KS Pogradeci 4-1 Gramozi Ersekė
13:00 Luftėtari Gjirokastėr 2-1 Apolonia Fier
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 14 34 11 1 2 23 9 14
2 KF Kamza 14 29 8 5 1 21 9 12
3 Apolonia Fier 14 27 8 3 3 25 14 11
4 Tomori Berat 14 24 7 3 4 18 13 5
5 KS Lushnja 14 22 7 1 6 22 10 12
6 Adriatiku Mamurrasi 14 22 7 1 6 11 10 1
7 Besėlidhja Lezhė 13 20 5 5 3 18 10 8
8 Gramozi Ersekė 13 19 6 1 6 14 20 -6
9 Bilisht Sport 14 17 5 2 7 20 29 -9
10 KF Vlora 14 16 4 4 6 14 14 0
11 KS Burreli 14 16 4 4 6 12 13 -1
12 Luftėtari Gjirokastėr 14 16 4 4 6 6 13 -7
13 Tėrbuni Pukė 13 15 4 3 6 13 22 -9
14 Partizani Tirana 14 12 3 3 8 8 17 -9
15 Ada Velipojė 13 10 3 1 9 15 24 -9
16 KF Gramshi 14 8 1 5 8 8 21 -13
23.12.2010
13:00 Adriatiku Mamurrasi - Besėlidhja Lezhė
13:00 Apolonia Fier - Tėrbuni Pukė
13:00 Gramozi Ersekė - KF Vlora
13:00 KF Gramshi - Ada Velipojė
13:00 KF Kamza - KS Lushnja
13:00 KS Burreli - KS Pogradeci
13:00 Partizani Tirana - Luftėtari Gjirokastėr
13:00 Tomori Berat - Bilisht Sport
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
23.12.2010
13:00 Adriatiku Mamurrasi 0-0 Besėlidhja Lezhė
13:00 Apolonia Fier 1-0 Tėrbuni Pukė
13:00 Gramozi Ersekė 5-3 KF Vlora
13:00 KF Gramshi 2-0 Ada Velipojė
13:00 KF Kamza 1-0 KS Lushnja
13:00 KS Burreli 1-2 KS Pogradeci
13:00 Partizani Tirana 1-2 Luftėtari Gjirokastėr
13:00 Tomori Berat 6-1 Bilisht Sport
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 15 37 12 1 2 25 10 15
2 KF Kamza 15 32 9 5 1 22 9 13
3 Apolonia Fier 15 30 9 3 3 26 14 12
4 Tomori Berat 15 27 8 3 4 24 14 10
5 Adriatiku Mamurrasi 15 23 7 2 6 11 10 1
6 KS Lushnja 15 22 7 1 7 22 11 11
7 Gramozi Ersekė 14 22 7 1 6 19 23 -4
8 Besėlidhja Lezhė 14 21 5 6 3 18 10 8
9 Luftėtari Gjirokastėr 15 19 5 4 6 8 14 -6
10 Bilisht Sport 15 17 5 2 8 21 35 -14
11 KF Vlora 15 16 4 4 7 17 19 -2
12 KS Burreli 15 16 4 4 7 13 15 -2
13 Tėrbuni Pukė 14 15 4 3 7 13 23 -10
14 Partizani Tirana 15 12 3 3 9 9 19 -10
15 KF Gramshi 15 11 2 5 8 10 21 -11
16 Ada Velipojė 14 10 3 1 10 15 26 -11
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
30.01.2011
13:00 Adriatiku Mamurrasi 1-1 Luftėtari Gjirokastėr
13:00 Apolonia Fier 1-2 Besėlidhja Lezhė
13:00 Gramozi Ersekė P-P Tėrbuni Pukė
13:00 KF Gramshi 0-0 KS Lushnja
13:00 KF Kamza 2-0 Ada Velipojė
13:00 KS Burreli 2-0 Bilisht Sport
13:00 Partizani Tirana 0-2 KS Pogradeci
13:00 Tomori Berat 2-0 KF Vlora
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
KLASIFIKIMI KATEGORIA E I
Renditja e Kategorisė sė Parė, pas javės sė 16-tė
1. POGRADECI 40 pike
2. KAMZA 35 pike
3. TOMORI 32 pike
4. APOLONIA 30 pike
5. GRAMOZI (-1) 25 pike
6. BESELIDHJA (-1) 24 pike
7. MAMURRASI 24 pike
8. LUSHNJA 23 pike
9. LUFTETARI 20 pike
10. BURRELI 19 pike
11. BILISHT SPORT 17 pikė
12. VLORA 16 pikė
13. TERBUNI (-1) 15 pikė
14. PARTIZANI 12 pikė
15. GRAMSHI 11 pikė
16. ADA (-1) 10 pikė
06.02.2011
15:00 Ada Velipojė - Adriatiku Mamurrasi
15:00 Besėlidhja Lezhė - Gramozi Ersekė
15:00 Bilisht Sport - Apolonia Fier
15:00 KF Vlora - KF Gramshi
15:00 KS Lushnja - Partizani Tirana
15:00 KS Pogradeci - Tomori Berat
15:00 Luftėtari Gjirokastėr - KF Kamza
15:00 Tėrbuni Pukė - KS Burreli
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
05.02.2011
13:00 Ada Velipojė 1-0 Adriatiku Mamurrasi
13:00 Besėlidhja Lezhė 2-0 Gramozi Ersekė
13:00 Bilisht Sport P-P Apolonia Fier
13:00 KS Lushnja 1-0 Partizani Tirana
13:00 KS Pogradeci 1-0 Tomori Berat
13:00 Luftėtari Gjirokastėr 1-1 KF Kamza
13:00 Tėrbuni Pukė P-P KS Burreli
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
1 KS Pogradeci 17 43 14 1 2 28 10 18
2 KF Kamza 17 36 10 6 1 25 10 15
3 Tomori Berat 17 32 10 2 5 29 15 14
4 Apolonia Fier 16 30 9 3 4 27 16 11
5 Besėlidhja Lezhė 16 27 7 6 3 22 11 11
6 KS Lushnja 17 26 8 2 7 23 11 12
7 Gramozi Ersekė 16 25 8 1 7 22 25 -3
8 Adriatiku Mamurrasi 17 24 7 3 7 12 12 0
9 Luftėtari Gjirokastėr 17 21 5 6 6 10 16 -6
10 KS Burreli 16 19 5 4 7 15 15 0
11 Bilisht Sport 16 17 5 2 9 21 37 -16
12 KF Vlora 16 16 4 4 8 17 21 -4
13 Tėrbuni Pukė 15 15 4 3 8 13 26 -13
14 Ada Velipojė 16 13 4 1 11 16 28 -12
15 Partizani Tirana 17 12 3 3 11 9 22 -13
16 KF Gramshi 16 11 2 5 9 10 24 -14
13.02.2011
15:00 Adriatiku Mamurrasi - Bilisht Sport
15:00 Gramozi Ersekė - Apolonia Fier
15:00 KF Gramshi - Luftėtari Gjirokastėr
15:00 KF Kamza - KS Pogradeci
15:00 KS Burreli - KF Vlora
15:00 KS Lushnja - Ada Velipojė
15:00 Partizani Tirana - Besėlidhja Lezhė
15:00 Tomori Berat - Tėrbuni Pukė
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
iku partizoni per lesh
JO SEKS PARA MARTESE
12.02.2011
13:00 Adriatiku Mamurrasi 2-0 Bilisht Sport
13:00 Gramozi Ersekė 0-1 Apolonia Fier
13:00 KF Gramshi 1-0 Luftėtari Gjirokastėr
13:00 KF Kamza 1-0 KS Pogradeci
13:00 KS Burreli 1-0 KF Vlora
13:00 KS Lushnja 0-1 Ada Velipojė
13:00 Partizani Tirana 1-2 Besėlidhja Lezhė
13:00 Tomori Berat 2-1 Tėrbuni Pukė
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 18 43 14 1 3 28 11 17
2 KF Kamza 18 39 11 6 1 26 10 16
3 Tomori Berat 18 35 11 2 5 31 16 15
4 Apolonia Fier 17 33 10 3 4 28 16 12
5 Besėlidhja Lezhė 17 30 8 6 3 24 12 12
6 Adriatiku Mamurrasi 18 27 8 3 7 14 12 2
7 KS Lushnja 18 26 8 2 8 23 12 11
8 Gramozi Ersekė 17 25 8 1 8 22 26 -4
9 KS Burreli 17 22 6 4 7 16 15 1
10 Luftėtari Gjirokastėr 18 21 5 6 7 10 17 -7
11 KF Vlora 18 19 5 4 9 19 22 -3
12 Bilisht Sport 17 17 5 2 10 21 39 -18
13 Ada Velipojė 17 16 5 1 11 17 28 -11
14 Tėrbuni Pukė 16 15 4 3 9 14 28 -14
15 KF Gramshi 18 14 3 5 10 11 26 -15
16 Partizani Tirana 18 12 3 3 12 10 24 -14
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
20.02.2011
15:00 Apolonia Fier - Tomori Berat
15:00 Besėlidhja Lezhė - KS Burreli
15:00 Bilisht Sport - Partizani Tirana
15:00 Gramozi Ersekė - Adriatiku Mamurrasi
15:00 KF Vlora - KF Kamza
15:00 KS Pogradeci - Ada Velipojė
15:00 Luftėtari Gjirokastėr - KS Lushnja
15:00 Tėrbuni Pukė - KF Gramshi
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
19.02.2011
13:00 Apolonia Fier 0-1 Tomori Berat
13:00 Besėlidhja Lezhė 3-0 KS Burreli
13:00 Bilisht Sport 2-1 Partizani Tirana
13:00 Gramozi Ersekė 4-1 Adriatiku Mamurrasi
13:00 KF Vlora 0-1 KF Kamza
13:00 KS Pogradeci 2-0 Ada Velipojė
13:00 Luftėtari Gjirokastėr 1-0 KS Lushnja
13:00 Tėrbuni Pukė 1-0 KF Gramshi
League table
League 1
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/-
1 KS Pogradeci 19 46 15 1 3 30 11 19
2 KF Kamza 19 42 12 6 1 27 10 17
3 Tomori Berat 19 38 12 2 5 32 16 16
4 Besėlidhja Lezhė 18 33 9 6 3 27 12 15
5 Apolonia Fier 18 33 10 3 5 28 17 11
6 Gramozi Ersekė 18 28 9 1 8 26 27 -1
7 Adriatiku Mamurrasi 19 27 8 3 8 15 16 -1
8 KS Lushnja 19 26 8 2 9 23 13 10
9 Luftėtari Gjirokastėr 19 24 6 6 7 11 17 -6
10 KS Burreli 19 22 6 4 9 17 21 -4
11 Tėrbuni Pukė 18 21 6 3 9 18 29 -11
12 Bilisht Sport 18 20 6 2 10 23 40 -17
13 KF Vlora 19 19 5 4 10 19 23 -4
14 Ada Velipojė 18 16 5 1 12 17 30 -13
15 KF Gramshi 19 14 3 5 11 11 27 -16
16 Partizani Tirana 19 12 3 3 13 11 26 -15
27.02.2011
15:00 Ada Velipojė - Luftėtari Gjirokastėr
15:00 Adriatiku Mamurrasi - KF Vlora
15:00 KF Gramshi - Besėlidhja Lezhė
15:00 KF Kamza - Bilisht Sport
15:00 KS Burreli - Apolonia Fier
15:00 KS Lushnja - KS Pogradeci
15:00 Partizani Tirana - Tėrbuni Pukė
15:00 Tomori Berat - Gramozi Ersekė
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
26.02.2011
14:00 Ada Velipojė 1-1 Luftėtari Gjirokastėr
14:00 Adriatiku Mamurrasi 2-0 KF Vlora
14:00 KF Gramshi 0-0 Besėlidhja Lezhė
14:00 KF Kamza 1-1 Bilisht Sport
14:00 KS Burreli 1-2 Apolonia Fier
14:00 KS Lushnja 1-2 KS Pogradeci
14:00 Partizani Tirana 1-0 Tėrbuni Pukė
14:00 Tomori Berat 1-0 Gramozi Ersekė
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 20 49 16 1 3 32 12 20
2 KF Kamza 20 43 12 7 1 28 11 17
3 Tomori Berat 20 41 13 2 5 33 16 17
4 Apolonia Fier 19 36 11 3 5 30 18 12
5 Besėlidhja Lezhė 19 34 9 7 3 27 12 15
6 Adriatiku Mamurrasi 20 30 9 3 8 17 16 1
7 Gramozi Ersekė 20 28 9 1 10 26 33 -7
8 KS Lushnja 20 26 8 2 10 24 15 9
9 Luftėtari Gjirokastėr 20 25 6 7 7 12 18 -6
10 KS Burreli 20 22 6 4 10 18 23 -5
11 Tėrbuni Pukė 19 21 6 3 10 18 30 -12
12 Bilisht Sport 19 21 6 3 10 24 41 -17
13 Ada Velipojė 20 20 6 2 12 23 31 -8
14 KF Vlora 20 19 5 4 11 19 25 -6
15 Partizani Tirana 20 15 4 3 13 12 26 -14
16 KF Gramshi 20 15 3 6 11 11 27 -16
06.03.2011
15:00 Apolonia Fier - KF Kamza
15:00 Besėlidhja Lezhė - Ada Velipojė
15:00 Bilisht Sport - KS Lushnja
15:00 Gramozi Ersekė - KF Gramshi
15:00 KF Vlora - Partizani Tirana
15:00 KS Pogradeci - Luftėtari Gjirokastėr
15:00 Tėrbuni Pukė - Adriatiku Mamurrasi
15:00 Tomori Berat - KS Burreli
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
a thoni shpeton partizani
JO SEKS PARA MARTESE
07.03.2011
14:00 KF Vlora 2-1 Partizani Tirana
05.03.2011
14:00 Apolonia Fier 2-2 KF Kamza
14:00 Besėlidhja Lezhė 1-0 Ada Velipojė
14:00 Bilisht Sport 3-2 KS Lushnja
14:00 Gramozi Ersekė 0-1 KF Gramshi
14:00 KS Pogradeci 4-0 Luftėtari Gjirokastėr
14:00 Tėrbuni Pukė P-P Adriatiku Mamurrasi
14:00 Tomori Berat 2-0 KS Burreli
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 21 52 17 1 3 36 12 24
2 Tomori Berat 21 44 14 2 5 35 16 19
3 KF Kamza 21 44 12 8 1 30 13 17
4 Besėlidhja Lezhė 20 37 10 7 3 28 12 16
5 Apolonia Fier 20 37 11 4 5 32 20 12
6 Adriatiku Mamurrasi 20 30 9 3 8 17 16 1
7 Gramozi Ersekė 21 28 9 1 11 26 34 -8
8 KS Lushnja 21 26 8 2 11 26 18 8
9 Luftėtari Gjirokastėr 21 25 6 7 8 12 22 -10
10 Bilisht Sport 20 24 7 3 10 27 43 -16
11 KF Vlora 21 22 6 4 11 21 26 -5
12 KS Burreli 21 22 6 4 11 18 25 -7
13 Tėrbuni Pukė 19 21 6 3 10 18 30 -12
14 Ada Velipojė 21 20 6 2 13 23 32 -9
15 KF Gramshi 21 18 4 6 11 12 27 -15
16 Partizani Tirana 21 15 4 3 14 13 28 -15
13.03.2011
15:00 Ada Velipojė - KF Vlora
15:00 Adriatiku Mamurrasi - Tomori Berat
15:00 KF Gramshi - KS Pogradeci
15:00 KF Kamza - Besėlidhja Lezhė
15:00 KS Burreli - Gramozi Ersekė
15:00 KS Lushnja - Tėrbuni Pukė
15:00 Luftėtari Gjirokastėr - Bilisht Sport
15:00 Partizani Tirana - Apolonia Fier
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
12.03.2011
14:00 Ada Velipojė 2-0 KF Vlora
14:00 Adriatiku Mamurrasi 1-0 Tomori Berat
14:00 KF Gramshi 3-0 KS Pogradeci
14:00 KF Kamza 1-0 Besėlidhja Lezhė
14:00 KS Burreli 1-1 Gramozi Ersekė
14:00 KS Lushnja 1-0 Tėrbuni Pukė
14:00 Luftėtari Gjirokastėr 2-0 Bilisht Sport
14:00 Partizani Tirana 1-1 Apolonia Fier
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 22 52 17 1 4 36 15 21
2 KF Kamza 22 47 13 8 1 31 13 18
3 Tomori Berat 22 44 14 2 6 35 17 18
4 Apolonia Fier 22 41 12 5 5 34 21 13
5 Besėlidhja Lezhė 22 40 11 7 4 29 13 16
6 Adriatiku Mamurrasi 21 33 10 3 8 18 16 2
7 KS Lushnja 22 29 9 2 11 27 18 9
8 Gramozi Ersekė 22 29 9 2 11 27 35 -8
9 Luftėtari Gjirokastėr 22 28 7 7 8 14 22 -8
10 Bilisht Sport 22 24 7 3 12 27 46 -19
11 Ada Velipojė 22 23 7 2 13 25 32 -7
12 KS Burreli 22 23 6 5 11 19 26 -7
13 KF Vlora 22 22 6 4 12 21 28 -7
14 KF Gramshi 22 21 5 6 11 15 27 -12
15 Tėrbuni Pukė 21 21 6 3 12 18 32 -14
16 Partizani Tirana 22 16 4 4 14 14 29 -15
19.03.2011
15:00 Apolonia Fier - KF Gramshi
15:00 Besėlidhja Lezhė - KS Lushnja
15:00 Bilisht Sport - KS Pogradeci
15:00 Gramozi Ersekė - Partizani Tirana
15:00 KF Vlora - Luftėtari Gjirokastėr
15:00 KS Burreli - Adriatiku Mamurrasi
15:00 Tėrbuni Pukė - Ada Velipojė
15:00 Tomori Berat - KF Kamza
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
19.03.2011
15:00 Apolonia Fier 1-0 KF Gramshi
15:00 Besėlidhja Lezhė 1-0 KS Lushnja
15:00 Bilisht Sport 1-2 KS Pogradeci
15:00 Gramozi Ersekė 1-0 Partizani Tirana
15:00 KS Burreli 3-1 Adriatiku Mamurrasi
15:00 Tėrbuni Pukė 0-0 Ada Velipojė
15:00 Tomori Berat 1-0 KF Kamza
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 23 55 18 1 4 38 16 22
2 Tomori Berat 23 47 15 2 6 36 17 19
3 KF Kamza 23 47 13 8 2 31 14 17
4 Apolonia Fier 23 44 13 5 5 35 21 14
5 Besėlidhja Lezhė 23 43 12 7 4 30 13 17
6 Adriatiku Mamurrasi 22 33 10 3 9 19 19 0
7 Gramozi Ersekė 23 32 10 2 11 28 35 -7
8 KS Lushnja 23 29 9 2 12 27 19 8
9 Luftėtari Gjirokastėr 22 28 7 7 8 14 22 -8
10 KS Burreli 23 26 7 5 11 22 27 -5
11 Ada Velipojė 23 24 7 3 13 25 32 -7
12 Bilisht Sport 23 24 7 3 13 28 48 -20
13 KF Vlora 22 22 6 4 12 21 28 -7
14 Tėrbuni Pukė 22 22 6 4 12 18 32 -14
15 KF Gramshi 23 21 5 6 12 15 28 -13
16 Partizani Tirana 23 16 4 4 15 14 30 -16
27.03.2011
15:00 Ada Velipojė - Bilisht Sport
15:00 Adriatiku Mamurrasi - Apolonia Fier
15:00 KF Gramshi - KS Burreli
15:00 KF Kamza - Tėrbuni Pukė
15:00 KS Lushnja - KF Vlora
15:00 KS Pogradeci - Besėlidhja Lezhė
15:00 Luftėtari Gjirokastėr - Gramozi Ersekė
15:00 Partizani Tirana - Tomori Berat
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
02.04.2011
16:00 Ada Velipojė 4-0 Bilisht Sport
16:00 Adriatiku Mamurrasi 1-0 Apolonia Fier
16:00 KF Gramshi 2-0 KS Burreli
16:00 KF Kamza 0-0 Tėrbuni Pukė
16:00 KS Lushnja 3-0 KF Vlora
16:00 KS Pogradeci 2-0 Besėlidhja Lezhė
16:00 Luftėtari Gjirokastėr 3-1 Gramozi Ersekė
16:00 Partizani Tirana 0-2 Tomori Berat
League table
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
1 KS Pogradeci 24 58 19 1 4 40 16 24
2 Tomori Berat 24 50 16 2 6 38 17 21
3 KF Kamza 24 48 13 9 2 31 14 17
4 Apolonia Fier 24 44 13 5 6 35 22 13
5 Besėlidhja Lezhė 24 43 12 7 5 30 15 15
6 Adriatiku Mamurrasi 24 36 11 3 10 20 20 0
7 KS Lushnja 24 32 10 2 12 30 19 11
8 Gramozi Ersekė 24 32 10 2 12 29 38 -9
9 Luftėtari Gjirokastėr 24 31 8 7 9 18 26 -8
10 Ada Velipojė 24 27 8 3 13 29 32 -3
11 KS Burreli 24 26 7 5 12 22 29 -7
12 Tėrbuni Pukė 24 26 7 5 12 19 32 -13
13 KF Vlora 24 25 7 4 13 24 32 -8
14 KF Gramshi 24 24 6 6 12 17 28 -11
15 Bilisht Sport 24 24 7 3 14 28 52 -24
16 Partizani Tirana 24 16 4 4 16 14 32 -18
09.04.2011
15:00 Adriatiku Mamurrasi - Partizani Tirana
15:00 Apolonia Fier - Ada Velipojė
15:00 Besėlidhja Lezhė - Luftėtari Gjirokastėr
15:00 Gramozi Ersekė - KS Lushnja
15:00 KF Vlora - Bilisht Sport
15:00 KS Burreli - KF Kamza
15:00 Tėrbuni Pukė - KS Pogradeci
15:00 Tomori Berat - KF Gramshi
Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar
Krijoni Kontakt