Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  E rendesishme!

  Eshte kerkuar disa here te flitet vetem shqip ne kete forum! Eshte e rendesishme dhe e domosdoshme! Perderisa jemi shqiptare duhet te shprehemi ne shqip! Gjuhet e huaja sado te bukura dhe melodioze, te perdoren aty ku duhet! Ju lutem te respektoni kete kerkese!
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 2. #2
  DeJaMe AmAr...! Maska e La rondine
  Anėtarėsuar
  10-02-2003
  Vendndodhja
  Chihuahua
  Mosha
  35
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  sa kerkesa te tilla jane bere ketu mi mina po....aha.me sa po duket ne horizont as ka per ti marr njeri parasysh pa u marre ndonje mase tjeter...
  [size=0.6]DaCa O NoApTe As Fi PlEcAt
  DiMiNeAtA Ai StIi Ce-Ai Ce-Ai ViSa
  Si AdORmI aSa LaNgA InImA mEa!

  Lasa LuMeA Sa ZiCa Ce VrEa
  N-o MaI cReDe AsCuLtA-Ti InImA
  StiI pReA bIne,NuMaI tIe Ti-As Da
  JuMaTaTe DiN pErNa MeA![/size]

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •