Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 119 prej 119
  1. #101
    Moderator
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Postime
    2,009
    Ndodh edhe keshtu.
    Shikoni se si u martua ky burri ne Indi. lol


  2. #102
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Shume mrapa qenkeni ju me lajmet
    Une thash se tani do kishin bo ndonje sondash ,e do kishit dale ne ndonje konference shtypi ,(ato te ministris se moralit P) per te thene a ka bo mire a ka bo keq ....P
    oj me te vertet jam pak mrapa me lajmet,ku e di nga vete nena natyr ashtu jam e si degjoj,dhe ne ma halle sdale per te pire caje me gra,e nga ta mare veshte....
    sinqerishte e pata se se dija....
    e a ka be mire a ka bere keqe,zoti e dine dhe ajo.....
    pune e saje.............................................. .................. (c'fare lajmi ore na erdhi nga tirona )
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  3. #103
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    oj me te vertet jam pak mrapa me lajmet,ku e di nga vete nena natyr ashtu jam e si degjoj,dhe ne ma halle sdale per te pire caje me gra,e nga ta mare veshte....
    sinqerishte e pata se se dija....
    e a ka be mire a ka bere keqe,zoti e dine dhe ajo.....
    pune e saje.............................................. .................. (c'fare lajmi ore na erdhi nga tirona )

    A kam kohe qe e kam lene Tirane dhe per kete me vjen shume keq ,me te mirat e te keqijat e shqiperis ,Tirana per mua eshte qyteti me i mire ne bote ,sepse aty kam shume miq e njerez te dashur ,me mungon shume
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  4. #104
    Citim Postuar mė parė nga BOKE Lexo Postimin
    Ndodh edhe keshtu.
    Shikoni se si u martua ky burri ne Indi. lol

    http://www.youtube.com/watch?v=0pvdUtPPlLM


    E po keshtu eshte kur ke te besh me cun mamaje.

  5. #105
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar mė parė nga BOKE Lexo Postimin
    Ndodh edhe keshtu.
    Shikoni se si u martua ky burri ne Indi. lol

    http://www.youtube.com/watch?v=0pvdUtPPlLM
    Uaaaa si horror movie! Mu m'vika gjynah per ate cunin. Ai s'do e ajo zgerdhihet. Do burre me zor!
    Qenka edhe goxha femer, si modele ...tere kocka...
    Where does a thought go when it's forgotten?

  6. #106
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    Nusja e ikur siē bėhet e ditur ishte tretur drejt Danimarkės me njė dashnorė tė saj, tė njohur qė mė parė.

    Koha

    Ahaha ca nusje e lezecme. Kushedi si ka ngel ai tipi, sa do doja tkisha pa skenen... Vetem duke e mendu u lliva tu qesh
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  7. #107
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Ahaha ca nusje e lezecme. Kushedi si ka ngel ai tipi, sa do doja tkisha pa skenen... Vetem duke e mendu u lliva tu qesh
    Ka ngel si mualti nė shi...te ai shiu qė ra qėparė...lol
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #108
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Ka ngel si mualti nė shi...te ai shiu qė ra qėparė...lol
    E imagjino dot skenen??

    Dialogu mes cunave (shokve) edhe dhendrrit.


    Dite e shtune :

    Cunat : Omeeee po martohesh eeee hajde gezuarrrrrr, shyqyr e mblodhe mendjen edhe ti, tani po krijo familje, ishalla te ecen mbar.

    Dhendrri kam vendos, zgjodha vajzen e duhur, shyqyr ma pelqyen edhe prindrit.

    Cunat : A eshte e mire per ty te pakten vajza?

    Dhendrri: Nusja eshte yll, vajze shum e mire, kam gjet nje person qe smendoja qe ne jete do kishte nje te tille per mua, shyqyr qe me dha zoti nje vajze kaq te mire.

    Cunat : Urime urime te trashegohesh e tani ska me au iu eeeee, se je burr i martum.

    Dhendrri : E tani ska me , i kam len te gjitha, e dua shum gruan time, edhe jeten do jepja per te.

    Ne kor te gjith bashke : duke kendu keng popullore edhe duke u bo tape!!

    Dite e djele :

    Cunat : Ome dhenderr mezi po pret te vije nusja eee, je gjith emocion!?

    Dhendrri : Lejeni cuna se u dhje muhabeti, iku nusja me dashnorin!!

    Cunat : qetesi....... pastaj njeri nderpret heshtjen " cuna kush do vije ne plazh" ?
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  9. #109
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    E imagjino dot skenen??

    Dialogu mes cunave (shokve) edhe dhendrrit.


    Dite e shtune :

    Cunat : Omeeee po martohesh eeee hajde gezuarrrrrr, shyqyr e mblodhe mendjen edhe ti, tani po krijo familje, ishalla te ecen mbar.

    Dhendrri kam vendos, zgjodha vajzen e duhur, shyqyr ma pelqyen edhe prindrit.

    Cunat : A eshte e mire per ty te pakten vajza?

    Dhendrri: Nusja eshte yll, vajze shum e mire, kam gjet nje person qe smendoja qe ne jete do kishte nje te tille per mua, shyqyr qe me dha zoti nje vajze kaq te mire.

    Cunat : Urime urime te trashegohesh e tani ska me au iu eeeee, se je burr i martum.

    Dhendrri : E tani ska me , i kam len te gjitha, e dua shum gruan time, edhe jeten do jepja per te.

    Ne kor te gjith bashke : duke kendu keng popullore edhe duke u bo tape!!

    Dite e djele :

    Cunat : Ome dhenderr mezi po pret te vije nusja eee, je gjith emocion!?

    Dhendrri : Lejeni cuna se u dhje muhabeti, iku nusja me dashnorin!!

    Cunat : qetesi....... pastaj njeri nderpret heshtjen " cuna kush do vije ne plazh" ?

    Dhėndrri i pari qė pėrgjigjet:
    Ore hec tė ikim shpejt se ėshtė e Dielė sot,ka njėrėz
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  10. #110
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Dhėndrri i pari qė pėrgjigjet:
    Ore hec tė ikim shpejt se ėshtė e Dielė sot,ka njėrėz
    e vertete..

    Ahahaha

    U shkriva duke mendu fytyrat e dasmorve... ahaha iku nusja me dashnorin
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  11. #111
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    e vertete..

    Ahahaha

    U shkriva duke mendu fytyrat e dasmorve... ahaha iku nusja me dashnorin
    U kthy dasma n' tragjedi,doli nusja burr.
    lol
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #112
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    Fol njėher shqip tė marrim vesh ēa thua se s'jam arkeolog tė deshifroj fjalėt e tua. Artikullin e mora nga gazeta Koha, e ke linkun nė fund tė temės. Po pak rėndėsi ka a beson ti a jo lol, who cares. Po pate problem hidh nė gjyq gazetėn lol.
    unź fola shqipo cun , po une fola si nga tetova po ti se nuk kuptove eshte problemi yte,pastaj perse meresh me problmet e te tjereve ,kur nuk din gje,e ke sjelle lajmin vetem per te bere propagande se ja keta te maqedonise cfar mentaliteti kane,kjo eshte nje ngjarje qe nuk ka ndodhe dhe se e keni shpike ju te perparuarit.

    nese fillojme te flasim pr mentalitet juve te shqiperise nuk u dalim dot para ,gjerat qew ndodhin atje ,nuk i gjen dot ne bote

    per here te pare ndegjoj qe arkeologet te meren me deshifrime gjuhsore hehehe

    hajde lock e shejshet haj xhi nauk ka kjo dinje

  13. #113
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Ca jan kto budallalliqe ??!!Sa vjece ishte nusja dhe dhendri???Do ket qene fshatar te humbur qe te tre dhe ju po vrisni kohen me ta.Ajo pranoi te fejohej kur kishte te dashur??!!Dhe qendroi me te deri diten e dasmes??!!.hehe Te dy meshkuj te mbaruar si ai qe e mori dhe ky qe i iku!!.Nusja bravo paska qene e zonja e trime hahaha
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  14. #114
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    hahaha sa budallenj qe jeni , flisni per nji ngjarje qe nuk ka ndoshur, njejte sikur te bni tifo per nji ndeshje futbolli qe nuk eshte luajtur dhe flisni per rezultatin heheeh

  15. #115
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
    hahaha sa budallenj qe jeni , flisni per nji ngjarje qe nuk ka ndoshur, njejte sikur te bni tifo per nji ndeshje futbolli qe nuk eshte luajtur dhe flisni per rezultatin heheeh

    Po ti ke shkruar si shume ke kjo tema.Tani arrite ne ket konkluzion??Apo dhe ti si dhenduret e ksaj nuses i kap gjerat diten e dasmes hahaha
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  16. #116
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
    Po ti ke shkruar si shume ke kjo tema.Tani arrite ne ket konkluzion??Apo dhe ti si dhenduret e ksaj nuses i kap gjerat diten e dasmes hahaha
    oj elonaaaa nuk ka ndodhur nje gje e tille ne tetove, ti mer vesh shqip??

    pasiqe u kyq edhe tetovarja ne forum edhe ajo thot qe ska ndegjuar per nje rast te tille , tetova nuk eshte nju jork, ketu meren vesh gjerat aq shpejt sa sta mer mendja,por beso qe nuk ka ndonje bisede te tille , eshte nje trillim i jack watsonit qe nuk eshte as nga tetova, e kishte hasur tek nje forum studentesh kete shkrim dhe e kishtre mare me te vertete ,ndersa studentet ishin tallur si perhere qe bejne batuta

  17. #117
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
    oj elonaaaa nuk ka ndodhur nje gje e tille ne tetove, ti mer vesh shqip??

    pasiqe u kyq edhe tetovarja ne forum edhe ajo thot qe ska ndegjuar per nje rast te tille , tetova nuk eshte nju jork, ketu meren vesh gjerat aq shpejt sa sta mer mendja,por beso qe nuk ka ndonje bisede te tille , eshte nje trillim i jack watsonit qe nuk eshte as nga tetova, e kishte hasur tek nje forum studentesh kete shkrim dhe e kishtre mare me te vertete ,ndersa studentet ishin tallur si perhere qe bejne batuta


    Une te besoj .Se ky veprim s'eshte njerzor prandaj dhe po qesh,tani ndonje nivel i humbur edhe mund ti bej kto lojra po mua me shume me cudisin meshkujt tek kjo histori se sa femra.kta meshkuj te mbaruar, kaq te humbur qenkan tetovaret????Turp po ju pati ndodhur hahaha ju turperoi qytetin hahaha
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  18. #118
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Lexova nė njė revistė se njė shkues paska bashkuar 80 ēifte. Ky paska thėnė se ka edhe shumė intelektualė qė kėrkojnė ndihmėn e tij pėr t'u gjetur nuse.

  19. #119
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    a e gjetet nusen......se po e kerkonte krejt tetova..... heheh

    po leni mor keto tema se cfar nuse t preshit cfar bakraci, nuk ka ndodh asgje ne tetov, sdi pse na lodhin me tuli tema plehrash
    Jetė e rėndė.......!!!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •