Close
Faqja 50 prej 68 FillimFillim ... 40484950515260 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 981 deri 1,000 prej 1347
 1. #981
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Si e kemi biznesin mo?
  Ja ne sherbim te popullit
  Grusht bashkuar rreth partis do ja dalim kesaj bllokade revizioniste - kapitaliste
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 2. #982
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime nė 192 postime
  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  Ja ne sherbim te popullit :-D
  Grusht bashkuar rreth partis do ja dalim kesaj bllokade revizioniste - kapitaliste
  Shif e fito noj lek, se na duhen
  Knej GF esht tu ba namin, i ka marr mar t'gjitha bizneset.
  Ulet e rrin, dhe ne darke i kontrollon incasson....jo po si te dush....

  Koh t'vshtira saura, por qe do ja dalim ajo dihet, thjesht varet se ku do dalim...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #983
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Shif e fito noj lek, se na duhen
  Knej GF esht tu ba namin, i ka marr mar t'gjitha bizneset.
  Ulet e rrin, dhe ne darke i kontrollon incasson....jo po si te dush....

  Koh t'vshtira saura, por qe do ja dalim ajo dihet, thjesht varet se ku do dalim...

  e mire mire dibronat ja kaloj dhe ēifuteve lol
  une e kam majr me to lol
  paqe me te gjith lol
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 4. #984
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime nė 192 postime
  Nga halli e kemi ne dibront...s'dona me u kthy me mledh lajthoja...
  Por edhe ti si len gjo mangut po he...

  Ika se m'thrret detira...
  KLM
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #985
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Nga halli e kemi ne dibront...s'dona me u kthy me mledh lajthoja...
  Por edhe ti si len gjo mangut po he...

  Ika se m'thrret detira...
  KLM

  Epo universitetin atje e mbarova ahahaha
  puē dhe une se mi ke maru gjith kukllat
  me krah te leta .
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 6. #986
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ē'bėjnė ata atje?!A ka edhe ata qė studjojnė apo mirren veē me punė fizike?!

 7. #987
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga irfancana Lexo Postimin
  ē'bėjnė ata atje?!A ka edhe ata qė studjojnė apo mirren veē me punė fizike?!
  Vijme ne paqe z. Irfan
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 8. #988
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga irfancana Lexo Postimin
  ē'bėjnė ata atje?!A ka edhe ata qė studjojnė apo mirren veē me punė fizike?!
  O irfan pse del me dy emra ti nje te bashkum dhe nji te ndame
  sa thashethemexhi qe je more don me i dit te gjitha
  mire qe nuk pyet sa here shkojme ne banje ?
  a e lajme apo e fshime me leter
  heres do te pergjigjemi
  mbaje me shkum...
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 9. #989
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime nė 192 postime
  Saura, filloj shiu knej, dalim e ti mlojm mullart e barit....
  Akoma ne pun je?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #990
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  O irfan pse del me dy emra ti nje te bashkum dhe nji te ndame
  sa thashethemexhi qe je more don me i dit te gjitha
  mire qe nuk pyet sa here shkojme ne banje ?
  a e lajme apo e fshime me leter
  heres do te pergjigjemi
  mbaje me shkum...
  Hahahahahahahahaha Irfanit i duket vetja profesori para nxėnėsve.

 11. #991
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kėta kurbetqarė tanė jashtė atdheut,pėr ēudi,fryhen si bibana sikur t'ishin pronarė tė pasurive!Kurse e vėrteta ėshtė se,atje kryejnė punė ndėr mė tė mundimshme dhe poshtėruese,vetėm qė tė mbijetojnė dhe mos t'kthehen prapa nga janė nisur.Nga ca kam dėgjuar se pastrojnė edheWC-etė e "Gazdallarėve barktrashė",u pastrojnė rroba tė pėrlyera duke thithur gjithė atė erė kundėrmuese dhe...Pėr atė edhe kulturėn e fjalorit e kanė gjithė tė banjės,VC-es dhe...Pėr mėkat.

 12. #992
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga irfancana Lexo Postimin
  Kėta kurbetqarė tanė jashtė atdheut,pėr ēudi,fryhen si bibana sikur t'ishin pronarė tė pasurive!Kurse e vėrteta ėshtė se,atje kryejnė punė ndėr mė tė mundimshme dhe poshtėruese,vetėm qė tė mbijetojnė dhe mos t'kthehen prapa nga janė nisur.Nga ca kam dėgjuar se pastrojnė edheWC-etė e "Gazdallarėve barktrashė",u pastrojnė rroba tė pėrlyera duke thithur gjithė atė erė kundėrmuese dhe...Pėr atė edhe kulturėn e fjalorit e kanė gjithė tė banjės,VC-es dhe...Pėr mėkat.
  Hallin e kurbetqareve qan ti Fani ?
  Si thu ti te lejme pa la WC (shkruhet WC Fani
  Ty apo te japin buke ato zhgaravinat qe shkrun ?
  Apo ti lexon ndonje ne katun ?
  Po qe keq na thuj te dergojme ndonje 100 po mbledhim fondet ne forum me koleget e haleve
  Nje gje s'keni mesu ju katunaret qe ēdo lloj pune ka dinjitetin e vet
  dhe me qytetaret nuk keni b..ythe me u gric duhet te rrini urte dhe vetem te degjoni dhe mesoni ....
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 13. #993
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Hahahahahahahahaha Irfanit i duket vetja profesori para nxėnėsve.
  Irfani o irfanica do njeēik attenzione
  zavalli i shkrete lol
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 14. #994
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Saura, filloj shiu knej, dalim e ti mlojm mullart e barit....
  Akoma ne pun je?
  Ne pune more sot kam la 20 banjo lol
  ti sa lave ahahhahaha
  ke mullaret kam frike une vetem me ty je i rrezikshem ti dhe une me dibruqet njis ja mort dreqi lol
  Po i boj nje ze irfanices po dinjoi te na ndihmoje per kete lloj punesh te rendomta
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saura : 04-04-2012 mė 08:08
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 15. #995
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime nė 192 postime
  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  Ne pune more sot kam la 20 banjo lol
  ti sa lave ahahhahaha
  ke mullaret kam frike une vetem me ty je i rrezikshem ti dhe une me dibruqet njis ja mort dreqi lol
  Po i boj nje ze irfanices po dinjoi te na ndihmoje per kete lloj punesh te rendomta :-p
  Kam la 4 hale, por po bej karrier, ka mundsi t'me besojn me hekuros rrobat mas nja tre vjetve....

  Eja tek mullaret, mos ki frik, do tregohem i kujdesshem.....

  Pash qe i kishit ba pritje madhshtore xha irfanit te kjo tema, por kur duhet duhet...

  P.S.
  Nigjo, jam dibruq po nanen e kam prej andej nga kaundet tuja...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #996
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga irfancana Lexo Postimin
  Kėta kurbetqarė tanė jashtė atdheut,pėr ēudi,fryhen si bibana sikur t'ishin pronarė tė pasurive!Kurse e vėrteta ėshtė se,atje kryejnė punė ndėr mė tė mundimshme dhe poshtėruese,vetėm qė tė mbijetojnė dhe mos t'kthehen prapa nga janė nisur.Nga ca kam dėgjuar se pastrojnė edheWC-etė e "Gazdallarėve barktrashė",u pastrojnė rroba tė pėrlyera duke thithur gjithė atė erė kundėrmuese dhe...Pėr atė edhe kulturėn e fjalorit e kanė gjithė tė banjės,VC-es dhe...Pėr mėkat.
  Mekat eshte te hysh ne mekat, ti c'fare kerkon ketu, do ndonje leksion si pastrohet wc-ja?!
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 17. #997
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ho mre jabonxhij, i lat halet per sot ??? Un per vete e kom pas pushim ...


  Vi stimo fratelli !!!
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 18. #998
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime nė 192 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
  Ho mre jabonxhij, i lat halet per sot ??? Un per vete e kom pas pushim ... :-D


  Vi stimo fratelli !!!

  Qetash sa marum..

  Lekt tona mbajn era..djers....


  .................................


  Lonaxhinj mirmbrema!!!  dona76, saura, maryp, fashion, klea ju pershnes!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #999
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Jeni krenarė dhe punoni si e ēka i ka hije njeriut.

 20. #1000
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Kam la 4 hale, por po bej karrier, ka mundsi t'me besojn me hekuros rrobat mas nja tre vjetve....

  Eja tek mullaret, mos ki frik, do tregohem i kujdesshem.....

  Pash qe i kishit ba pritje madhshtore xha irfanit te kjo tema, por kur duhet duhet...

  P.S.
  Nigjo, jam dibruq po nanen e kam prej andej nga kaundet tuja...

  Xha irafani ,xha kapllani ,xha Neziri i qan vjershat per marshall Titon ka talent per poezi jo shaka ...
  He djalthi ashtu me kujdes se na i bie ndonje infarkt Fanit pastaj lol
  i shtoj listes tende te pershendetjeve dhe Baronin.
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

Faqja 50 prej 68 FillimFillim ... 40484950515260 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •