Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  ^_^ Maska e Emiol
  Antarsuar
  18-02-2010
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  27
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Si shkruhet nj letr formale nga avokati drejtuar klientit?

  Me duhet nje leter e avokatit drejtuar klientit, sigurisht nqs esht e mundur

 2. #2

  Antarsuar
  17-11-2005
  Postime
  797
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Leter per cfare, mbi se?
  Letra nuk eshte njesoj ne permbajtje, por ndryshon nisur nga qellimi qe ka.

 3. #3
  ^_^ Maska e Emiol
  Antarsuar
  18-02-2010
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  27
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me fal po se kuptova kte????

 4. #4

  Antarsuar
  17-11-2005
  Postime
  797
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Letra qe do i drejtohet klientit nga ana e avokatit per cfare do jete? Informuese? Permban kostot e sherbimit te kryer? Cfare pra. Se letra ka pafund e nisur nga ajo qe deshiron te shkruhet ne te eshte dhe formulimi edhe permbajtja.

 5. #5
  ^_^ Maska e Emiol
  Antarsuar
  18-02-2010
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  27
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  aha ok ok....
  ajo qe esht me e rendsishme ka te beje me anen formale...psh: plotesimin e pese kritereve per shkrimin e letres, dhe avokati duhet ti drejtohet klientit duke i parashtruar zgjidhjen, si ka ecur procesi gjyqesor deri ne kto momente, cilat jane te drejtat dhe detyrimet ligjore te klientit, ti parashtrosh zgjidhjen etj,,,,pra ne njefare menyre ti japi llogari.....per ceshtjen mund te jete cfaredo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •