Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 43
  1. #1
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anėtarėsuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787

    Tifozat Turq Thrrasin Kosova,Kosova!

    Turkey Hooligans Thrrasin Kosova,Kosova!
    Turqet Bertasin Kosova ne nje ndeshje Basketbolli dhe aty shihet edhe nje flamur Shqipetar !


  2. #2
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800
    shihet se ne turqi ka me miliona shqiptar dhe me miliona miq te kosoves te cilet duan kosoven me zemer
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  3. #3
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anėtarėsuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    hahahahahaha LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    KOSOVA

  4. #4
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Kush eshte qellimi i hapjes se temes nga ky anti-turk?
    Per te na treguar se turqit jane huligane sepse provokuan serbet me thirjet ''kosova , kosova'' ?

    looool

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Turqia ncuk serbet mi dasht..mir ua kan ber.rroft turqia.

  6. #6
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anėtarėsuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    video eshte e karakterit te dobet ,nuk ia vlen me diskutu per tifoze qe skane kurfare qendrime publike perveq zhurmes kjo ishte si ajo e drifilon (greeks vs serbs).

    Nete me mire kjo na rrnoft turqia

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar mė parė nga Gordon Freeman Lexo Postimin
    video eshte e karakterit te dobet ,nuk ia vlen me diskutu per tifoze qe skane kurfare qendrime publike perveq zhurmes kjo ishte si ajo e drifilon (greeks vs serbs).

    Nete me mire kjo na rrnoft turqia
    Gordon qka po u djeg juve a,,jo po me mir te thoshte serbia.

  8. #8
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anėtarėsuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Kush eshte qellimi i hapjes se temes nga ky anti-turk?
    Per te na treguar se turqit jane huligane sepse provokuan serbet me thirjet ''kosova , kosova'' ?

    looool

    Pse po han M#UT, HULIGAN quhen TIFOZET ashtut quhemi edhe ne te Prishtines PLISAT!

    Qellimi nuk ka thjesht me pelqeu e postova

    Un jam anti-turk kur vjen puna per Shqiptaret qe doin ta bein Turki Kosoven dhe i harroin te gjitha ato te vjetrat un jam anti-turk i kohes se SULLTANIT! kur ka te mira prej Turkis se sodme perse te mos i perfitoim... ne ato qellime te keqija vazhdoi te jem anti-turk mos nxirr ti meniher menim negativ se merr titull GABELI meniher D:

  9. #9
    i larguar Maska e bindi
    Anėtarėsuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Nuk eshte fare per tu cuditur ,antipatia ndaj Serbise eshte e justifikushme per krimet qe ka bere gjate luftes ne Kroaci,Bosnje dhe Kosove....

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-10-2009
    Postime
    30
    Brohoritjet ne lojen baskebolistike urqi-Serbi, Kosova, Kosova,Kosova,,ishin te pritura sepse ,sa ka shqiptare ne ballkan po aq ka ne turqi,dihet se kush i deboi nga vendlindja per ne Turqi,,

  11. #11
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Citim Postuar mė parė nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Pse po han M#UT, HULIGAN quhen TIFOZET ashtut quhemi edhe ne te Prishtines PLISAT!

    Qellimi nuk ka thjesht me pelqeu e postova

    Un jam anti-turk kur vjen puna per Shqiptaret qe doin ta bein Turki Kosoven dhe i harroin te gjitha ato te vjetrat un jam anti-turk i kohes se SULLTANIT! kur ka te mira prej Turkis se sodme perse te mos i perfitoim... ne ato qellime te keqija vazhdoi te jem anti-turk mos nxirr ti meniher menim negativ se merr titull GABELI meniher D:
    Mafiawhore , nuk po flet me ndonje palaco rrugesh mer gogol.

    Dmth ti e quake tifozin huligan?

    Cne ti, edhe malok kosovar edhe nga prishtina?

    Sikur nuk shkon kjo .

  12. #12
    Musliman-Shqiptarė-krenar Maska e gimche
    Anėtarėsuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    3,642
    Citim Postuar mė parė nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Pse po han M#UT, HULIGAN quhen TIFOZET ashtut quhemi edhe ne te Prishtines PLISAT!

    Qellimi nuk ka thjesht me pelqeu e postova

    Un jam anti-turk kur vjen puna per Shqiptaret qe doin ta bein Turki Kosoven dhe i harroin te gjitha ato te vjetrat un jam anti-turk i kohes se SULLTANIT! kur ka te mira prej Turkis se sodme perse te mos i perfitoim... ne ato qellime te keqija vazhdoi te jem anti-turk mos nxirr ti meniher menim negativ se merr titull GABELI meniher D:
    Mos na perziej neve plisave me ato teket e tua, jem tifozeria ma e pastert nė Kosovė, me mikpritjen ma te mirė kta e paske harru (qitu shihet se nuk i takon plisave).
    Plisat nuk quhen huligan, mirėpo Ultras qė dallon shumė prej huliganizmit.
    Nuk jemi anti-turk, as kunder ndonjė nacioni perkundrazi tek ne ka pas shumė turq trajner qe kan kalu mirė mos e harro Ekrem Memnunin
    Sa i perket nacioneve jemi anti-serb, anti-grek dhe anti-rus kombet tjera janė njėsoj pėr neve, nė brohoritjet tona e ki shpeshhere fjalen "Shqipėri Etnike" apo edhe "All-llahu Ekber" nese vėrtetė je i plisave ti kta duhesh me dit shum mir, ani pse une dyshoj
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i tė madhit Hamzes
    Ti je kullė fuqi baroti...

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2009
    Postime
    217
    Kosova eshte e jona. Serbet edhe turqit nese therrasin Kosova Kosova e kan me hile, nanen dy paleve. Te dy palet veq anderr munden me pa Kosoven.

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anėtarėsuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Turqia ne gjdo forme na perkrahe.

    Une gjithmon kam qene kunder asaj turqis se vjetere sepse ata na pushtuan,por kjo turqia e sodit shum dallon nga ajo turqia e vjeter.
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  15. #15
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anėtarėsuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar mė parė nga gimche Lexo Postimin
    Mos na perziej neve plisave me ato teket e tua, jem tifozeria ma e pastert nė Kosovė, me mikpritjen ma te mirė kta e paske harru (qitu shihet se nuk i takon plisave).
    Plisat nuk quhen huligan, mirėpo Ultras qė dallon shumė prej huliganizmit.
    Nuk jemi anti-turk, as kunder ndonjė nacioni perkundrazi tek ne ka pas shumė turq trajner qe kan kalu mirė mos e harro Ekrem Memnunin
    Sa i perket nacioneve jemi anti-serb, anti-grek dhe anti-rus kombet tjera janė njėsoj pėr neve, nė brohoritjet tona e ki shpeshhere fjalen "Shqipėri Etnike" apo edhe "All-llahu Ekber" nese vėrtetė je i plisave ti kta duhesh me dit shum mir, ani pse une dyshoj
    Kush more o kat thot qe jon anti-turk he ku ku per ty po veq mu kap per kime din

    Ne kohen kur kam qen un plis nuk ka pas asi bertima allahu akbar , por mas vdeksjes qelit qdo sen shkoj M$UT per at edhe asnje nga te vjetrit nuk jemi me naper loja

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2009
    Postime
    217
    Citim Postuar mė parė nga Disa Lexo Postimin
    Turqia ne gjdo forme na perkrahe.

    Une gjithmon kam qene kunder asaj turqis se vjetere sepse ata na pushtuan,por kjo turqia e sodit shum dallon nga ajo turqia e vjeter.
    "Ujku qimen e nderron, por zanatin nuk e ndrron" A ke harru, a.

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-08-2009
    Postime
    16
    Citim Postuar mė parė nga apollo12 Lexo Postimin
    Kosova eshte e jona. Serbet edhe turqit nese therrasin Kosova Kosova e kan me hile, nanen dy paleve. Te dy palet veq anderr munden me pa Kosoven.
    ti me kto fjal garant nuk je i kosoves se nuke din qfar ndihme na e ka bo Turqia gjate luftes kshtu qe kur nuk ki shum njohuri ma mir osht kajher me hesht
    In the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years.

  18. #18
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    13-05-2009
    Postime
    795
    apollo 12 nuk eshte aspak shqiptar,,,, prandaj edhe e mbron serbine dhe uren turqine

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2009
    Postime
    217
    Citim Postuar mė parė nga Afani Lexo Postimin
    apollo 12 nuk eshte aspak shqiptar,,,, prandaj edhe e mbron serbine dhe uren turqine
    Lexo komentet me vemendje. Une kam thene se per mua njejte jane si Serbet si Turqit. Perandoria osmane ka mbajtur te okupuara 500 vite trojet shqiptare, dhe ne fund ka ikur ne menyr qyqare nga ketej dhe ka lene kosoven ne duar te serbise. Poasht te perkujtoj se qeveria serbe ka pasur me qeverin turke dy marreveshje ndershteterore per shpernguljen e Shqiptareve ne Anadoll. Afani lexo ma shum dhe kfjellu. Une jam Shqiptar dhe krenohem me te qenit shqiptar ndersa ti je proturk. Une nanen jav q....... edhe Srbis Edhe Turqis qe ti po ma livdon.

  20. #20
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    HA Moj Shqiperi E mejra Shqiperi
    Ke PERFUNDUAR QE POPULLI JOTE TE mBURET me turqit

    turp turp qe e beni turkin sikur te jet baba juj e keni bere edhe gjuhe te dyt pfff

    Kosova eshte e lire si shtet por si duket populli eshte pak mbrapa me mendjen nuk shikoni kush ju ka be keq ne histori ??? turku 500 vjet seri disa vite ?
    ju prap lavderoni turkun se ka ndryshuar thoni kjo eshte turp


    Go ALBANIA
    Partizoni

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •