Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 70
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Mirse ke ardh ,dhe kalofsh kendshem ktu ne f/sh
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 2. #42
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime
  Mire se erdhe Llafazane kalofsh bukur .

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga lafazane Lexo Postimin
  mir se vu gjeta treve,po mir paski dal nsiret njoni me gojen hapt tu piskat kjo cuca tu than shujjjjjjjj e ki qetri i dorzum po ik te posht!!!ktu gruja po sunojka hihihihih
  aahahahahhah o llafazanja un nuk i them shujj askujt perkundrazi,u them folni veq pa bertime

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Falemineres Linda5 ene Banesaxhie,ene ti poske shum banesa si une!
  Nete mos ta nin se kur zonin ski me ma ni......

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga lafazane Lexo Postimin
  Falemineres Linda5 ene Banesaxhie,ene ti poske shum banesa si une!
  Nete mos ta nin se kur zonin ski me ma ni......
  qy kjo ...me keqkuptove..pikrisht koke qe me pelqen biseda me llafazana mos ta nin fol sa duash se un te kuptoj

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  E dini qė edhe llafet shpesh herė bėjnė punė?
  Ja mirė se erdhe dhe mos u mėrzit fare nga llafet!

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ajiiii sa mir ki thon!!!Falemineres Beso.
  ene pse tutna se po sherdhoj xhint prap sen nalna pa fol,ene ktu si po hishe spo tu dilka

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  llafazane po fole nje fjale se me vdiqe

  mire se erdhe
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #49
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po vet be, se foli sa dush......
  mir si kone.

 10. #50
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  46
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga lafazane Lexo Postimin
  Melemineres,koke gjetlemen bur ti.
  paske me thi rekord ne postime,LOOL
  te uroj suksese dhe cdo te mira ne jete

 11. #51
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Anėtarėsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,792
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mire se erdhe Lafazane dhe ja kalofsh kendshem ketu
  Non mollare mai !!!!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Ca gjuhe shkruan ti rrushi?

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Falemnerit izabella

  Bamba e shka po menon ti, maxhupisht?!!!!!

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Dicka te tille! Po maxhupishtja cfare gjuhe eshte?

 15. #55
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EdiR Lexo Postimin
  Mire se na ke urdheruar Lafazane.
  Megjithese e ke emrin e tille asgje nuk na ke thene per veten.
  Masi lexova e shkrova tani po prezentona.
  E kam emrin e dyt Hanemshahe,ma kane lane emrin e gjyshes qi ka vdek motiiiiiii,
  ama te parin spo va tregoj njeher.
  I kam 29 vjet jetoj ne Franc dhe banoj vet, punoj ne nje laboratori farmazotik,
  per mua jeta eshte jeto sot per neser se si dihet vdekjes,i kam qef hajgaret muziken restoranet dhe duqanet kam shoqe dhe shok plot po si lazdroj fort se me hipin ne krye.
  nje here ne jet u mashtrova duke i ndegju keshillat e tjerve e mbasi m'djegi tamli po i fry kocit, dua me thon se ma cka te baj ja baj vetit, sjam e kompleksuar ne asgje ,jo pak po me duket vetja e trash po ja baj qaren me fiskulltur.kom nan bab motra vllazni.
  e kam ni mac po ma spo e du se veq po pshur neper banes! a e kini boll per tash?

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Po ndonje kurs te gjuhes Shqipe kur do ta fillosh?

 17. #57
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E pse menon se jom shkru ktu ne forum?
  E kom pa ni tem ku e kishte hap ni moderator Bato e qaty kom me msu.
  qeter sen a ki mem vet?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga lafazane : 01-07-2010 mė 19:24

 18. #58
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  46
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga lafazane Lexo Postimin
  Masi lexova e shkrova tani po prezentona.
  E kam emrin e dyt Hanemshahe,ma kane lane emrin e gjyshes qi ka vdek motiiiiiii,
  ama te parin spo va tregoj njeher.
  I kam 29 vjet jetoj ne Franc dhe banoj vet, punoj ne nje laboratori farmazotik,
  per mua jeta eshte jeto sot per neser se si dihet vdekjes,i kam qef hajgaret muziken restoranet dhe duqanet kam shoqe dhe shok plot po si lazdroj fort se me hipin ne krye.
  nje here ne jet u mashtrova duke i ndegju keshillat e tjerve e mbasi m'djegi tamli po i fry kocit, dua me thon se ma cka te baj ja baj vetit, sjam e kompleksuar ne asgje ,jo pak po me duket vetja e trash po ja baj qaren me fiskulltur.kom nan bab motra vllazni.
  e kam ni mac po ma spo e du se veq po pshur neper banes! a e kini boll per tash?
  mjafton,te pershendes ( me vjen keq nese thua te ka djegur tamli)

 19. #59
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Pershendetje Hanemshahe si dhe mir se erdhe ne F/Sh,ju deshiroj qaste te kendshme.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #60
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Falemineres Sueda bukuroshe

  E ti Strange shka pot doket ki veni jem qe kam postu?!!!!!!

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •