Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34
  1. #1
    Muslim4ever Maska e bl3nd
    Anëtarësuar
    14-06-2009
    Vendndodhja
    Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
    Postime
    356

    Domenika: Seldi në lidhje me Sinan Hoxhën

    Një nga çiftet më të përfolura të “Big Brother Albania 3”, Seldi dhe Domenika, kanë ndarë rrugët e tyre dhe kanë lënë njëri-tjetrin. Shkak për këtë thuhet të jetë homoseksualiteti i Seldit, gjë të cilën Domenika nuk e duroi më, ndërsa pohon se Seldi është në lidhje dashurie me këngëtarin Sinan Hoxha.

    Ndarja e tyre nuk është një ndarje e zakonshme që mund të vijë si pasojë e mospërshtatjes së karaktereve, xhelozisë së tepërt etj., porse sipas Domenikës, dyshimi i saj ishte vërtetuar se “djali që dashuronte ishte homoseksual”.

    “Dyshimet e para i pata pas prononcimit të një ish miku të tij O.G tek ‘Panorama’ pak javë më parë ku ai rrëfente për homoseksualitetin e Seldit. Pas kësaj, unë vendosa t’i kërkoja shpjegime Seldit, por ai i përgënjeshtroi ato publikisht në shtyp, dhe unë u qetësova për një farë kohe. Por sjellja e Seldit vazhdonte të ishte shumë dyshuese. Në fillim mendova se mos në jetën e tij ishte një femër tjetër, por jo, fatkeqësisht ishte një mashkull dhe pikërisht këngëtari Sinan Hoxha”, ka thënë Domi për shtojcën Panorama Plus.

    Sipas Domenikës, Seldi në fillim i kishte thënë se Sinanin e kishte kushëri dhe shok të ngushtë, porse ajo kishte filluar të dyshonte pasi sa herë që Seldi kishte folur me këngëtarin në telefon “dilte në ballkon dhe s’kishte dëshire ta dëgjonte njeri kur fliste me të”.

    “Insistimi im për marrëdhënien mes tyre ishte aq i madh sa e detyroi Seldin që të më rrëfente gjithçka: Se ai me Sinan Hoxhën (këngëtarin) ishin më shume se miq, ishin të dashur”, shton ajo.

    Domenika tregon më tej se kishte qenë pikërisht këngëtari Sinan Hoxha ai që e kishte shtyrë Seldin të futej në Big Brother dhe të lidhej me një femër, në mënyrë që të shuheshin thashethemet për homoseksualitetin e tyre. /Telegrafi.com/

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-11-2009
    Postime
    39

    hajde big hajde

    paska qene big bi.th.q ky i kaluari.me duket se dashten me na ba popull bi.q.klodiana e deklaroi hapur kurse seldiana fshehtas.si nuk ja paska rras nje here klodianes ne ambjentet e bigut.eh top channell bi.th.qi...qe na degjenerove krejt.me duket se filozofine e bosit tan bi.th.qi..na solle ne shqiptareve . don te na bash horr..

  3. #3
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Per mendimin tim , kush sheh big brother e ka trurin sa nje kokerr gruri.

    No offence , por eshte i vetmi opinion qe mund te krijoj per tipa te tille.

  4. #4
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Kush eshte Sinan Hoxha?

    A eshte ai bukpjeksi?

  5. #5
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    e kujt po i rruhet????
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  6. #6
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anëtarësuar
    11-07-2009
    Postime
    369
    Me duket dhe gazetaret skane cfare shkruajne me tani... O do merren me politiken, ose me keta qe iu duket vetja VIP-a...

  7. #7
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga Geri Tr Lexo Postimin
    e kujt po i rruhet????
    Ooooo është Sinani me Seldin, pak më respekt të lutem.
    Hajde temë aktuale hajde, hahahahaha.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Kjo po qe esht lajm

    Kush do vehet kryetar i schwulave,nga kto te dy?


    E tha dhe Jetmiri per Seldin,qe ai eshte schwul

    Na myten schwulat,ne kohen e xhaxhit me kokrra ishin ,kurse tani booooooooooooooooooooooooo nuk paskan te numerum
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  9. #9
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga Linda5 Lexo Postimin
    Kjo po qe esht lajm

    Kush do vehet kryetar i schwulave,nga kto te dy?


    E tha dhe Jetmiri per Seldin,qe ai eshte schwul

    Na myten schwulat,ne kohen e xhaxhit me kokrra ishin ,kurse tani booooooooooooooooooooooooo nuk paskan te numerum
    Kryetar eshte Klodi

    Per sekretar eshte nje pozite e lire

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar më parë nga illyrian rex Lexo Postimin
    Kryetar eshte Klodi

    Per sekretar eshte nje pozite e lire : D
    Varet se kush e kryen detyren me mire

    Po ja la Sinoni,Klodit

    Ta hudhin ne vote
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  11. #11
    Hajde lajm...hajde lajm.Po dialogun kur u ndanë....e ka ndonjë ?
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #12
    __Yummy__ Maska e Candy_Babe
    Anëtarësuar
    31-07-2010
    Vendndodhja
    Feel Free To Ask ...
    Postime
    37
    Dhe ??
    Sesht as homo i pare as i fundit ..
    Cdo njeri ka te drejten te zgjedh cte doj ne jete .
    Ah po harrova se eshte person publik dhe o burra bjerini ti bim ..
    Dont judge , before you know ...

  13. #13
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    Citim Postuar më parë nga Candy_Babe Lexo Postimin
    Dhe ??
    Sesht as homo i pare as i fundit ..
    Cdo njeri ka te drejten te zgjedh cte doj ne jete .
    Ah po harrova se eshte person publik dhe o burra bjerini ti bim ..
    nuk po i sulmon kush keta,se nuk po i intereson njeriut se ca bojne keta palacot,keto artikuj jane sa te shesi sa me shume gazetat apo revistat po eshte e kote duke pasur ne lajme ket Seldin dhe Sinan magjypin as nuk shitet hic,edhe sikur kta te vdisnin nuk do i behej vone askujt,pra jane njerez kot qe jane bere te njohur si shumica
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  14. #14
    __Yummy__ Maska e Candy_Babe
    Anëtarësuar
    31-07-2010
    Vendndodhja
    Feel Free To Ask ...
    Postime
    37
    Citim Postuar më parë nga Geri Tr Lexo Postimin
    nuk po i sulmon kush keta,se nuk po i intereson njeriut se ca bojne keta palacot,keto artikuj jane sa te shesi sa me shume gazetat apo revistat po eshte e kote duke pasur ne lajme ket Seldin dhe Sinan magjypin as nuk shitet hic,edhe sikur kta te vdisnin nuk do i behej vone askujt,pra jane njerez kot qe jane bere te njohur si shumica

    Epo kot apo plot , ti , une e tjetri e tjetri po komentojme nderkohe .
    Ca per mir e ca per keq , ca sikur su intereson e ca thua se cpo thone .
    Sjan as te paret e as te fundit ne shqiperi qe jan bere te njohur, si keta e shume te tjere ...
    Dont judge , before you know ...

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    ohh gazetat ja fusin kot aman .. e me ken si Seldi cila gazet e ka nxjerr këtë gjë i kisha bo pyetje gjithë gazetarve aty .. sikur Ibrahimovici që ja bëri asaj gazetarës ..

    "Mi sillni motrat në shtëpi ju tregoj se a jamë Homo apo jo".

    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  16. #16
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    Citim Postuar më parë nga Candy_Babe Lexo Postimin
    Epo kot apo plot , ti , une e tjetri e tjetri po komentojme nderkohe .
    Ca per mir e ca per keq , ca sikur su intereson e ca thua se cpo thone .
    Sjan as te paret e as te fundit ne shqiperi qe jan bere te njohur, si keta e shume te tjere ...
    Po perderisa na serviret nje lajm(nese mund te quhet ky lajm)sado i parendesishem qe te jete perseri do komentohet pasi per kete pune jemi ne ketu ne forum se jashte ne realitet keta zere se nuk ekzistojne
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Papapapap sa po u shtokan .Paskan qene plasur .Ka pasur dhe ne kohen e xhaxhit po rrinin m'ceftas po tani dolen sheshit fare .E rrofsh sa malet moj demokraci qe ju dhe lirin e fjales dhe te veprimit .

    Kam degjuar se homoseksualiteti ne te shumten e rasteve nuk eshte i lindur ,sa eshte e vertet nuk e di .

  18. #18
    __Yummy__ Maska e Candy_Babe
    Anëtarësuar
    31-07-2010
    Vendndodhja
    Feel Free To Ask ...
    Postime
    37
    Citim Postuar më parë nga Geri Tr Lexo Postimin
    Po perderisa na serviret nje lajm(nese mund te quhet ky lajm)sado i parendesishem qe te jete perseri do komentohet pasi per kete pune jemi ne ketu ne forum se jashte ne realitet keta zere se nuk ekzistojne

    Nese ti vesh dikujt damken " homoseksual " nuk quhet lajme , ateher me thuaj ti cdo quhej lajme , kur pretendojme qe filani x ose y esht person publik , se homo kshu rrugicave ke me tonelata ...
    E nuk shkruan as nje gazet e as nje reviste , pervec asaj tranvestites qe sme kujtohet emri ..
    Pastaj jo cdokush ka kurajo te shkruaje nje leter , ta lexoj e te filloj te qaj si klodi
    Ajo ishte per ti dhen cmimin oscar per intrepretimin me te mire , per aktoret meshkuj.
    Dont judge , before you know ...

  19. #19
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Mos po na del edhe Arbana lesbike

  20. #20
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    Citim Postuar më parë nga Candy_Babe Lexo Postimin
    Nese ti vesh dikujt damken " homoseksual " nuk quhet lajme , ateher me thuaj ti cdo quhej lajme , kur pretendojme qe filani x ose y esht person publik , se homo kshu rrugicave ke me tonelata ...
    E nuk shkruan as nje gazet e as nje reviste , pervec asaj tranvestites qe sme kujtohet emri ..
    Pastaj jo cdokush ka kurajo te shkruaje nje leter , ta lexoj e te filloj te qaj si klodi
    Ajo ishte per ti dhen cmimin oscar per intrepretimin me te mire , per aktoret meshkuj.
    Homo ose jo kur personi nuk vlen thjesht nuk vlen ata dhe si vete persona jane te skaduar le te jene ca te jene ,ka sa te duash homo te famshem si Elton John,etj se nu me kujtohen por ama keta duhen nga publiku se kane dhene dicka dhe e meritojne qe te quhen VIPa ndersa Seldi nuk ka dhene gje tjeter vecse te perdridhte bythet ne big brother ndersa Sinani na ka dhene : Alo alo ambulanca
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •