Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime

  Si mund te mbyll nje adrese fb

  Ju lutem kush me ndihmon me info se si mund te mbyll perfundimisht nje adrese facebook ????

 2. #2
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,727
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Kliko tek account settings dhe shko tek deactive account.
  Kjo mesa di une eshte e vetmja menyre.
  Por nese te nderrohet mendja mund ta hapesh prap.Gjate kohes qe ti e ke caktivizuar nuk ekziston fare ne fb accounti jot.
  Sdi nese te ndihmova .
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Por kete e kam bere por ajo edhe pse thote qe eshte caktivizuar vazhdon te ekzistoj??

 4. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Ti mendon se diku ekziston ai account? Atehere hiq fotot te gjitha, ndrysho edhe emrin, beje Miami Beach edhe le te ekzistoje pastaj.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Tani e ēaktivizova por eshte nrm qe ajo te hapet sa here dua une??sepse problemi eshte se nuk dua as te me cojne mesazhet sepse edhe pse e kam cakicizuar llogarine vazhdiojne te sjellin sms
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga riduana : 09-07-2010 mė 14:39

 6. #6
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Po e hap kur te duash, aty e ke.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  por sdu te me cojne mesazhe pra mo

 8. #8
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nese e ben deaktivizimin dhe opt out nga gjithcka atehere llogaria ekziston por nuk eshte aktive dhe askush nuk mund te beje asgje. Qendron aktive qe nqs vendos te kethehesh me vone ti gjesh gjerat si i ke. Nese nuk kethehesh kurre me ate emer apo email nuk ka asgje qe te lidh ty me ate account ajo eshte vetem duke zene vend ne nje dhome te erret kompjuterash.
  Shpresoj te kuptosh ndryshimin qe per interesin tend deaktivizimi mjafton qe askush mos te shqetesoje. Fshirja fare ka te beje me proceduarat e facebook se sa kohe i lejojne.
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Ok por edhe pse une kete llogari e kam caktivizuar para shum kohesh mesazhet vazhdojne te vijne deri sot kete gje se kuptoj fare

 10. #10
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Tani e ēaktivizova por eshte nrm qe ajo te hapet sa here dua une??sepse problemi eshte se nuk dua as te me cojne mesazhet sepse edhe pse e kam cakicizuar llogarine vazhdiojne te sjellin sms
  Ne fillim na pyete per caktivizim e te thame se si behet. Sa per kete cakicizimin s'di gje.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime

  Smile

  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Ne fillim na pyete per caktivizim e te thame se si behet. Sa per kete cakicizimin s'di gje.
  ok shum flm nga ana jote

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Per deri sa e hape te dhenat tende nuk besoj se do fshihen ndonjeher
  cdo gje qe ti do mundohesh te besh
  nuk njoh shume nga fb e kam me te degjuar
  po ne fillim mu duk si tip spiuni edhe prandaj nuk hapa hic

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mua po mė intereson a ka mundėsi ta fshish nga lista e miqve dikė, pasi ta kesh pranuar nė shoqėri. ndoshta ėshtė e thjeshtė tė bėhet kjo, por kėrkoj ndjesė, unė nuk di.

 14. #14
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
  Mua po mė intereson a ka mundėsi ta fshish nga lista e miqve dikė, pasi ta kesh pranuar nė shoqėri. ndoshta ėshtė e thjeshtė tė bėhet kjo, por kėrkoj ndjesė, unė nuk di.
  shko tek profili i tij/saj dhe poshte fotos dhe infos qe tregon nga ana e majt kliko remove from friends ose nese nuk do qe as te te mos shofi dot e saj mos te te coj mesazhe fare as mos te te gjej mund te klikosh dhe block this person qe e ke po afer tek opsioni remove
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 15. #15
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,727
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Ok por edhe pse une kete llogari e kam caktivizuar para shum kohesh mesazhet vazhdojne te vijne deri sot kete gje se kuptoj fare
  Jo jo,e ke sh gabim.
  Nese e caktivizon nuk te vine as mesazhe,as friends request,asgje.Dhe as profilin tend nuk mund ta shohi asnje.Madje edhe nese kerkojne me emrin tend nuk do ju dale asnje rezultat.
  Te jesh e sigurt per kete pasi une e kam bllokuar per rreth nje vit,flas nga eksperienca.
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  shko tek profili i tij/saj dhe poshte fotos dhe infos qe tregon nga ana e majt kliko remove from friends ose nese nuk do qe as te te mos shofi dot e saj mos te te coj mesazhe fare as mos te te gjej mund te klikosh dhe block this person qe e ke po afer tek opsioni remove
  Ju faleminderit shumė, Geri Tr. Kam me qindra miq e mikesha nė FB, por vetėm njė e kisha hequr nga lista, se ishte tepėr mendjemadhe.

 17. #17
  uffffaaaaaa Maska e Jonilda
  Anėtarėsuar
  03-07-2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mirmbrema nese do ta mbyllesh perfundimisht shko tek googel dhe shkruaj: how to deleti fb in 14 days? dhe te dalin shume faqe dhe do te zgjedhesh njeren e do te veprosh sipas udhezimeve qe ata te thone. por pasi te besh kete nuk duhet te futesh ne fb per 14 dite dhe diten e 15 ai eshte i fshire prundimisht.. shpresoj te te beje pune
  Nuk ka mundesi te 2-te, per te lene peshtypje te 1.

 18. #18
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga aMLe Lexo Postimin
  Jo jo,e ke sh gabim.
  Nese e caktivizon nuk te vine as mesazhe,as friends request,asgje.Dhe as profilin tend nuk mund ta shohi asnje.Madje edhe nese kerkojne me emrin tend nuk do ju dale asnje rezultat.
  Te jesh e sigurt per kete pasi une e kam bllokuar per rreth nje vit,flas nga eksperienca.
  Qellon qe kohe pas kohe te vijne mesazhe qe nuk jane te verteta apo ftesa qe dikush te ben kur shtojne miqte adresat e email nga google account.
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  shum flm te gjithve

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
  Ju faleminderit shumė, Geri Tr. Kam me qindra miq e mikesha nė FB, por vetėm njė e kisha hequr nga lista, se ishte tepėr mendjemadhe.
  mir ja bere ci do mendjemadhet per mua hiqi te gjitha

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •