Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302

    Nese sdo kishte .....

    Nese sdo kishte cel.,internet,cfare mjeti komunikimi do te gjenit per te fol me te dashurin/en tuaj?
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Une me postjer ...pellumbin...ia lidhja letren tek kemba.

  3. #3
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
    Une me postjer ...pellumbin...ia lidhja letren tek kemba.
    po me ngaterruar adrese postieri si i behet?
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  4. #4
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Me tel shpie , dmth ne oren filan te shpis nuk jane ose do shkoja tek shpia shoqes e cila do kishte tel po flasim per moshen tone dmth para 10 max 15 vitesh , a nese do ishim ne epoken e gurit , do komunikonim me shenja neper gur e neper peme , nese sdo kishte as tel shpie e sdo ishim ne epoken e gurti do gjeja ndonje shok apo shoqe qe banon afer tij per ti then , o rrushi neser takohemi tek kryt e rruges ose me ndonje kacube , dmth gjera te tilla ...

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    po me ngaterruar adrese postieri si i behet?
    Hahaha!Do ta stervisja mire me pare...por edhe po te ndodhte s'kishte gje ,mjafton te gjente nje mashkull.

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,488
    Me gishta,me alfabetin e memeceve..

  7. #7
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Me tel shpie , dmth ne oren filan te shpis nuk jane ose do shkoja tek shpia shoqes e cila do kishte tel po flasim per moshen tone dmth para 10 max 15 vitesh , a nese do ishim ne epoken e gurit , do komunikonim me shenja neper gur e neper peme , nese sdo kishte as tel shpie e sdo ishim ne epoken e gurti do gjeja ndonje shok apo shoqe qe banon afer tij per ti then , o rrushi neser takohemi tek kryt e rruges ose me ndonje kacube , dmth gjera te tilla ...
    ...............
    e papare je,sa kam qesh.me kujtove motren kur ishte me ate.kishte hallen afer shtepise tone dhe shkonte shpesh tek halla hipte ne tarace dhe lunte antenen,pastaj fillonte e bertiste : e kap tironen?kjo do te thonte qe pas 10 min do u takonin tek pallati sportit etj,etj,
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  8. #8
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Po pra , se ai do ishte halli me i madh sikur mos te kishim telefon....diskutimi me te dashuren .

    Ej bela. E tha mire borati ......sa nje grur e kane ate te shkreten

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    Nese sdo kishte cel.,internet,cfare mjeti komunikimi do te gjenit per te fol me te dashurin/en tuaj?


    Takimin ball per ball shetitje te dy s'ka me bukur....hahaha
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-07-2010
    Vendndodhja
    atje ku te dush ti
    Postime
    12
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    Nese sdo kishte cel.,internet,cfare mjeti komunikimi do te gjenit per te fol me te dashurin/en tuaj?
    do u trasferoja poshte shpise dashnores,kshu kur ti ikte plaka hypja lart
    Jeto sot se neser si dihet

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-07-2010
    Vendndodhja
    atje ku te dush ti
    Postime
    12
    Po he nje njere ti meqe se ke thene Si do ia beje ti?
    Jeto sot se neser si dihet

  12. #12
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga Endri-2010 Lexo Postimin
    Po he nje njere ti meqe se ke thene Si do ia beje ti?
    ..............do i bija shkurt o do vinte ai tek une ose do shkoja une tek ai
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
    Hahaha!Do ta stervisja mire me pare...por edhe po te ndodhte s'kishte gje ,mjafton te gjente nje mashkull.
    kjo ishte shume per te qeshur.

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    Nese sdo kishte cel.,internet,cfare mjeti komunikimi do te gjenit per te fol me te dashurin/en tuaj?
    duke shkruar letra te bukura romantike dhe me pasion.
    Eshte shume ndjesi e bukur te lezosh letren e te dashures /it qe ta ka derguar .

  15. #15
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    me walkie-talkie...ku ka menyre tjeter me romantike se kjo

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e elonesa
    Anėtarėsuar
    23-11-2009
    Vendndodhja
    ne planetin toke
    Postime
    755
    Se di me ndonje leter do e beja si fluturake si i benim kur ishim te vegjel ne shkoll dhe do e gjuaja LOL
    Prinderit ma kan mesuar edukaten .....jeta me ka mesuar me ke ta perdor ....

  17. #17
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anėtarėsuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    nese s'do kishte telefon do ulerisnim nga pallati ne pallat.nga lagja ne lagje,nga qyteti ne qytet deri sa t'i shkoje tjetres lajmi
    Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •