Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848

    Si mund te mbyll nje adrese fb

    Ju lutem kush me ndihmon me info se si mund te mbyll perfundimisht nje adrese facebook ????

  2. #2
    HoneY-BunnY √
    Anėtarėsuar
    10-10-2009
    Vendndodhja
    Mbi re...
    Postime
    2,710
    Kliko tek account settings dhe shko tek deactive account.
    Kjo mesa di une eshte e vetmja menyre.
    Por nese te nderrohet mendja mund ta hapesh prap.Gjate kohes qe ti e ke caktivizuar nuk ekziston fare ne fb accounti jot.
    Sdi nese te ndihmova .
    U come 2 love not by finding the perfect person,
    but by seeing an imperfect person perfectly.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    Por kete e kam bere por ajo edhe pse thote qe eshte caktivizuar vazhdon te ekzistoj??

  4. #4
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Ti mendon se diku ekziston ai account? Atehere hiq fotot te gjitha, ndrysho edhe emrin, beje Miami Beach edhe le te ekzistoje pastaj.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    Tani e ēaktivizova por eshte nrm qe ajo te hapet sa here dua une??sepse problemi eshte se nuk dua as te me cojne mesazhet sepse edhe pse e kam cakicizuar llogarine vazhdiojne te sjellin sms
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga riduana : 09-07-2010 mė 14:39

  6. #6
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Po e hap kur te duash, aty e ke.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    por sdu te me cojne mesazhe pra mo

  8. #8
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Nese e ben deaktivizimin dhe opt out nga gjithcka atehere llogaria ekziston por nuk eshte aktive dhe askush nuk mund te beje asgje. Qendron aktive qe nqs vendos te kethehesh me vone ti gjesh gjerat si i ke. Nese nuk kethehesh kurre me ate emer apo email nuk ka asgje qe te lidh ty me ate account ajo eshte vetem duke zene vend ne nje dhome te erret kompjuterash.
    Shpresoj te kuptosh ndryshimin qe per interesin tend deaktivizimi mjafton qe askush mos te shqetesoje. Fshirja fare ka te beje me proceduarat e facebook se sa kohe i lejojne.
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    Ok por edhe pse une kete llogari e kam caktivizuar para shum kohesh mesazhet vazhdojne te vijne deri sot kete gje se kuptoj fare

  10. #10
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
    Tani e ēaktivizova por eshte nrm qe ajo te hapet sa here dua une??sepse problemi eshte se nuk dua as te me cojne mesazhet sepse edhe pse e kam cakicizuar llogarine vazhdiojne te sjellin sms
    Ne fillim na pyete per caktivizim e te thame se si behet. Sa per kete cakicizimin s'di gje.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848

    Smile

    Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Ne fillim na pyete per caktivizim e te thame se si behet. Sa per kete cakicizimin s'di gje.
    ok shum flm nga ana jote

  12. #12
    Per deri sa e hape te dhenat tende nuk besoj se do fshihen ndonjeher
    cdo gje qe ti do mundohesh te besh
    nuk njoh shume nga fb e kam me te degjuar
    po ne fillim mu duk si tip spiuni edhe prandaj nuk hapa hic
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Mua po mė intereson a ka mundėsi ta fshish nga lista e miqve dikė, pasi ta kesh pranuar nė shoqėri. ndoshta ėshtė e thjeshtė tė bėhet kjo, por kėrkoj ndjesė, unė nuk di.

  14. #14
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anėtarėsuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
    Mua po mė intereson a ka mundėsi ta fshish nga lista e miqve dikė, pasi ta kesh pranuar nė shoqėri. ndoshta ėshtė e thjeshtė tė bėhet kjo, por kėrkoj ndjesė, unė nuk di.
    shko tek profili i tij/saj dhe poshte fotos dhe infos qe tregon nga ana e majt kliko remove from friends ose nese nuk do qe as te te mos shofi dot e saj mos te te coj mesazhe fare as mos te te gjej mund te klikosh dhe block this person qe e ke po afer tek opsioni remove
    Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

  15. #15
    HoneY-BunnY √
    Anėtarėsuar
    10-10-2009
    Vendndodhja
    Mbi re...
    Postime
    2,710
    Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
    Ok por edhe pse une kete llogari e kam caktivizuar para shum kohesh mesazhet vazhdojne te vijne deri sot kete gje se kuptoj fare
    Jo jo,e ke sh gabim.
    Nese e caktivizon nuk te vine as mesazhe,as friends request,asgje.Dhe as profilin tend nuk mund ta shohi asnje.Madje edhe nese kerkojne me emrin tend nuk do ju dale asnje rezultat.
    Te jesh e sigurt per kete pasi une e kam bllokuar per rreth nje vit,flas nga eksperienca.
    U come 2 love not by finding the perfect person,
    but by seeing an imperfect person perfectly.

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
    shko tek profili i tij/saj dhe poshte fotos dhe infos qe tregon nga ana e majt kliko remove from friends ose nese nuk do qe as te te mos shofi dot e saj mos te te coj mesazhe fare as mos te te gjej mund te klikosh dhe block this person qe e ke po afer tek opsioni remove
    Ju faleminderit shumė, Geri Tr. Kam me qindra miq e mikesha nė FB, por vetėm njė e kisha hequr nga lista, se ishte tepėr mendjemadhe.

  17. #17
    uffffaaaaaa Maska e Jonilda
    Anėtarėsuar
    03-07-2009
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    72
    mirmbrema nese do ta mbyllesh perfundimisht shko tek googel dhe shkruaj: how to deleti fb in 14 days? dhe te dalin shume faqe dhe do te zgjedhesh njeren e do te veprosh sipas udhezimeve qe ata te thone. por pasi te besh kete nuk duhet te futesh ne fb per 14 dite dhe diten e 15 ai eshte i fshire prundimisht.. shpresoj te te beje pune
    Nuk ka mundesi te 2-te, per te lene peshtypje te 1.

  18. #18
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Citim Postuar mė parė nga aMLe Lexo Postimin
    Jo jo,e ke sh gabim.
    Nese e caktivizon nuk te vine as mesazhe,as friends request,asgje.Dhe as profilin tend nuk mund ta shohi asnje.Madje edhe nese kerkojne me emrin tend nuk do ju dale asnje rezultat.
    Te jesh e sigurt per kete pasi une e kam bllokuar per rreth nje vit,flas nga eksperienca.
    Qellon qe kohe pas kohe te vijne mesazhe qe nuk jane te verteta apo ftesa qe dikush te ben kur shtojne miqte adresat e email nga google account.
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    shum flm te gjithve

  20. #20
    Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
    Ju faleminderit shumė, Geri Tr. Kam me qindra miq e mikesha nė FB, por vetėm njė e kisha hequr nga lista, se ishte tepėr mendjemadhe.
    mir ja bere ci do mendjemadhet per mua hiqi te gjitha
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •