Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015

    Si e komentoni???

    Tek forumi i Ateistave po i fshijn te gjitha postimet e mia nuk e di arsyen.
    Une nuk po dua ta ofendoje askend mirpo aty kam pare edhe parregullesi shkencore,kam pare sesi ateisti vlerson Islamin pa pasur dije...e shume parregullesi te tjera marrezira.
    Ndoshta kam gabuar dikund por ata njerz kane shkelur te drejten time te postimit,te besimit,mendimit...Dhe qe eshte me e quditshmja ata e kane thyer rregulloren te cilen me duart e tyre e kane bere,marrezi dhe turp per ata.
    Ndoshta une kam leshuar veten dikund por nuk jam i vetdijshem per nje gje te till dhe nuk besoje...por thjesht po kam deshire nga ju te dij pse po ndodh kjo gje???!
    Mua po me brengos teper sepse postimet e atyre qe shajn besimin dhe mendimin tim po mbesin,kurse posa po ua kthej atyre pergjigjejen dikush po i fshin...a thua psee???!
    [Iu falenderoje te gjitheve per komentet e sinqerta qe ju beni]


    Me nderime vllezer shqiptar...

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,489
    Ti kane fshire pa-dashje,per te provuar se sa duron.
    Pastaj tek forumi i ateistave,mire bejne qe i fshine postimet;keta ateistat e sotem nuk besojne me as tek postimi,nuk jane si besimtaret qe besojne nga frika.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Ti kane fshire pa-dashje,per te provuar se sa duron.
    Pastaj tek forumi i ateistave,mire bejne qe i fshine postimet;keta ateistat e sotem nuk besojne me as tek postimi,nuk jane si besimtaret qe besojne nga frika.
    E vleresoje komentimin tuaj,faleminderit shume. Por nuk e paske lexuar mire shqetesimin tim...sepse njeri moderator Darwin madje kishte ndryshuar edhe emrin e tij...une i kam shkruar atij te pabesi dhe ai ia kish mvesh postimin tim njefar chinos,i gjori u frikua te ballafaohej me mua.
    "Nese nje gje eshte e vertet nuk duhesh te kesh frik t'a argumentosh"

    ....

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,489
    "Po ti me Darvinin merresh"E di i gjithe forumi qe Darvini eshte ateist...e ateist ekstremist.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    "Po ti me Darvinin merresh"E di i gjithe forumi qe Darvini eshte ateist...e ateist ekstremist.
    Po po ama nuk bėn qė postimet e mia t'i fshij kurse tė atyre qė kanė sharė Fenė time,mendimin tim dhe shkencėn t'i lejoi. Por nga kėtu shihet se ata janė njerėz injorantė tė njė dogme plotė errėsirė qė quhet Ateizėm.

    ...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elytony : 17-08-2010 mė 05:13

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-07-2009
    Postime
    567
    Edhe mue mi kan fshi plot jo vetem ty.

  7. #7
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anėtarėsuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    E vleresoje komentimin tuaj,faleminderit shume. Por nuk e paske lexuar mire shqetesimin tim...sepse njeri moderator Darwin madje kishte ndryshuar edhe emrin e tij...une i kam shkruar atij te pabesi dhe ai ia kish mvesh postimin tim njefar chinos,i gjori u frikua te ballafaohej me mua."Nese nje gje eshte e vertet nuk duhesh te kesh frik t'a argumentosh"

    ....

    CHINOOOOOOOOOOOOOOOOO hahahaha ta ka mshelur gojen me argumente te allahut ( ajetet ) dhe shihesh qe nuk ke gje me per te thene... hec ketu e ballafaqohu me agjentin e emritaev Ehl Bnond 008 lol por smundesh sepse keti ja ka sjellur si mbrojtje famelartin lol

  8. #8
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    Tek forumi i Ateistave po i fshijn te gjitha postimet e mia nuk e di arsyen.
    Une nuk po dua ta ofendoje askend mirpo aty kam pare edhe parregullesi shkencore,kam pare sesi ateisti vlerson Islamin pa pasur dije...e shume parregullesi te tjera marrezira.
    Ndoshta kam gabuar dikund por ata njerz kane shkelur te drejten time te postimit,te besimit,mendimit...Dhe qe eshte me e quditshmja ata e kane thyer rregulloren te cilen me duart e tyre e kane bere,marrezi dhe turp per ata.
    Ndoshta une kam leshuar veten dikund por nuk jam i vetdijshem per nje gje te till dhe nuk besoje...por thjesht po kam deshire nga ju te dij pse po ndodh kjo gje???!
    Mua po me brengos teper sepse postimet e atyre qe shajn besimin dhe mendimin tim po mbesin,kurse posa po ua kthej atyre pergjigjejen dikush po i fshin...a thua psee???!
    [Iu falenderoje te gjitheve per komentet e sinqerta qe ju beni]


    Me nderime vllezer shqiptar...
    Komentimi eshte i thjeshte: Ne rregulloren e nenforumeve egziston nje pike, qe u ben te ndaluar pjesemarrjen forumisteve qe nuk i perkasin atij nenforumi! Kjo pastaj varet nga diskrecioni(deshira dhe vullneti) i moderatorit te atij nenforumi.
    Mua me kane kercenuar vazhdimisht moderatoret paqeruajtes te nenforumit islamik, Gimi dhe Smth.c, e bile edhe kur postimet e mia ishin vetem per te pergezuar ndonje mysliman me ndjenje patriotike pakez me te madhe se sa ajo e moderatoreve!!!!
    E te siguroj vella(mendoj se je moter), se ne nenforumin tend, jo vetem qe shkences i bejne zbor, por edhe therritjeve per xhihad haptas e pa piken e turpit!! Prandaj, fol perpara me moderatoret e tu te dashur dhe kane per te sqaruar shume mire, madje kane per te keshilluar qe te mos shkruash me ne nenforumet e qafirave!!!....kupton vete ti....mund te marresh virusin e atdhedashurise.....

    Me nderime qafirkandidat...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga jarigas : 17-08-2010 mė 06:35
    Jarigas

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,489
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    Po po ama nuk bėn qė postimet e mia t'i fshij kurse tė atyre qė kanė sharė Fenė time,mendimin tim dhe shkencėn t'i lejoi. Por nga kėtu shihet se ata janė njerėz injorantė tė njė dogme plotė errėsirė qė quhet Ateizėm.

    ...
    Keta ateistet e sotem jane te rrezikshem,duan ta lene popullin ne erresire,pa drita...Prit ndonje dite,kur te na thon;qe shkenca eshte njohuri,o pershkrimi i fenomeneve e i realitetit simbas ligjeve te caktuara.....
    Edhe ky Darvini,duhet te jete ateist i rrezikshem,qe nuk beson ne asnje fe...

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Pershendetje!
    Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
    Komentimi eshte i thjeshte: Ne rregulloren e nenforumeve egziston nje pike, qe u ben te ndaluar pjesemarrjen forumisteve qe nuk i perkasin atij nenforumi! Kjo pastaj varet nga diskrecioni(deshira dhe vullneti) i moderatorit te atij nenforumi.
    Ah ne rregull mire e keni ju,faleminderit. Por ata vet po bejn nxitje sepse ne nje forum i cili eshte i Ateistave nuk lejohet atehere as postimi per Islamin,gje te cilen ata e bejn. Prandaj nese ne nje forum nuk lejohet pjesmarrja e disa pjestareve te nje besimi nuk duhet te lejohet as postimi i temave lidhur me ate besim,i nderuar.
    Mua me kane kercenuar vazhdimisht moderatoret paqeruajtes te nenforumit islamik, Gimi dhe Smth.c, e bile edhe kur postimet e mia ishin vetem per te pergezuar ndonje mysliman me ndjenje patriotike pakez me te madhe se sa ajo e moderatoreve!!!!
    Ah lere fare i nderuar,une jam ballafaquar me ty kahere dhe e njoh mire gjuhen debatuese tuaj. Iu njoh mire...sa shpesh keni perdorur fjal qe as ne WC nuk perdoren po lere kete gje ti.
    E te siguroj vella(mendoj se je moter), se ne nenforumin tend, jo vetem qe shkences i bejne zbor, por edhe therritjeve per xhihad haptas e pa piken e turpit!!
    Mashkull jam...sa i perket Islamit dhe shkences eja e flasim me argumente e shohim pastaj ku mbetet shkenca e ku Islami. E sa i perket Xhihadit me mire me thirre per Xhihad haptas,sesa pa thirrur hiq e vraj e masakro tinzisht,shikon lajmet ti??? Shume njerz po vdesin ata qe po thrrasin me goje per Xhihad po vdesin,nuk iu ka mbetur asnje burr ne shtepit e tyre,vetem femije nen moshen 18 vjeqare..e ti vjen e flet pallavra ketu.
    Prandaj, fol perpara me moderatoret e tu te dashur dhe kane per te sqaruar shume mire, madje kane per te keshilluar qe te mos shkruash me ne nenforumet e qafirave!!!
    Une nuk bisedoje me askend pos me Kur'anin tim dhe tend edhepse nuk e pranoni ju(per vete e keni)...une iu ftoje qe ju te ma tregoni rrugen e drejt dhe une do iu bashkohem juve i nderuari im,por edhe une do iu tregoje rrugen e drejt dhe do me bashkoheni ju,me argumente e fakte te cilat na pershtaten si qenie njerzore. Kete e bejn sepse mbi te gjitha jemi njerz dhe nuk duhet t'a shikojm njeri-tjetrin sikur kafshet.
    ....kupton vete ti....mund te marresh virusin e atdhedashurise.....
    Une mundohem t'a kuptoje veten time nga kendveshtrimi Islam aq sa me takon...sa i perket atdheut...!!!!
    Me nderime qafirkandidat...
    Me nderime e faleminderit per komentin tuaj!

    ...

  11. #11
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    Tek forumi i Ateistave po i fshijn te gjitha postimet e mia nuk e di arsyen.
    Une nuk po dua ta ofendoje askend mirpo aty kam pare edhe parregullesi shkencore,kam pare sesi ateisti vlerson Islamin pa pasur dije...e shume parregullesi te tjera marrezira.
    Ndoshta kam gabuar dikund por ata njerz kane shkelur te drejten time te postimit,te besimit,mendimit...Dhe qe eshte me e quditshmja ata e kane thyer rregulloren te cilen me duart e tyre e kane bere,marrezi dhe turp per ata.
    Ndoshta une kam leshuar veten dikund por nuk jam i vetdijshem per nje gje te till dhe nuk besoje...por thjesht po kam deshire nga ju te dij pse po ndodh kjo gje???!
    Mua po me brengos teper sepse postimet e atyre qe shajn besimin dhe mendimin tim po mbesin,kurse posa po ua kthej atyre pergjigjejen dikush po i fshin...a thua psee???!
    [Iu falenderoje te gjitheve per komentet e sinqerta qe ju beni]


    Me nderime vllezer shqiptar...
    Ti duhet te jesh falenderues ndaj moderatorit tone qe nuk te fut ndonje vrejtje te mire, me ato budallalleqe qe shkruani aty, pastaj sa here qe ne postojm ne nenforumin tuaj te ndritur ne marrim verejtje nga moderatori juaj Meth Pordhetic
    Revolution 1848

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Leji tjerėt ti i nderuar,por tregom ēka paskam thėnė unė...e pastaj iu tregojė se ēka kanė thėnė ata!

    ...

  13. #13
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    Pershendetje!
    Ah ne rregull mire e keni ju,faleminderit. Por ata vet po bejn nxitje sepse ne nje forum i cili eshte i Ateistave nuk lejohet atehere as postimi per Islamin,gje te cilen ata e bejn. Prandaj nese ne nje forum nuk lejohet pjesmarrja e disa pjestareve te nje besimi nuk duhet te lejohet as postimi i temave lidhur me ate besim,i nderuar.
    Ne nenforumin islamik pothuajse gjysma e temave hapen ne lidhje me te krishteret apo Biblen!! Kjo quhet liri shprehjeje dhe mendimi....te shqeteson ty kjo???
    Citim:
    Ah lere fare i nderuar,une jam ballafaquar me ty kahere dhe e njoh mire gjuhen debatuese tuaj. Iu njoh mire...sa shpesh keni perdorur fjal qe as ne WC nuk perdoren po lere kete gje ti.
    Te sfidoj te ma provosh kete qe thua, perndryshe je vetem nje genjeshtar i rendomte islamik!!
    Citim:
    Mashkull jam...sa i perket Islamit dhe shkences eja e flasim me argumente e shohim pastaj ku mbetet shkenca e ku Islami. E sa i perket Xhihadit me mire me thirre per Xhihad haptas,sesa pa thirrur hiq e vraj e masakro tinzisht,shikon lajmet ti??? Shume njerz po vdesin ata qe po thrrasin me goje per Xhihad po vdesin,nuk iu ka mbetur asnje burr ne shtepit e tyre,vetem femije nen moshen 18 vjeqare..e ti vjen e flet pallavra ketu.
    Ah, une fliskam pallavra kur ka shqiptare qe nuk u ka ngelur burre ne shtepi dhe po therriskan per "xhihad"???!Kunder kujt i menderuar??!!
    Citim:
    Une nuk bisedoje me askend pos me Kur'anin tim dhe tend edhepse nuk e pranoni ju(per vete e keni)...une iu ftoje qe ju te ma tregoni rrugen e drejt dhe une do iu bashkohem juve i nderuari im,por edhe une do iu tregoje rrugen e drejt dhe do me bashkoheni ju,me argumente e fakte te cilat na pershtaten si qenie njerzore. Kete e bejn sepse mbi te gjitha jemi njerz dhe nuk duhet t'a shikojm njeri-tjetrin sikur kafshet
    Patjeter qe jemi njerez, por kuptome drejt: kur ti vjen ketu me gjoja argumente "shkencore" te nxjerra prej Kuranit, duke pretenduar qe ne te tjeret qe kemi studjuar neper universitete, t'i besojme sakllam, eshte njesoj sikur te na kesh vene kemboren ne qafe!!!Besoj se kaq e kupton?!!
    Citim:
    Une mundohem t'a kuptoje veten time nga kendveshtrimi Islam aq sa me takon...sa i perket atdheut...!!!!
    Epo ta them une se ēfare je nga kendveshtrimi Islam: "rob zoti".....per sa i perket atdheut, je "out"!!
    Me nderime qafirkandidat...
    Jarigas

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    I nderuar une e mbroje Fen time dhe kombin tim,aspak nuk me intereson se qfar veprojn tjeret..por une po te them se Islami i pergjigjet njerzimin dhe nuk e di pse po fshihet postimet e mia kurse te atyre qe shajn Fen time,mendimin tim,besimin tim aspak nuk fshihet...a nuk eshte kjo absurde???!
    Une ketu kam hyre vetem me nje qellim e ai eshte qe njerzeve t'iu tregoje se nuk eshte Islami ashtu siq mendojn ata e as ashtu sesi mendjet e krisura e shpjegojn.
    Postimet e mia jane per ata qe hyjn ne kete forum edhe atehere vetem per te shikuar,prandaj kam deshire qe te shikojn te verteten e jo genjeshtra,shpifje,e gjera te ndyta ne lidhje me te verteten pa pasur asnje argument...sepse tek e fundit ky forum per mua paraqet identitet sepse mban emrin e stergjysherve te mi.


    Me nderime!!!

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Anesti_55
    Anėtarėsuar
    22-10-2005
    Postime
    2,647
    Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Ti kane fshire pa-dashje,per te provuar se sa duron.
    Pastaj tek forumi i ateistave,mire bejne qe i fshine postimet;keta ateistat e sotem nuk besojne me as tek postimi,nuk jane si besimtaret qe besojne nga frika.
    Hahahahahahah mer serafim me shkrive.Sa deshta me u largu,hahahahaaaaaaa.Dhe mua me eshte qep nje fantastik, qe pergezon ato qe na kercenojne dhe fyejne me fjalet me te ndyra.Ishalla po me perjashtojne qe te shpetoj nga mallkimi.
    Injorantin e kam frike,
    Budallin e meshiroj,
    Te diturin (civilin) e dua pa mase.

  16. #16
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    I nderuar une e mbroje Fen time dhe kombin tim,aspak nuk me intereson se qfar veprojn tjeret..por une po te them se Islami i pergjigjet njerzimin dhe nuk e di pse po fshihet postimet e mia kurse te atyre qe shajn Fen time,mendimin tim,besimin tim aspak nuk fshihet...a nuk eshte kjo absurde???!
    Une ketu kam hyre vetem me nje qellim e ai eshte qe njerzeve t'iu tregoje se nuk eshte Islami ashtu siq mendojn ata e as ashtu sesi mendjet e krisura e shpjegojn.
    Postimet e mia jane per ata qe hyjn ne kete forum edhe atehere vetem per te shikuar,prandaj kam deshire qe te shikojn te verteten e jo genjeshtra,shpifje,e gjera te ndyta ne lidhje me te verteten pa pasur asnje argument...sepse tek e fundit ky forum per mua paraqet identitet sepse mban emrin e stergjysherve te mi.


    Me nderime!!!
    E pra ti je genjeshtar, pasi me akuzove per diēka qe nuk kam bere!!
    Ti ne kete forum nuk mbron kombin tend, por vetem fene tende!!
    Siē don ti t'u tregosh te tjereve se e kane gabim, ndoshta edhe te tjeret duan te te tregojne ty, se ke gabim!!!Reciproke kjo....
    Ti ke deshire te tregosh te verteten dhe te tjeret ta tregojne te verteten , ku e shikon problemin ti???!!
    Apo kujton se meqe i mbyll postimet "me nderime", ajo qe thua ti eshte e shenjte??!!.....mjer ne....

    Mender ime!!
    Jarigas

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Pershendetje!
    Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
    E pra ti je genjeshtar, pasi me akuzove per diēka qe nuk kam bere!!
    Kurse ju jeni genjeshtare dhe shpifes poashtu. Sepse ti genjen qe une te akuzova dhe shpif ndaj meje gjera qe nuk i kam.
    Ti ne kete forum nuk mbron kombin tend, por vetem fene tende!!
    Deshem nuk deshen ketu do te paraqesim edhe identitetin tone si fetare ashtu edhe kombetare,sepse vet emri i forumit nuk ta jep te drejten te thuash vetem fetar...prandaj po shihet kush po genjen ketu.
    Siē don ti t'u tregosh te tjereve se e kane gabim, ndoshta edhe te tjeret duan te te tregojne ty, se ke gabim!!!Reciproke kjo....
    Une te tjerve iu tregoje se e kane gabim me fakte e argumente,kurse ata me fshirje te postimeve...ms u bej tani edhe absurd!!!!
    Ti ke deshire te tregosh te verteten dhe te tjeret ta tregojne te verteten , ku e shikon problemin ti???!!
    Mes dy te mirave ta zgjedhi me te miren dhe mes dy te kqijave te largohem nga me e keqja.
    Apo kujton se meqe i mbyll postimet "me nderime", ajo qe thua ti eshte e shenjte??!!.....mjer ne....
    Absolutisht jo,por kjo dhe shprehje te tilla para se gjithash jane njerzore dhe u dedikohen njerzeve,ndonese ka te atill me sjellje jonjerzore dhe nuk iu pelqen.
    Mender ime!!

    Me nderime!

  18. #18
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    ky elytoni meriton te behet moderator tek ateizmi

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Elytony
    Anėtarėsuar
    09-03-2010
    Vendndodhja
    Kosova(Vushtrria)
    Postime
    1,015
    Faleminderit per komentin tuaj...a nuk keni pakez sinqeritet te perzier me seriozitet ne qenien tuaj????!


    ...

  20. #20
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Citim Postuar mė parė nga Elytony Lexo Postimin
    Pershendetje!

    Kurse ju jeni genjeshtare dhe shpifes poashtu. Sepse ti genjen qe une te akuzova dhe shpif ndaj meje gjera qe nuk i kam.
    Po ne kete teme, ne postimin nr°10 ti me akuzon per fjalor te pahijshem:
    Ah lere fare i nderuar,une jam ballafaquar me ty kahere dhe e njoh mire gjuhen debatuese tuaj. Iu njoh mire...sa shpesh keni perdorur fjal qe as ne WC nuk perdoren po lere kete gje ti.
    ..pra siē e sheh, nuk je vetem genjeshtar, por edhe i papergjegjshem ne postime!! Keshtu te shkon harram ramazani...
    Deshem nuk deshen ketu do te paraqesim edhe identitetin tone si fetare ashtu edhe kombetare,sepse vet emri i forumit nuk ta jep te drejten te thuash vetem fetar...prandaj po shihet kush po genjen ketu.
    Pikerisht ajo qe thashe:"Ti ketu mbron fene tende dhe jo kombin!"
    Une te tjerve iu tregoje se e kane gabim me fakte e argumente,kurse ata me fshirje te postimeve...ms u bej tani edhe absurd!!!!
    Per ty mund te jete fakt edhe "ka thene hoxha se...", ndersa per te tjeret fakti eshte tjeter gje ....ka te beje me diēka te prekshme, te provueshme, te hulumtueshme, te logjikueshme....gje qe per ty eshte absurde, apo jo???!!
    Mes dy te mirave ta zgjedhi me te miren dhe mes dy te kqijave te largohem nga me e keqja.
    Ashtu thote edhe populli:"Kur s'ke pulen, do hash sorren...!"...

    Mender ime!!
    Jarigas

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •