Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Anėtarėsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  22
  Postime
  413
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Sa dele ka bariu?

  Udhetari i drejtohet bariut qe ruante delet ne kullosė mė keto fjale"O bari me 100 dele.....".Bariu ia kthen"Nuk jane 100,por po te ishin edhe kaq edhe sa gjysma e tyre edhe sa ēereku i tyre me mua se bashku do te benin 100".Sa dele ka bariu?
  Kurrė mos thuaj kurrė.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2010
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  36 dele,
  e vjeter kjo.
  I support Papa Joseph Ratzinger.
  Me mire nje armik i zgjuar se nje mik budalla.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Ca kane ''delet'' ne mes te kembeve?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e dr_iton
  Anėtarėsuar
  21-06-2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ca kane ''delet'' ne mes te kembeve?
  Nėse nuk gabohem, i kanė gjunjėt.
  Pėrshėndetje.
  MARATONA FILLON ME HAPIN E PARĖ!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Babi i cipit esht gjali i capit,cka e ka Cipi gjalin e babit Capit?
  Jetė e rėndė.......!!!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  370
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Dyzet e kater

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje artikull kushton 15 euro,nje tjeter 1 euro dhe nje tjeter 0.25 euro.Me 100 artikujt te ketille duhet te behen 100 euro.Kush e gjen?

 8. #8
  shkupjani
  Anėtarėsuar
  13-10-2010
  Vendndodhja
  holand
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool

  Citim Postuar mė parė nga kemi Lexo Postimin
  Nje artikull kushton 15 euro,nje tjeter 1 euro dhe nje tjeter 0.25 euro.Me 100 artikujt ketille duhet te behen 100 euro.Kush e gjen?
  5-15.00
  40-0.25
  5-1.00

 9. #9
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Anėtarėsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  658
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kinney Lexo Postimin
  36 dele,
  e vjeter kjo.
  Me 36..spo dalin 100 po 99

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •