Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 264
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Afer Llapushnikut,19 tetor 1998
 2. #22
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Prill 1999,kufiri mes Kosoves dhe Maqedonise


  Ushtar te UCK-se

  Kukes,6 prill 1999

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ne funeralin e ushtarit Hamdi Hajrizit, 10 nentor 1998

  Naim Zeka,nje ushtar i UCK-se

  Junik,24 korrik 1998

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Lordlover
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Münster Germany
  Postime
  168
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 3 postime
  Te lumte Fatlum qe i solle keto foto, te cilat me kujtuan ato dite sa te veshtira aq edhe te lavdishme...

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Faleminderit Lordover


  Shtepi ne nje fshat ne Besiane,1998


  Fshat shqiptar viti 1998

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fattlumi : 23-06-2010 mė 08:58

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ushtare te UCK-se

  Ushtare vullnetar mberrijne ne portin e Durresit

  Duke kaluar kufirin Shqiperi-Kosove,e shtune 13 qershor 1998

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Junik 24 korrik 1998
 8. #28
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ushtar i UCK-se,rrethina e Pejes


  Aliu,30 vjeq,nje snajperist i UCK-se,17 shkurt 1999


  Ushtare te UCK-se

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Riza Hajdini,ndreq kuroren ne varrezat e te afermeve te tij


  Ismet Qollaku,58 vjeq, duke shikuar vellaun e tij te vrare Rrustemin


  Refugjate brenda Kosoves,2 mars

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Duke hyr ne Kosove pergjate kufirit me Shqiperin,qershor 1998. 11. #31
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Afer Llapushnikut ,1998

  Pagarushe,ne nderime ushtarit te vrare

  Ushtare duke pushuar

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Gjakove,viti 1999
 13. #33
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Fshat ne Podujeve ,1998

  Kthimi ne shtepine e djegur,4 nentor 1998

  Shtepite ne Skenderaj duke u djegur

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Flutura Pllana,18 vjeqare,qan ne oborrin e shtepise se saj te djegur


  Refugjate duke ikur nga ofenziva serbe

  Landovice,Prizren,xhami e shkaterruar

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nje plak afer rrenojave te shtepise se tij

  Refugjate shqiptare

  Fshati Prilep,nentor 1998

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  11 mars 1998 Prekaz

  Varrimi i familjes Jashari dhe familjareve te tjere ne Prekaz,8 mars 1998


 17. #37
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Varrimi i familjes Jashari dhe familjareve te tjere ne Prekaz,8 mars 1998 18. #38
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime 19. #39
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Fshati Llaushe ,mars 1998
 20. #40
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  181 falenderime nė 99 postime
  Te lumte fattlumi me te vertet sduhet haruar ata qe dhan jeten.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •