Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 119
 1. #1
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Nusja tetovare braktis burrin kur po fillonte ceremonia

  Nusja tetovare i ikė burrit kur po fillonte ceremonia

  Tetovė, 22 korrik - Njė ngjarje skandaloze ka ndodhur gjatė kėsaj jave nė Tetovė, kur nusja nė momentet e fundit i ikė burrit nga shtėpia.

  Rrėfimi pėr kėtė ndarje tė papritur bėhet i ditur pėr agjencinė e lajmeve INA nga njohės tė kėsaj ngjarje. Ēifti i ri po jetonte jashtė vendit, nusja nė Danimarkė dhe burri nė Gjermani. Njohja dhe lidhja e tyre ishte bėrė nėpėrmjet lidhjeve familjare, mirėpo dy tė rinjtė ishin njohur paraprakisht.


  “Derisa ēifti bėhej gati pėr t`u nisur nė restorantin ku ishte organizuar ahengu, nusja ishte larguar nga shtėpia e burrit. Pas kėrkimit tė bėrė nė ambientet e shtėpisė, burri ka kuptuar se i ka ikur nusja dhe menjėherė janė alarmuar familja, e cila ishte nė ahengun e organizuar nė njė nga restorantet e Tetovės”, bėjnė tė ditur burime tė afėrta me kėtė ngjarje.


  Prindėrit e djalit menjėherė kanė ndėrprerė ahengun duke i bėrė me dije dasmorėve dhe mysafirėve pėr prishjen e dasmės. Nusja e ikur siē bėhet e ditur ishte tretur drejt Danimarkės me njė dashnorė tė saj, tė njohur qė mė parė.

  Koha
  Life's too short to remove USB safely.

 2. #2
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Nusja tetovare i ikė burrit kur po fillonte ceremonia

  Tetovė, 22 korrik - Njė ngjarje skandaloze ka ndodhur gjatė kėsaj jave nė Tetovė, kur nusja nė momentet e fundit i ikė burrit nga shtėpia.

  Rrėfimi pėr kėtė ndarje tė papritur bėhet i ditur pėr agjencinė e lajmeve INA nga njohės tė kėsaj ngjarje. Ēifti i ri po jetonte jashtė vendit, nusja nė Danimarkė dhe burri nė Gjermani. Njohja dhe lidhja e tyre ishte bėrė nėpėrmjet lidhjeve familjare, mirėpo dy tė rinjtė ishin njohur paraprakisht.


  “Derisa ēifti bėhej gati pėr t`u nisur nė restorantin ku ishte organizuar ahengu, nusja ishte larguar nga shtėpia e burrit. Pas kėrkimit tė bėrė nė ambientet e shtėpisė, burri ka kuptuar se i ka ikur nusja dhe menjėherė janė alarmuar familja, e cila ishte nė ahengun e organizuar nė njė nga restorantet e Tetovės”, bėjnė tė ditur burime tė afėrta me kėtė ngjarje.


  Prindėrit e djalit menjėherė kanė ndėrprerė ahengun duke i bėrė me dije dasmorėve dhe mysafirėve pėr prishjen e dasmės. Nusja e ikur siē bėhet e ditur ishte tretur drejt Danimarkės me njė dashnorė tė saj, tė njohur qė mė parė.

  Koha
  Mir ka bo qe ka ik,ca eshte kjo pune kshu me te lidh e martu me mbleseri,fenomen tipik shqiptar,ajo ka dasht nje tjetert ndersa kta shkone e i gjejne nji qe jeton ne Gjermani,
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 3. #3
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  29 falenderime nė 28 postime
  shum mir e ka bere.

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-07-2010
  Postime
  382
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  sipas lajmeve qe ndegjoj kendej nga tetova nusja ka pasur mentalitet si te restartit,gerit dhe shume mendimtareve qe mendojne keshtu,vajzes nuk i ka pelqyer martesa sepse ajo para marteses ka qene vajze e njohur neper lokale nate , ku pihet alkoolo dhe mariuaha ,ajo thjeshte ka qene e orientuar ne sistemin EVRO DANIMARKEZ-

  lene se ka lene burrin ,por i kishte braktisur edhe 4 persona tjere

 5. #5
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
  sipas lajmeve qe ndegjoj kendej nga tetova nusja ka pasur mentalitet si te restartit,gerit dhe shume mendimtareve qe mendojne keshtu,vajzes nuk i ka pelqyer martesa sepse ajo para marteses ka qene vajze e njohur neper lokale nate , ku pihet alkoolo dhe mariuaha ,ajo thjeshte ka qene e orientuar ne sistemin EVRO DANIMARKEZ-

  lene se ka lene burrin ,por i kishte braktisur edhe 4 persona tjere
  O injorant, kur ti do nje vajz,e dhe prinderit e tu te martojne me nje tjeter qe s'e do te duket e drejte,???????????Pergjigju ksajt,
  Ku ke intelekt ti te gjykosh mentaitetin tim o homosapiens i shekullit te 21,nese je burre grune e gjen vet dhe jo te ta gjejne te tjeret,
  Sipas teje nje femer e cila do te rrije me mashkullin qe do qenka kurve ??? i bie qe shumica e femrave ne bote te jene ashtu sipas ''mentalitetit'' tend
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Geri Tr : 22-07-2010 mė 08:21
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-07-2010
  Postime
  382
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  O injarant, kur ti do nje vajz,e dhe prinderit e tu te martojne me nje tjeter qe s'e do te duket e drejte,???????????Pergjigju ksajt,
  Ku ke intelekt ti te gjykosh mentaitetin tim o homosapiens i shekullit te 21,nese je burre grune e gjen vet dhe jo te ta gjejne te tjeret,
  Sipas teje nje femer e cila do te rrije me mashkullin qe do qenka kruve ??? i bie qe shumica e femrave ne bote te jene ashtu sipas ''mentalitetit'' tend
  o geri ky rast nuk ka te bej me pelqimin e prinderve, por thjeshte vajza dhe cuni kane kaluar kohe te gjate bashke dhe kane jetuar para marteses bashke dhe pasi jane kthyer nga mergimi kane vendosur te bejne martesen , dhe vajza ndryshon mendjen sepse ajo ka luajtur bishtin.

  ajo ka qene totale e degjeneruar sepse familja e saj e ka perkdhelur shume sa qe e ka lejuar edhe marihuane te perdore.

  ti nuk ke njohuri per keta njerez ,andaj mos fol pa pasur njohuri edhe ti edhe te tjeret

 7. #7
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
  o geri ky rast nuk ka te bej me pelqimin e prinderve, por thjeshte vajza dhe cuni kane kaluar kohe te gjate bashke dhe kane jetuar para marteses bashke dhe pasi jane kthyer nga mergimi kane vendosur te bejne martesen , dhe vajza ndryshon mendjen sepse ajo ka luajtur bishtin.

  ajo ka qene totale e degjeneruar sepse familja e saj e ka perkdhelur shume sa qe e ka lejuar edhe marihuane te perdore.

  ti nuk ke njohuri per keta njerez ,andaj mos fol pa pasur njohuri edhe ti edhe te tjeret
  Mos na boj sikur i di ti keto se nuk eshte si i ke feju ti, ata kane qene ''paraprakisht'' te njohur, jo qe kane qene te lidhur se te jetosh me nje femer nuk eshte fejese (quhet) bashkjetese dhe nuk do te thote gje, aty thuhet qe e lidhen dy familjet tyre por nuk u permend se donin vete,ajo s'ke dasht me u martu se ka dasht dike tjeter dhe ka ikur me te dhe pik.Femrat kur tradhetojne dhe ikin e kane nje arsye te forte gjitmone,se nuk ikin kot,thashetheme thuhen sa te dush,por 90% e tyre jane rrena,une i besoj gazetes me shume sesa komshies
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Geri Tr : 22-07-2010 mė 08:34
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-07-2010
  Postime
  382
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ska te beje asgje me dhune ne kete rast ,thjeshte vajza ka qene shume e modernizuar dhe ka qene shume doredhene ka pasur se paku 4 dashnore dhe e ka zgjedhur ate qe ka dashur me shume ose ia ka mbushur hunden me shume , ka qene nje vajze me "kukture evropjane " eshte ritur me nje vend ku morali dhe edukata nuk kane rendesi per keta njerez

 9. #9
  Falko Maska e Falco115
  Anėtarėsuar
  03-09-2009
  Postime
  620
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  Mir ka bo qe ka ik,ca eshte kjo pune kshu me te lidh e martu me mbleseri,fenomen tipik shqiptar,ajo ka dasht nje tjetert ndersa kta shkone e i gjejne nji qe jeton ne Gjermani,
  Mire o shoku, ajo nese nuk e ka dashur burrin pse te mos e braktis me kohe, ti thote nuk do te martohemi dhe mbaroi, eshte normale nese nuk e ka dashur ti tregoje se nuk te dua dhe te ndahen, pse ta le per momentet e fundit?
  Sikur ta kishte detyruar njeri qe te martohej me te. Ne nje fare menyre e ka turperu para miqve dhe te ftuarve qe prisnin ne restaurant...

 10. #10
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
  ska te beje asgje me dhune ne kete rast ,thjeshte vajza ka qene shume e modernizuar dhe ka qene shume doredhene ka pasur se paku 4 dashnore dhe e ka zgjedhur ate qe ka dashur me shume ose ia ka mbushur hunden me shume , ka qene nje vajze me "kukture evropjane " eshte ritur me nje vend ku morali dhe edukata nuk kane rendesi per keta njerez
  permedni kush dhunen ketu?????? ata 4 dashnoret qe thu ti i ke pjelle e mendjes tate se duket sesa te prapambetur dhe paragjykues e ke mentalitetin ,nje gje qe ta mson Evropa eshte e zgjedhesh ate qe do ti jo ate qe dojne te tjeret,po te kishte vazhduar me ate martese te sajume do i shkaterrohej jeta,per mua i ka lujt fene ajo vajze,ka vepru me mend e veta jo te prinderve
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 11. #11
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Falco115 Lexo Postimin
  Mire o shoku, ajo nese nuk e ka dashur burrin pse te mos e braktis me kohe, ti thote nuk do te martohemi dhe mbaroi, eshte normale nese nuk e ka dashur ti tregoje se nuk te dua dhe te ndahen, pse ta le per momentet e fundit?
  Sikur ta kishte detyruar njeri qe te martohej me te. Ne nje fare menyre e ka turperu para miqve dhe te ftuarve qe prisnin ne restaurant...
  Duke pare se nga vjen ajo femer te themi qe eshte viktime e mentalitetit te atij vendi dhe sado qe te kete jetuar jeshte vendit perseri dicka i ka ngelur,ti duhet ta dish qe nuk jane te shumta ato femra shqiptare qe ngrejne zerin per t'u mbrojtur apo per te kundershtuar,shumica e mbajne gojen mbyllur dhe ja lejne ne dore prinderve, ke tye drejte qe pyt se pse pikerisht ate dite duhet ta linte,epo ate s'e gjyko as ti e as une,qe ta kuptojme duhet te vihemi ne pozitat e saj
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Nusja tetovare i ikė burrit kur po fillonte ceremonia

  Tetovė, 22 korrik - Njė ngjarje skandaloze ka ndodhur gjatė kėsaj jave nė Tetovė, kur nusja nė momentet e fundit i ikė burrit nga shtėpia.

  Rrėfimi pėr kėtė ndarje tė papritur bėhet i ditur pėr agjencinė e lajmeve INA nga njohės tė kėsaj ngjarje. Ēifti i ri po jetonte jashtė vendit, nusja nė Danimarkė dhe burri nė Gjermani. Njohja dhe lidhja e tyre ishte bėrė nėpėrmjet lidhjeve familjare, mirėpo dy tė rinjtė ishin njohur paraprakisht.


  “Derisa ēifti bėhej gati pėr t`u nisur nė restorantin ku ishte organizuar ahengu, nusja ishte larguar nga shtėpia e burrit. Pas kėrkimit tė bėrė nė ambientet e shtėpisė, burri ka kuptuar se i ka ikur nusja dhe menjėherė janė alarmuar familja, e cila ishte nė ahengun e organizuar nė njė nga restorantet e Tetovės”, bėjnė tė ditur burime tė afėrta me kėtė ngjarje.


  Prindėrit e djalit menjėherė kanė ndėrprerė ahengun duke i bėrė me dije dasmorėve dhe mysafirėve pėr prishjen e dasmės. Nusja e ikur siē bėhet e ditur ishte tretur drejt Danimarkės me njė dashnorė tė saj, tė njohur qė mė parė.

  Koha
  haha ngjarje skandaloze. Thashe kushedi ca ka ndodhur, sa veta jane therrur.

 13. #13
  Falko Maska e Falco115
  Anėtarėsuar
  03-09-2009
  Postime
  620
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  Duke pare se nga vjen ajo femer te themi qe eshte viktime e mentalitetit te atij vendi dhe sado qe te kete jetuar jeshte vendit perseri dicka i ka ngelur,ti duhet ta dish qe nuk jane te shumta ato femra shqiptare qe ngrejne zerin per t'u mbrojtur apo per te kundershtuar,shumica e mbajne gojen mbyllur dhe ja lejne ne dore prinderve, ke tye drejte qe pyt se pse pikerisht ate dite duhet ta linte,epo ate s'e gjyko as ti e as une,qe ta kuptojme duhet te vihemi ne pozitat e saj
  Qartė , te kuptoj ty , jam ne dijeni edhe per poziten e shume femrave shqiptare dhe me vien shume keq per to , un vetem nuk po pajtohem me vajzen pse i la gjerat te vijne deri aty, nuk ka qen momenti me i mire per ta bere ate, ate guxim qe e pati ne ate moment eshte dashur ta kishte me heret. Edhe djali besoj qe do e kishte kuptu dhe u kishte dhene rrjedhe tjeter ngjarjeve. Veje veten ne lekure te ti , si eshte ndier aj ne ato momente kur para te ftuarve ne aheng i ka ik nusja.

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime
  Sot me dit qe Danimarka i ka drut ma te terne se gjermania!!!!.
  Ma mir von se kurr ,ndryshe pa qeiz se di si do e pranonte burri.
  Eh ndryshoj koha dhe njerzit ,te ndodhte kjo njarje kure ka pas burra kish kris manzera.Ani nasht ma mire me kursy naj plumb per armikun e mos me flliq pushken.....ne gra kurva.

 15. #15
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime nė 21 postime
  Po kjo lahperica pse vendosi bash ne diten e dasmes ta bente nje marifet te tille??

  Ua paska marr fytyren familjes se saj(ndoshta edhe e ka futur ne bela) dhe poashtu familjes se "burrit".

  Nejse keto maskarallaqe kan qen aktuale gjithmon qe do te thot se nuk eshte premiera kjo
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Shume keq a,nje raste tjeter nusja ka ikur nga salla,e kta duke kujtuar se eshte ne banjo!!!!!

 17. #17
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 13 postime
  Opo lerini supozimet qe gjoja asaj i ka bere presion familja e blah blah blah.
  Perderisa ajo ka ik ne ceremoni e siper , do te thote se ka qene femer qe ska dash tja dije nga familja apo njeri tjeter.

  Gjendja aktuale mund dhe te kete qene e tille. Femer e shemtute qe sja varte asnjeri nga syblujte danez. Ka menduar ti kerkoje ndihme familjes per ti gjet burrin . Familja ja gjeti , burrin e provoi kjo femra , e mbase ka qene e zhgenyer ne bed nga filani. Eshte menduar mire e gjate gogolja e ka thene ''nuk shtyhet jeta me kete lloj performance'' . Me mire me qene celibate , e paf , iku nga dasma . Supozimet qe ka pase dashnore tjeter besoj se jane rrena . Ajo goce eshte bere nun tani , 100% .

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e pukjani
  Anėtarėsuar
  21-03-2010
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pune e madhe fort,ktu jan ka vdesin njerz perdit tu u vra per gjan ma t vogel e duhet me u shqetsu per ni nuse qi ka ik per qef t vet,harrohet fill edhe ky lajm,cudia ma e madhe tre dit zgjat

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-07-2010
  Postime
  382
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  Duke pare se nga vjen ajo femer te themi qe eshte viktime e mentalitetit te atij vendi dhe sado qe te kete jetuar jeshte vendit perseri dicka i ka ngelur,ti duhet ta dish qe nuk jane te shumta ato femra shqiptare qe ngrejne zerin per t'u mbrojtur apo per te kundershtuar,shumica e mbajne gojen mbyllur dhe ja lejne ne dore prinderve, ke tye drejte qe pyt se pse pikerisht ate dite duhet ta linte,epo ate s'e gjyko as ti e as une,qe ta kuptojme duhet te vihemi ne pozitat e saj
  pikerisht kete po them edhe une , mentaliteti yne nuk toleron gjera te shemtuara te ndodhin si ky rast,por kjo ndodh per shkak te mentalitetit dhe kultures ku ka jetuar vajza. ti geri akoma sja ke haberin se cfar mentaliteti kemi ne, ne nuk i shesim sikur qe keni bere ju me motrat tuaja neper itali dhe greqi,femrat tona qe jane martuar me mentalitetin tone tetovar nuk kane mbaruar keshtu, por ata jane trasheguar brez pas brezi , dhe ne nuk i leme motrat tona te na martohen me italian gjerman apo sic bejne sot nga shqiperia veriore ku mentaliteti i dergoi edhe ne SERBI ,

  prandaj ti flet per nje gje qe nuk din , ti as qe ke iden si duket tetova gostivari kumanova dibra struga dhe qytete tjera shqiptare ne maqedoni, ti shiqon mentalitetgin tone e nuk shiqon mentalitetin tuaj qe per nje pune banale thereni mes vete kete e keni deshmuar edhe ne shqiperi edhe ne greqi dhe itali dhe cdo kund ne bote

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Po mire ia ka bo, sa te rrinte te cante koken e te merrte ne qafe veten me nje jete qe nuk e donte, me mire heret se vone. Nuk e kuptoj se pse perben lajm ky, eshte nje gje normale dhe s'ka pse te etiketohet "nusja tetovare" apo "nusja x". Ajo eshte njeri, dhe ne shekullin e 21 njerezit nuk durojne me te martohen me perdhune e te jetojne ne roberi.

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •