Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 163
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime

  M ndihmoni t gjej nj emr pr qenushin tim

  Sa po mbarova procesin e adoptimit te qenit tim sot
  Per dy dite do vete ta mar pasi ti bejn vaksinat e fundit dhe ta "fix-in"

  Qeni eshte pitbull-lab mix (me nje propabilitet te vogel qe ka dhe cik german shepherd por nuk i dihet kush eshte babai lol) 2 muajsh bebush si shpirt

  Qeni ngjan si tiger nga ngjyrat por nuk dua tja ve emrin tiger.

  Me jepni disa emra te bukur per qen meshkuj.

 2. #2
  Я ι $ Maska e Homer
  Antarsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime n 8 postime
  Bubi emer fisnik per qejt
  D'Oh!

 3. #3
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  keto komshinjte e mi i qujne ato te vetet

  njeri buddy
  e tjetri sparky.

  kete buddy-n e kam tmerr. lol

 4. #4
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Laluc.

  lol

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  lol jo se dua te sigurohem nje here qe do dali qen i zgjuar qe ti ve ate emer

 6. #6
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Qente laluce zakonisht te zgjuar jane.
  Jane lalucet njerez qe spara jane

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  ja tha dicka dhe londonezi i shume-udhetuari

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,913
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Laluc.

  lol
  Tiger laluc.
  Do ishte me i pershtatshem,me qe eshte pitbull.

 9. #9
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Tiger laluc.
  Do ishte me i pershtatshem,me qe eshte pitbull.
  Ose laluc i perzier , laraman

 10. #10
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  un pagzova nj qen para dy javsh me emrin Qofte. Vrja se sht i bukur.

  Ose lre se amerikant sdin ta shqiptojn lol
  Life's too short to remove USB safely.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,913
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Ose laluc i perzier , laraman :D
  "Laluc i perzier"i vihet si emer zakonisht kafsheve qe nuk kan kurajo...lepurit,kecit,o qingjit...
  Ndersa per qent,perdoren.Tiger laluc ose luan laluc.(ne qofte se e do qenin trim).

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  Ok smth_pathetic sa po kaluat limitin e postimeve te budallepsura/pa vlere/jasht teme ne kte teme.
  Tani ose sill pergjigje serioze ose mos shkruaj fare.

  Flm per mirkuptimin


  ps. serafim same for u buddy

 13. #13
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ty mi fierakja te rafte pikpresja.

  Ce do qenin mi aman.Po ec meqe e ke marr veji emer myslyman se do ta hajn me sy ndryshe.. :P
  Ndryshuar pr her t fundit nga IL__SANTO : 23-08-2010 m 21:34
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 14. #14
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Ok firakja .
  Sorry.

  Vija emrin Luci nqs eshte qen e lucy nqs eshte bu.ce .

  lol

 15. #15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Un them t'ia vsh Bui.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Sa po mbarova procesin e adoptimit te qenit tim sot
  Per dy dite do vete ta mar pasi ti bejn vaksinat e fundit dhe ta "fix-in"

  Qeni eshte pitbull-lab mix (me nje propabilitet te vogel qe ka dhe cik german shepherd por nuk i dihet kush eshte babai lol) 2 muajsh bebush si shpirt

  Qeni ngjan si tiger nga ngjyrat por nuk dua tja ve emrin tiger.

  Me jepni disa emra te bukur per qen meshkuj.
  Xhek/i? uhh dua ta shikoj qenushin komshie, ma trego kur ta marresh
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Laluc.

  lol
  uhh komshie how about "lala" lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  uhh komshie how about "lala" lol
  loool jo po tralaluci kujt i ben qejfin dhe ti aman

  jo lala as luli as lali as luci as laluc lol

  thash nje here tja vija "pretty boy" loool po vllai me amoren filluan te qeshin se di pse


  opsioni tjeter eshte Boss whatcha think

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  loool jo po tralaluci kujt i ben qejfin dhe ti aman

  jo lala as luli as lali as luci as laluc lol

  thash nje here tja vija "pretty boy" loool po vllai me amoren filluan te qeshin se di pse


  opsioni tjeter eshte Boss whatcha think
  lol pretty boy pak si e gjat si emer \

  boss pak si serjoz si emer :P...ne kishim nje qen qe ja vurem emrin xhixhi ...me pelqejn emrat cutsy patutsy

  how about "bukulosh" aka bukurosh lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 20. #20
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Vija ''leggy''

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •