Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 53
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Bardhi
  Antarsuar
  06-09-2002
  Mosha
  34
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  Po m vjen keq ta them, por q n fillim kur e kam lexuar kt postim m sht dukur i pasinqert dhe falso. Prandaj prita t mos shkruaja deri sot.
  Tani jam plotsisht i bindur se sht qind pr qind falso dhe ngjarje e trilluar, nga nj amator.

  Dhe mbi t gjitha kjo krkoi ndihmn ton, mendimin ton, si nuk u kujtua nj her t'i falnderonte gjith ata q i besuan.
  A ka edhe keshtu Z. Adem a ?
  JU NJE HAP - PUNA DY...

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  8
  18 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Bardhi Lexo Postimin
  A ka edhe keshtu Z. Adem a ?
  Besoj do t bindesh edhe ti edhe t tjert.
  E sheh akoma nuk nuk ka dhn asnj prgjigje.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,920
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime
  Citim Postuar m par nga kumbulla Lexo Postimin
  Pershendetje!

  Kjo qe do t'ju tregoj seshte aspak e kendshme po une kam nevoje ta ndaj me ju dhe te mar nga ju mesazhe te cilat mund tja transmetoj mikes time.
  Ajo eshte nje grua e bukur, me klas dhe shume e kujdesshme.
  ishte nena me e lumtur ne bote...ajo shkelqente nga lumturia qekur Zoti i dhuroi vajzen e saj te cilen e adhuronte deri ne pafundesi.nuk ka fjale me te cilen mund te pershkruaj cfare nene ishte ajo...
  por.... jeta u tregua e padrejte me te... vajzen te cilen mezi e priti ti vinte ne jete me te cilen kaloi vetem 22 muaj (jane pak dhe shume ne te njejten kohe) i iku pergjithmone nga nje pakujdesi e doktoreve. mjaftoi vetem nje reaksion i antibiotikut dhe per 15 sekonda i tha lamtumire jetes se saj te cilen ende se kishte filluar.e shendetshme,e bukur..nje shtrim ne spital thjesht per nje kontroll..pak temperature..nje serum..nje antibiotike...nje vdekje.... e tmerrshme..e di... po smund ta ngushelloj miken time...jam e paralizuar para saj..jam nene vete dhe e di cfare eshte nje femi. vajza e saj e vetme e braktisi dhe ajo ndihet e dobet, e pafuqishme...e vdekur.
  po cmund ti thoni ju qe ajo ta perballoj kete?? ju lutem nxirrini fjalet tuaja nga thellesia e zemres qe te mund ta prekni sado pak dhimbjen e saj.
  jan keto tema qe hapni!Nuk e di!.Keni nevoj per frumezime.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Jam gjendur ne nje pozite si kjo e jotja. Shkuam per ngushellim te nje prind qe i kishte vdek cuni 6 vjecar ne nje aksident. C'ngushellim mund ti jepnim korbes, pervecse heshtje, nje dore ne sup e lot ne sy. Fjalet jane te teperta.
  shume dakort Fjalet thjesht mbeten fjale nuk jan ilac per nje shpirt te plagosur...me vjen kaq shume keq, me perpara thjesht mendoje "o zot cfare fatkeqsi" kur ske femi per vete...por kur ke, e ndihen shpirterisht...me vjen shume gjynah per te shkreten
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Marya Lexo Postimin
  thuaji se engjejt zoti i merr prane vetes para kohe , nuk i len te torturohen ne kete bote te ndyre
  thenja me e preferueshme qe kam lexuar deri tash

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ishalla jalargon zoti dhimbjen qe ka
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 7. #27
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga kumbulla Lexo Postimin
  po cmund ti thoni ju qe ajo ta perballoj kete?? ju lutem nxirrini fjalet tuaja nga thellesia e zemres qe te mund ta prekni sado pak dhimbjen e saj.
  Thjesht rriji prane. Nuk ka nevoje t'i flasesh.
  Provoji qe e do duke i ndenjur prane e duke e mbeshtetur vazhdimisht. Kaq.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  asgje smund ta ngushllon...zoti ia lehtesoft dhimbjet.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime
  thuaji te hyje ne forumin shqiptar dhe pastaj e marrim ne ne patronazh, pa merak fare

 10. #30
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Histori teper e trishtuar.
  Nuk mund ta ndihmosh dot, thjesht degjoje dhe lere te qaj, se nuk do i thahen ndonjeher syte  Ngushellime !
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Edipluspg
  Antarsuar
  25-01-2010
  Vendndodhja
  nen qiell
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Don't Lexo Postimin
  heshtja eshte flori.
  Dhe un me ket mendim jam heshtja eshte flori dhe ngushellimi del nga zemra.
  I bashkohem dhimbjes te kesaj nene por ne te tilla raste nuk gjenden fjalet qenka nje rast shum i rende.
  Zoti u kujdeste per te
  Lutuni per engjellin e vogel

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Ska njeri dhe fjale qe te ngushellohet nje nene kur humbet femijen e saj.........dhe zoti don ca engjell per vete................
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 13. #33
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Si pate nerva dhe hape nje teme te tille. Pse ne do te mesojme c'a ti thuash ti ? C'a shoqe qenke ti ?!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #34

  Antarsuar
  17-11-2005
  Postime
  797
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Si pate nerva dhe hape nje teme te tille. Pse ne do te mesojme c'a ti thuash ti ? C'a shoqe qenke ti ?!
  Cfare njeriu fillimisht. Se dhimbje ndien edhe pa e njohur dike, pale te kesh te besh e ta kesh perzemer, qe te keputet shpirti.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Shprehu me shoqen tende si te vije me natyrshem. Nuk eshte nevoja ti thuash dicka me fjale, mjafton dhe nje shikim apo nje perqafim.

  __________________________________________________ _______________

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Si pate nerva dhe hape nje teme te tille. Pse ne do te mesojme c'a ti thuash ti ? C'a shoqe qenke ti ?!
  Citim Postuar m par nga eldushka Lexo Postimin
  Cfare njeriu fillimisht. Se dhimbje ndien edhe pa e njohur dike, pale te kesh te besh e ta kesh perzemer, qe te keputet shpirti.

  Cfare shoqe/njeri? Po ju cfare jeni qe shkruani keshtu?

  Jo te gjithe jane ne gjendje te shprehin ndjesite, dhe ajo ka ardhur ketu per te kerkuar ndihme e jo per te lexuar mesazhe te tilla. Turp te keni.

 16. #36
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga Bamba Lexo Postimin
  Shprehu me shoqen tende si te vije me natyrshem. Nuk eshte nevoja ti thuash dicka me fjale, mjafton dhe nje shikim apo nje perqafim.

  __________________________________________________ _______________


  Cfare shoqe/njeri? Po ju cfare jeni qe shkruani keshtu?

  Jo te gjithe jane ne gjendje te shprehin ndjesite, dhe ajo ka ardhur ketu per te kerkuar ndihme e jo per te lexuar mesazhe te tilla. Turp te keni.
  Na fal.

  do na falesh ? Po , Jo, apo nuk e di ?

  p.s. kush ishte sugjerimi jot- shikim drejt e ne sy ?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 17. #37
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Asgje s'ke cfare t'i thuash. Humbje me te madhe per nje femer s'ka. As koha nuk e sheron.
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  8
  18 falenderime n 16 postime
  A ende nuk u bindt se sht nj shkrim i trilluar, pr t prekur ndjenjat tona. E sheh zonjuisha kumbull e thart nuk na u duk m, fundja t'i falnderonte ata q i besuan.
  Un pr vete nuk i besoj ktij shkrimi.
  Mos u sentimantalizuni kaq leht!
  E shihni e la shkrimin - iku dhe tash ndoshta edhe qeshet me ne:"Ua hodha do t thot"! Forum virtual sht ky. Mbase dalin edhe mahi t tilla!!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  A ende nuk u bindt se sht nj shkrim i trilluar, pr t prekur ndjenjat tona. E sheh zonjuisha kumbull e thart nuk na u duk m, fundja t'i falnderonte ata q i besuan.
  Un pr vete nuk i besoj ktij shkrimi.
  Mos u sentimantalizuni kaq leht!
  E shihni e la shkrimin - iku dhe tash ndoshta edhe qeshet me ne:"Ua hodha do t thot"! Forum virtual sht ky. Mbase dalin edhe mahi t tilla!!
  Bravo ,teme me palidhje qe me eshte dukur kjo,e paske kuptuar edhe ti si une.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Na fal.

  do na falesh ? Po , Jo, apo nuk e di ?

  p.s. kush ishte sugjerimi jot- shikim drejt e ne sy ?
  Jo, ishte mos guxo te kerkosh ndihme se.....(sipas deshires pikat)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •