Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 88
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e landi45
    Anėtarėsuar
    10-04-2008
    Postime
    1,711
    motra me 10 mije euro nuk merr dot leje me hap biznes jo te besh biznesw

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga ganimet Lexo Postimin
    Nese je banore e Kosoves ju kisha kshilluar te ndiqni nji kurs per frizer (floktore)apo ta punsoni nji qup me nji eksperienc dhe nji dit shpresoi se do me jeni mirenjohs per ket keshill.Gruja ime veq keto dy muaj pesumdhjet her ka rregullu flokt per ahengje sa nuk me ka len lek ne badifok (kulet)Llogarit grat e vllaznive te mi e te kojshive te mi te tezeve te mija ,tezet e plakut ,tezet e fqijve te mi e grat e kusherive te tyre pastaj mbesat e rejave te tezeve te mija ,te hallave te mija e te gruas sime te rejave te agjes sim e te tjetrit axh e grat e kojshive te ture ,tezet e ktyre miqve t'rij e hallat e grave te grues se dyte te dajes ton veq prej babe te babegjyshit
    ....... nesra e vazhdoi se ofaaaaaa jom lodh
    lista esht shum e gjat....Pare me thes te garantoi nese e ben ket pune me kujdes dhe i prit myshterit me llafe veq sa me la gojen saper makiazh si i thon.

    Qyqa sa fort e rregullokat leshrat ju anej ,me hongert mortja mu qe i kref me gishta
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  3. #23
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    hap nji biznes me bo synet.fitim i papame......shaka kjo...e imja

    10 mi moter jan si krrujtje dhomesh,

    ps, ckemi saura ???

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,511
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Qyqa sa fort e rregullokat leshrat ju anej ,me hongert mortja mu qe i kref me gishta
    hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,Ti je e fort..........

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    hap nji biznes me bo synet.fitim i papame......shaka kjo...e imja

    10 mi moter jan si krrujtje dhomesh,

    ps, ckemi saura ???
    Kam frike se me shko dora keq ,dhe ja pres me rreze
    Dhe mos me fol kur te domenderja ty ,se kur te flas une nuk me kthe pergjigje
    ben p...me nje fjale e thene shqip .
    Mire ti si ja kalove anej -knej ...
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    02-01-2008
    Postime
    383
    Citim Postuar mė parė nga Elisa Hoxha Lexo Postimin
    Nuk i kam fituar une moj zemer, por burri i ka kursyer kur ka qen ne emigrim, por ai eshte i pamundur te punoje nga nje aksident qe ka pesuar ne pune dhe barra me bie mua. Une nuk kam eksperienc pune as nje dite, prandaj kerkova ndimen tuaj
    Nje keshill nga un mos ju beso njerzve se ka shum njerz qe te han paret edhe ma kurr syt nuk ju sheh.
    Dua te them bej kujdes fillo nje biznes po gjithmon duke pasur dike te aferm afer vetes qe e njeh mir dhe i eso.
    Me mire do ishte ti ja filloshe vet po pasi qe nuk ke ekspreins duhet te kesh dike qe ti u ndihmoj.
    Un ju uroj fat.
    Ne ndonje biznes te vogel.

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,Ti je e fort..........
    Serafino ,per zotin te kisha more nje ko.evar per burre i kisha thone fukarallikut ik pirdhu...ma ka ra nje kokerr demeli ,ēa me bo duhet me kursy gjithanej ,si tja boj masanej kur te me mori molli per Draguen ,nuk do kem pare me ble bileten me shku me pa masanej ..
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anėtarėsuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Serafino ,per zotin te kisha more nje ko.evar per burre i kisha thone fukarallikut ik pirdhu...ma ka ra nje kokerr demeli ,ēa me bo duhet me kursy gjithanej ,si tja boj masanej kur te me mori molli per Draguen ,nuk do kem pare me ble bileten me shku me pa masanej ..
    Amon mi rrusho sa qahesh ne ti ,mo na shty fryken ne te tjerve qe jena akoma beqo po te mori molli per draguen ,ta nisim anej pernjiheresh,po me DHL
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,511
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Serafino ,per zotin te kisha more nje ko.evar per burre i kisha thone fukarallikut ik pirdhu...ma ka ra nje kokerr demeli ,ēa me bo duhet me kursy gjithanej ,si tja boj masanej kur te me mori molli per Draguen ,nuk do kem pare me ble bileten me shku me pa masanej ..
    Hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Pranaj duhet me e keshillu;qe me 10 mij eurot te blej nje burr te ri.,si investim per pun...

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
    Amon mi rrusho sa qahesh ne ti ,mo na shty fryken ne te tjerve qe jena akoma beqo po te mori molli per draguen ,ta nisim anej pernjiheresh,po me DHL

    Per zotin me te ra si ky i imi ,ma mire mos te dalte fati kurrre ishalla
    Ku me do ai mu mi ,nuk e shef as pergjigje nuk me kthe ..
    Mire do kishit bo ,te pakten per gatu do me gatunte ahahaha,per te llap nuk do ta lesha se i kam rradhen gjithmone vete ahahaha
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  11. #31
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Per zotin me te ra si ky i imi ,ma mire mos te dalte fati kurrre ishalla
    Ku me do ai mu mi ,nuk e shef as pergjigje nuk me kthe ..
    Mire do kishit bo ,te pakten per gatu do me gatunte ahahaha,per te llap nuk do ta lesha se i kam rradhen gjithmone vete ahahaha
    jom tu lujt mi

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga Elisa Hoxha Lexo Postimin
    Nuk i kam fituar une moj zemer, por burri i ka kursyer kur ka qen ne emigrim, por ai eshte i pamundur te punoje nga nje aksident qe ka pesuar ne pune dhe barra me bie mua. Une nuk kam eksperienc pune as nje dite, prandaj kerkova ndimen tuaj

    Qyqa mi gru pse mi 10 mije E paska more nga siguracioni ky gjasme ,mire bo qe nuk trego ...Sa me fat jane disa i vritet burri ne pune .....
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    jom tu lujt mi

    Me ke lun re, kalomo i shpajf
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anėtarėsuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Per zotin me te ra si ky i imi ,ma mire mos te dalte fati kurrre ishalla
    Ku me do ai mu mi ,nuk e shef as pergjigje nuk me kthe ..
    Mire do kishit bo ,te pakten per gatu do me gatunte ahahaha,per te llap nuk do ta lesha se i kam rradhen gjithmone vete ahahaha
    Per te gatu ,e qan por per llap.,do ziheni te dy, se skeni per ti lon rradh njoni-tjetrit ..hahahahahahahahahahahahahaha

    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    jom tu lujt mi
    Cje tu lujt mer,te lujtsha zorrt e barkut ty jahrebi
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,511
    Ajo tjetra do te investoj "zhudrat"..Ju po ja boni temen...sikur me qen tek pazari ri....

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Ajo tjetra do te investoj "zhudrat"..Ju po ja boni temen...sikur me qen tek pazari ri....

    Pse ti i hongre qe po pyt si ti investoje ajopaska more 10 mije e ...nejse ..
    Pse nuk hap dhe ti ndonje teme interesante ...psh ēfare do te investoje per gjirin persik

    PS. Ika naten po me vje qorri mua...
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,511
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Pse ti i hongre qe po pyt si ti investoje ajo;)paska more 10 mije e ...nejse ..
    Pse nuk hap dhe ti ndonje teme interesante ...psh ēfare do te investoje per gjirin persik :p

    PS. Ika naten po me vje qorri mua...
    "Po mi,edhe per pak e hongra.....mu duk kjo gruja si Sudja,(per investimin)"
    Naten....

  18. #38
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    13-06-2010
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    456
    Faleminderit per keshillat e deri tanishme, une banoj ne Durres dhe Durresi eshte i mbushur me floktore, dyqane ushqimore etj. Nese keni ndonje keshill tjeter do me ndimonit pa mase. Ah kam edhe kunatin qe jeton me ne eshte i ri dhe i pamartuar dhe don ta leri punen qe ka sepse nuk i pelqen rroga qe mer, ky mund te me behet krah ne punen qe ju do me sugjeronit
    Ju falenderoj perzemersisht

  19. #39
    Djal Mistrec Maska e DebatikasI
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Atje ku nuk flitet per Besim Fetar!
    Postime
    124
    Citim Postuar mė parė nga Elisa Hoxha Lexo Postimin
    Faleminderit per keshillat e deri tanishme, une banoj ne Durres dhe Durresi eshte i mbushur me floktore, dyqane ushqimore etj. Nese keni ndonje keshill tjeter do me ndimonit pa mase. Ah kam edhe kunatin qe jeton me ne eshte i ri dhe i pamartuar dhe don ta leri punen qe ka sepse nuk i pelqen rroga qe mer, ky mund te me behet krah ne punen qe ju do me sugjeronit
    Ju falenderoj perzemersisht
    Elisa mos e genje kot veten se me 10.000 euro vetem ecen perpara duke ngrene edhe biznes me 10.000 euro nuk hap dot te čpakten ne shqiperi.Nenkuptoj biznes te rregullt pasi ato 10.000 euro nuk dalin per dokumentat e nisjes se biznesit.Ne shqiperi ka shume nga te gjithe lokale,floktore restorante etj etj.Per mua nje Bar me qera nuk do ishte ide e keqe edhe pse ka shume por varet sa te angazhuar do jeni.Tjeter ide nuk me vjen ndermend pasi shuma e lekeve eshte e vogel.

    P.s Saura po ti nga ke mbet mi dreq?
    Djemte E Bashkuar Anetar Te Ideve Komuniste

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,511
    Citim Postuar mė parė nga Elisa Hoxha Lexo Postimin
    Faleminderit per keshillat e deri tanishme, une banoj ne Durres dhe Durresi eshte i mbushur me floktore, dyqane ushqimore etj. Nese keni ndonje keshill tjeter do me ndimonit pa mase. Ah kam edhe kunatin qe jeton me ne eshte i ri dhe i pamartuar dhe don ta leri punen qe ka sepse nuk i pelqen rroga qe mer, ky mund te me behet krah ne punen qe ju do me sugjeronit
    Ju falenderoj perzemersisht
    "Ateher bo nai gjo te re";Hap i dyqan ushqimor per te bo floket,ose hap nje permanent per te shit ushqime.

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •