Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 158
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Harudi
  Antarsuar
  08-09-2004
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Milaim Zeka, ofendon gazetaret ne konferenc pr shtyp

  Shiqoni "gazetarin" e nj dhe t vetmit televizion publik t Kosovs,si dhe dgjoni fjalorin e tij prej rrugaqi,i cili krcnon dhe ofendon gazetaren (nj femr) me ...shikojeni!  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 29-05-2010 m 11:58
  Pijetoret jan vendet ku menduria shitet me shishe! (Uendell Filips)

  Lista e injorimit: Llapi

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-10-2008
  Vendndodhja
  Republic oF Kosovo
  Postime
  1,166
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ....ahahahahahah...

  - qfar femra gazetare si prostitutka....qysh keshke sikur mi pas 7 k.*** n'p***

  o Hallall i koft Milaim Zeka....
  Ndryshuar pr her t fundit nga Hard_Style : 29-05-2010 m 12:10

 3. #3
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  . Mos ju vjene cudi !!!! S'i politikanet gjithashtu edhe gazetaret.

  Si koka ashtu brisku.

 4. #4
  APAC
  Antarsuar
  09-05-2010
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Qysh si vjen marre kti far krimineli kta pra jan SHIKu qe po thot State Departamnt qe jan gjall ala a po bindeni tash tish kan naj njona gazetare pjes e familjes tem milaim zeka veq kish mujt me shku me fol me mumje mrena 24 orve bre faren e selakin ja Q.... Per kon muti paskem luftu se ku ka nejt Tiran tu ba skema qysh Me vra shqiptar
  Ndryshuar pr her t fundit nga apacer : 29-05-2010 m 12:40

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Milaim defatorja edhe njehere e rrehi defin per pronaret e tij duke i mbrojtur e ofenduar gazetaret tjere.Sikur ne koherat e lashta komuniste.
  E kriminelin e prishte ,defatore hesapi.

 6. #6
  tHeKtHi MaMa :P
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  milaim zeka shum mir kish ba sikur te kish lon veten me famen qe ka pas gjat luftes sa ma shum po fol aq ma shum pe dh... nto
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Milaim defatorja eshte sikur ato hienat qe iu rrijne afer luaneve mos po i lejne ndonje asht me lepire.
  Kjo eshte fytyra e vertete e "televizionit publik te Kosoves".Nje TV te cilen e ka mbuluar marimangat e krimit te pushtetit,dhe kjo Tv eshte munduar qe tiu shperlan trurin njerezve te Kosoves me propaganda te viteve te komunizmit.
  Pse nuk provon Milaim k.urva ta ofendoj ndonje mashkull.Por ka gjetur nje femer,ketu shihet pseudomorali i ketyre hijenave dhe patroneve te tyre qe ne trurin e tyre kane vetem sper.me dhe asgje tjeter.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Harudi
  Antarsuar
  08-09-2004
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime
  ...kurse po k'ti far "gazetarit" n televizionin publik t Kosovs i ipet hapsira pr emisionin e tij n kohn e shikueshmris m t madhe,kur kihet parasysh se,pjesa drmuese e popullats n Kosov t shtunat i kalojn para TV-s.
  E din ndokush,se mos RTK-ja e ka emitu kt pjes ku milaimi shan,krcnon dhe ofendon nj gazetare deri sa kryen punn e saj?
  Pijetoret jan vendet ku menduria shitet me shishe! (Uendell Filips)

  Lista e injorimit: Llapi

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  31
  Postime
  2,847
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 8 postime
  e poshtroj veten ky njeri me se meriton te jet gazetar i rtk per njerz te till nuk kemi nevoj

  ky njeri deshiron te jet mbi te gjith gazetaret kinse eshte me i miri mirpo siq po shihet do deshton

 10. #10
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Po mire e ka ky. Aj tema tjetrkund kjo qura e pyet dicka tjetr! haha

  Ani i tha: "Pasi je femr ha ... se me pas kane mashkull qyrrat ti kisha qit shuplaka" haha

  Pak banal koka kan veq!
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Harudi Lexo Postimin
  ...kurse po k'ti far "gazetarit" n televizionin publik t Kosovs i ipet hapsira pr emisionin e tij n kohn e shikueshmris m t madhe,kur kihet parasysh se,pjesa drmuese e popullats n Kosov t shtunat i kalojn para TV-s.
  E din ndokush,se mos RTK-ja e ka emitu kt pjes ku milaimi shan,krcnon dhe ofendon nj gazetare deri sa kryen punn e saj?
  Pse po te vjen cudi.Ky moti ka qene i tille.Ky ne menyre te terthorte shante edhe popullin e Kosoves pse nuk votonte patronet dhe idealistet e tij.
  A ske kanale tjera a?
  thjeshte

  BOYCOTT RTK

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e toni karlosi
  Antarsuar
  24-10-2005
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O LLap ,ka nis juve me ju kall bishti.Nuk eshte qudi prej PY-DY-KY-se.njeri i malit .
  Moto e qeveritareve tane : merr gjithka q t ofron jeta! Tash dhe ktu. Tash ose kurr!,

 13. #13
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,066
  Faleminderit
  56
  44 falenderime n 43 postime
  Nuk eshte vetem problemi Milaimi, por me shume problem eshte milaimizimi i jetes shqiptare anekend trojeve shqiptare!

  Miliamizimi ose pionieret kosovare te Enverit jane viktima te gjalla te se kaluares dhe te se tashmes se tyre!

  Eshte tragjedi per shqiptaret se me cfare mentaliteti u duhet te perballen dhe te mbijetojne!

  Skandal!

  Tipa si ai duhen qeruar nga jeta normale dhe duhen mbyllur ne ndonje qender psiqike, mirepo aty ne fakt duhen mbyllur perjete, sepse per ta nuk ka terapi!

  S'ka terapi qe i sheron ata nga virusi i enverizmit dhe nga veset primitive te prejardhjes!

  Kosoves i kane hipur ne qafe milaimat dhe milainizmi primitivo-enverist!

 14. #14
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Nuk arsyetohet fjalori banal i milaimit, mirpo nuk arsyetohet edhe Llapa llapat e disa gazetareve qe deshirojn ta luajn rolin e paparaceve te londres dhe shkojn ne nje konferenc ku exluzivisht i kushtohet vizites se kuvajtit dhe bejne pyetje per rreth ushkurit.
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 15. #15
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,066
  Faleminderit
  56
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga fisniku-student Lexo Postimin
  Nuk arsyetohet fjalori banal i milaimit, mirpo nuk arsyetohet edhe Llapa llapat e disa gazetareve qe deshirojn ta luajn rolin e paparaceve te londres dhe shkojn ne nje konferenc ku exluzivisht i kushtohet vizites se kuvajtit dhe bejne pyetje per rreth ushkurit.
  E ti e quan veten student!

  Gazetari ka lirine te pyese cfare ai mendon dhe se kete te drejte nuk mundet t'ja mohoje askush!

  Mesohuni qe te jeni njerez me te lire, me te hapur dhe me te kohes.

  Me mendje te tilla nuk shkohet askund pervecse ne katundet prej nga e ka vendpjelljen Milaimi!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Sipas trurit te Milaimit & Co duhet te perpilohen pyetjet nga pushtataret dhe perveq atyre gazetaret nuk guxojne te pyesin asgje tjeter.Tamam tipike enveriste kjo.
  Ndonje dite do te filloje edhe kinemaja ABC ne vend te filmave te shfaq fjalime te pushtetareve.
  Keshtu e do kjo klike enveriste.Kur jau prek krymbin qe kane ne zemer,i`u dhemb dhe terbohen menjehere.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2010
  Postime
  369
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  MILAIM JAT -i le ti bn pyetje njanit q kohve t fundit kogja shum po mban konferenca GANI GECIT ai i tregon
  se ky far mberurine hyn aty ku e di q nuk ka rrezistenc

  marre duhet mi ardh se edhe gruas s tij do tja bn dikush si bri ky bile edhe ma zi

  nuk e njof kush eshte kjo gazetare veq ketij zotris veq i kisha shkue tek banesa tek tuneli afer ores dhe ja kisha ngjit nje gondom te shpenzuar n goj se e meriton

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  dyve me tjav kajt nanen mi rreh , prej dy anve pat kungja

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Skandaloze
  Nje gazetar qe eshte shkollua ne perendim sillet ne kete menyr me nje femer ne kete rast gazetare eshte sa e mjerushme aq edhe shqetesuese.
  Me kete tregoi qe prapa milaimit qendron qeveria dhe ai e din qe e ka shpinen e fort.
  Qdo gje qe vjen nga rtk-ja nuk duhet te quditemi,sepse ky stacion televiziv i kontrolluar 100% nga qeveria na ka bindur edhe ne kete rast se i ka humb rruga ne oborr.
  Kjo gazetar duhet nese ka guximin qe ta padis kete gazetar tek prokurori nderkombetar,sepse prokuror shqipetar nuk guxon te bej asgje.dhe ti ipet nje mesim se si duhet te sillen edhe ata qe mendoin se jan mbi ligjin.
  Fjalori i milaimit ishte fjalor i nje rrugaqi,paramendojeni se ne qfar kushtesh punojn gazetaret qe nuk jan vegla te rezhimit,jan te kercnuar te shantazhuar nga pjesa tjeter e gazetarve qe lepijn pjatat e qeveris dhe jan ne gjendje te shkelin ne etiken gazetareske.

  turp turp turp

 20. #20
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  E ti e quan veten student!

  Gazetari ka lirine te pyese cfare ai mendon dhe se kete te drejte nuk mundet t'ja mohoje askush!

  Mesohuni qe te jeni njerez me te lire, me te hapur dhe me te kohes.

  Me mendje te tilla nuk shkohet askund pervecse ne katundet prej nga e ka vendpjelljen Milaimi!
  Po mire, ky jakupi eshte kryetar i parlamentit dhe jo kryeminister qe te pergjigjet pyetjeve te gazetares rreth nje ministri si fatmir limaj.


  Gazetari ka te drejt te beje pyetje, mirpo jo te keqperdoret nje konferenc per shtyp ku exluzivisht i dedikohet nje rasti tjeter.

  Si thon: Flitej per Lisa, ajo(gazetarja) per fshisa
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •