Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 57
 1. #1
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Per te qare , apo per qeshur...video e turpit

  Presim nga keta legena maskarenj te drejtojne vendin
  Tuuuuuurrrrrpppppppppppppp!!!!!!!!!!
  Cfar ti komentosh kesaj. 2. #2
  Para_Siempre
  Anėtarėsuar
  20-02-2010
  Postime
  100
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Erjon Brace aq kerrcenus ?
  Po kjo eshte e tmershme .....hahahahaha ta mbysesh veten me nje lug sh... si thot populli .

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Po cudi ishin te gjithe te qete e te ulur neper karrige. C'ju shkrep atij qe u ngrit dhe filloi te shante?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  38
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  vaj vatani e mjer mileti,

  dhe jeta vazhdon.................

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e SONNE
  Anėtarėsuar
  06-05-2010
  Vendndodhja
  Tirona
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tamam video e turpit erioni vogel papaapap trim mbi trima tamam per te qare dhe per te qesh qenka video te shkretet ne nga kush drejtohemi
  jeto jeten si te vij mos mendo per neser se nuk i dihet se cte sjell fati..

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Me te vertet shume turp
  Po pse shaheshin njehere?
  Kush jam un e kush je ti apo cfare?
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 7. #7
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime
  per te qeshur ma teper... por edhe per keqardhje popullore ....

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Paska dhe shqipria parlament?

  Mire se kto jan gjera qe ndodhin lol

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Bardhi
  Anėtarėsuar
  06-09-2002
  Mosha
  34
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ligji e mban vendin, se rrebela ka gjithekund ne bote.
  Nese ky rrebeli do ishte pushkatuar tek dera e Parlamentit, menjehere mbasi kish dal perjashta, athua kish ndodhur ndoj rast i till me???
  E shfytezojne rastin dhe lujne....
  JU NJE HAP - PUNA DY...

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 18 postime
  Pfff pun legenash

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  31
  Postime
  2,847
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 8 postime
  si mendojn shqiptaret te qojn shqiperin perpara duke votu njerz te till keta njerz meritojn te kalben ne burg

 12. #12
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,707
  Faleminderit
  186
  237 falenderime nė 190 postime
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  Presim nga keta legena maskarenj te drejtojne vendin
  Tuuuuuurrrrrpppppppppppppp!!!!!!!!!!
  Cfar ti komentosh kesaj.


  http://www.youtube.com/watch?v=gRmHpTx_4gc
  Me t'vertet tuuuuuurpppp
  Gangstera me imunitet!!!!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #13
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Si i thonė asaj qeni qe leh... eshte erion brace Ishte kėshtu apo e ngatėrrova? :P

  Saliu kėtij mire i ka thonė "majmun"
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  lol ..... erioni shume i shkurter .... do e fusja nder sqetulla .
  -anyway- me mire do dukej videoja po tfuteshin dhe ca grushte.
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 15. #15
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pffff kopuka si nuk kane nje fije turpi bre,i ka mbledh Rama njesoj si veti vet krejt majmuna.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime

  Incidenti, pėrjashtohet Tom Doshi nga Parlamenti

  Incidenti, pėrjashtohet Tom Doshi

  Vendosur: 25/05/2010 - 07:41

  Erald Kapri

  Maxhoranca dhe opozita rikthejnė tensionin nė sallėn e Kuvendit. Kjo ishte seanca e parė kur opozita vendosi tė kthehet me kohė tė plotė nė Kuvend, por ky fakt nuk pengoi qė nė sallė tė ketė shkėmbim akuzash deri nė tentativė pėr konfrontim fizik. Deputeti i Partisė Demokratike, Gent Strazimiri, dhe deputeti i PS-sė, Tom Doshi, shkėmbyen fjalė nė sallėn e Kuvendit dhe falė punonjėsve tė Gardės, situata nuk arriti tė degjenerojė deri nė grushte mes tyre.
  Ishte momenti kur deputeti i PD-sė, Strazimiri mori fjalėn nė Kuvend, nga ku deklaroi se nuk e dinte nėse opozita do tė vinte tė qėndronte nė Kuvend pasi, sipas tij, ata urdhėrohen me sms, tė cilat mė pas u shkojnė edhe familjarėve. "Natyrisht, nuk e di nėse do tė rrini gjatė, apo do ikni pėrsėri, pasi zakonisht ju lajmėrojnė me sms. Pastaj me sms lajmėroni edhe familjarėt, siē kėsaj radhe. Gjithsesi, njė kėshillė shumė tė sinqertė...kėtė ultimatum dy-javor, siē e keni konceptuar qė iu dha Evropa, shfrytėzojeni mirė pėr tė lexuar Kodin Elektoral, veēanėrisht nenin 178 sepse atje ėshtė gjėegjėza... ndryshe do t'u lėrė prapė 19 ditė tė tjera nė rrugė. Nėse pastaj, ajo sms fatale qė i trembi tė gjithė do tė vijė...", deklaroi Strazimiri.
  Kėto fjalė tė deputetit tė PD-sė shkaktuan reagimin e ashpėr tė deputetėve Tom Doshi e Erjon Braēe, tė cilėt iu drejtuan me tė bėrtitur deputetit tė PD-sė, duke i kėrkuar atij qė tė mos pėrmendė familjarėt. Deputeti i PD-sė, Doshi, iu afrua podiumit ku Strazimiri po mbante fjalėn, por punonjėsit e Gardės sė Republikės nuk lejuan konfrontimin e tyre fizik, pasi u tentua tė goditeshin me grushte, njė situatė qė deputeti Doshi u dėnua me 2 javė pezullim nga punimet e Kuvendit. Tė dy deputetėt i lėshuan sfidė njėri-tjetrit, duke e ftuar tė dalė jashtė salle pėr t'u konfrontuar fizikisht. Media u detyrua tė largohet jashtė salle, ndėrsa pėr mėse 30 minuta seanca u pezullua. Gjatė pushimit, Topalli thirri nė zyrė dy krerėt e grupeve Parlamentare, nga ku u vendos qė tė vijojė seanca.
  Pėrjashtimi
  Pas mbylljes sė seancės u mblodh Byroja e Kuvendit, e cila vendosi qė deputeti i PS-sė, Tom Doshi, tė pėrjashtohet nga punimet e Kuvendit pėr dy javė. Vendimi erdhi pas kėrkesės sė 7 deputetėve tė PD-sė si, Jemin Gjana, Sybi Hida, Igli Cara, Fatos Beja, Arenca Trashani, Gėzim Dibra dhe Edmond Spaho, tė cilėt kėrkuan kėtė masė disiplinore. Byroja mori vendimin unanimisht, nė njė kohė kur PS-ja ende nuk ka asnjė pėrfaqėsues nė Byronė e Kuvendit, pėr shkak tė bojkotit qė nga fillimi i punimeve tė seancės.

  Panorama
  "They will not control us, We will be victorious"

 17. #17
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  per te qeshur dhe per te qare qenka vendimi qe paskan mare .
  keta nuk duhet te pranohen me fare ne parlament e jo te denohet 2 jave.
  keq me vjen ta them por vetem Enveri u vje hakut ketyre palacove.

 18. #18
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Dmth deputi i PD-se fyen i pari dhe permend dhe familjaret dhe ky i PS-se perjashtohet?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Epo kur ne krye te kuvendit ke nje si Jozefina, cfare do presesh. Ju thafshin duart dhe ketij debilit te PS-se kur nuk ja keputi nje qe t'ja linte dhembet ne dore. Edhe familjaret ju ngelen pa perfshire ne politike ketyre felliqesirave.

 19. #19
  Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
  Anėtarėsuar
  09-09-2007
  Postime
  3,708
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  aplikimi i gjuheqenerise ne kuvendin e lehjeve ...

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Kto lloj njerzish as deputete nuk duhet te jen,kto e kan vendin ke kopshti zologjik
  Turp per ato qe qesin nga goja ato fjale banale,apo i kan si buka qe han perdite,dhe nuk ju ben pershtypje fare,qe i shikojne dhe i degjojne te tjeret
  Si nuk i lejn familjaret rehat kto ,po elbete shqipe, ne maje te gjuhes e kan sharjen me liber shtepije
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •