Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 41
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Plagos me thikë 21-vjeçarin, i ftoi të dashurën për kafe

    Plagos me thikë 21-vjeçarin, i ftoi të dashurën për kafe

    E mërkurë, 22 Shtator 2010 08:21


    Ngjarja ndodhi rreth orës 16:00, në sytë e dhjetëra kalimtarëve, të cilët fillimisht dëshmuan në polici, duke dyshuar se gjithçka kishte ndodhur për parakalimin e makinave, pasi autori dhe i plagosuri, kishin ndaluar mjetet dhe ishin konfliktuar në rrugë. I dëmtuari, Devio Rrotallari, ka qëlluar me shuplakë autorin e më pas ai e ka goditur dy herë me thikë, duke i dëmtuar organet e brendshme. Autori më pas ka hipur në makinë dhe është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të Tiranës së Re. Policia sqaroi fillimisht se dyshohej për një sherr të çastit mes dy të rinjve, për parakalimin e makinave, por motivin e vërtetë të ngjarjes e shpjegoi gjatë deklarimeve të tij për policinë, i plagosuri Rrotallari, pasi kaloi rrezikun për jetën në spital. Dëshmia që 21-vjeçari dha për oficerët e Seksionit të Krimeve Kundër Jetës dhe Shëndetit nga Spitali Ushtarak ndihmoi policinë edhe për identifikimin e autorit, i cili është shpallur në kërkim. Burime nga grupi hetimor thanë se sipas deklarimeve të personit të plagosur, ky i fundit njihte të dashurën e autorit dhe disa ditë më parë e kishte ftuar për kafe. I plagosuri ka thënë se e kishte ftuar vajzën, pa e ditur se ajo shoqërohej me personin që aktualisht është shpallur në kërkim. Sipas tij, edhe debati që ata bënë dje në kryqëzimin e “Vasil Shantos”, pasi zbritën nga makinat, kishte për shkak pikërisht vajzën të cilën Rrotallari kishte “ngacmuar” disa ditë më parë. Grupi hetimor sqaroi se para se të merrej në pyetje i plagosuri, oficerët e policisë shoqëruan disa dëshmitarë të ngjarjes, të cilët kishin fiksuar vetëm targën e automjetit, me të cilin ishte larguar autori i plagosjes. Dëshmitarët pretendonin se, me aq sa kishin mundur të shihnin, kishin kuptuar se dy protagonistët e ngjarjes kanë ndaluar makinat njëra pas tjetrës në trafik dhe janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Sipas dëshmitarëve, përshtypja e parë ishte për një konflikt të momentit, që lidhej me automjetet e tyre, pasi i plagosuri e ka qëlluar me shuplakë autorin e më pas ky i fundit ka nxjerrë një thikë, duke e goditur dy herë në pjesën e barkut 21-vjeçarin. Aktualisht i plagosuri Devio Rrotallari ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për kapjen e autorit.

    panorama.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  2. #2
    Dmth kjo vajza vete i thote te dashurit qe e ftoi nje cun per kafe?! Pse nuk thoshte dot JO vete kjo apo donte t'i tregonte te dashurit qe kishte competition? Aman pse i mban zoti mbi toke keto shushkat se kot sa harxhojne oksigjenin?

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anëtarësuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Keshtu eshte kur fton nje nare per kafe , shkon e therret perforcime se i duket se po e kapin me zor .
    Ngjeshur me brezin e se vertetës,parzmoren e drejtësisë,mburojën e besimit dhe shpatën e Frymës.

  4. #4
    Citim Postuar më parë nga daniel00 Lexo Postimin
    Keshtu eshte kur fton nje nare per kafe , shkon e therret perforcime se i duket se po e kapin me zor .
    Po dhe ju te shkreten ftoni ndonje qe ja vlen, apo gjeni ndonje shushke rruges ju me minifund dhe dekolte dhe beni si gentlemen-a?

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar më parë nga INFINITY© Lexo Postimin
    Dmth kjo vajza vete i thote te dashurit qe e ftoi nje cun per kafe?! Pse nuk thoshte dot JO vete kjo apo donte t'i tregonte te dashurit qe kishte competition? Aman pse i mban zoti mbi toke keto shushkat se kot sa harxhojne oksigjenin?
    ska asgje te keqe nese vajza i thot te dashurit sesa i dashuri ta marri vesh nga dikush tjeter, problemi eshte qe i dashuri eshte kuku qe mban THIK me vete!! imagjino nese ajo e godiste me shuplak ate per dicka :/
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  6. #6
    Citim Postuar më parë nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    ska asgje te keqe nese vajza i thot te dashurit sesa i dashuri ta marri vesh nga dikush tjeter, problemi eshte qe i dashuri eshte kuku qe mban THIK me vete!! imagjino nese ajo e godiste me shuplak ate per dicka :/
    Aman o Rexh, po s'besoj te kete me si me perpara ne Shqiperi qe te ndiqnin cunat nga mbrapa me makinen e mare borxh nga shoku qe te dukeshin cool.

  7. #7
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anëtarësuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar më parë nga INFINITY© Lexo Postimin
    Aman o Rexh, po s'besoj te kete me si me perpara ne Shqiperi qe te ndiqnin cunat nga mbrapa me makinen e mare borxh nga shoku qe te dukeshin cool.
    Thua qe ska me???'
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  8. #8
    Citim Postuar më parë nga IL__SANTO Lexo Postimin
    Thua qe ska me???'
    Thua qe ka eeeeee? Po tallesh ti apo si?

    Hahahahahha...kjo me kujton nje ngjarje kur isha ne gjimnaz dhe une me nje shoqen e klases gjithmone vinim bashke nga shkolla dhe kete kishte ca kohe qe i vinte mbrapa nje djale me nje makine te kuqe. lol Nje here ky, dy here, tre here, u be bajat pastaj se vazhdoi nja jave kjo gje. Vete kjo i thote te atit, po i ati me pozite te larte ne policine e Fierit, apo s'ishte cik si i tromaksur ai. Nje te marr miku automatikun dhe direkt te shtepia e djalit, i theu nja dy brinje me duket, po rame rehat pastaj. Eh c'kujtime te bukura. lol

  9. #9
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anëtarësuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar më parë nga INFINITY© Lexo Postimin
    Thua qe ka eeeeee? Po tallesh ti apo si?

    Hahahahahha...kjo me kujton nje ngjarje kur isha ne gjimnaz dhe une me nje shoqen e klases gjithmone vinim bashke nga shkolla dhe kete kishte ca kohe qe i vinte mbrapa nje djale me nje makine te kuqe. lol Nje here ky, dy here, tre here, u be bajat pastaj se vazhdoi nja jave kjo gje. Vete kjo i thote te atit, po i ati me pozite te larte ne policine e Fierit, apo s'ishte cik si i tromaksur ai. Nje te marr miku automatikun dhe direkt te shtepia e djalit, i theu nja dy brinje me duket, po rame rehat pastaj. Eh c'kujtime te bukura. lol
    Spo tallem Infinity jo per fat te keq.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  10. #10
    shtriga Maska e shtrigaa
    Anëtarësuar
    09-11-2004
    Vendndodhja
    kudo midis jush
    Postime
    290
    sa na ftojn per kafe neve po ti themi te dashurit ose burrit nuk dalin kurr nga burgu u prish bota.............
    Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
    Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
    Jam_Ajo

  11. #11
    ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
    Anëtarësuar
    16-05-2006
    Vendndodhja
    mEs iLuzionesh te hUmbura
    Postime
    2,718
    boti ka tregu kush esht i zoti i dhis
    e çna ka gjet me kta soj robrish qe sjan te zot per veten e vet
    ka nevoj per te dashurin dhia per te then thjesht 1 " jo flm sjam e interesuar "
    La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
    sur tout quand elle a
    le Diable au corps...
    ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

  12. #12
    Dark Angel Maska e smokkie
    Anëtarësuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    verdalle
    Postime
    1,137
    E ka fajin shteti qe terhoqi nga qarkullimi armet ! Tja kishte care ballin, jo vetem barkun! Po si guxon ai i pafytyri, te ftoje gocen e botes per kafe?? Kesaj i ka ardhur inat se e ka ftuar vetem per kafe, por e dime te gjithe qe femrat duan dicka me shume, nje dreke te mire, nje darke romantike. Ca eshte kjo kafe?? Jo po ta kishte ftuar per te ngrene fara luledielli. Hajde mëshkull hajde.
    Cdo gje eshte relative...

  13. #13
    Citim Postuar më parë nga smokkie Lexo Postimin
    E ka fajin shteti qe terhoqi nga qarkullimi armet ! Tja kishte care ballin, jo vetem barkun! Po si guxon ai i pafytyri, te ftoje gocen e botes per kafe?? Kesaj i ka ardhur inat se e ka ftuar vetem per kafe, por e dime te gjithe qe femrat duan dicka me shume, nje dreke te mire, nje darke romantike. Ca eshte kjo kafe?? Jo po ta kishte ftuar per te ngrene fara luledielli. Hajde mëshkull hajde.
    hahaha e madhe kjo...jo po te kishte ftuar dhe te fejuarin e saje, e te benin nje treshe me pastaj :P

  14. #14
    yep Maska e Izadora
    Anëtarësuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Kushedi c'fare i ka then kjo budallacka
    ---ma ka dhen kafen me zor,se une desha latte macchiato :-D
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anëtarësuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    avis amatoreve
    kur te ftoni dike per kafe vishni nje jelek antiplumb se ku i dihet si vete muhabeti

  16. #16
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga Marya Lexo Postimin
    avis amatoreve
    kur te ftoni dike per kafe vishni nje jelek antiplumb se ku i dihet si vete muhabeti

    Hahahahahahaahaha

    E vetmja menyre per uljen e numrit te therrjeve me thike eshte ndalimi i importimit te kafes

  17. #17
    Citim Postuar më parë nga Izadora Lexo Postimin
    Kushedi c'fare i ka then kjo budallacka
    ---ma ka dhen kafen me zor,se une desha latte macchiato :-D
    Nice..hahaha
    Paqe!

  18. #18
    Pra meshkujt ne Shqiperi qenka kollaj t'i heqesh qafe. Vjen sycka i thote trapit: Trapushi ai filani ma kerkoi karamelen. Dhe trapushi pa kuptuar se sycka do te heqi qafe trapushin, shkon dhe nxjerr kallazhin apo thiken e bukes dhe ia merr jeten duke e hequr qafe dhe njekohesisht iu hequr qafe keshtu syckes e cila ia arrin qellimit(nese).
    Jo karamelen te kerkoj po gjithe embeltoren. who gives a fu(sorry)ck... ka super markets po qe per mallra te tille pa komitet qendror.
    Paqe!

  19. #19
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Citim Postuar më parë nga elinokton Lexo Postimin
    Pra meshkujt ne Shqiperi qenka kollaj t'i heqesh qafe. Vjen sycka i thote trapit: Trapushi ai filani ma kerkoi karamelen. Dhe trapushi pa kuptuar se sycka do te heqi qafe trapushin, shkon dhe nxjerr kallazhin apo thiken e bukes dhe ia merr jeten duke e hequr qafe dhe njekohesisht iu hequr qafe keshtu syckes e cila ia arrin qellimit(nese).
    Jo karamelen te kerkoj po gjithe embeltoren. who gives a fu(sorry)ck... ka super markets po qe per mallra te tille pa komitet qendror.
    Ha ha sa kam qeshur me kete koment.

  20. #20
    .....
    Anëtarësuar
    18-04-2009
    Vendndodhja
    ne shpi
    Postime
    105
    Si e e prishin njerzit rehatin e vet per motive kaq banale....
    Dimmi cosa vedi?
    Vedo gente stupida.
    E come sono?
    Vanno in giro pensando di essere normali.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •