Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
  1. #1

    Kërkim falje për invazionin në Kinë



    Profesoresha e historisë u ofroi marrëdhënie seksuale studentëve kinezë si kërkim falje për invazionin në Kinë në vitin 1837. Edhe pse edhe ajo vetë thotë se ky është vetëm një “dëmshpërblim simbolik” ajo e ka marrë seriozisht aksionin e saj.

    24-vjeçarja Anri Suzuki, doktor i historisë, e cila ka specializuar me temën e invazionit japonez në Kinë, thotë se ndihet e turpëruar me atë se çfarë ka bërë kombi i saj në të kaluarën.

    “Më duhet ta mësoj një mësim nga historia dhe dëshiroj të shëroj plagët me trupin tim. Dëshiroj të bëjë seks me studentët kinezë të cilët studiojnë në Japoni”, tha profesoresha.

    Ajo ka thënë se ky është vetëm një “dëmshpërblim simbolik” për krimet e shumta që japonezët i kryen në Kinë.
    Ndrysho Firmën

  2. #2
    Ja marezirat e botes "Moderne" !
    Ndrysho Firmën

  3. #3
    Çufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
    Anëtarësuar
    06-03-2009
    Vendndodhja
    In the Jungle, the mighty Jungle!
    Postime
    1,576
    Citim Postuar më parë nga Explorer Lexo Postimin
    [IMG]
    24-vjeçarja Anri Suzuki, doktor i historisë, e cila ka specializuar me temën e invazionit japonez në Kinë, thotë se ndihet e turpëruar me atë se çfarë ka bërë kombi i saj në të kaluarën.
    WTF?? E sigurt qe eshte femer?? Apo i kemi kta perkthyesit tane ketej me aftesi te kufizuara? lol
     /l、
    (゚、 。 7
     l、 ~ヽ   
     じしf_, )ノ
    ...e Dio disse kung e kung fu...
    哈哈

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Këto janë marrëzira me të cilat edukohen sot njerëzit.


    .
    Ndryshuar për herë të fundit nga -BATO- : 17-06-2010 më 08:48

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Citim Postuar më parë nga Mau_kiko Lexo Postimin
    WTF?? E sigurt qe eshte femer?? Apo i kemi kta perkthyesit tane ketej me aftesi te kufizuara? lol
    Përkthyesi/ja ndoshta e di në gjininë femërore duhet thënë doktoreshë, por në botën "moderne" siç duket edhe fjalët, ashtu si çdo gjë tjetër, po shkojnë drejt uniseksit.

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Citim Postuar më parë nga Explorer Lexo Postimin


    Profesoresha e historisë u ofroi marrëdhënie seksuale studentëve kinezë si kërkim falje për invazionin në Kinë në vitin 1837. Edhe pse edhe ajo vetë thotë se ky është vetëm një “dëmshpërblim simbolik” ajo e ka marrë seriozisht aksionin e saj.

    24-vjeçarja Anri Suzuki, doktor i historisë, e cila ka specializuar me temën e invazionit japonez në Kinë, thotë se ndihet e turpëruar me atë se çfarë ka bërë kombi i saj në të kaluarën.

    “Më duhet ta mësoj një mësim nga historia dhe dëshiroj të shëroj plagët me trupin tim. Dëshiroj të bëjë seks me studentët kinezë të cilët studiojnë në Japoni”, tha profesoresha.

    Ajo ka thënë se ky është vetëm një “dëmshpërblim simbolik” për krimet e shumta që japonezët i kryen në Kinë.
    Duhet per te ja bere vendin edhe kesaj pune.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  7. #7
    Titujt thiren ne gjinine mashkullore, me sa di une.
    Ndrysho Firmën

  8. #8
    ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
    Anëtarësuar
    29-09-2006
    Postime
    965
    Kjo duhet te jete Nimfomane dhe kshtu ka zgjedhur problemin kjo zonja.


    Nimfomane (hyn edhe ne radhen e semundjeve spirterore)






    Fjala rrjedh nga greqishtja e lasht. Nimfomani (nga geqishtja e lasht nimfë "nuse" dhe mania "çmenduri",) nimfomania: eshte deshira e grave vazhdimisht ne rritje per aktin seksual. Konkret per nje nimfomane flasim kur nje grua ka deshir saher qe eshte e mundur te kete akt seksual por faktori kryesor qe e definon nimfomanen eshte se ka deshir ti ndrron burrat shum here.

  9. #9
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga Explorer Lexo Postimin
    Titujt thiren ne gjinine mashkullore, me sa di une.
    ne rregull je ti, se nuk ishte aspak e veshtire per t'u kupetuar.
    sdq qenka yll kjo.
    si nuk e gjeta une nje profesoreshe italiane qe te me kerkoje falje per 1939
    Vasudhaiva Kutumbakam

  10. #10
    Çufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
    Anëtarësuar
    06-03-2009
    Vendndodhja
    In the Jungle, the mighty Jungle!
    Postime
    1,576
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    ne rregull je ti, se nuk ishte aspak e veshtire per t'u kupetuar.
    sdq qenka yll kjo.
    si nuk e gjeta une nje profesoreshe italiane qe te me kerkoje falje per 1939
    ke mo, sa te duash, vec hap syte e kerko
    madje i ke me 50 Euro oren
     /l、
    (゚、 。 7
     l、 ~ヽ   
     じしf_, )ノ
    ...e Dio disse kung e kung fu...
    哈哈

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •