Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime

  Njoftime nga m skandalozet n mediat greke, mes tyre shqiptar

  Krkohet shqiptar, me ose pa eksperienc, me trup t fuqishm e me muskuj, q t bashkohet n grabitje, vjedhje, rrmbim dhe gjra t tjera ndihmse. Ofrohet strehim, diet ditore, gjysma e rrogs s shtetit e garantuar. Bonos pr do pun q do bhet. Ftohen vetm ata q e konsiderojn punn si t rndsishme

  Athin, 12 Korrik 2010 NOA Njoftime t mendura. Kshtu jan cilsuar nga mediat greke n Athin, disa njoftime t publikuara n rubrikn e t prditshmeve t Athins Mikres angjelies (njoftime-reklama t shkurtra).

  Disa prej ktyre njoftimeve ku drguesit identifikohen si shtetas grek dhe disa shqiptar, jan mbledhur dhe jan publikuar vemas duke u komentuar si mjaft t guximshme dhe shpesh, skandaloze.

  M posht gjeni disa nga njoftimet-reklama, t publikuara t cilat jan mbledhur nga gazeta t ndryshme t prditshme t Athins. Pr shkak t etiks, jan hequr numrat e kontaktit t vna nga personat publikues. Gjithashtu jan hequr dhe disa fjal t pahijshme q gjithsesi, n gazetat e prditshme greke nuk jan censuruar:

  Kam t dhna kualifikuese

  Shqiptar i pashm, i gjat, nga Gjirokastra, rritur me ideale, krkon njohje me Filipineze q besojn n shfrytzimin e njeriut nga njeriu, pr t krijuar nj marrdhnie serioze. T dhna kualifikuese: organi, 27 cm (jo me llafe).

  Zonj e inatosur

  Jeto 24 or, eja tako gra t pjekura, shtpiake t dshpruara. Eksperienc q nuk e keni provuar kurr, orgazm n nj minut. Nj dashuri mbreslnse q jua dhuron nj zonj e inatosur.

  Nuk ju ngjitem

  Zonjush, 21 vjee, me njohur elementare t ciklit t ult shkollor, di pak edhe t shkruaj. E pashme, e vrullshme, e *ishme, e gatshme pr t punuar n baraqja (lokale nate shn. i NOA). Femr q nuk ju ngjitet. Telefononi Vangjelin.

  Jam pa qime, dua leshator

  35 vjear, i pasur, me trup t but, pa asnj qime kudo q t krkoni npr trup, i dashur dhe i mbl, krkon pikrisht ty, leshator, t fuqishm, energjik dhe t papun. Prvoja q do prjetojm, do ju duket si n planetin Mars. Do ta merrni shum seriozisht.

  Dua dhurata, por pa tallje

  Krkoj t m dhurohen televizor me ngjyra, magnetofon stereo, telefona celular, karta krediti, motoikleta, makina, skaf ose gomone, anije dhe jahte. Pranoj vetm propozime serioze.
  T tjera reklama-njoftime t uditshme:

  Krkohet shqiptar, me ose pa eksperienc, me trup t fuqishm e me muskuj, q t bashkohet n grabitje, vjedhje, rrmbim dhe gjra t tjera ndihmse. Ofrohet strehim, diet ditore, gjysma e rrogs s shtetit e garantuar. Bonos pr do pun q do bhet. Ftohen vetm ata q e konsiderojn punn si t rndsishme.

  "Kerkoj shqiptar pr n Burs"

  Biznesmen, krkoj biznesmen shqiptar pr t investuar n Burs".

  "Shqiptar pr hell Pashke"

  "Krkohet shqiptar pr t pjekur qingjin e Pashks n hell"

  Krkoj vaj gatimi, luledielli, t prdorur nj her, vaj soje far pambuku.

  Jap shokun me qira

  Lshoj me qera shokun tim t dhoms, ka telefon, nuk krkohet nga policia, sht i paedukuar, e japim bashk me qenin.

  Shesim...kishn

  Okazion, pr shkak t mbylljes, Kisha e Shn Theklas nxjerr n shitje dy vaska, shtat kerubint, 500 kg dyll, komplet darke kishtare me gota, pjata, shandan) dhe nj llampadar.

  Kolon dritash

  Jam zonjusha duarart. I bj t gjitha. Brum bj dhe kollon e DEH (Operatori i Sistemit t Shprndarjes shn i NOA). Do t bj t shkrihesh i gjithi.

  Burr t vrtet

  Kukull me tre vrima, me bateri dhe me korrent, krkon burr t vrtet q t dij t pompoj. Tromb biiklete sht e mirpritur.

  Diplom pr pite

  Djal i diplomuar pr Matematik, me prvoj t madhe praktike, me studimet pasuniversitare n Informatik, dorzon prdit sufllaqe nga fast fond Rumeliana e bukur, t mbshtjella me diplomn time. Qept i ndajm vemas.

  Shitet...

  Shitet shitse. Telefononin n numrin....

  Qeni ka dobsi...

  Shitet nj qen. I ha t gjitha, nuk bn naze pr asgj. Pik t dobt ka fmijt.

  Kmbmadhja

  Shitet tavolin zyre, e prshtatshme pr zonj me kmb t trasha. Ka dhe sirtar t mdhenj.

  Shitet...lufta e Honolulu

  Shitet akuariumi me prmasat 92x65x48 cm, dizajn italian dhe ndrrimi i ajrit automatikisht. Me ndriim t brendshm. Shitet bashk me 5 peshq t kohs s lufts n Honolulu. Totali, 100 000 mij euro. Shitet pr arsye largimi.

  M i madh sbhet

  Big Man. Po ti rrini afr, rritet prnjher 10 cm. I disponueshm 24 or n 24, i ngritur. Nj vizit, do t t bind doemos.

  Prezervativ

  Shiten prezervativ, me t gjitha ngjyrat dhe pr do numr. Merrni mbrojtje tani. Tani ju ofrojm dhe profilaktik pr tr trupin, jo kokn. Pr ata q dashurojn seksin.

  n.s/NOA
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 2. #2
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  Po pse Filipineze xhanem, s'ka me njerez me te urte ne kete bote ....
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 3. #3
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,095
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Shumica duket qe jane shkruar per t`u tallur. Qofte tallje mes shokesh (dmth te vesh nr e shokut) qofte vetem per gallate. Dhe te bejne per te qeshur.

  P.S. Filipinase jo filipineze. Jo te gjithe aziatiket marrin prapashtesen "ze".
  -

 4. #4
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Kavir Lexo Postimin
  Shumica duket qe jane shkruar per t`u tallur. Qofte tallje mes shokesh (dmth te vesh nr e shokut) qofte vetem per gallate. Dhe te bejne per te qeshur.

  P.S. Filipinase jo filipineze. Jo te gjithe aziatiket marrin prapashtesen "ze".
  ...Vertet??
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 5. #5
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Greket kane filluar te bejne qyfyre per te harruar urine..

  p.s kam pershtypjen se iu thone Filipiniote...!
  Ndryshuar pr her t fundit nga shoku_tanku : 16-07-2010 m 10:42

 6. #6
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ...edhe Filipinallie

 7. #7
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,814
  Faleminderit
  8
  54 falenderime n 47 postime
  HAHA ..............MIRE ATA QE I DERGOJNE QE JANE GOMARE POR DHE GAZETARET QE I PUBLIKOJNE JANE KRYEGOMARE .sIDOQOFTE KAM QESHUR ME LOT/

 8. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-02-2009
  Postime
  814
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  edhe ato qe na i sjellin kto nuk jan shum larg tyre...a shit harrova se ky forum asht hap me sjell lajmet me te dhieshme...ktu asht veni per kto lloj paqavuresh ....pfffffffffffffffffffffffffff waste of space...

 9. #9
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Mua me duken me shume humor

 10. #10
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  "Krkohet shqiptar pr t pjekur qingjin e Pashks n hell"

  Gallate !
  Cdo gje eshte relative...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •